Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: No rozsah rekonstrukce se bude odvijet od vyse financi :-D Zatim jsme jakz takz opravili kuchyni. Teda prozatim jeste nemame na lince dvirka, nenni zalistovana podlaha apod, ale nejdulezitejsi je, ze uz jsme se jakt takz zbavili toho nejhorsiho prachu. Je fajn, ze se mas dobre, hlavne at jste oba s miminkem v poradku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že je uvá živo:-) to je moooc dobře! jen holky rekonstruujte:-) my už se snad s domečkem taky konečně pohneme, zítra máme stavební řízení..a pak se mohu jen modlit, aby byla krátká zima a mohlo se na jaře co nejdříve začít:-)
Odpovědět
lostris: tak ať je financí na rekonstrukci co nejvíce a ať jde práce od ruky ;-) My všechno dělali samy...teda manža...a trvalo nám to dát do týhle současný podoby tři roky...a pak ještě vystavěl ložnici...v podstatě vestavujeme příčky do velký místnosti...a ložnicový stěny dělal teda tři měsíce...jsou z dřevotřísky, otapetované a jedna normální zeď je zarmovaná...dělal na tom každý den večer po práci. V další fázy chceme uděla stěnu mezi obytným prostorem a jeho dílnou a tím vznikne chodba, kde jednou budou schody do patra...akorát nevím, kdy budeme pokračovat dál, když teď nastoupím za chvíli na mateřskou, tak penízků rapidně ubyde a na tohle stavění holt moc penízků nebude :-S V patře chcene totiž vybudovat dětský pokoje :-D Jinak miminko je snad v pořádku...ale docela mě pobolívá bříško...doktorka říkala, že to je tím, jak se roztahuje děloha a mimi si dělá prostor...ale občas je to bolest dost nepříjemná...a taky záleží, jak zrovna sedím...v práci, kde jsem dneska po dvou týdnech, mě to bolí o něco víc než doma, tak uvidím, jak to bude pokračovat, kdyžtak budu muset zajít k doktorce, aby miminko raději skoukla, jestli je v pohodě...pohyby zatím necítím, tak mám obavy :-| mysickaa: jé, tak to je taky super, já taky doufám, že bude zima mírná...vbec nevím, v čem budu chodit s tím velkým pupíkem a kupovat si těhu zimní bundu jen kvůli tomu, abych se dostala na kontrolu se mi moc nechce :-D A pak aby už od tak března nebo dubna bylo tepleji a já mohla s prckem trjadat venku na procházkách...v zimě by se mi asi moc nechtělo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, neboj, ucítíš je, u prvorodiček je to později, hlavně, že roste a je v pořádku! A už víte, co to bude??to asi ještě, ne, co? No v zimně bych rači nikam nechodila, abys nespadla a něco sobě a mimču neudělala... mysičkaaa, taky doufám, že bude mírná zima, protože jinak se fakt nikam nedostanu - o těch berličkách by to bylo o hubu...ještě teda přemejšlím, že si na vozík nechám dát pásy s hřebíkama, aby to nejezdilo :-D :-D :-D ale prej bych byla nebezpečná, tak to manža zamítl :-D :-D :-D prej bych na něj schválně najížděla :-D :-D :-D No to neee, možná jenom trošičku :-D :-D :-D aby se neřeklo...
