Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kecááááš! No u nás ve špáru už minulej měsíc měli kolekce, čertíky a tak :-D Jinak já nestraším, vždyť mě znáš, ne? Už plánuju dárečky...můj chlap si už pátým rokem přeje autodráhu.... :-) jednu dobu se mi o autodráze i zdálo :-D Ale on mě tím spíš jenom prudí, ale jinak mám normálně okno a nevím, co komu. ... kosmetikou to nechci zase řešit, protože to je taková ta nouzovka ]-( a hlavně to je skoro každej rok, když už nevim, kudy kam....ale letos chci něco jiného, něco zajímavého, veselého ... budu muset přemýšlet, co? A to se mi zrovna moc nechce...tak budu muset zapnout mozkové obvody a něco vyplodit...
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, manža dělá v Ol a byl z toho v šoku, jak to viděl:-) Příští rok budou na vánoce lákat už v září..jj, ty kolekce sedí:-) a já to stejně budu kupovat na poslední chvíli:-) a nad dárečkama jsem ještě vůbec nepřemýšlela, s manžou jsme si řekli, že to mezi sebou budeme řešit čistě prakticky, kdo co potřebuje a překvapíme se malou blbinkou:-) musí se šetřit na domeček:-) ale já si stejně to vymýšlení blbůstek neodpustím:-) bráchům a našim máme v plánu fotoknihu ze svatby + musíme ještě něco vymyslet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, tak fotoknihy jsem chtěla taky, ale tchýně má digi fotoalbum, dostala nějaké fotky, které jsme nechali dělat, moje mamka si koupila fotoalbum a nalepila fotky, babičky to samé...tak jsme to zavrhli. Ale našli jsme super obchůdek - www.buduin.cz našla jsem tam rozjetého ježka, zajíce a tak - brácha jezdí kamionem :-D Senzačně zabalené ručníky třeba do podoby dortíků, zákusků a tak podobně, blbin tam mají hodně...jen ty peníze a bylo by to super :-D
Odpovědět
petrusew: jo slyšela jsem, že ten test na cikrovku je záhul a taky mám obavy, jak to zvládnu :-| Každopádně nějaký nejíst a nepít potom asi nedodržím...jen sestra zavře dveře, tak se napiju hořkýho čaje :-N Vím, že to pak ty testy ovlivní, ale co už...třeba kámošce se udělalo při pití toho sajrajtu špatně, že ohodila skoro celou čekárnu a atk jí to dopustili...tak to raději trochu zapiju. Ale chci aj zkusit, jestli by mi to spíš nenamíchali do čaje, který si vezmu sebou než do vody...čaj přecijen lépe snáším než jen sladkou vodu. Mě mudra říkala, že to bude hrnek cca čvrt litr...tak uvidíme. Doufám, že Ti řeknou nějaký dobrý zprávy a nebudeš muset podstupovat zákroky, který nechceš. A ať se všechno pěkně hojí a Ty můžeš brzo běhat ;-) Budu držet všechny palečky, aby kontroly dopadli skvěle ;-) Já jsem tu jen sem tam...když mám v práci chvilku času a nebo se mi zrovna moc nechce nic dělat, tak zajdu i sem, ale už nám to tu fakt trochu pomřelo, což je škoda. Tak Vánoce jsou u nás jasný...nejvíc věcí bude pro miminko...a jsem ráda, že nemusím vymýšlet pro každou babičku a další lidi něco zvlášť, co chci já...rozšiřuju, aby nám dali penízky, že nakoupíme vybavičku pro miminko...nechci totiž, aby mi příbuzní vybírali něco do výbavičky sami od sebe...mají přecijen jiný vkus a třeba jedna babi vždycky koupí něco, co se mi nelíbí...asi talent od přírody či co :-N A beztak nikdo neví pohlaví, tak mají problém, protože neutrálních věcí není zase moc... mysickaa: jé, no jo, Ty už učíš, super. A jak se Ti tam líbí ten první týden? Doufám, že Tě děcka nezlobí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, taky vždycky chceme penízky, protože od jedné naší babičky je to naprosto to samé...ale ona si prostě nedá říct, no. S tím testem si nedělej starosti, ono to nějak dopadne 8-)
Odpovědět
No já doufám, že letos nás poslechne, ale těžko říct. Uvidíme :-) Tak hlavně abych ten test už měla za sebou a měla dobrý výsledky a nemusela něco řešit. Bude to za dva týdny a hned pár dní po tom jdu do poradny, kde by měl ten výsledek být...
