Menu Forum

Termín svatby - červenec 2010

11. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
myska84
Registrovala se 16. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1077 příspěvků. Má 38 přátel. Jihlava, Region Jihlava.
  • Svatba byla 10. července 2010
fotoportrét
fotoportrét
myska84
Registrovala se 16. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1077 příspěvků. Má 38 přátel. Jihlava, Region Jihlava.
 lostris: jsem koukala emoticon snad se to do tý doby ještě změní
21. črc 2010 v 07:55  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 lostris: ty bláho, taková obří oslava...ale super, že se vydařila emoticon Ta předpověď vypadá ošklivě, ale ono to dopadne dobře, neboj emoticon Určitě budeš mít báječný svatební den emoticon Hlavně si užij každou jeho minutu.

Jina už mám doma fotky...ale včera mě bylo večer pěkně mizerně, tak jsem si je byla schopná je prohlídnout...tak snad dneska dám i něco na web...škvrně mi včera dalo pěkně zabrat emoticon Někdy je to teda síla, co ten malý človíček dokáže emoticon
21. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whitewajda
Registrovala se 14. února 2010 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Štěchovice, Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Na Hradišťku a ve Štěchovicích
fotoportrét
fotoportrét
whitewajda
Registrovala se 14. února 2010 na beremese.cz. Přidala 169 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Štěchovice, Region Praha - západ.
    Na Hradišťku a ve Štěchovicích
 Tak holky dnes jsem přidala pár fotek nechtěli se my zmenšovat ale dnes budeme mít od fotografa první fotky a video emoticon
21. črc 2010 v 08:33  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
Registrovala se 9. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1511 příspěvků. Má 13 přátel.
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
mysickaaa
2
Registrovala se 9. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1511 příspěvků. Má 13 přátel.
    Region Nový Jičín
 holky zlaté, tak my vyrážíme na svatebkuemoticon mějte se tady krásněemoticon

a nevěstám, které čeká svatební den z celého srdce přeju, ať si to moooc užijí, ničím se netrápí,...ať je to opravdu váš vysněný den! budu na vás moooc myslet!
21. črc 2010 v 11:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 mysickaa: krásné líbánky emoticon Moc si to užijte.
21. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
creaters01
1
Registrovala se 8. července 2010 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 31. července 2010
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
creaters01
1
Registrovala se 8. července 2010 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 31. července 2010
    V Olomouci, Region Olomouc
 Ahoj holky potřebuju radu..už mám nervy z toho jak každý vymrčuje emoticon Jak uděláte/nebo udělaly jste když jste
se šly po obřadu s manžílkem fotit, budou na vás svatebčani čekat nebo pojedou napřed? Mě fotograf říkal že
to bude tak půl hodinky, což si myslím se dá vydržet ne? Těšila jsem se na kolonu emoticon a navíc jsme si chtěli
nechat vyfotit tu tabuli na samým začátku a vůbec vidět to taky tu krásu a ne přijít a vidět poházenou tabuli a
jak se každý láduje emoticon
21. črc 2010 v 11:29  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myska84
fotoportrét
fotoportrét
myska84
 creaters01: na nás svatebčani čekali, sice někteří prskali, že už je nebaví držet rýže emoticon, ale měli prostě smůlu emoticon byli ve stínu a kdokoli se mohl jít napít, protože na radnici byl barel s vodou emoticon a jak píšeš, chtěla jsem kolonu tak jsem ji měla, a oni to vydrží emoticon. fakt si to tak zařidit ;)
mysicka: užij si to, my jedeme na českou svatebku příští týden a během 2 měsíců k móři emoticon
21. črc 2010 v 11:45  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
Registrovala se 7. října 2009 na beremese.cz. Přidala 825 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel.
  • Svatba byla 19. června 2010
    V Bzenci na zámku, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
Registrovala se 7. října 2009 na beremese.cz. Přidala 825 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel.
 mysickaaa:užívejteeeeeeeeee!!! emoticon Líbánky jsou krásná posvatební tečka emoticon
lostris:Markétko,vzpomeň si na naší svatbičku,předpovědi stali za....a nakonec bylo nádherně!Budem v sobotu foukat do mraků,aby jste měli s glumbi to nej nej počasí a hlavně holky zlatý,čeká vás nejkrásnější den!!! emoticon
já už si dneska byla s Tomáškem pro občanku emoticon
21. črc 2010 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myska84
fotoportrét
fotoportrét
myska84
 lera: ti pomůžu foukat emoticon, my si pro ni půjdeme až za 3 týdny, ale pas nám zařídí i bez nový občanky, to jsem docela zírala emoticon, takže v pátek jdeme opět na matriku - ještě že to mám takovej kousk do práce emoticon
21. črc 2010 v 11:51  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. září 2011
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, sice mě svatba čeká až příští rok, ale budu od vás čerpat nějaké info. Pokud to nevadí.
21. črc 2010 ve 12:00  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
 hanyzka:jééé,to se tak pěkně čte...teda,ne že Ti je blbě emoticon ,ale že už je jedna z nás těhulinka emoticon snad budem v hojném počtu přibejvat emoticon
21. črc 2010 ve 12:13  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myska84
fotoportrét
fotoportrét
myska84
 barrcaa: to víš že můžeš emoticon
21. črc 2010 ve 12:21  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 Díky emoticon Ani nevím v jakém jste tématu. Číst celou diskuzi se mi fakt nechce emoticon
Jak jsem pochopila, tak jsou na řadě děti emoticon
Holky, kolik vám je let, že chcete děti? Dneska je mají ve 30ti letech. Mě je 25 a všichni mi říkají, že jsem blázen, když chci dítě. nemyslím si.
21. črc 2010 ve 12:43  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 leni: jé, už máte nový občanky, to je super emoticon My si v pondělí teprve půjdeme pro OL...už na nás čeká, ale musíme zajet do Znojma. Doufám, že mě tu nenecháte samotnou těhuli emoticon