Odpovědět
petrusew: tak snad v pořádku je :-N Každopádně ty obavy asi nezmizí jen tak 8-( My pohlaví vědět nechceme...teda já určitě ne, chci se nechat překvapit u porodu, ale manžel by to rád věděl, ale bude mít smůlu, nic se nedozví, protože by se určitě podřekl a prozradil by mi to...nechtěně. Mě je totiž jedno, jestli to bude chlapeček nebo holčina...hlavně, když bude zdravé :-D Barvičky na výbavičku chci stejně neutrální, tak aby mi příbuzní aktivně nekupovali jen růžovou nebo modrou. Ale na utz zatím mělo mimi nožičky přes sebe, takže by pohleví beztak vidět nebylo...a doufám, že si takhle nožičky nechá pořád, aby se ani doktorka omylem nepodřekla :-D Kámoška říkala, že to v tomhle případě bude teda určitě holka, že se schovává...ona má 7 měsíčního klučíka a prý při každým utz to první co bylo vidět, byl jeho pindík :-D Byl prý pořád s roztaženýma nožkama a ať byl malý nebo už větší, tak to bylo to rpvní na monitoru :-N A kluci prý takový jsou, že je hnedka všechno vidět a holky se víc stydí...podle mě jsou to kecy, takže nevěřím ničemu. Schválně jsem zkoušela takový ty "zaručený" předpovědní kalendáře na pohlaví miminka...zkusila jsem dva a v každém vyšlo něco jiného...tak bude asi naše mimi oboupohlavní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je fakt dobrý, a máš jistotu, že je tam jedno???Když ti pokaždý vyšlo něco jiného :-D :-D :-D To víš...to já jen tak...zákeřně :-D :-D :-D
Odpovědět
petrusew: :-D :-D já upřímně doufám, že to už jasný je :-D :-D dvojky hned na poprvý...to by bylo asi hustý =-) :-N :-D Ono i když se vezmou ty tzv. babský řeči o tom, že je to na těhuli poznat, tak mě každý říká něco jiného...jedni kluka, jiní holku, tak je stejně nakonec odpálkuju s tím, že se to dozví až po porodu, tak co :-D Dneska se mě šéfová ptala, jestli už vím, co budeme mít...a já s klidem, že to předem vědět nechceme...tak na mě chvíli koukala překvapeně a beze slova...a nic na to neřekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to je dobrý :-D Myslím, že nejdůležitější je, že to bude zdravé ne?Ať je to holka, kluk, jedno nebo dvě :-D :-D :-D Hele jako známé tvrdili asi do pátýho měsíce, že je tam jedno, když byla na kotrole na utz. tak jí doktorka řekla, že srdíčka jsou už v pořádku...obě...myslela, že bude mít jedno a ony dvojčala.Má zdravou holku a kluka :-D
Odpovědět
Jejda, no mě by měl příště čekat velký utz a tam by se to snad ukázalo na 100%, jestli je jedno nebo dvě...já doufám, že je fakt jen jedno :-N Podle mě zatím jedno stačí až až :-D Jinak pátý měsíc mi začíná zítra, tak si říkám, jak šíleně ten čas letí, když už mám 4 měsíce za sebou...je to chvilku, co jsem našla pozitivní test. Jinak jsem teď čekala po odběrech na výsleky...a naštěstí mi nikdo nevolal, tak je miminko nejspíš zdravoučké :-D Kdyby prý bylo něco v nepořádku, tak do týdne volají a ten už uběhl a nic...a komplet výsledky bude mít mudr. u sebe až ještě za pár dní. Každopádně i bolesti bříška už ustali, tak je mi dneska skvěle :-D A snad to dlouho vydrží :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt super!Hlavně ať jste ty i mimčo v úplném pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) tak jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky novomanželky jak se máte? dlouho jsem tu nebyla...máme trápení s mímem, tak nemám moc náladu. co vy nastávající maminky? jak vám je?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj glumbi, to je mi líto, že máté trápení. neboj, bude to v pořádku. Víš, já si říkám, kdo si počká, ten se dočká. