Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a zase ten fotogra, min. týden jsme vybrali 10 fotek, který bude upravovat s tím, že se na to podívá a těšila jsem se, že je budu mít zítra a ono prd :-( , a když začnu do něho rýt, tak se akorát shádáme, a fotky nám nedá :-( já už nevím co mám dělat....
Odpovědět
Profilova fotka
myska:holka,to je děs!!!Sakra to ten chlap nemá svědomí?Se ještě cejtí uraženej,že po něm chcete své fotky ze svatby?Hulvát jeden!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lera: já uvidím co udělá s těma 10, který jsou teda hrozný, protože nevím, co dokáže udělat z tmavý fotky...protože borec mi napsal, že si máme vybrat 30 fotek!!!! a album máme na 200, tak asi ještě napíšu bratránkovi, jestli se z malých fotek daj udělat velký a jestli ne, tak je to.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska:já mám docela dost známých fotografů,tak se taky optám,ju?
Odpovědět
myska: tak to je ale pěkně nechutný chování...co si jako o sobě myslí...nechápu. Dobře něco zesvětlit jde, ale vybrat jen 30 fotek? S těch malých fotek to bude horší...budou to soubory s málo daty a s tím toho asi moc dělat nepůjde...přeju pevný nervy, protože tohle je otřesný a hnusný jednání...doufám v lepší konec mysickaa: vitej doma, to jsem zvědavá na vyprávění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska, to mě moc mrzí! my teda fotky taky ještě nemáme...ale to jsme věděli, že budou až po půlce srpna..tak aspoň pořád koukám na klip ze svatby;-) a na fotky od známých;-) i když je fakt, že moc času není;-) dneska jsme mrkli na nějaké fotky z líbánek;-) nádhera, musím nás pochválit;-) byla to nádhera;-) zvládli jsme vidět středozemní moře, Jadran, hory, Provence...;-) nepopsatelné;-) tolik krajů a všude nádhera;-) a je teda fakt, že jsme si moc neuvědomovali, že už jsme manželé;-) nějak nám to nedocházelo;-) ale teď když už ode mě zlatko neodjíždí, tak teď konečně víme, že už se nikdy neopustíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: super!!! my byli v č. krumlově a na jeden den v j. hradci :-) a budou fotky? že bych mrkla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to víš, že budou, hodím je na fb;-) doufám, že co nejdřív;-) já jsem viděla, ale ještě jsem ani tvé fotečky neprohlížela..ale polepším se;-) nestíhám no..když mám toho muže doma;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: já už je na fb nemám .... dám je tam časem ;)
Odpovědět
Profilova fotka
myska:tak jsem se poptala a zvětšit prý už asi opravdu nepůjdou :-( ale i tak by pro vás ten (sakra ani nevim jak ho slušně nazvat)měl udělat maximum!!! mysickaaa:víteeej :-D aaaaaaaa,Provence,má láska!!!Tuhle část Francie miluju! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel a lera: achich ouvej, tak to je ...... no doufám že nám udělá víc fotek než jen 30, protože to budu asi hodn zlá
Odpovědět
Vsechny vas zdravim. Od patku jsme doma ze svatebky, meli jsme se pohadkove, Santorini je opravdu jedinecny ostrov. I kdyz maly, tak se spoustou uzasnych mist k videni. Meli jsme na 6 dni pujcenou motorku a jeste by se nam par dni hodia, abychom videli vse. Jinak jsem vcera nastoupila do prace, takze se zatim snazim zvyknout aspon na ranni vstavani :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Koukam, ze probirate fotky, nam by mely dorazit postou snad dnes. Jeste jsme je nevidela, tak jsem zvedava. Fotograf by uzasny, tak snad i fotky budou stat za to.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem teď mluvila s manžou a říkal, že pokud nám nebude chtět dát origo, tak ho to nezajímá a prostě je z něj dostane....tak aspoň že tak
Odpovědět
Teda mysko to ti vůbec nezávidím s těma fotkama, taky bych se bála být na něj hodně drsná, aby vám pak vůbec něco dal :( my měli za 14 jak elektronicky, tak už hotové a to 60 a dalších 50 jsme si ještě nechali udělat a včera nám je poslal poštou, takže asi dnes nebo zítra dorazí. Tak už můžu vyrábět naše album :-) Pádím do práce, mějte se a hezké upršené úterý!
