Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hooolky naše profi fotky v albíčku ;-)
Odpovědět
glumbi: krásné fotky, moc vám to slušelo a měla si super účes!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: děkujemeeee
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : přidávám se k Hance,perfektní pár... ;-)
Odpovědět
glumbi: Máš krásné fotky. Slušelo vám to. Přeji hodně štěstí do společného života.
Odpovědět
prtinka: ahooj, tak jsme moc ráda, že to u vás takydobře dopadlo. u nás holky mráčky taky rozfoukali a nepršelo od devíti vůbec. takže krásný obřad byl také venku, všem se líbilo, že jemně foukal vítr a pohupoval se mi závoj. prý to bylo takové dramatické, jak na objednávku. Všichni byli spokojený s počasím (nebyl úděsný vedro a dalo se tančit, jíst a pít) a vším a protancovali jsme to do půl páte do rána. jinak všechno bylo o.k. stejně nemá cenu věci řešit dopředu, proběhne to jak to bude, my například první tanec tancovali až po dortu a skoro v ústrní místo klasického kolečka, protože nám tak bylo spolu dobře. doma jsem zapomněla podvazek a myslím, že na tom všem nezáleží. zaléží ke komu holky jdete k oltáří. to je to hlavní 8-) Držím všem palce, ať to máte co nejvíc nej. dobrou svadbu nedělá super počasí, ale nálada a lidi. já ráno vůbec nestresovala a fakt si to užila od začátku do konce, je to to nejlepší co pro sebe i ostatní můžete udělat. užít si to, nestresovat ostatní z vás tu pohodu a nadšení vycítí a budou taky happy.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem konečně tu...po první kontrole a skvělý :-D MUDr. říkala, že podle velikosti plodu jsme 6+4 a další kontrola bude za dva týdny a jestli bude všechno v pohodě, dostanu průkazku :-N Viděla jsem naše dítko i na monitoru...taková mrňavoučká tečička, ale tak krásná :-D Ale dneska mi taky dalo co proto...bylo mi dost zle skoro celý den...bu bolesti břicha nebo pocity na zvracení...fakt doufám, že to přejde. Jinak jsem se i zeptala na letadlo a případně cestu do zahr. a nedoporučila mi to, takže letos zůstaneme jen v ČR...žádný líbánky u moře nebudou...chvilku mě to i mrzelo, ale doma je taky krásně, tak musíme vymyslet, kam pojedem...na týden asi na chatu a pak i někam jinam, abysme nebyli jen u příbuzných. Hlavně, když bude prcek v pořádku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany: gratulujuuuu to je super x-) to víš že jo i na mácháči bude krásná dovča, hlavně že bude prcek a ty v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka:no jééééje,malinká tečička,zdravá jako rybička :-) mám velkou radost a nesmutni,tady u nás je táááák krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem si ted pustila všechny písničky,co nám hráli na obřadě a prohlížela si u toho naše fotky a co myslíte?Jasně,jsem ubulená jako na svatbě :-D tuhle písničku mě hráli,když jsem s taťkou přicházela k Tomáškovi x-) http://www.youtube.com/watch?v=r-Juy0...
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyzka: gratuluju moc! Já jsem byla cca v 8 tt v Chorvatsku na jachtě, tenkrát jsem se ptala dr. jestli mám jet a on mi řekl že ať jedu že se maximálně pobliju. 8-) Nestalo se tak bylo to v poho. ;-)
Odpovědět
lera1: zažívám úplně stejné stavy ;-) Akorát, na svatbě jsem slzyčky držela v sobě, ať se moc nerozmažu, neměla jsem voděodolnou řasenku :-. za to teď si to vynahrazuju místama :-D Hanyzka: moc gratuluju k miminku!! pro všechny: máte moc krásné fotečky! Mysko: neboj, určitě budou mít důležité okamžiky nafocené ostatní ;-) my jsme měli profi až na obřadě a pak na hoďku odpoledne, a to dělala jen ty fotky venku, takže taky vycházení z domu, nasedání do auta, krájení dortu, první tanec a tak, známe jen od rodinných příslučníků :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hany:tak gratuluju.když jsem byla v druhým měsíci tak jsme letěli do paříže a můžu ti říct že mi v tom letadle bylo špatně jak cesta tam tak i zpátky a při cestě zpátky jsem měla křeče,ale to nevím jestli jsem to neměla s bublinek pořád jsem pila colu aby mi nebylo zle.tak buď ráda že budeš doma a nebudeš mít strach o dětátko.Já si tu Paříž moc neužila celý týden mi bylo špatně no co ti budu povídat užila jsem si to jak se patří.Ale můj už manžel mě tam požádal o ruku u Eifelovky,to bylo nádherný.Tak držím palečky.