Odpovědět
Jo holky po dlouhé době se taky hlásím jinak já jsem byla taky na tom testu a výsledek je hned jelikož ho dělala sestra na gynekologii šla jsem tam v pohodě ale jen my řekla výsledek tak jsem musela letět tam co budu rodit tam mají většinou poradnu pro ty co mají cukrovku- do té doby než sem tam přišla v pohodě něco se našla na netu. Ale při té představě že budu muset jíst 5 az 6x denně mě málem omyvali no a malá se nakonec asi díky těhotenské cukrovce narodila o 3 týdny dřív a byla záprdek měla jen 2470g a 45cm . Nejhorší pro mě bylo že jsem nemohla sladký ani sladit. Jinak přeji at test dopadne v pohodě a at dobře rostete.
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda, no vítej! Opravdu jsi tu dlouho nebyla 8-) No kde jsi se nám toulala?
Odpovědět
To víš kluci začali chodit do školy ten starší do 8mý no prostě puberták a ještě začal mít druhý jazyk a zrovna ruštinu no hruza tu jsem měla jen 2 roky a vubec si nic nepamatuju. No jinak Robert si našel novou práci a do toho malá začala marodit. Moc jsem nechodím protože kluci chodí domu na obědy takže každý den vařím no a to do toho malá je to pěknej čert, lítá po celým baráku takže musím občas mít oči i na zádech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to máš teď dost veselé :-D :-D :-D Martin už má taky konečně práci! Nasloupil 1.11, tak jsem taky ráda.
Odpovědět
ahoj! teda, koukám zas tu něco přibylo :-) no vánoce tu jsou za chvilku, pomalu začínám šílet, že nestihneme nakoupit dárky. manžel taky teď začal v nové práci, je tam akždý den od rána do večera, jsem ho pomalu za tento týden ani neviděla a ovíkendu jde taky, takže jsem s psíkama doma. mám samé domácí práce - uklízet, prát asi 5 praček a kopa prádla na žehlení, plus jsme si vzali úklid v baráku, tak musím uklidit chodby a taky by to chtělo udělat spáry na lištách na nové podlaze...to taky už čeká 2 týdny :-) hanyzka . teda ten čas fakt letí, že už budeš v 6.měsíci...ty jo... petru: to máš dobrý na jednu stranu, že jsi doma, můžeš být na netu, dělat si svoje věci, na který člověk čas normálně nemá, nebo spíš si neudělá... tak já jdu odpočívat, vytřela jsem celý byt, tak teď zasloužený odpočinek :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
no, dobrý možná, ale hrabe mi z toho. A teď s tou nohou nejsem schopná ani zamést podlahu... s těma vánocema jsem se rozhodla, že to letos budeme řešit na poslední chvíli ]-( Prostě na to není čas a finance (momentálně) Ale jsem rozhodnutá, že jak pojedu do olomouce na kontrolu, tak pojedeme nakupovat :-D To bude mít Martin radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
white: abych pravdu řekla, tak praivdelně jíst by mě ani nevadilo...to už v podstatě dělám teď, protože mám hlad co dvě hodiny...odpoledne teda vydržím 4h bez jídla (po obědě)...sladkýho bych se aj vzdala...stejně mě po něm akorát pálí žáha, ale nedovedu si předstvit úplně hořký čaj |-| To by bylo asi to nejhorší. Bez sladkýho jsem přežila skoro první 4 měsíce těhu...a ani mi nechybělo :-D Jen čaj jsem snesla sladký, tak budu doufat, že testy budou dobrý. Holky, teda manželé samá nová práce...mě by teda teď asi porazilo, kdyby manža přišel o práci a musel hledat novou...nejméně vhodná doba :-N Ale to vypadá, že