Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, mám se celkem fain, mohlo by být i hůř, ne?Martin - manžel si dělal srandu, že až mi ty nohy dají do pořádku, tak se bude muset hodně snažit, abych mu neutekla :-D Po operaci jsem byla skoro čtrnáct dní u jeho rodičů...tchýně nakázala tchánovi mě obskakovat :-D :-D :-D Jsem si to užívala :-D :-D :-D Ráno čerstvé mléko a pečivo, kávičku, pitíčko, obídek... 8-) Bavím se prolézáním asi tisícovkou(přes tisíc) fotek a vybíráním těch nej do alba, které jsem dostala od manžela :-D Vozí mě svatebními dary(autíčkem) po výletech, byli jsme v Rožnově pod Radhošťem - naštěstí jsme sehnali vozík, tak můžu ven :-) Všichni pomáhají a opečovávají, až jsem z toho rozpačitá 8-) ...ale praní a žehlení od maminky mi pak asi bude chybět ;-) Jinak se mám skvěle. lenoším a užívám si.Hele, jeden zápich od doktora....byla jsem na testech před operací a sestra mě volala asi pětkrát....pak si pro mě přišla. Já na ni, že jsem neslyšela, že nevolala mě a ona že ano...já tam seděla a slyšela paní Hejdová...ale nějak jsem si nezvykla a čekala jsem na slečna Wa........ :-D :-D :-D :-D :-D No nasmáli jsme se všichni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petru, tak se pěkně zotavuj! a obskakovat to se nechej;-) hlavně ať je Ti lépe a jsi brzy v pořádku!!!! no a jinak u mě nic nového, zítra začíná neteřím a synovcovi škola, tak už budu sama doma...a stále nezaměstnaná..už vážně nevím, co dělám špatně....pořád jsem si říkala, že možná radši půjdu dělat něco jiného než jít do školství, a teď je mi to tak nějak líto, že jednak po 19 letech nenastupuju do školy a ani nejdu učit a jsem doma...a začínám mít takový ten pocit, že jsem k ničemu a sebemenší maličkost mi sráží sebevědomí.. tož se omlouvám, že jsem si postěžovala...jinak se řídím heslem, že dobrá nálada nevyřeší všechny problémy, ale naštve tolik lidí, že je důlěžité si ji pěstovat;-) jen prostě člověk občas potřebuje vylít srdíčko;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: mysli pozitivně, protože to štěstíčko k sobě tak přitáhneš :-) a už jste se domluvily na srazík nebo ještě ee?
Odpovědět
Profilova fotka
no, já už měla letos tolik štěstí....ale snad se bude smát i dál:-D nedomlouvaly, teda spoň myslím, že ne...ty už víš něco nového ohledně tvého času?;-)
Odpovědět
petrusew: brzké zotavení po operaci Ti přeji ;-) To je báječné, že Tě všichni opečovávají a starají se o Tebe s láskou. Hlavně, ať máš nožky brzo v pořádku a můžeš už sama ťapkat po tom našem světě ;-) mysicka: práce se určitě najde, ale dneska to koukám není moc snadný. Držím palečky, aby jsi brzo natrefila na práci, po který toužíš ;-) A to pozitivní myšlení je super, to si snaž udržet za každou cenu...ačkoliv někdy to není snadný, to vím. A já mám novinku...včera jsme byli na kontrole a miminko krásně povyrostlo x-) Už máme 5,19 cm a pěkně skotačilo :-D Bylo krásně vidět...hlavička, ručičky, nožičky...ty mělo zkřížený na bříšku. Moje krevní testy jsou všechny v pořádku, tak jsem hrozně moc ráda. Jinak byl se mnou včera i manžel a byl se podívat na ultrazvuk...