Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
zuzulinka: gratulace mladí paní ;-) Přeju moc štěstíčka a lásky do manželství. bezvadný, že vám všechno klapalo :-) Oddací list Ti vydá matrika...ale my už na něj čekáme víc jak týden a zatím nic...tak to tak hned nebude. Prý snad zítra...jen pro něj musíme do Znojma...přes půl republiky, tak ho budeme mít až za týden...hezky bal na líbánky ;-) a hlavně si je pořádně užijte x-) mysickaa: děkuji :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsme se právě vrátili z líbánek, nakonec jsme byli v rakousku u bílýho jezera v dolomitech, bylo krásně, hezky jsme se opálili... akorát nemám ještě žádné fotky ze svatby, jen video :( jinak svatba proběhla si myslím docela dobře, 2 dny před svatbou nám přestala fungovat klimatizace v autě a na opravu nebylo, takže si dokážete představit jak jsem se v něm pařila, kor když jsem musela čekat než všichni zajdou do zámku...ale přežila jsem, obřad byl úžasný, písničky nám krásně vyšly, pak focení, no bylo vedro, to je fakt, pak hostina, bylo to trošku chaotický, neboť obsluha pak začala odpoledne pít a nestarala se moc o stul atd. takže chyběli třeba talířky nebo víno, a docela hodně jídla jsme druhý den vyhodili :( jenže to chtěli přítelovo rodiče dělat tolik jídla a když jsme jim říkali, že ne, že to je moc, tak nás neposlouchali... taky jsme se kvůli tomu hned druhý dne pohádali s tchýní, naštěstí manžel stál při mě, ale bylo to celkem hustý a to jsem se pak od mamky dozvěděla, že tchýně tátu pomlouvala na svatbě a byla ještě tak blbá, že táta to slyšel, tak jsem řekla, že už tma k nim nikdy nejedu... tak to byla taková jedna černá tečka, ale jinak vše bylo moc krásný, akorát mi přišlo, že to rychle uteklo, byla jsem na roztrhání, každý se mnou chtěl mluvit, tančit a já nic nestačila, odčtvrtka do neděle jsme normálně nestačila nic jíst :) no a z neděle na pondělí jsme si krásně odpočinuli u svědka na chalupě v jizerkách a v úterý ráno jsme vyrazili do rkaouska...kdyby byly finance, nejradši bysme tam ještě zůstali aspon týden... škoda no... teď řešíme vyúčtování svatby, musíme zaplatit ještě fotky, kameramana a pronájem chaty....teď do toho přišlo vyúčtování plynu, no fakt úžasný... jinak mysleli jsme že se nám aspoň půlka peněz vrátí, když jsme od kařdého chtěli příspěvek a překvapivě jsme vybrali docela dost málo, jne třetinu, co jsme do toho dali, no jo ale to je jedno, všichni to chválili, užili si to...jinak končili jsme asi ve dvě ráno, a byla i svatební noc! :-) myska: to v té práci máš stejné jako přítel, teda manžel, taky se cpali koláčkama a nedali mu ani přání ani dárek nic...hůlavně že on pořád přispívá, když se na někoho vybírá kvůli svátku nebo narozkám, tak říkal, že už na ně taky kašle...
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny novomanželky moc vám gratuluju a přeju hodně štěstí! Moc jsem na vás včera myslela, kvůli počasí... jestli se vydařilo a moc vám nepršelo.... hanyzka: tak to je ta nejlepší diagnoza jaká mohla být ;-) gratuluju a držím pěsti ať se to pořádně vydaří a všechno je v pořádku!! mysickaaa: neměla ses bát... my taky měli zpoždění a na jednu nevěstu dokonce čekali 2 hodiny :D což je fakt síla :D
Odpovědět
Nám počasí vyšlo naprosto skvěle, celý den bez mráčku. tedy až na to vedro, bylo snad 35°C. A od večera ca 20h střídavě bouřky a lijáky a dneska o víc jak 10°C méně. A to si pro něj mám na matriku dojít? a do místa sňatku nebo bydliště? nebo mi to pošlou?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: ten dostaneš na matrice, nevím kde jste měli obřad, ale já ho dostala tam, kde jsem zařizovala svatbu a dostala jsem ho až ve středu, takže až za 4 dny. poštou ti ho nepošlou, zavolej si tam zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: taky mám pocit, že to tak rychle uteklo a až teď zjišťuju, že jsem si ani nestačila se všema zatancovat :-D a já jsem taky přispívala na všechno, ale už na to házím bobky....jejich chyba ne moje, že?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: pro oddací list si dojdi ve středu a na matriku místa kde jste měli sňatek a novou občanku ti udělají až jim doneseš oddací list a starou občanku i s tím papírkem, že máš změněný příjmení
Odpovědět
Profilova fotka
a mám dotaz: když v práci vystupuju pod starým příjmením a na poštu mám takovou kartičku, že můžu za firmu vybírat dapisy a peníze, na jaký příjmení se mám na poště podepsat, když kartička je pořád pod starým?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: měla by jsi se už všude podepisovat novým, ale nech si tam teda ještě to starý a až budeš mít novou OP, tak se podepisuj novým... a nebo si to tam nech rovnou změnit, než čekat na novou OP
