Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahojkz holciny, tak i ja mam sve ano za sebou, bylo to krasne a uplne nadherne vyslo pocasi. Zenich udělala prekvapko, prisel ve skotskem kiltu,t ak byla sranda. Do toho oddavajici pan malek, byl proste uzasnej. Fotky od profi fotografa nemame, ale zkusim dat do noveho svatebniho alba aspon neco malo. Holky, uz to mame za sebou, ja bych si to tak zopakla, bylo to uplne boziiiiii. holky moc preji vsem, at vam vychazi vasse plany at s miminkem, byteckem, domeckem a manzilkama...bude to super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) neovo: ahoj jsem koukala, co měl na sobě a málek na prosto v poho, že? byla s ním sranda a rozesmál celou obřadní síň holky, včera jsem se rozhodla fotografovi už napsat sms, protože jsem mu nechávala vzkazy na fb...no a včera jeho reakce, že v pondělí to donese do práce a že na fb moc nechodí. jenže sranda je, že jsem mu naspala, jak to vidí. a když teda nechodí moc na fb, jak může vědět, o čem je řeč? ale důležitý je, že ty fotky snad dostaneme :-D teda holky jste se ale rozepsaly :-D
Odpovědět
hynyzka: Jejda, tak si nedokážu představit už vůbec. Ale určitě je to krásný nosit v sobě mimíska a těšit se z toho jak roste. Hlavně abyste byli oba zdraví! Držim vám pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka:jééé,to je super,že mimísek roste jako z vody x-) ;-)
Odpovědět
lera: máte moc pěkný klip ze svatby! 8-) Já už se těším na náš, snad zítra bude už sestřih i klip hotový :-) Jinak vás zdrravím při pátku 13. a snad se nic špatného nepřihodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah:jééé,děkujem,no my jsme z něho nadšený,ale to je jen předsvatební spot,ještě nás čeká svatební klip x-)
Odpovědět
lera: já si říkala, že jste to asi točili před svatbou :-) ale hezky se vám to povedlo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem teď v jednom kole kvůli domečku... roste jako z vody a penízky docházejí a pořád někdo něco potřebuje... hrůza :( už abysme bydleli. Jak to vidíte s tím srazíkem? Podnikneme něco? První víkend v září nemůžu, ale jinak jo... tak dejte vědět!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a 18.9. taky nemůžu, to jdeme na svatbu... tak navrhuju víkend 11.-12., nebo 25.-26. - ale to myslím, že jede myska na dovču... tak možná toho 11.-12.? jak jste na tom ostatní?
Odpovědět
hannah: Pátek 13. je den o pohodě, jen tomu stačí věřit. Já jelikož jsem se 13. narodila a svátek slavím taktéž 13., pátky 13. miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj ahoj hanyzka: a máš někde fotky mimča? že bych jukla :-D mavo: jj jedeme, ale jestli přesně 25 to fakt nevím, začátkem září jdu do cestovky zamluvit termín a všechno domluvit, ale pokud se vám všem bude hodit termín 25 tak jeďte :-) jinak toho 11 můžu to nic nemám domluvenýho :-D bosi: s pátkem 13 souhlasím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: kdepak! bez tebe se nepojede.. vždyť jsme se domlouvaly, že bych tě vyzvedla v Jihlavě, když bysme jeli k té Markétce :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martí, tak to co jsi napsala, je krásný :-N , až jsem se začervenala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) já se přidávám, že 18.- 19. 25. - 26. 9 taky nemůžu. takže stejně jako martince by se mi hodilo 11. nebo 12. ;-) ráda bych vás všechny viděla
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) my byli na víkend v Praze;-) já se hlásím, že 11. bohužel nemůžu :-( ...ale to nevadí...když se to hodí většině..nikdy to nejde asi zvládnout vše... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po delsi dobe :-) Toho 11. bych mohla - mame i volno v penzionu, jen v ten den hrajeme divadlo, tak bych se na chvili odpojila, sla odehrat predstaveni a pak se zase pripojila :-)
Odpovědět
bosi: ona to někdy zase taková paráda není :-S často je mi blbě, divně...každou chvíli se to mění...ale víc je mi zle než dobře. Stačí málo spánku a jsem na celý den vyřízená (což mám dneska, protože u nás byla naprosto šílená bouřka a já nemohla spát...jednak nám tekla voda stropem...asi se uvolnila taška na střeše, pak jsem ráno zjistila, že ty poryvy větru nám skáceli meruňku a od půlnoci nešel proud...teď sedím v práci a snažím se dělat, ale nejde to...a doufám, že až přijedu domů, že už alespoň půjde proud...ale asi stejně přijedu a půjdu rovnou spát, jak je mi blbě). Krása to je jen ve chvíli, kdy mě nic nebolí, nevadí mi jídlo, smrad (čímž dneska myslím i to, co mi dřív vonělo)...ne nadarmo se tomu říká jiný stav :-N Už aby byl březen a mimi bylo venku... :-D myska: fotku mám zatím jen u sebe v peněžence, ale chci jí vyfotit a pak můžu třeba poslat...zatím nechci nikde zveřejňovat...zatím je to tajný :-D Jinak já na ten srazík bohužel nedorazím...jednak kolem 11.září nemůžu a pak předem nevím, jak mi bude :-| Teď o víkendu jsme s manželem byli na chatě a já byla totáln nefunkční, jak mě bylo špatně, tak bych možná přijela a pak třeba ležela a to by asi nebylo ono. Ale doufám, že si to pořádně užijete ;-) a pak povyprávíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus holči,tak já bych toho 11taky mohla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda hoky :-) teda moc mě to mrzí,ale bohužel toho 11. mi to nevyjde,jsme u známých na návštěvě v Brně na celý víkend.A kdo ví jestli vůbec pojedem,jsem na tom stejně stejně jako hanyzka :-) Ikdyž už jsme ve 14. týdnu,špatně je mi pořád..Jinak jsme krásní,máme ručičky,nožičky,krásná očka a pusinku a pořád se hladí po hlavičce :-) tím to týdnem budeme mimíska představovat rodině :-) teda té širší :-)
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že spřádáte plány na sraz, já bohužel 11. nemůžu, máme návštěvu na celý víkend :-( Jinak jsme se včera pohádali s celou ženichovou rodinou skoro do krve, takže nálada pod bodem mrazu... hrůza... a vše začalo svatbou, ach jo, vždycky se najde nějaký vůl, který se to hezké snaží zkazit...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak vy co nemůžete 11.9. tak navrhněte jiný termín! Chtěla bych vás vidět co nejvíc!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy me asi zabijete, ale ted jsem zjistila, ze krome hoto, ze hraju 11. divadlo, jedeme jeste se souborem na Slavnosti vina do Hradiste, takze tento termin mi nepasuje, zkuste nahodit nejaky jiny, prosim a nezlobte se :-( Jsem hrozna! Hanna: Co se stalo? Ach jo, vsude je neco........
