Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na net nahrávám fotky tak jestli je někdo chcete vidět, tak mi napište vzkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chcu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska:já chcu taky :-D
Odpovědět
myska: Já takýýý ;-)
Odpovědět
já taky
Odpovědět
myska: já chci taky vidět fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak se máte?
Odpovědět
myska: ahoj no tak koukam, ze prace toho fotografa bylo asi jen fotit a nic vic... vzdyt nejvic prace je pak tohle probrat, vyretusovat, upravit a udelat vam fotky a album.... tohle vam asi neudela co? To je celkem drsny, protoze probirat 830 fotek, na to asi jen nekdo cas nema, hlavne on by na to mel mit dobry programy... Jinak my sledujeme zpravodajstvi, u nasich byla vcera voda, tatovi to strhlo stenu na dome, kde ma dilnu, vsude spina, blato, ted cekame, zda se ozvou, jestli mame prijet pomahat odklizet, takze starosti... :(
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: no, ono je to tak, vyberte si 30 fotek já vám je upravím...jen 30??!! týden jsem se ptala, co našich vybraných 10 fotek a chytli jsme se tak, že mi řekl, že dává přednost těm, co zaplatí (na žádným placení jsme se ještě nedomluvali). tak jsem mu vysvětlila, že mu těch us...... 200Kč dám, ale ve chvíli, kdy do ruky dostanu 830 fotek, dřív je neuvidí. a kromě toho se začal navážet do manžela, takže to uděla dost velkou chybu a teď po něm chcu origo fotky a je mě jedno, co je tam za koncovku a zkusím najít někoho, kdo si s tím práci udělá, protože já nějakej progam doma nemám, ale stejně to není 100%....jen je otázka, jestli ty fotky dá manželový kolegyni, protože jsou z jedný vesnice, a oba se obáváme, že bude dělat takový problémy, že je nikomu, kromě mě, do ruky nedá....no to bude ještě boj ]-(
Odpovědět
myska: taky chci vidět fotky, prosím :-) teda přeju hodně pevný nervy s tím fotografem...já bych ho osobně asi už zabila...tohle si přeci nesmí dovolovat. Doufám, že z něj nakonec ty fotky vytlučeš a pak už se dá dělat něco dál. hanna: tak to je hrůza s těma povodněma, tak snad to bude nakonec dobrý a všechno odklidíte. Hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zase v práci a mám čas kouknout na net. S manželem začínáme přemýšlet o úpravě domečku, který možná zdědí po prarodičích, jen je problém s tetičkou, půlka je její ;-( Ale v tomhle bytě kde jsme nemůžeme zůstat. Pod námi bydlí nějaká starší paní :-| Ta si pořád na něco stěžuje, asi nemá nic jiného na práci než šmírovat a hledat další a další důvody, jak nás vydeptat. Minule psala našemu nájemci dopis! Prý že neuklízíme chodbu a chodíme na pivo. No to je mi teda stížnost!!! ]-( A teď zase, že jí pouštíme větrák po 22 hodině. Zajímavé je, že chodíme spát kolem 9, protože ráno chodíme směr práce, ale babě jde od 22 hodin večer větrák 8-( Mám chuť si tam pro ní dojít!!!! Fakt supr, od svatby se vše jen kazí. :-(
Odpovědět
myska: no jak ti dá všechny origo fotky, tak bych zkusila normálně nějakýho pořádnýho profi fotografa, kterýho třeba ani neznáte a dát mu to jako zakázku, on Vám to určitě upraví a kor když mu vylíčíte story s tímhle tak vám určitě pomůže...já nechápu, že některý lidi jsou takoví... e.trousilova: taky pěkný starosti, ještěže máme dobré sousedy, samé mladé... Voda zatím trochu opadla, ale hlásí déšť zase ve čtvrtek, se budem modlit, aby to nestoupalo...
Odpovědět
Článek se načítá
A ještě ke všemu mě kvůli dovolený dost oškubali na výplatě ]-( Mám normálně tak kolem 10 tisíc a najednou mám 4500 ]-(
Odpovědět
e.trousilova: tak to já naopak na dovolené vydělala, nechápu jak to u nás počítají, ale mám normálně o 3 tis více... tak to mě potěšilo, protože svatba nás tak vyždímala, že se z toho budeme vzpamatovávat celý rok...
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr : ja taky dostavam paradoxne vic, kdyz mam dovcu, protoze to vypocitavaji z prumeru- ocividne asi nemas kazdy mesic na korunu stejne, ze?
Odpovědět
e.trousilova: sousedi jsou kolikrát na zabití ]-( To je ale divný, že Tě na výplatě oškubali...já mám taky za dovolenou obvykle o málo, ale víc...tentokrát jsem na tom tak steně jako bych tubyla, protože sem si vzala oba dva dny, který jsem ze zákona mohla...z toho je jeden neplacený a druhý normálně jako dovolená ..a ještě mě příjemně překvapili tím, že za svatbu jsem dostala bonus...prý něco na start do manželství...5 tis hrubého, ale potěšilo mě to :-) Holky já chytám neurozu...zítra večer jdu na kontrolu a měla bych už dostat průkazku...jsem nervozní, aby naše fazolka byla v pořádku...ale tím, jak mi včera a dneska dává zabrat, tak snad je...ráno jsem myslela, že budu zvracet, ale stačilo sníst suchou housku a bylo po problému :-) A už jsme ukončili druhý měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: mrkala jsem na fotky, ty jo - to je asi profesionál za všechny prachy...ale určitě to dá nějaký odborník dohromady...ale mooooooc vám to spolu sluší a ty jsi byla nádherná nevěsta;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no myskooooooooooo, já chci taky vidět fotky :-/ tak šup šup! a neboj se! Bude to ještě boj, ale fotky mít budeš!!!! ať už od něj nebo od někoho jinýho!