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: asi se tam zeptám, ale nevím, jestli mi ji vydají když mám jen zelenej papírek, k tomu žlutej a starou op :-N, no bude to ještě zajímavý :-D
Odpovědět
nám teda oddací list poslali, máme ho na poště, dneska jsme vybírali schránku a máme tam doporučený dopis z matriky...tak asi jak kde... jinak taky nevím, jak se v práci budu podepisovat než mi změní jméno... x-) ale myslím, že tohle je pěkná starost :-)
Odpovědět
mavo: díky, máš pravdu, nejlepší diagnoza v životě x-) a díky bohu jsou i ty bolesti a ostatní příznaky zvládnutelý...tak doufám, že nebudou sílit :-N hanna: to je skvělé, že všehno vyšlo a líbánky jste si užili, taky ještě nemám fotky...budou tak příští víkend, pracuje se na nich :-) My svatební noc neměli, to se máš...padli jsme mrtví a stejně mě už pár dní před svatbou začalo trápit naše škvrně...už se hlásí o slovo a to jsem se o něm sotva dozvěděla :-N
Odpovědět
Článek se načítá
hanyzka: jo vlastně jsem ti zapoměla gratulovat ještě k mimču, to se máte, krásně vám to i vyšlo že :-) tak ať dobře roste a hlavně ať ti není špatně :-) mě ted mamka poslala pár fotek, tak je sem dám, ale je jich jen pár po obřadu...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: jů tak to se těšíme :-)
Odpovědět
myska: díky za gratulaci, je to pár fotek, ani tam nejsme zatím moc vidět... už se nemůžeme dočkat fotek od fotografa :-)
Odpovědět
myska: fakt ti to moc slušelo, hlavně si hrozně podobná jedné mé kámošce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: je fakt? jsem její dvojče, jsme to nechtěly říct :-D - ne kecám - a děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: mooooc gratuluju, kéž by to konečně potkalo i nás Holky, mladé paní: velká gratulace, užívejte se ho. nám už se to taky krátí :-D
Odpovědět
glumbi: přeju pevné nervy a určitě se vše povede!!! 8-)
Odpovědět
glumbi: děkuju, určitě Tě to taky potká, neboj ;-) Teď si hlavně co nejvíc užij svatbu a ať všechno vyjde ;-) hanna: děkuju, no vyšlo nám to jako bysme to měli pomalu naplánovaný :-N a to jsem si říkala, nač se budu teď po svatbě těšit...a je to jasný :-N Moc vám to oběma na svatbě slušelo...krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hany:no to je nádherná zpráva!!!!Prostě už se miminku k vám moc chtělo ;-) Taky si přejeme,aby naše mimi k nám brzo našlo cestu :-) moc gratuluju ;-) hanna a zuzi:to je dobře holky,že jste měli pohádkovou svatbu a byly spokojené ;-) moc lásky a štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, holky.. já už jsem na katastru psaná jako Vostrá a společné jmění manželů... to je tak pěknýýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-). mavo no super!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky ;-) mavo:no vidite pani Vostrá,jak jsou naše úřady rychlý :-D holky dneska slavíme s manžílkem 1 měsíc výročí svatby :-D
Odpovědět
Leni: tak ať si k Vám mimi najde cestu také co nejdříve ;-) Je to 10 měsíců, co jsem vysadila prášky...docela jsem se bála, když jsem četla ty diskuze, jak se cyklus rozhodí, není ovulace a pod...mě se jen vrátilo akné a prodloužil cyklus, jinak dobrý. Jé, krásný výročí ;-) mavo: tak to je krása, úřady překvapují, jak to jde ;-)
Odpovědět
mavo: a to jsi tam musela dávat nějakou žádost o změnu jména? Nebo už jste to tam měli takhle od začátku?? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka:kráááááááásně vám to vyšlo ;-) já jsem vysadila před 8měsíci a krom nášupu beďarů a pořád mastných vlasů mám taky vše ok,takže cestičku má miminko krásně umetenou :-) právě srkám kontryhelovej čajík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:Markétkooooo,jaká byla rozlučka se svobodou??????? :-) určitě suprácká,viď ;-)
Odpovědět
Tak se hlásím teprve dnes svadba byla užasná až na ten obřad ten muj je menší než já a já měla ještě podpadky :-p a než byl polibek tak někdo prohlásil dejte mu židličku a já před polibkem vyprskla tak smíchy že se všech 100 lidí začalo řezat smíchy včetně oddávající a matrikářky takže u nás byla svadba veselá, děti byli užasný a všem se to moc líbilo.Oddací list jsme dostali na místě takže dnes začneme obíhat uřady. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda:mooooooc gratuluju ;-) tak aspoň jste měli první polibek originální :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?