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, rposím Tě, vůbec se neomlouvej!!!! není za co!!! mně je to pak asi skoro jedno..nevím, snad pak dokážu akce přizpůsobit, ale toho 11. máme rodinný sraz, který máme jednou za 5 let....
Odpovědět
holky, co teda ten víkend 25. nebo pak 2. 10. ? nebo 9.10.? lostris: jinak hádka vznikla de facto den po svatbě a od té doby se to stupňuje a včera to vyvrcholilo, začalo jen takovou blbostí, že jedna rodina se cítila ukřivděná, že na svatbě dělala více než druhá... no prostě z maličkosti velbloud, ale že nám toho teda teď vyčetli tolik, že jsme to vůbec nečekali, člověk by si řekl, že dělají pro nás, ale asi to dělali především pro sebe (ženichovy rodiče). Aspoň že já mám rodiče rozumné.... ale je mi z toho pěkně ouvej, protože já se s nikým hádat nechci a nechci být s nikým ve zlém :( jenže některý lidi se asi v hádkách vyžívají nebo já nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já můžu do 25.9, ale je fakt, že nevím kdy poletíme, protože jak na potvoru musím 25.9. do školy, potom 28.9 a ještě jak debil 2.10., ale to tam všechny dny být nemusím. ale jak jsem už jednou psala, pokud to bude jindy, tak to neva, doufám, že těch srazů bude víc. takže prostě bych mohla klidně toho 9.10, ale všechno budu vědět na 100% až kolem 15.9 dřív ee :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: tak s tou hádkou mě to mrzí :-(
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že to tu těhotní jak na běžícím páse...:-) Taky se snažíme už od svatby, celkem dost a pořád nic. Mám tedy takový trapný dotazy: kdy se pozná, že sem těhotná, resp. kdy má smysl dělat test? Mám hrozně žravou, ale jinak nic a tak si myslim, že sem se rozjedla na svatební cestě:-)A pak ruhý megatrapný dotaz-když se při aktu zadaří, vyteče "to" z vás nebo pulci nesmí ven? :-D Já vim, že na svůj věk už bych měla být chytřejší, ale doteď mě to nezajímalo....Moc děkuju předem za radu a tiše vám závidim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
janisska: rada nad zlato, při spoždění ms, když si uděláš test dřív, můžeš být zklamaná a pulci vytečou vždycky (zemská přitažlivost, všechno padá prostě na zem ;-)), jestli chceš tak po sexu zvedni zadeček a chvilku tak vydrž
Odpovědět
janisska: já dělala test až po 10 dnech zpoždění, ale měla jsem nevolnosti, bolesti v podbřišku...nejdřív jsem myslela, že to je rozhozený žaludek po svatbě (protože jsem ms měla dostat právě na svatbu)...dřív než se ms zpozdí bych test nedělala, je to pak jen zklamání. Jinak jak píše myska, můžeš pak zůstat v klidu a podložit zadeček...někde jsem četla že tak 10 min by mělo stačit :-) Ačkoliv já osobně nic takovýho nedělala...ani jsem nebyla moc v klidu...a zadařilo se, tak uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janisska : já bych řekla,že to že jsi těhotná poznáš víceméně přesně podle pozitivního těhu testu,tan si můžeš udělat už 6 dní po sexíku.To už by tam čárečky měli být vidět a nebo si měsíc užívej bájo sexíku a pak počkej až nepřijdou měsíčky a potom šup na test.a přesně jak říká myska :-) pulci vytečou vždycky..a taky se říká,že když se má mimísek zachytit je jedno jestli si hned po sexíku stoupneš nebo budeš půl hodiny ležet.On si totiž tu správnou cestu najde puleček dost rychle.U nás to byla taky taková náhodička a po sexíku jsem ležela opravdu jen chviličku.Každopádně budu moc držet pěsti,však ono se vám brzy zadaří :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?