Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, mam toho vseho nejak moc :-( Jak se mate po svatbe? Ja uz mam zase v planu neco poradneho udelat s nasim bydlenim, tak jsem zacala lehce brouzdrat po modre strese, jen bych jeste ke stesti potrebovala vyhrat ve sportce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: a proč jsi se sama době nelíbila? byla jsi krásná ;-) mímo bych vám přála a ten druhej pokus tiše záviděla :-D
Odpovědět
bosi: tak třeba já měla pozitivní test 10 dní po vynechání ms...ale měla jsem dost příznaků, který nasvědčovali tomu, že těhu jsem...pocity na zvracení po určitých jídlech, bolesti v podbřišku, citlivá prsa...takže jsem měla test pozitivní až v nějakém 5. či 6. týdnu těhu...ale může to být i stres...my když jsme se začínali snažit, tak jsem hned měla zpoždění a už se viděla těhu...pak jsem udělala test...negativní a hned druhý den jsem to dostala...nervíky u mě pracovali tak první 3 pokusy, pak jsem se zklidnila.
Odpovědět
Profilova fotka
hany:já se taky zatim držim v klidu....ale to nic nemění na tom,že bychom si bejbátko už moc přáli :-) No,v červenci se nezadařilo,tak uvidíme,jaká překvapení nám přinese srpen :-D
Odpovědět
Leni: však ono se povede, přeju, aby se povedlo ;-) já mám radost z toho, že mi je teď 5 dní dobře...žádný bolesti a pocity na zvracení :-D Je to parádní pocit...o mímu vlastně tak nevím, ale psychicky se cítím báječně :-N Dokonce teď řeším, co vlastně s dovolenou...strašně moc moc ráda bych ještě jela k moři, tak to teď doma probíráme a řešíme...průšvih je, že OP budou nejdřív 23.8. a manžel má od 7.6. propadlý pas ;-( Tak teď řeším, jestli risknout letadlem na OP v září, nebo co...mám dilema jak blázen =-) :-| Samosebou chci až po ukončeném 3.měsíci...manžel už mě má za blázna, protože on si dovču bez moře představit dovede a já zasejc ne...vím, že doktorka by nadšená nebyla...ale předtím, když jsem to už úplně zavrhla, že bychom někam jeli, tak jsem upadla do depky...a teď, že nad tím přemýšlím, tak jsem plná energie...je to ale šílený :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hany:no my když jsme letos letěli na svatebku,tak s náma letěli dvě těhulky...asi záleží nejvíc na Tobě,jak se cítíš...já Ti v tomhle neporadim,protože sama vůbec nevim,jak bych to řešila,každopádně Tvoji touhu po moři chápu,pro mě je moře absolutní relax...stačí mě jen tak sedět,čumět na něj a třídit si myšlenky,co jsem za celý rok posbírala :-) normální pas Ti udělaj do 3 týdnů,rychlopas hned ale za 1500Kč.
Odpovědět
Leni: no právě, že se teď cítím skvěle...psychicky i fyzicky...za týden může být jinak...to je právě to, že si čtu o létání články...pro a proti (moje doktorka mi rovnou řekla, že ať nečekám, že by mě pustila...ale do 26.týdne to nemusí ani vědět)...je to risk, ale nějak to musím probrat nejdřív sama v sobě a s manželem...pro mě je to taky u moře relax jako blázen...tady v ČR si tak neodpočinu :-( ...no akorát rychlopas vydávájí do 15 dní...ale ještě si tam zavolám, jestli by neudělali rychlopas na Op s ustřiženým rohem...přeci to je taky doklad a s lístečkem o změně...jenže záleží asi na úřednici, která tam bude :-S bojím se, že to nakonec stejně ztroskotá na úplných maličkostech a pojedem maximálně na chatu, kde ke všemu s náma bude tchýně (ne že bych jí neměla ráda, ale občas bych chtěla být s manželem sama...a ona se hned uráží, když jí tohle řeknem...ačkoliv manža slíbil, že kdybychom tam tentokrát jeli, tak jí to řekne, že chcem být sami, tak sjem zvědavá)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) tož se hlásím;-) manžu už mám v práci, ale doma 4 děti, takže je veselo;-) vůbec nestíhám, co bych potřebovala...sháním nějakou práci, zatím bez úspěchu...dneska jsem byla v knihkupectví, a hledali tam prodavačku, už zkouším vše a mě by to i bavilo...no ale nevezmou mě, bo mám vysokou školu, tak přece podle nich nepůjdu prodávat...ať si trhnou...ale když si to tak vezmu, tak pracák plný uchazečů a oni nemůžou najít prodavčku...tak jsem taková zoufalá...ale ono se něco najde...