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem zpátky v práci a konečně na netu. Svatba byla jako z pohádky a raut byl divokej, užili jsme si to :)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jj, nádherně tam je;-) zuzi: taky vítej zpátky;-) myska: snad to brzy dopadne co nejlépe! e.trousilova: bezva, že sjte si to užili a bylo to podle představ;-) u nás to vše vyšlo ještě líp než jsem si kdy vysnila;-) a teď zpětně slyšíme ohlasy a jsou naprsoto super;-) mám z toho takovou radost;-)
Odpovědět
Jo a fotky prosím na fb.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holči :-) zuzilinka:my taky původně chtěli na Santorini,ale nakonec jsme se rozhodli pro Rhodos ;-) Řecko je překrásný x-) mysickaaa:přesně takhle jsem taky mluvila...myslela jsem si,že mé sny o svatbě nejdou překonat a ona ta realita byla opravdu pohádkovější x-)
Odpovědět
jo u nás je to podobné, všichni kamarádi, které teď po svatbě vídám konenčně po dovolené, tak byly svatbou úplně unešený, že prý byla moc krásná, dokonce jedna kamarádka říkala, že nikdy na svatbu nepomyslela, ač je s přítelem asi 7 let, ale že po té naší svatbě si najednou uvědomila, že by to nebylo špatný :-) Tak to potěší :-) My máme dnes výročí 2 roky od seznámení...
Odpovědět
Ahoj holky, koukám Řecko letos vede. :-) Taky se tam chystáme, sice až za 3 týdny a pouze pokud mi daj v práci dovču (na kterou to teda moc nevypadá, ale snad se slitujou, když je to svatební cesta). Asi jsem jediná, která si svou svatbu neudělala, tak jak snila, takže můžu jen doufat, že ta zlatá bude už podle představ. Teda vše bylo jak mělo až na mě, sebe bych z tý svatby úplně vymazala. Ale tenhle pocit asi časem přejde. Chci se zeptat, nevíte po jak douhý době může být těhu test pozitivní? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bosi co se ti na sobě nelíbilo? s testem to vím přesně, po těch 7 měsících marnýho snažení :-D krevní test je schopen určit HCG už 11 po oplodnění, klasické u lékárny ale většinou až první den vynechané ms...i mamatest je asi nejsilnější, tak i na něm píšou, že až při vynechání :-) jste těhu? x-)
Odpovědět
glumbi: Co se mi nelíbilo? Že jsem nevypada tak krásně, jak jsem chtěla. Ale to už je teď stejně jedno, už to nevrátím. Typuju, že jestli jsem těhu, tak teprve 10 dní, protože si přesně pamatuju, kdy jsem manžílkovi dovolila nedávat si pozor. :-D Měla jsem to dostat minulý týden. Zatím mám 5 dní zpoždění a test mi vyšel negativní, takže je třeba problém někde jinde. Momentálně o prťouska, zas tak nestojím, ale kdyby náhodou nevadilo by nám to :-) i když by mě to překvapilo, že by to vyšlo na 2. pokus. 8-)
Odpovědět
bosi: vždyť podle fotek jsi měla krrásný šaty i účes a pěkně jste se k sobě hodili s manželem, aspoň mě to tak přijde... to máš určitě jen ty takový pocit. Já taky teď vidím některé mouchy, co se týká organizace, ale víc věcí převáží co bylo pozitivní, zrovna dnes jsem dostala email zase s pochvalou svatby, že takovou ještě dotyční nezažili, tak mě to potěšilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: moc ti to slušelo :-)
Odpovědět
hanna, myska: Asi máte pravdu, proč si tím kazit náladu, když vše ostatní klaplo na 1*, asi to je i tím, že už několik dní bojuju s tím pocitem, co když je ve mě náhodou mrňousek a já o tom nevim. To už se ale taky určitě brzy rozlouskne, tak pak bude zase lepší nálada. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: fatk se tím netrap, protože to bys pak pitvala celou svtabu a najdenou bys třeba zjistila, že plno věcí bys udělala jinak :-)
Odpovědět
Bosi: nejsi jediná, já se svou svatbou nejsem spokojená, vidím spoustu chyb(ale jsem hooodně kritická), spousta věcí mě mrzí, ale lidem se všecko líbilo, což jsem chtěla, takže spokojenost:-)ale už se vidim, až se bude vdávat některá z kamarádek, jak budu chytrá jak rádio:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
janisska: důležitý je, jestli sis svatbu užila :-)
Odpovědět
Holky, s kamarádkou jsme přemýšleli o tom, že si založíme svatební agenturu tady u nás v Rakovníku, co vy na to? MYslíte,že by se to mohlo chytnout?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?