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojík holky!:-) hlásím, že se poštěstilo a mám práci:-) dokonce i ve vystudovaném oboru:-) takže od 1.11. je ze mě úča:-) glumbi, hlavu vzhůru! všechno půjde a příjde to v pravý čas!!! utichl tady ten srázek, tak ho zase připomínám, jestli máte chuti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, to je super, že se poštěstilo a učíš, já se obávám, že bych ty děcka asi nezvládla...jsou čím dál tím víc oprsklejší! Jinak, srazu bych se ráda účastnila, ale bohužel to teď nepůjde, protože nemůžu chodit... ;-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se zase po nějaké době podívala i sem...chodím teď pravidelně na koníka sosat info o těhotentví a miminkách... Jinak se s prckem máme dobře...za týden a půl zase na další kontrolu a snad už brzy začneme cítit pohyby...docela se na ně těším :-) Mám dojem, že občas se cosi divného děje v bříšku, ale jestli už to jsou pohyby nebo ne prostě netuším...spíš si říkám, že to budou moje neposedná střeva :-N glumbi: s miminkama to není snadný, ale nevěs hlavu a hlavně se zkus tím moc netrápit ;-) mysickaa: bezvadný, že se podařilo najít práci a ještě v oboru, tak ať Tě děcka nezlobí a jsou šikovní ;-) Já bych asi učit nezvládla...neumím si vybudouvat autoritu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, jenom sosej, sosej :-D Ještě bych ti mohla doporučit baby-cafe.cz, tak se toho taky dozvíš hromadu 8-) Já bych řeka že to divného cosi už klidně můžou být ty pohyby 8-) Je krásné, že je všechno v pořádku!Držte se.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky :-) mysickaaa.páni!!!Tak to moc gratuluju kolegině :-D já už jsem po 8 letech učitelování tak vyřízená,že hltám v kalendáři další prázdniny :-D tak ať se Ti moc moc líbí ;-) a s tim srazíkem jsem pro!!! x-) hanyzka:rostete jak z vody,to je úžasný ;-) kdy máš termínek? glumbi:věřim,že se všechny holky z července 2010 svých miminek dočkáme,ať si nám osud staví jakékoliv překážky! ;-) petrusew:koukej ať jsi brzo fit a nemusíme si pro Tebe na srazík dojet limuzínou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lero, jéééé to by se mi líbilo :-D :-D :-D
Odpovědět
petrusew: jé, díky, to se podívám, každý info je dobrý ;-) Tak to cosi už fakt pohyby jsou...už se mi ozývá každý den tak 10x :-D Je to tak týden, co tohle je a je to paráda x-) Zítra kontrola, tak jsem lehce nervozní :-N Leni: termín mám na 14.3.2011...to už bude pomalu za chvíli...vlastně už mám polovinu za sebou a teď pěkně začínám kynout...teda naštěstí mi jde všechno do bříška a lezu jen kupředu a ne na stehnech, bocích a jinde, tak doufám, že to bude takhle pokračovat, abych pak to shazování neměla tak složitý :-D si piš, že se tady všechny miminek dočkáte...ačkoliv prskám tu těhu bacilky a pořád nic, jo? Asi jsem málo infekční :-p :-D Pro mě bude srazík asi horší, pomalu se začnu kutálet =-) Teď fakt rostu před očima každý den o nějaký ten cm v pase...ale teprve dva týdny chodím v těhu kaťatech a ty jsou fakt suprový...takže všem do budoucna těhotným tady...co nejdřív pořídit těhu kaťata, protože jsou tisíckrát lepší než obyčejný :-D A prý v nich vypadám mladší a hubenější :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, hanyzko, já jsem se narodila 7. břenza :-D
Odpovědět
ahoj holky, koukám ře už sem opravdu skoro nikdo nechodí že? :-| škoda, nějak to s těmi našimi svatbami pak odešlo... jak se jinak máte? my se snažíme o mímo, doděláváme byt a je nám fajn, za chvíli na krku vánoce, holky ten čas letí... jinak ani mi moc nepřijde, že teď už jsem vlastně vdaná paní a budu jí už napořád 8-) ale manžel mi to připomíná , je na to hrozně pyšný :-) hanyzka - tak ať hezky zdravě roste a ať si hezky užíváš těhotenství! petrus - ty se koukej brzy uzdravit, ať máš nožky zdraví! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr, já se snažím chodit, ale skoro nikdo jiný :-( A jak jste postoupili s rekonstrukcí?Už se chýlíte ke konci?
Odpovědět
petrusew - no už nám chybí jen pár vybavení, většinou skřínky, horní u kuchyně, nějakou komodu do ložnice a ještě chceme nějak předělat předsíň, chtěli bysme něco vestavnýho, ale to ještě počká, zatím nejsou korunky... teď jsme dělali podlahu a bar, tak se nemůžeme nabažit :-) co tvoje nožky?