Odpovědět
hanyzka: Tak o lítání jsem taky četla a pokud je těhulce dobře, nemělo by to vadit. Kdybych byla těhu a neměla bych komplikace určitě bych jela. ;-) A s tím pasem, tak vycestujte někam, kde pasy nepotřebují, vždyť se dát jet i na OP do nějakých zemí ne? glumbi: Padla na mě nějaká depka, ale už je to lepší. A už jsem to konečně dostala, takže jsem už úplně v klídku. Dokonce i tu dovču mi v práci schválili, takže paráda den. Teda, jediný co se mnou dnes docela zametlo bylo, když jsem projížděla okolo bouračky a tam bylo přikrytý tělo, čelní náraz do stromu, ani nevim jak jsem dojela domů v tom šoku. :-( Ještě teď ho vidím, ale snad brzy zapomenu. Bohužel tenhle týden už 2. bouračka, kterou jsem viděla, naštěstí v pondělí to nedopadlo tak tragicky. mysicka: Přeju hodně štěstíčka při hledání práce, já už mám letos 3. a doufám, že už natrvalo, teda aspoň do mateřský. Doma jsem byla 2 měsíce a dost mi z toho hrabalo. Ale ty určitě něco brzy najdeš ;-) Holky, kdo jste byly v Řecku letos, je potřeba mít pas? :-N Já jen, že ten mám ještě starej a letíme za 3 týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi:my letěli na svatebku do Řecka a pasy po nás chtěli =-)
Odpovědět
lera: Jaj, tak to abych si ho šla ještě zítra zařídit. =-)
Odpovědět
bosi: tak mě poslední 3 týdny nebylo nic moc...ale od pátku je to špica...nic mě nebolí, pocity na zvracení zmizeli...prostě tak jako bych ani těhu nebyla :-N tak určitě budeme muset někam, kde pas chtít nebudou...zatím přemýšlíme, protože to nakonec zkrachuje asi na funancích...manžel si nechal nacenit asi 50m železných profilů...a prý metr stojí cca 140 Kč...takže by z rozpočtu na dovču hned přibližně 7 tis zmizelo :-S mysickaa: hodně štěstí při hledání práce ;-) určitě se zadaří...nicméně nechápu, že Ti řekli, že s VŠ nepůjdeš prodávat knihy...to nechápu...s VŠ přeci můžeš jít i uklízet, když chceš (to trochu přeháním, pochybuju, že vysokoškolačka by ráda někde uklízela)...holt byli pěkně vybíravý a jinde to dopadne lépe :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hanyzka: Je to určo jen a jen na tobě, každopádně ať už se rozohneš jakkoliv, určitě to bude správně. :-) 7 tisíc jsme si měnili sebou do Tuniska před 3 rokama, :-D nj nějaká korunka už to přeci jen je.