Odpovědět
evelp: jo jo, ais to je z průměru a před třemi měsíci byl bonus, tak to asi ten průměr zvedlo... no potěší to... :-) hanyzka: teda už druhý měsíc? to to letí... tak to už ti možná skončí ty trable se zvracením ne? se říká že první dva měsíce to je nejhorší a zároveň to nejvíc ovlivňuje vývoj, určitě budete oba v pořádku! a už jste to oznámili rodině?
Odpovědět
hanna: no letí to jako blázen...to nevím, jestli skončí...minulý týden to vypadalo nadějně, že už mi bude dobře a včera mě smích přešel :-S Kámoška říkala, že jí bylo blbě první 4 měsíce...jiná zase, že trpěla celý těhotenství ...a další zase bylo pořád dobře, tak těžko říct...jsem sama zvědavá. Taky jsem slyšela, že když je těhotný špatně, tak to znamená, že se plod vyvíjí jak má...ale přijde mi to jako pěkně bláznivá pověra...nevbo spíš takový uchlácholení pro ty, kterým je zle :-N trochu se tím ale chlácholím taky :-D No vědí to jen moji rodiče a manželova mamka...jinak nikdo...a ty zatím byli nadšení :-D Pak to ví ještě jedna kámoška z práce a jedna, která se mnou nedělá...zatím to chceme tajit, protože do konce 3. měsíce se může cokoliv přihodit...švagrová takhle potratila v posledním týdnu 3. měsíce, tak nejdu podle ní...ona to rozhlásila, když byla asi v 6-7 týdnu...podle mě mooooc brzo...kor když podle statistik 30% těhu končí právě do 3. měsíce...a prý to může být klidně i víc, když to žena nepozná Já doufám, že je mimi v pořádku...do zítra asi nebudu moc klidně spát...už na dnešek jsem měla divný sny 8-( a ještě tam jdu až večer po 17h, tak to bude děsně dlouhý den |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D e.trousilova: tak to je drsný jak ta baba tak ta dovololená, ta by ti měla hodit víc peněz, dovolená je placený volno, mrkni do zákonů a nenech si to líbit ;-) mysickaaa: bych mu nejradši nakopala do řitě ]-(, ale viděla jsem fotky od tety, tak jsem ráda, že aspoň ona vyfotila oba dorty :-) a dneska vedoucí v práci říkala, že má vyfocený i nazdobený naše auta :-D jsem ráda :-), tak jsem ji řekla, jestli by mi to neposlala mailem, že to v práci nechci z patřičných důvodů ukazovat :-D hanyzka: má z tebe radost :-) mamko ;-) mavo: máš to tam ;) jo a holky, dneska jsem vedoucí odevzdala kdy mám dovču, takže poslední týden v září a první vříjnu + 23.9. to jdu k zubařce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, teta zaznamena moje ano :-D tak aspoň něco mám natočenýho z foťáku :-D
Odpovědět
myska: tak aspoň něco, však se ti to postupně snad všechno poskládá a budeš mít taky pěknou sbírku na svatbu... hanyzka: zítra budu držet palečky na kontrolu a přeju aby ti nebylo moc blbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: snad jo a doufám že jo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera byla na kontrole a naše fazolka roste :-) Včera měla 1,3 Cm a krásně tlouklo srdíčko x-) Příští týden půjdu na kreva pro průkazku, tak jsem ráda, že je mimi v pořádku. A taky jsem dostala fotečku, tak jsem se hned pochlubila manželovi a rodičům...všichni jsou nadšení. Manžel se totiž ani tentokrát se mnou nedostal...ale je fakt, že by toho moc neviděl...tak alespoň viděl fotku. Mám velkou radost, že zatím je všechno jak má být :-D
Odpovědět
hanyzka: tak super, vidíš, že vše v pořádku, radši se nestresovat... 1,3 cm a už tluče srdíčko, ty jo, krásný... Jinak nám to tu holky nějak uvadlo co? Já včera konečně vyzvedla doopravené prstýnky, už jsem byla celá nesvá, když jsem ho 2 týdny neměla... dobarvili nám ty okraje z červeného zlata, tak je to teď trošku výraznější...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka, mám radost, že jste v pořádku;-) hannah: supr, že máte už ty prstýnky! my už netrpělivě čekáme na fotečky...těším se, že si zase všechno oživím;-)
Odpovědět
hannah, mysickaa: díky :-) já obecně nemám ráda doktory, tak jsem ve stresu vždycky, když k nějakému jdu...a teď ještě víc, když jde o naší fazolku...
Odpovědět
hanyzka: To je super, že je mrňousek v pořádku. ;-) Od kolikátýho týdne začíná tlouct srdíčko? To si ani neumím představit něco tak malinkatýho a už se svým vlastním srdíčkem. Takovej malej zázrak... :-)
Odpovědět
bosi: na jedněch stránkách jsem četla, že srdíčko se vyvýjí v 5.týdnu...a hned začne pumpovat krev...to je mimi velký asi 1mm :-N Je to stejně zvláštní, že takhle malilinkatý tvoreček má svoje srdíčko...taky mi to přijde jako zázrak...ono i početí je takový zázrak...když jsem nad tím předtím přemýšlela, tak mi to přijde až neuvěřitelný :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?