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já ti vůbec nevím. Chvilkama si myslím, že je to na pytel...ta druhá mě vůbec nebolí, ta je absolutně v pohodě. No uvidíme,na kontrolu jdu až v prosinci, a pak se uvidí. Ale už to rychle utíká. Jsem tři měsíce po operaci, tak snad to rychle uteče a budu moct normálně chodit. Nejvíc mě štve to doma-nemůžu si pořádně uklidit, o zametání ani nemluvim, všude chlupy od zvířat ]-( Martin našel konečně práci, tak jezdí do Olomouce - to je asi 25km od nás, ale aspoň něco. No jinak doufám, že by mi snad mohl říct na ortopedii něco povzbudivého...no, ale asi jsou to naivní přání. Uvidíme po rentgenu, dřív mi nikdo nic neřekne.Zato astma je na ho...! ]-( Zase jsem se zhoršila, jsem zase rozhozená, tak uvidíme, co s doktorkou a ještě jednou doktorkou(poslala mě na nějaké superkonsilium, tak uvidíme) vymyslíme...straší mě bronchoskopií, ale tu bych asi odmýtla!Mám z toho strach a hlavně, pokud to nebude nutné, tak je to další zásah do organismu! Představ si kameru v plicích...fuj, fuj, fuj! Do toho se nám posrala myčka! ]-( ]-( ]-( No, jsem si tu hezky vylila srdíčko... :-N No vidíš, to už máte skoro všechno. Naše rekonstrukce proběhla před čtyřmi lety, ale furt je co dodělávat..lišty kolem stěn v místnostech i na chodbě... :-| Prej to nespěchá...už to nespěchá čtvrtej rok 8-( Ale co, hlavně, že je kde bydlet! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda čeká se na ten termín holky, že jo?Já až začátek srpna, šetříme korunky. Je tu někdo na srpen a dokonce i okolí Králevodvorska?Ale to je vlastně jedno, můžeme si udělat svatbu ,kde budeme chtít, akorát ti svatebčani to budou mít daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci85, asi ses uklepla...tohle je červenec 2010 8-)
Odpovědět
petrusew: no vidíš, tak třeba se moje mimi vykulí na Tvoje narozky :-) Na minulé kontrole mi podle prvních pohybů taky říkala, že to vypadá na ten termín 14.3.2011...a pak tak přemýšlela a řekla, že to asi bude něco mezi těma dvěma (podle utz mám 26.3.), tak uvidíme, kdy se bude miminku chtít na svět. hannah: máš pravdu, nějak to tu po našich svatbičkách odumřelo...holt asi všechny novomanželky pilně pracují na potomcích nebo co :-N panečku rekonstrukce finišuje, super, tak si krásně užívejte novýho bytečku ;-) Jinak jsem byla na velkým utz v 21tt a miminko má všechno, co mít má :-D A už mě teda slušně pokopává...a asi nejleší hračka je můj močový měchýř...je otočený hlavičkou dolů a asi mi do močáku pořád boxuje...vždycky cítím zatukání...několikrát za sebou a už letím na wc :-D Ale hlavní je, že doktor neviděl žádný problém a tak mě jako další čeká test na těhu cukrovku za necelé tři týdny a za chvíli už začneme 6. měsíc...jak to letí je až neuvěřitelný, ale teď co mimi už kope, je to o moc hezčí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko, ten test je fakt hustej. Byla jsem tam taky,protože se doktorce a mamce a manželovi nezdálo, že mám vyžší cukr, ale protože beru kortikoidy, tak to musím hlídat, no. Ale k věci: dostaneš půllitrovej kelímek vody s myslím glukopurem, tak nechutně sladkej, před tím ti odeberou krev, pak ti to dají vypít, musíš se snažit co nejdřív a nejlépe najednou. Potom budeš sedět v čekárně, nejlépe omezit pohyb pouze na WC, nic nepít a nejíst(to je nejhorší, mě, mě pekelně pálila žáha) pak ti budou myslím po hodině brát krev znovu a pak asi po hodině zase...teda myslím, mě brali po půl, pak po hodině a pak jsem mohla domů...těhule to mají malinko jinak, ale věř, že jsem se těšila na to, až se napiju a něco sním :-N Je fain, že se cítíš dobře, že je všechno v pořádku a že se na mimíska těšíš! Já se těším, až mi řeknou, co bude dál...v pátek jdu zase na alergologii a pak hned na to superkonsilium, tak mám obavy, nechci si nechat dělat bronchoskopii, to raději nee. Je teda fakt, že tak poslední týden(co Martin nastoupil do práce) se cítím líp, tak uvidíme, no. Pak budu referovat. Já bych si psala, ale nikdo tady furt není :-( No joo, nemůžu chodit, tak hniju na netu :-D Jo holky, a co Vánoce??? Už jste psali Ježuchovi???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky:-) tak já jse první týden v práci a pilně učím, bo příští týden jedeme s manžou do Itálie, tak si to nahrazuju teď a učím a učím a dělám přípravy a těším se na prázdniny :-D mám radost, hanyzko, že jste zdraví a dobře se vám daří:-) jen tak dál:-) petru a tobě držím palečky, ať jde u tebe dravíčko k lepšímu!:-) a ježurovi jsem teda vážně ještě nepsala:-) nestraš:-) normálně v Olomouci v Tescu je už vánoční strom :-S se asi po... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?