nebudeme muset řešit :-N petrusew: to Ti rozumím, že už z toho sezení doma nadšná nejsi...to víš, když jsme v práci, tak můžeme jen tše závidět...ale já už jen dva měsíce v práci a pak budu čekat na porod...to teprve bude doba...budu se doma kutálet s bříškem a vymýšlet kraviny, dokud ještě něco půjde, než se mimi narodí :-D Bude veselo :-D My jsme se byli podívat po krámech v pátek ve Znojmě...ale na Vánoce jsme teda ještě nemysleli. Dívala jsem se i na oblečky na miminka, ale nic jsem si nevybrala...ale věcí mají pěkných hodně, ale ty ceny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni se na aukro, mimibazar a tak :-) Tam jsou hezké věcičky a za pár korunek :-D
Odpovědět
JJ, tam se občas podívám, ale nechci mít všechno jen onošený :-) Koukala jsem na věci, ze kterých bysme jeli z porodnice domů a pak když bysme jeli někam na návštěvu k příbuzným..abysme dělali parádu :-D Ale už mám doma alespoň nějaký bodýčka vel. 56 do porodnice...jednoduchý bílý s krátkým i dlouhým rukávem...teď k tomu nějaký punčošky, tepláčky nebo tak něco, aby nemělo zlatíčko holý nožičky...ale ty se mi ve Znojmě moc nelíbili :-| Nicméně už pomalu začneme syslit věci a až budu doma, tak bude "velký" prádlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co třeba www.kojenecke-obleceni.eu/ Tady mají docela výběr
Odpovědět
Díky, juknu se, ještě budu mít aj něco od známých, tak zatím okukuju. Ale zítra jedu obhlížet látku na závěsy do ložnice a i novou záclonu, tak se chci podívat i po krámkách na miminkovský oblečky tady u nás, tak uvidíme, třeba mi něco padne do oka a koupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky ráda chodím ňuchat, koukat se na maličkatý oblečení :-D No jo, jsem prostě na hlavu :-D :-D :-D Ale aspoň budu mít přehled, no.Záclon mám dost, závěsy taky, ale chtělo by to je vyprat, Přijede mi v sobotu pomoct mamka, tak to snad zvládneme spolu. Ještě musím vyžehlit, chci to zkusit už sama, prostě po trošičkák a když tak si sednout...v sedě mi to prostě nejde :-(
Odpovědět
Tak jasně, to malinkatý oblečení je prostě nádherný x-) Já nakonec na miminko pořídila jen látku na povlečení...zelený s žirafkou :-N V tom krámku s látkama jsme byly s mamčou nakonec skoro hodinu než jsem si vybrala jak záclonu tak látku na závěsy...a doufám, že i na místě to bude vypadat tak hezky jako v krámě. Ještě teda musím koupit konzoli a mamina ušít a bude to...ale snad příští víkend to zvládneme i přidělat. Já měla jen záclonu a závěs v obýváku...ložnici jsme dostavěli loni před Vánocema, ale byli v ní švagrovic...tak jsem tam zatím nic nekupovala a ani jsem neměla nic doma v zásobě. Stejně to nebudu nijak moc měnit...vždycky jen vyperu a hned zase vrátím. Akorát j mám to okno 235cm vysoký a aby to nekončilo jen tak pod parapetem, tak jsem chtěla alespoň délku 3m...nakonec bude 320cm. V obýváku mám 330...a vypadá to skvěle :-D Máme holt pitomě vysoký okna 8-( Tak po chvilkách by Ti to jít mohlo. Nebo nemáš takový to sedátko k žehlícímu prknu? To má doma mamina...je to takový jaoby polosed polostoj...ale docela to uleví, že nemusí celou dobu jen stát.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že nemám :-S Ale v tomhle mi pomáhá mamka, ještě mi pomohla s oknama i s podlahou, je to zlatíčko. Jsem moc ráda, že mi někdo může pomoct. Já bych si to užívala stejně jako ty. Látka by byla oříšek :-D Sehnat takovou jakou si představuješ je oříšek :-D