říkal, že se v ordinaci cítil zvláštně, ale viděl naše miminko a byl nadšený x-) Pak se celý zbytek dne pořád usmíval...a když jsem se ptala, co je, ta říkal, že nic...prostě z něj zářilo štěstí x-) Manžel povídal, že je to takový náš malý mimozemšťánek :-D Je fakt, že když se znovu podívám na ten snímek z utz, ta můžu jedině souhlasit...je to človíček, ale z jiné planety :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel:to je fakt krásný! mysko, neboj, ono se něco najde, jen to chce vydržet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky a mám svou novou korunku v puse a konečně se můžu smát na celé kolo;-D jak to mám ráda;-) a v úterý se jdu zkrášlit ke kadeřnici, potřebuju změnu a trochu se zvednou to sebevědomí;-) dneska mám v plánu ještě udělat tuňakový salátek a pak si zazumbovat, to se moooc těším;-) ještě že mám tolik práce a nemůžu myslet na to, že mě nikde nechtějí..ale víte proč?;-) bo beztak na mě čeká někde něco suprového;-) ..já vím, ta naivita mě nikdy neopustí:-D hanyzka: super, že jste zdraví ;-) mám radost;-) A asi vážně ublížím fotografce...já bych ji teda něco udělala už dávno, ještě že mě manžel brzdí;-) tvrdí, že nemůžu jít do práce, bo nejdřív musím dát do alb všechny fotky ze svatby a líbánek;-)
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že se to tu trošku rozjelo, našly se některé ztracené duše :-) no já byla taky u kadeřnice a vypadám jak strašk do zelí, chtěla jsem melír a mám hnědou celou hlavu a nemůžu se toho zbavit, zlatý moje blond... no snad to po nějaké době půjde odbarvit...ale střih se povedl, tak aspoň něco... petrusew: přeji brzké uzdravení, ať se manžel hezky o tebe stará hanyzka: to už v 5 cm jdou vidět ruce a nohy jo? ty jo to je super... no já budu chtít po manželovi aby taky šel se mnou k doktorce :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z líbánek a začínám uvažovat co dál. Koukala jsem, že jste mateřský a rodičovský už řešili, ale stejně se v tom nevyznám. Rádi bysme měli mimčo, ale bojím se, že bych byla bez peněz. Smlouvu v práci mám vždy na dobu určitou a prodlužují mi ji po 2 měsících, vůbec nevím, co bych dělala, když přeci řeknu, že čekám dítě, tak už mi ji neprodloužej... Pracovat na 3 směny by mi stejně asi ani doktor nedovolil a navíc v hluku a smradu... Ach jo, to je dilema vůbec se v těch zákonech nevyznám a nějak nevím co dál... V zimě se budu bát jezdit autem, jsem z toho nějako smutná, ale snad to přejde. mysicka: Určitě už brzo najdeš, mě v tomhle hodně pomohla prace.cz protože na pracáku se v těch nabídkách nevyznám. :-D hanyzka: Téda, to už jste veliký :-) a necháte si říct, co to bude? Nebo bude překvápko? Sestřenka má rodit asi za týden a stále to neví, i když všichni ostatní už mají jasno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhe dobe se hlasim. Nakonec jsem se i ja odhodlala a dam sem par fotecek...
Odpovědět
lostris: ty brďo, krásné fotky máte, ta Zuzka Scharf fakt fotí krásně... Moc Vám to slušelo, úplně dokonalý! Jinak nějak nám to tu uvadá. Dneska přišla šéfová po dovolené a oznámila nám, že je těhotná... tak to bude asi úžasný, když já přijdu třeba za měsíc, že jsem taky... ale tak jako co mám dělat, holt jsme si to asi naplánovali obě stejně, aniž bychom to věděli :-) A jak se máte holky?
Odpovědět
Profilova fotka
listris, moc ti to slušelo!!!Nádherný fotky a ta psí víla nemá chybu! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, díky jste moc hodné. Přijde mi, jako by to už bylo hrozně dávno, nevím proč...