Taky budu ovíkendu foukat do mraků, aby bylo krásně emoticon Věřím, že vyprosíme sluníčko a akorát teplotu...

barrcaa: Vítej, nevěsto. Ty se máš, že to máš všechno ještě před sebou...já teda svatbu řešila jen od března a bohatě mi to stačilo emoticon Nedovedu si představit, že bych to řešila celý rok...jinak na dítě se musíš cítit hlavně Ty...nenech si do toho nikoho kecat. Já se na mimčo dlouho necítila...ale je fakt, že když jsem viděla malou od kámošky...a prožívala s ní celý těhotenství, tak to u ě spustilo ty správný hormony a začala jsem uvažovat, že to je vlastně moc krásný...a dneska už mám mimčo v bříšku a je to krása...až na ty očasný bolesti a nevolnosti, kerý doufám, že přejdou.
21. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
Registrovala se 8. října 2009 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 24. července 2010
    V Líšnici Selským mlýně, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
Registrovala se 8. října 2009 na beremese.cz. Přidala 346 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 barrcaa:ahoj,já si nemyslím že v 25 letech je brzo na miminko.Já jsem taky toužila mít miminko když mi bylo jako tobě a podařilo se mi to až ve svých 30,protože jsem našla úžasnýho chlapa u který ho jsem věděla že s ním budu šťastná a že bude dobrý táta.A pokud ty máš toho nej chlapa tak proč nemít dítě.Mojí kamardáce je 28 a už má dvě děti 5letýho a 2letýho kluka.Jestli se cítíš na miminko tak do toho jdi,je to nádherný pocit mít miminko,ale taky starosti emoticon
21. črc 2010 ve 13:21  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
Registrovala se 8. září 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
    Na Novém Falkenburku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
Registrovala se 8. září 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 ahoj holky, tak fotograf uz mi dal konecne vedet, fotky ma hotove, v patek si pro ne jdeme, 60 v albu a 152 na cd a celkova cena nakonec 4 tis., tak to jde...uz se moc tesim...
Jinak jsem prvni den v praci po dovolene a hruza, prace nad hlavu, starosti...

Co se tyce miminka, tak hlavni je, jestli ho chceš ty sama (barrcaa) a vek je dneska uplne jedno, ono treba pak po tricitce uz to taky nemusi jit...

Jo holky, vy co uz mate po svatbe a meli jste jako dary financni prispevky, chci se zeptat, vratilo se vam to co jste do svatby dali? Ptam se protoze kazdy rikal,´ze se nam to vrati a nakonec se vybrala jen tretina co jsme do toho dali, takze jsme ted docela dost zadluzeny. navic se nam podelalo auto a oprava 25 tis....no hruza... posvatbe a dovolene opet realita... emoticon
21. črc 2010 ve 13:39  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 hanyzka: já to zatím neřeším tak akutně. Jen tak lítám po netu a mám tak nějak o svatbě svojí představu. Bude to pak rychle zařizování. Koupím si jen šaty, seženeme prstýnky a končím. Chceme se brát mimo ČR, takže o ostatní se postará agentura. Proto to tak nehoří. Víš co je sranda? Nechala jsem si nacenit svatbu a oni, že nám radši rezervují letenky. Přítel o tom ani pořádně neví emoticon No jsem na to zvědavá.