Odpovědět
Chjo, jdu chrupat holky, tak dobrou noc, už sotva koukám... |-|
Odpovědět
bosi: jo nějak se nakonec rozhodnu a taky to proberu s budoucím taťkou...má k tomu taky co říct, když přispěl :-D kdyby nebylo těsně po svatbě, tak bysme měli našetřeno...ale svatba nám vysála účet o trochu víc...i přesto, že jsme to dokázali všechno docela levně...těch 7 tis je teď holt znát...a to si vymýšlí ještě další věci, co potřebuje do dílny...má do Vánoc udělat borový schodiště...tak docela chápu, že to potřebuje...akorát to všechno vyjde vždycky na jeden měsíc 8-( no uvidíme, jak to nakonec bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za podporu...uvidíme, jak tohle dopadne...teď mám doma neteře a synovce, tak mi to ani nepříjde...a mám i tak dost práce...ale ty peníze jsou potřeba!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) bosi: my tam možná taky pojedeme :-D mysicka: takhle to má přesně kamardáka, je sice je Bc. ale když se hlásí někam, kde není potřeba titul, tak ji řeknou, že na tu práci má vysokou a že to nepotřebujou, tak díky našemu známýmu prodává. s tou práci je to na prd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mysko, doma;-) dávám trošku do kupy věci z dovči;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: nějak to tu upadává :-N mě připadá
Odpovědět
Profilova fotka
ale ne, to se zase rozjede;-) co ty fotky? nevím, jestli mi něco neušlo...já už se taky nemůžu dočakt těch našich..ale ještě si tak 14 dní počkáme...
Odpovědět
Profilova fotka
týden čekáme na úpravu 10 fotek
Odpovědět
Profilova fotka
a zbytek už máš nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
nemám, poslal náhledy, fotky děs hrůza, při gratulacích useklý hlavy......když jsem chtěla origo fotky, tak napsal, že jako autora ho to nebude zajímat a bla bla bla....a bla bla bla tak jsme vybrali 10 fotek a už týden čákáme na úpravu a kromě toho si můžeme vybrat 30 fotek - nafotil jich cca 1300 a 830 poslal. tak jsme to ještě probírali doma, manža řekl, že ho nezajímá že nám nechce dát origo, že to z něho dostane a čím dýl to trvá, tím víc jsem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
* teda při výměně prstýnků :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha...blbeček...držím palečky!
Odpovědět
hanyzka: Peněz není nikdy dost a asi ani nikdy nebude :-| každej říká, jak nejsou důležitý, ale to je blbost, důležitý jsou a moc :-D teda já je mám moooc ráda :-D myska: Hodně štěstí ať to z něj co nejdřív vymámíte. Některý lidi jsou opravdu divný, fakt nechápu :-. A kam byste chtěli jet vy? My pojedeme na ostrov Kos, tak jsem na to zvědavá. ;-)
Odpovědět
bosi: to máš pravdu, celý život se točí kolem peněz...tak důležitý jsou na přežití...mě stačí docela málo...pro běžný život zase velký nároky nemám...a ani manžel ne...ale jednou ročně si chci dopřát pěknou dovču a vypadá to letos fakt bledě...teda s dovčou u moře...ale alespoň to vyoadá na dovču v ČR...no dneska si jede pro to železo...nakonec mu to ze známosti nacenil levněji...ale i tak to bude prý asi 5tis...a včera zase nechal nějakou tu korunu při výměně brzdových destiček a úpravě geometrie...a s tím jsem tento měsíc vůbec nepočítala...takže je to stejně v háji :-|
Odpovědět
hany: To je těžký, ono se dá sice krásně plánovat, co za co člověk dá, ale ono je spousta nečekanejch výdajů, takže to nakonec dopadá úplně jinak. U nás je taky krásně, ;-) jen to počasí se zkazilo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky super zpráva, psala jsem brtránkovi a min týden mi poslal program na úpravu fotek, tak jsem mu dneska psala, jestli jde z kB fotky udělat fotku normálně do alba tak řekl, že by to mělo jít v tom programu, tak až budu mít čas, tak si k tomu sednu a zkusím to - jinak stále 10 fotek nemáme ]-( ale jestli to půjde, tak je ani nebude chtět :-p ať si trhne blbeček
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?