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, ten pocit znám taky. Ty dlouhé přípravy,plány, zajišťování a za chviličku to bylo pryč. :-D
Odpovědět
Jo holky, tak přesně takový pocit mám taky, jak kdyby to bylo už dávno...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď je u nás fáze budovací, takže máme taky o zábavu postaráno. Teď už žiju spíš tímhle, ale říkala jsem si, proč sem ty fotky nedat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: taky se připojuju a znova opakuju - mooooooooooooooooc vám to slušelo!!!! a já dneska ostříhala ty svoje vlasy do půl zad a mám je po ramena;-) hned jsem lehčí;-)
Odpovědět
lostris: Fotečky máte opravdu nádherný, nemám slov... jedny z mála těch opravdu krásných! ;-) mysicka: Taky přemýšlím, že už je nechám zkrátit. Jak se cítíš s "krátkýma"? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já měla vlasy do půl zad a nechala si je ostříhat na ježka!To byl šok! Teď je mám tak po ramena a manžel by chtěl, abych je měla dlouhé...no pokusím se, ale jsem taková, že to dost dlouho nevydržím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla taky kdysi ježka, pak si přítula přál delší, tak to rostlo a střídavě stříhalo, na svatbu rostlo a teď jsem potřebovala změnu;-) a cítím se úžasně;-) zase to doroste;-) a pak zase ostříhá;-)
Odpovědět
petrusew: Tak to musel bejt hodně velkej šok :-D mysicka: Jj, doroste ani člověk neví jak. Jen nevim, od koho se nechat ostříhat... sestřenka má každým dnem rodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi, tak honem, ať to ještě stihne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme holky dostali první ukázku fotek, konečně;-) dala jsem pár do alba, příští týden bude zbytek;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se dneska vrátila z dovolené ze Znojma...byli jsme si užívat volna a ticha na chaloupce, kde jsme slavili svatbu...nádhera :-) I přes ne moc pěkné počasí jsme si krásně odpočali a teď zase zpátky do práce :-| Zítra budu v práci říkat o miminku, tak jsem zvědavá na reakce :-N Jinak jsem přijela domů a myslela jsem, že omdlím...naši spolubydlící tu zůstali na týden sami...a ten bordel člověk neviděl...ona prostě nevytře, ani nevezme smeták...a všude v kuchyni byli rozpatlaný povidla a na koberci divný hnus...tak jsem asi hodinu po příjezdu vzala vysavač a začala...oba na mě koukali dost kysele, že přijedu a hned uklízím...už se těším, až bude konec října a oni už navždy vypadnou z našeho bytu...dobrý skutky jsou vždycky potrestaný, teď to vím a sakramenstky si to příště rozmyslím...ale pro tyhle dva i s mrnětem už nehnu ani prstem...i kdyby jim shořela střecha nad hlavou ]-( Jejich chování je naprsto nechutný...a jestli nevybuchnu ještě v době když tu bydlí, tak můžou být rádi...každopádně naše miminko nebude mít normální ani jednu tetu :-( Druhý švagrová zase neskousla, že čekáme miminko (i přesto že to tušila)...tak se nám vyhíbá a její manžel (dvojče mého miláčka) nám lže...ona má problém s otěhotněním a po těch tuctech hovorů s ní vím, že nám to nepřeje a přála anám, abysme měli stejný problémy jako mají oni :-( Holky, já myslela, že se pletu, ale nebyl to jen můj dojem, i tchýně si všimla, že podezřele často mluví o tom, jestli budeme mít problémy a říkala to vždycky s takovým podivným výrazem ve tváři... bosi: já bych chtěla překvapení, protože podle mě je jedno, jakého bude naše zlatíčko pohlaví, hlavně, když bude zdravé...ale manžel by to vědět chtěl, tak doma vedeme neustále stejnou diskuzi na tohle téma...teda spíš mě manža přemlouvá :-D Ale moje argumenty chápe, ale stejně je zvědavý :-N hannah: je to paráda, je to všechno krásně vidět...je to človíček se vším všudy...až jsem byla překvapená. Ať s tebou manžel určitě jde...akorát dřív jak ve 12 týdnu toho moc neuvidí...do teď to byl jen flíček, tak jsem aj ráda, že šel se mnou až teď.