Odpovědět
Tak je super, že Ti někdo takhle pomůže...ještě si v budoucnu žehlení a ostatní užiješ až až :-N Mě v pátek táta pomohl vyprat koberec...abych se s tím netrápila sama...a v sobotu jsem si pomalu vyčistila sedačku, aby všechno bylo čisté na Vánoce. Taky jsem upekla štolu, aby se do vánoc hezky rozležela, takže bych řekla, že to byl úspěšný víkend i s dovolenou. Ve čtvrtek jsem byla na testech na cukrovku v těhu...výsledky se dozvím teď ve středu, tak jsem zvědavá, jestli budu dál mlsat nebo ne...každopádně to bylo docela v pohodě, jak jsem se toho bála. Ta břečka teda hnsuná byla, ale nezvedala mi žaludek, jen mě lehce pálila v krku a žáha...ale ja jsem se mohla najíst, tak to bylo pryč...hlavně, že jsem to pak necítila ještě celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máš dobrý, mě pálila žáha dva dny
Odpovědět
Tak to je hnusný...mě občas teď v těhu pálí a někdy ani nevím, po čem, protože jím vesměs stejné věci...jeden den v pohodě, druhý pálí a třetí den zase v pohodě...nechápu :-D Ale asi se mimču něco nezdá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na pálení doporučuju mléko, bílí jogurt (ne slazený) já v přpadu nouze anacit, ale to asi těhule nesmí..nevim. Jo taky to tak mám, ale už třeba vím, že u někoho nesmím třeba sekanou (davají tam něco, co mi vadí) ale u jiného mi třeba neva :-N A taky mám reflux, tak to je z toho.
Odpovědět
Jo to se aj snažím na pálení si dát něco takového...ale někdy to stejně nezabere...ale tak to holt k těhu patří, že žáha pálí a tak to zvládneme. Naštěstí to fakt není denně :-) Mě doktorka řekla, že když už to fakt bude síla, tak si můžu vzít rennie...ale zatím jsem si ho vzala jen párkrát a snažím se to zahnat spíš jinak. Ale co je hlavní...těhu cukrovku nemám :-D tak budu o Vánocích vesele mlsat a ne jen sledovat mísy s cukrovím x-) Na kontrole všechno v pohodě...jen prý mi lehce klesly hodnoty v krevním obraze, tak mi napsala železo, jinak všechno jak má být :-D Mám radost...
Odpovědět
Tak to veliká gratulace že je vše ok :-D . já u prvního kluka brala taky železo
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to je dobře, že je všechno v pohodě!
Odpovědět
Děkuji holky, to železo je celkem běžný, tak jsem spokojená :-) Tak jak se připravujete na Vánoce? Já nic moc...ale v pátek jsme v práci měli vánoční večírek a bylo to super...spousta dobrého jídla a pití, tak jsem si to i s prckem užila...ochutnala jsem dobrůtky, až se do mě už nic nevešlo...a chudák mimčo mělo asi málo místa :-N
Odpovědět
Tak my jdeme ted na první sníh loni to moc nevnímala malá tak jsem zvědavá co na to bude říkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baf děvčata :-D Konečně trošičku chytám vánoční náladičku ;-) Včera jsem napsala vánoční blahopřání, nachystala obálky, nadepsala je a teď už jenom je poslat. 8-) Což bude to nejhorší, protože tohle bude muset vyřídit manža...bože, dejte chlapovi obálku a pošlete ho do fronty na poštu ]-( :-p No prostě hrůůůza, ale prej to pošle, tak snad to neztratí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?