Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Přidávám se k vám, slečny....
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, ahoj.ja ze dnes pokecam .. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, jsem ráda, že jsem tady našla takové pěkné téma, ještě včera tady nebylo...
Odpovědět
Profilova fotka
Každopádně se zítra zase přihlásím. Dnes už utíkám do hajan, musím vstřebat všechny ty informace odtud ;-) Pápá
Odpovědět
ahojky zlatíčka katussska24 copak? :-N =-) :-D Veru jsem na dámské krejčí ale máme ekologii,snad se Vám mimiško brzo podaří x-) Irenko vítej mám vše v bordo prodané takžeeeee..... :-D můžu nakupovat pomalu nové věcičky
Odpovědět
Profilova fotka
treisi a aku chces kombinaciu?kremovu a bielu?
Odpovědět
Katu no krémovou,zlatou a bílou,chci ať to je slavnostní
Odpovědět
Profilova fotka
v tom som zila na zaciatku, ale potom ma to preslo. ja by som rada zlto bielo :-D steny su v sale biele, zdalo by sa mi to privelmi..."biele", teda co sa tyka tej mojej saly. ale inak velmi krasna kombinacia :-D
Odpovědět
teda mě je dnes blbě,mám po operaci pupeční kýlu a bolí to jak čert,už aby jsem ji měla pryč ]-( :-( jinak slavím dnes pro mě významné výročí,jsem už dva roky bez rakoviny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi...klobuk dole pred tebou!!!! =-)
Odpovědět
Katu děkuju,ještě 3 roky a snad už budem moct plánovat bejbátko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
super.. :-D pozeram ze ten zivot je vazne tazky..vies, ja uz som to par babam referovala lebo ma to zdrtilo mierne..umrela mi kamoska, v pondelok mala pohreb :-( o to horsie ze to nik necakal, umrela pri porode svojej prvej dcerky..nik nevie co sa stalo, je dost mozne ze lekari pochybili, ale nechcem vopred kritizovat niekoho..bol-a je-to sok, mna to hrozne nalakalo, lebo planujem deticky urcite...ale co sa ma stat sa asi stane, ci uz pred alebo po porode alebo hocikde hocikedy.... :-| dufam, ze sa nam v manzelstve a mamickovstve neskor zadari :-D chcem mysliet uz na pekne veci, kt. ma cakaju, posledne tyzdne boli velmi cierne...
Odpovědět
Článek se načítá
je to strašný když umře dítěti máma a nejhorší je,že se pak najde někdo kdo mu řekne,že umřela jen kvůli němu. Přáli by jsme si jen jedno dítě,nechci hrát hazard se životem a ta představa,že moje dítě bude vychovávat jiná ženská mě děsí. Asi to zní divně ale radši budu mít je jedno rozmazlený dítě než aby jsem ublížila sobě a miminku. A kdyby jsem nemohla otěhotnět tak radši budu bez dětí nebo si nějaké osvojíme než aby jsem šla na úmělé oplodnění. Nebudu pokoušet svoje tělo,pokud nechce příjmou těhotenství tak k tomu má asi důvod. Díky tomu co mě životem poslední roky provází koukám na svět jinak a zdravej člověk asi těžko pochopí to co píšu. Pochopí to jen ten co má srdce a rozum
Odpovědět
Profilova fotka
kazdy sa rozhodujeme sam za seba, kazdy mame vlastne svedomie predsa..ty najlepsie vies ako si so zdravim na tom a myslim ze aj keby dieta bolo len jedno, nemusi byt rozmaznane. verim ti ze si si cosi zazila a mas iny pohlad. ktovie, mozno bezproblemov porodis tri zdrave deticky, nikdy nevies ;-)
Odpovědět
fuj tři :-D nás bylo sedum,mamka měla ři,táta tři a já jsem byla dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikdy nehovor nikdy...
Odpovědět
teda mě za chvilku čeká Edgar Poe nebo jak se píše :-D musím udělat referát :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja stale dookola bakalarku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak co nam ostava?prosit Boha o pekne zdrave deti, stastne manzelstva a zdravie a pisat rocnikove a ine prace a potom uz len chodit do prace :)
Odpovědět
hotovooooo :-D Edgar Poe já už zavázanej :-D ve čtvrtek(snad) mi příjdou botičky,doufám,že mi budou :-N Katuško budete mít svatbu v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
hej, v kostole.akurat som v jednom bola a zase bakalarka :(:(:( ty sa mas aj edgar sa ma... ;-) a ake budu boticky? =-)
Odpovědět
hned jak budou doma tak je nafotím,jsou takové smeanové,jemňounké...no krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juhuuu :-D no ja som bola bez seba ked dosli tie moje cervene ;-)
Odpovědět
nakupuješ na ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
nejake veci su z ebay, ale jedna dobra dusa mi pomohla. no topanocky mam od slovenskej predavajucej, aj saty, kt. zatial mam
Odpovědět
musím někoho poprosit,moc se tam nevyznám a našla jsem něco co by jsem chtěla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....čtu tady závratné změny....My už taky změnili místo hostiny :-) Moje budoucí svědkyně mě nahlodala luxusnějším místečkem....A jinak jsem si včera objednala první svatební maličkost, takový základ...Saténový polštářek pod prstýnky,zítra by měl přijít...A jelikož pracuji na poště, tak svatbu asi neutajím :-) Ne, že bych ji tajila, ale zatím to moc nerozkřikuju, poněvadž mě nebaví poslouchat ty řeči typu...za rok se toho ještě může stát,atd.atd...Asi to tady znáte všechny,ne? Ale ještě 425 dní a 10.červenec 2010 je tady :-N
Odpovědět
jo ty řeči mě štvou,sice je pravda,že nakonec to může být jinak ale co už,vždy jde vše prodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co..kazdy mame iny styl a system, niekto svadbu chysta aj 2roky, niekto rok, niekomu je dlho aj 5mesiacov... ja uz som sa na to vykaslala, viem co ma do svadby caka, ake povinnosti bude musiet zvladnut a tomu prisposobim pripravy, ja sa vobec nenahnevam ked 2mesiace pred svadbou budem svoj cas venovat rozhodovaniam ako ci dam na kyticu ozdobu a aky parfem pouzijem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale pisem tu bakalarku, co? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?