Odpovědět
ahoj holky, tak koukám po dlouhé době a moc toho tu nepřibylo... mysicka: moc pekne fotky, tak pak dej další :-) hanyzka: teda ty spolubydlící bych asi vyhodila hned, kor v tvem stavu a ještě po nich uklizet... a na příbuzný se vykašli, teď je nejdůležitější miminko a vaše rodina. Taky kolikrát koukám, co nám přejí lidi, o kterých jsme si mysleli, že jsou naši kamarádi... jinak my se stále snažíme a nic...akorát spíš problémy, minulý týden mě chytli záda, teď mám pro změnu zánět, no úžasný...tak beru aspoň nějaké vitamíny na podporu těhu, tak uvidíme co bude další měsíc, každopádně měsíc je hrozně dlouhá doba a i když na to člověk nechce myslet a být v pohodě, stejně si na to každý den vzpomene :-) Tak holky pište co je u vás nového!
Odpovědět
hannah: jo spolubydlící bych spíš zabila...včera jsem měla chuť jim říct, ať si sbalí a vypadnou...svědomí mi to nedovolí, protože mají rok a kousek holčičku...to byl taky důvod, že jsme je k sobě na rok vzali...teď toho oba dost litujeme. Já si řekla, že tím, že bych vybuchla, tak akorát ubližuju sobě a miminku...ale stejně jsem viděa rudě ]-( Jinak se snažením držím vše, co mám, abys brzo našla ty dvě čárky na testíku ;-) Je to těžký na to nemyslet a mě teda měsíc přišel děsně krátký...vlastně, co měsíc, to jeden pokus...jedno uvolněné vajíčko a strefit se do toho správnýho okamžiku není vůbec snadný...u mě to vlastně přišlo i v odbě, kdy jsem si řekla, že si budu po svatbě trochu užívat manželského života a nebudu nic řešit...a první pocit byl, že to je ještě brzo :-D Ale nebylo, bylo to správně a sice změna plánu, ale krásná změna x-)
Odpovědět
Ahoj, tak konečně po dlouhé době přidávám také nějaké fotky. Všem vám blahopřeju ke krásným svatbám :-) Hezký manželský život...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka, tak to mě fakt mrzí. Já a moje kamarádka jsme měli v plánu, že otěhotníme a porodíme tak nějak podobně, ale ona mohla a já ne. I tak jsem jí to nidky nevyčetla, záviděla, to jo, ale já vím, že se jednou dočkáme :-D A ona byla skvělá. Hodně moc mi pomáhala psychicky a tak nějak mě zapojila do svého těhotenství, že jsem byla v dění a má to jednu super výhodu, dost jsem se naučila :-D Protože s malým jsem jí pomáhala už od malička!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší době na vás mám zase chvíli čas...ale i když tu nejsem tak na vás myslím :-) máme trápení s miminkem, ale nikdy by mě nenapadlo to přát někomu jinýmu(kromě tý menšiny, která se pomalu stává většinou), sice tiše závidím, ale vím, že i my se jednou dočkáme. Těhulky, havně to házejte za hlavu, je pro vás ted nejdůležitější klid a pohoda ;-)
Odpovědět
hanyzka: Tak už jsem konečně teta, dneska ráno sestřenka porodila, ale mimčo nás pěkně vypeklo... všichni jsme mysleli, že bude kluk a ona to je holčička, :-D navíc celý těhotentví byla moc malinká a najednou váží 4020 kg. Vůbec nechápu, kde to nabrala, ale jsem ráda za obě, že už to mají za sebou a jsou v pořádku ;-) . Zítra se na ni jedu poprvé podívat, tak už se moc těším. x-) A ty neřeš spolubydlící, já vím, asi to moc nejde, ale už brzo budeš mít klid. Švagrovou bych teda asi poslala do ......! To je ubohá závist, nechápu to ;-( A co v práci jaký byly reakce? :-) Jinak dneska jsem se nechala ostříhat, tak jsem asi o 25 čísel lehčí, to je prostě paráda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?