hanyzka a prtinka: Já si to taky nemyslím. Chlapa už snad mám podle svých představ. Možná se spíš bojím těch povinností, ale ségra mi říkala, že to pak tak automatický, že na to vůbec nehledím. Já bych se příští rok ( nějak ke konci roku) chtěla už pokoušet. Snad to tak bude.
21. črc 2010 ve 13:43  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
 prtinka:Tobě taky budem foukat do mraků,prostě vám všem milé nevěstinky,co se teď v sobotu vdáváte vyfoukáme my mladé novopaní krásné počasí emoticon
hannahsyr:Hani,nám se finančně zaplatila celá svatba,ale je fakt,že jsme dostali hodně penízků od mých rodičů a že jsme si z toho zaplatili i svatební cestu,takže nám nezbyla ani korunka,ale ani nejsme v mínusu...
21. črc 2010 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
 barrcaa: jé svatba v cizině, pěkný emoticon To jsem úplně původně chtěla...ale zase jako jedináček jsem to našim nemohla odpřít. No to bude přítel docela koukat, až se dozví, že už jsou rezervovaný letenky...
Taky jsem zvědavá, jaké to bde až bude prcek na světě...teď si "užívám" prvních týdnů těhu. Mimčo musíte chtít oba a pak je to nádherný...ale na snažení moc netlačit...