Odpovědět
Díky holky :-) S tím letadlem to záleží na názoru doktora a já beru, že tý mý se to nelíbí, tak se budu těšit, že na dovču k moři pojedem za dva roky, až bude prcek větší, příští rok to nechám být...a našetříme si penízky a pojedem si to pak pořádně užít :-D Ale tomu prvnímu pocitu zklamání jsem se nedovedla vyhnout...ale za chvíli to vyprchalo :-) Přemýšlíme o jižních Čechách...uvidíme, co se nám bude líbit. je fakt, že než aby mi bylo zle v letadle, tak si to odpustím...a kdyby mi bylo zle někde daleko od domova, tak by to taky nestálo za to...to bych si to ani neužila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jdu vás jenom pozdravit z českýho krumlova :-D je tu krásně
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mysko: pozdravuj v krumlově ;-) užívejte dovču a dovezte malýho myšáčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanzky.zel: prý na ty nevolnosti pomáhá: zázvorové žvýkačky Ginger Chews, bio bonbony Yummy Earth, nebo čaj s pomerančem a zázvorem Apotheke
Odpovědět
Ahoj vdané paní, k miminku gratuluji my jsme na tu naši cácorku čekali 4 roky i když to není zas tak dlouhá doba/někdo čeká déle/ teď to s ní tak utíká v sobotu už bude mít rok :-D Ty něvěsty které mají svadbu před sebou- Ať se Vám ten den povede a nechť Vám svítí na vaší společné cestě sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: malýho myšáčka nepřivezeme :-( , přijela se totiž mrknout tetka :-(, ale příští měsíc to napravíme, teda, až si tetka sbalí kufry a odjede a doufám, že už nedorazí :-D
Odpovědět
mavo: tak ten čaj možná zkusím, ale žvýkačky a bonbony ne...po těch je mi zle taky. Už jsem vybrala jídla, která mi vadí a vyhýbám se jim...cokoliv sladkého, mléko a jogurty, smetanová zmrzlina...naštěstí zbývá ještě dost věcí, které mi nevadí a postupně o víkendu zkusím, jestli to mléko ještě vadí nebo ne...že nemůžu sladký mi ani nevadí, alespoň tolik nepřiberu :-D myska: páni do Krumlova bych taky chtěla jet...možná místo moře, budou jižní Čechy, tak by jsme se tam stavili :-) Tetka nemá rozum, když přijede zrovna v době, kdy si chete užívat sami dva ]-( ale doufej, že brzo odjede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: tak to u nás je jak na potvoru, na předsvatební cestě, na svatbě :-D já ted spíš doufám, že se nám mímo ještě nepovede. v listopadu chceme na svatebku a těhotná bych asi 10 hodinovej let nedala :-) hany: ještě jsou těhotenský lízátka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: my právě ještě plánujeme koncem září može :-D a kam poletíte?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: chceme do dominikánský republiky :-)
Odpovědět
glumbi: my taky chtěli jet na svatebku k moři...Egypt nebo Thajsko a nic z toho nebude...mímo změnilo plány :-N No mě je špatně právě po čemkoliv sladkým, takže tohle není řešení...prostě nejím sladký a není mi tak zle :-D Sladký totiž snesu jedině čaj nebo ovoce...víc můj žaludek prostě odmítá...ani šťávu ve vodě nemůžu...max jednu lžičku cukru do čaje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hany: tohle bych taky potřebovala...nežrat sladký :-D
Odpovědět
glumbi: tak jako vedlejší efekt je to dobrý...třeba se taky dočkáš, až budeš těhu...mě by nenapadlo, že třeba zrovna sladký bude problém...ale kámoška to měla podobně...po sladkým zle, křeče a hrůza...a celý těhu a přibrala jen asi 8 kilo (malá měla 3.5)...nádhera :-) a jedna kolegyně v práci zase sladký mohla...skoro pořád a přibarala přes 20...jsem ráda za to, že sladký nemůžu, asi bych byla za chvíli jak balvan...a to nejsem nijak hubená už teď =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany: mamka přibrala asi na 100 kilo...ta sladký fakt mohla, takže ono je to lepší. kámoška taky sladný nemohla, jen pravou šlehačku :-D
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že i po svatbičkách to tady žije, to je paráda. Jakpak jste si zvykly na nová příjmení? Mě se to nějak moc pod kůži ještě nedostalo :-D Už máte doma fotečky ze svateb? Co je lepší, dát je do alba nebo zkusit fotoknihu? S fotoknihou nemáme žádný zkušenosti... Asi se sem za vámi budu teď vracet častěji, když vím že tady jste. Mějte se moc fajn a užívejte léta, i když to krásný počasí už je fuč.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj bosi, no to je prima :-), já se pořád představuju pod starým příjmení, pod tím novým to pořád nejde. A my ještě a stále fotky nemáme......ale jestli je dostaneme, tak si je necháme normálně udělat + máme stupidní malý náhledy s useklýma hlavama při výměně prstýnků...holky, stejně ty originály chci, i když je u těch fotek jiná koncovka - že se to na monitor nevejde - a je mě jedno, že ho to jako autora už pak zajímat nebude, jen doufám, že nám ty originály dá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) tak jsme doma ze svatebky;-) bylo to žůžo dobrodrůžo;-) více se rozepíšu později;-) gratuluju všem novým manželkám;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?