Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý máme další fotky :-D jejda, mě se chtělo zase bečet :-N když jsem je viděla
Odpovědět
Profilova fotka
lera: prosím tě, jestli to není tajný, jak bylo v řecku? a kolik jste za to dali? já jen, že tam chci jet taky :-N , ale mám strach, že tam koncem září už nebude teplo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska:v Řecku bylo nááááádherně,žít bych tam nechtěla,ale na 10dní to byli pohádkový líbánky x-) stálo nás to 35tis(s polopenzí).noo,my jsme se o tomhle bavili s místníma a Ti říkali,že že do poloviny října tam jsou pařáky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: uf tak to je fajn :-) protože asi nestihneme letět do španělska :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě tak napadlo, jestli se budete některá snažit o sviště, budete chodit někam na forum? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mysko já když jsem otěhotněla začala jsem chodit na babyonline.cz a teď jsem většinou na emimino.cz a docela si poklábosíme a poradíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: já sice někam už chodím, ale nera bych tady trhala partu :-N a kromě toho, bych byla nerada, kdyby se moje kolegyně v práci (jedna) dozvěděla, že se snažíme :-( ..... protože když řekla, že bych byla mrcha, kdybych byla první těhu, tak mě dorazila a dá se říct, že to byl začátek všeho..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doufám že tvoje paní kolegyně není tvoje blízká kamarádka,to bych jí začala ignorovat.A opravdu to myslela doslovně nebo to myslela ironicky.Já myslím že ženský mezi sebou by jsi to měli navzájem přát ať to tý druhý vyjde.Dneska každá druhá musí podstoupit umělý oplodnění.
Odpovědět
Profilova fotka
to myslela vážně, a když kolega v práci ze srandy řekl, že se rozvedeme, ale fakt to byla sranda, protože se mě pak omlouval, ať tak neberu a že mě to přeje, tak mě řekla, že se rozvedeme určitě :-( ..... a myslí si, že jsem si přítele, ehm, manžela zvala kvůli penězům....a kamarádko to není od tý doby co řvala kvůli tomu, že jsem měla v práci stejný hodnocení jako ona, pak přišla vedoucí, že něco špatně spočítala a měla jsem to nový hodnocení horší :-( , ale to je každej den něco. můj manžel se ke mě nehodí, přála by mi jinýho :-( ..... a už mě to začíná ale vytáčet ]-( :-( . já vždycky všem všechno přeju, jen nevím, co jsem udělala jí....asi nesnese, že jsem v tuhle chvíli středem pozornosti. a aby toho nebylo málo, tak jsem od kolegů v práci nic nedostala, tak jsem psala svojí kamarádce (shodou okolní moje kolegyně), že je jediná, co mi popřála ke svatbě, naši mi ještě ve čtvrtek donesli velikou krabici cukroví a když jsem odcházela domů, tak jen letmě řekly: tak se měj hezky......kamarádka přišla v pondělí do práce, řekla svůj názor, a když jsem se vrátila v úterý z dovolený, tak jsem tam měla od nich obálku se svatebním darem s datem 12.7....takže jsem poděkovala jen kamarádce a vedoucí. a když kolega řekl ještě jedněm kolegům že nejsem slečna, ale paní, tak neměli ani tu slušnost, zvednout zadek ze židle a ze slušnosti pogratulovat, jen řekl hm....takže už vím, že až budu mít svátek nebo narozeniny, tak se na ně zvysoka vykašlu, protože se cukrovím narvali k prasknutí a slušnost žádná..... :-( mrzí mě to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě mrzí,že máš v práci kolegy jak se patří teda 8-( neboj na každýho dojde.tak co nejrychleji otěhotni a budeš mít svatý pokoj.Dneska opravdu slušnost žádná a jen si narvat pupky
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak :-( a ani se mi zítra nechce do práce :-( , ale zase na druhou stranu další týden budeme mít dovču, tak vypnu mozek :-) a budeme si užívat český líbánky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:já včera zabrousila na modrého koníka a je tam diskuze pro snažilky od července 2010 :-) tak jsem přemýšlela,že se tam přidám,ale nechce se mi tam jít samotné :-N každopádně,tady budem pořád!Přece to tu po svatbě neukončíme!Naopak ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: taky jsem na to koukala :-) a už jsem přemýšlela, že se přihlásím :-), tak to asi udělám ;-) a sama tam nebudeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem teď zjistila, že stejný login jako je tady, je i na modrým koníkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:joo,tak jsem koukala :-D tak naše nevěstinky měli včera krásné počasí(až na tu bouřku)tak se těšim na jejich vyprávěníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem na holky myslela celý den :-) a vzpomínala na nás a tady ani bouřka nebyla, jen pršel hodně, potom zase málo :-) a těším se na fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, bylo to bájoooo;-) nádhera;c-) já jsem tak šťastná;-) bližší info později;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:hurááááááááááá :-) vítej mladá paníííííííííííííí :-) už se těšíme na pozdější infooooooooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: dobrý den mladá paní moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hihi;-) děkujuuu! ráno byl jeden zádrhel, který mě teda vynervil, řidič měl zpožďo, měl k nám jet z Prostějova, a prostě tady měl být v určitou hodinu a zaspal a v tu hodinu, co tu měl být, teprve vyjížděl, ale dojel do půl hoďky - borec;-) ale od té doby všechno klapalo, všechno vyšlo;-) horko bylo, ale dalo se to vydržet a večer pršelo štěstíčko;-) nádhera;-)
Odpovědět
Profilova fotka
super! a jaký jsou pocity jako mladá paní? :-D
Odpovědět
mysickaa: gratuluju mladá paní ;-) Hodně štěstíčka do manželství x-) myska: tak zatím jsem na jiné forum chodit nezačala a mezi snažilky už se dneska neřědím x-) Dneska jsem totiž zjistila, že moje boolení břicha a "rozhozený" žaludek od svatby je trošku něco jného :-D Budeme mít sviště x-) Jen doufám, že mě tu nenajde někdo z mých známých, aby to nevyplulo příliš brzo třeba v práci...ale je to super pocit...ačkoliv mi to ještě úplně nedocvaklo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: mooooooooooooc gratuluju!!!!! to je prostě super :-D !!!
Odpovědět
myska: díky ;-) docela se nám to sešlo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
není vůbec zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: taky blahopřeju;-) myska: paráda;-) nemůžu uvěřit, že vše klaplo a vyšlo a že na mě nepadla únava a užili jsme si to;-) paráda! nádhera;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a v kolik jste to zapíchli ? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už to máme taky za sebou. Bylo to naprosto skvělý, úžasný, krásný, bezchybný. Od rána vše klapalo jako hodinky, až jsem tomu nemohla uvěřit. Náš den jsme si s manžílkem opravdu parádně užili a teď už pomalu balíme kufry a v úterý hurá na líbánky. Jo a nevíte, jestli už zítra můžu skočit na úřad nechat si vyřizovat novou občanku, nebo je k tomu třeba oddací list? A ten vezmu kde? Jsem v tomhle nějaká neinformovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: je potřeba originál oddacího listu :-) a moooooooooooooc gratuluju mladá paní :-D
Odpovědět
myska84 - a ten oddací list vezmu kde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?