hanna: my fin. příspěvky měli a vrátila se nám tak polovina toho, co jsme do toho dali my dva...ale něco platili buď naši nebo manželovi rodiče...a moji rodiče nám ještě přislíbili příspěvek na dovču, ale potvory neřekli kolik emoticon No každopádně jsme si na líbánky našetřili cca 20tis...a nakonec to bude jinak...asi si necháme část na výbavičku...a rodiče až se to dozví, tak to bude taky asi jinak...
21. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wedmad
1
Registrovala se 28. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Hořice, Region Jičín.
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
wedmad
1
Registrovala se 28. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Hořice, Region Jičín.
    Region Jičín
 hannahsyr: Nás celá svatba přišla na cca 65 000 a na finančních příspěvcích se nám vrátilo cca 40 000. Jinak jsme si celou svatbu financovali sami, kromě svatebního grilování na zahradě, které nám zaplatila jako svatební dar tchýně. Moje rodina na tom není finančně zrovna dobře, tak by nám přišlo dost trapný ještě je prosit o peníze, spíš se zapojili do příprav a pomáhali s organizací nebo třeba s pečením koláčků a dortů...
Ale i kdyby nám na to rodiče s obou stran chtěli přispět třeba nějakou vyšší finanční částkou, odmítli bysme. Ono pak poslouchat řeči ve stylu "když ti to platíme, tak to bude takhle a takhle" není zrovna příjemný. Navíc mít nějaký vyšší finanční příspěvek, určitě bysme ho neutratili kvůli jednomu dni "v bílém" ale spíš bysme ho investovali do bydlení. To nám přijde mnohem rozumnější a praktičtější.
21. črc 2010 ve 14:39  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janisska
1
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
janisska
1
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
 jo, holky, jestli bude pršet, tak mi to nevyjde, chci jet tou tramvají, všichni už se na tu jízdu těšíme, tak se modlim, aby 10:30-11:15 nepršeloemoticon Jinak taky si platíme většinu, ale přesto se nám stává: Nemáte výslužky?!!!!Výslužky musí být!!Tak my Vám je uděláme a zaplatímeemoticon Nechcete hostinu?!!!To musíte! Tak my ji zaplatímeemoticonA přitom sme to nechtěli, ne kvuli penězum, ale protože tomu neholdujeme....řeknu Vám, už mi ta svatba leze i ušima!!!Už aby to bylo za námaemoticon
21. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wedmad
1
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
wedmad
1
    Region Jičín
 janisska: Jj, taky jsme to stejně poslouchali, i když jsme si to z 90% platili sami. Na věty typu "to se přece tak dělá a to musíte udělat takhle" už jsem začala být alergická! emoticon
To bylo dotazů a hlášek... proč nemáte myrtu a jen mašličky? Proč nemáte prstýnky ze zlata? Proč jste nepozvali toho a pozvali tamtoho?... Chvílema už jsem docela pěnila, ale nakonec jsme si to všechno parádně užili, a všem se to líbilo.
21. črc 2010 v 15:03  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
 jo tak ty řeči jsme taky občas slyšeli od tchýně, že se to dělá takhle a chlebíčky musí být atd atd. taky jsem pak už byla pěkně vytočená a taky jsme se hned v neděli po svatbě pohádali, ale nějak to neřeším, jí k životu nepotřebuju a manžel stojí za mnou...
Na ty příspěvky jsem se ptala z důvodu toho, že jsme nějak počítali s tím, že se nám toho vrátí víc, no a nakonec jsme spíše zadlužení, před chvílí mi volal kluk co nám má opravovat auto a prej 25 tis., tak jsem mu řekla, že si asi hodím mašli, kde to jako máme vzít...
21. črc 2010 v 15:12  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
3
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 798 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
    Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
mavo (29 r.)
3
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 798 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Region Příbram.
    Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše, Region Příbram
 hanni: já teda nevím, na kolik by nás vyšel ten raut, to nám platili moji rodiče, i když sme na to penízky měli... ale my dostali hlavně finanční příspěvky a když počítám, že nás stála svatba (šaty, prstýnky, obřad, dekorace, oblek, .... ) kolem 40.000,- tak sme dostali skoro 2x tolik na financích... takže nám se to "vrátilo" ...
21. črc 2010 v 15:18  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
 no holky jak koukám tak jste měli docela levný hostiny.já když to spočítám všechno sakum prásk dohromady tak to vychází kolem 110 tisíc a to máme fakt malou svatbu a sanžili jsme se ušetřit kde se dalo.no jde mi hlava kolem.A do toho to blbý počasí,se picnu emoticon jo a taky takový řeči typu ,vy nemáte balónky,vy nemáte tohleto a támhleto,no nevím na kolik by se to vyšplhalo.
21. črc 2010 v 15:25  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
 jo a jinak děkuji za foukání do mraků bude to potřeba emoticon
21. črc 2010 v 15:26  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
fotoportrét
fotoportrét
lera1
3
 tak to my jsme od mojich rodičů neslyšeli ani jednou,že bychom měli něco dělat tak a tak,přesto s náma všechno prožívali a pomáhali kde bylo třeba.máme krásný vztahy a že nám přispějou větší čast na svatbu,to už jsem věděla pár let zpátky a že stála nějaké korunky?My jsme si to tak přáli a bylo nám umožněno mít svatbu podle našich představ...každý to cítí jinak... emoticon
21. črc 2010 v 15:33  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janisska
1
fotoportrét
fotoportrét
janisska
1
 jo, to u nás taky bylo všecko v pohodě, až jsem si řikala, jaká to je paráda, že máme skvělý rodičeemoticonakorát mi to mělo připadat podezřelýemoticon Svatbu plánuju od listopadu, všichni, včetně ženicha se mi smáli, že šílim...a 14 dní před svatbou to všichni začali řešit, když už vše bylo promyšlené, objednané a najednou je všecko špatně. Nejvíc mě točí maminka a tchán. Oba mají velký oči co se všecko nesní a přiobjednávaj ačkoliv si to nepřejeme, ale hlavně aby nás lidi nepomluvili, že na nich šetříme. Že mi poradil fb manager, který děla svatby 5 let v Anglii, nikoho nezajímá...už se ani nehádám...prostě ať si dělaj co chtěj...já to jíst nebuduemoticon
21. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
fotoportrét
fotoportrét
prtinka
 nám rodiče do toho nekecají,ale moje sestra ,protože ta byla na hodně svatbách,ale to byly svatby lidí co si mohli dovolit spoustu pro mě zbytečností,tak mi to chce vnutit jak je to všechno krásný a že to na svatbě musí být. emoticon
21. črc 2010 v 15:52  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
 janisska: jo tak přesně s tím jídlem to takhle bylo i u nás a přesně to podle mých slov dopadlo, v horku stejně nikdo z rautu skoro nic nesnědl, takže jsme všechno v neděli vyhazovali, protože se to zkazilo, ale před svatbou to tchýně musela přidat, prej aby nás nepomluvili, tak jsem pak taky rezignovala a přitom to bylo vyhozených nejmíň 10 tis, který by se nám teď víc hodily na jiný věci...
mavo: tak to jste měli hezký...

jinak my celkově dali do svatby cca 75 tis. ze svého, tchýně platila alkohol a naši přispěli docela velkým příspěvkem, tím mě překvapili, protože vím, že moc peněz nemají. ale s našimi jsme žádný problém neměli, řekli jsme jim, že si vše uděláme sami takže do ničeho nekecali nic, co jsem potřebovala pomoct, to mi mamka i taťka pomohli, no ale tchýně je tchýně, už vím, že ty vtipy o tchýních nejsou zas tak úplně nesmysly emoticon
21. črc 2010 v 16:33  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš