Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska, no já si to užívám, zítra mi družičky naordinovaly bazén, prý třikrát;-) ale musíme uklidit po dnešku a nachystat výslužky;-) zuzi: díky, jsme takoví blázni no..mělo se péct i zítra a nějak se to zvládlo dnes...byla to síla, ale je hotovo;-)
Odpovědět
ahoj, blahopřeji vdaným paním :-) u nás už to taky vrcholí, teď se balíme a zítra jedeme domů, jupííí. tak snad nám , nevěsty, vyjde počasí, jestli má pršet, tak aspoň až odpoledne, my máme taky obřad venku, ale uprostřed lesa, takže to musí klapnout ;-) mysicka: to jste fakt skvělí, superženy, u nás pečeme jen něco, zbytek kupujeme, zase o sto šest šijeme, už máme i prapory s rodovým znakem :-)
Odpovědět
tak všem nevěstám hodně štěstí a ať se nám to všem vydaří
Odpovědět
mysickaa: teda tolik koláčů, to je paráda x-) vy jste tak šikovný. My pekli jen asi 200 moravských koláčů a naši ještě udělali kolem 200 takových těch malinkatých s různými náplněmi...pak už jsem já dělala jen kokosky. A tchýně koupila nějaký linecký v cukrárně...taky asi 200 kousků...a na to že nás bylo jen 19, tak se to snědlo skoro všechno :-D Holky, to Vám závidím, že už prohlížíte fotky...já zatím čekám...možná tento víkend bych mohla dostat první dávku :-) Já se na ně tak těším...ten slib byl docela bláznivý, ale mám se nač těšit :-D Ani video jsem si ještě nepustila...asi o víkendu si uděláme promítání a romantickou večeři x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: není to vůbec problém. stačí napsat kdy a v kolik a budu tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, ty jo, tolik koláčků?? Tak to se Tě musim hne djako zkušené zeptat, netušíš kolik zhruba svatebních koláčků se napeče u kila mouky(jasně záleží na velikosti, takové ty 2-3 cm)? Mám recept na jedno kilo a netuším z kolika dávek máme tedy dělat. Budeme mít 55 hostů. Díky:)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky,tak jsme dneska byli vylosovaný a dostanem od lionstudia(co nás točili a fotili)fotoplátno s naší svatební fotkou :-D Jééé,já ještě nikdy nic nevyhrála :-) jak je skoronevěsty?Poslední svobodné dny...užívejte si je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to už jsi řekni ty, mě to je jedno.. můžu tam sjet i z práce :) tak dnes během dne a nebo zítra... a nebo příští týden. v pátek se mi do Prahy nechce, tak si vezmu asi volno...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevim, ale já mám pocit, že mi snad nikdy nebylo tak horko jako letos :-D . Možná je to vším tím zařizováním, ale přijdu si celé dny totálne zplavená. Leje ze mě celej den, v práci nemám klimatizaci a už tam odtud letím uvařená zařizovat a dolaďovat poslední detaily. Veěer jsem totálně mrtvá. a odpadám už kolem půl desáté. Dnes jedu na poslední zkoušku šatů. Fakt přemejšlim, jak se v tom korzetu příští sobotu uvařim:-) A co vy holky co jste čerstvé novomanželky, jak vám bylo v horku v šatech??
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak třeba dneska ve 3?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mavo, naprosto nádherný fotky:-), moc gratuluju a přeju štěstí a lásku do manželství. ty družičky v růžové jsou super. Taky je budu mít v růžové. Ale jen dvě...obě ségry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: v 15h mi přijde účetní do práce, tak chvilku potom a nebo předtím... lovelylady: díky :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: tak ve dvě?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to by šlo :D se omlouvám za ty zmatky :D a snad tam ten stojan bude někde připravenej :D odkud pojedeš? a kde si dáme rande? Já pojedu z Anděla... a metrem až na muzeum, ať nemusim chodit pěšky v tom vedru...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky :-) teda po dnešním zjištění, co všechno musí oběhat, co zařídit kvůli novýmu příjmení, mě opět :-D omyjou. S tchánem musím na evidenci obyvatel, že souhlasí s tím, že můžu mít u nich travalý bydliště. až tohle vyřídím, tak si můžu zažádat od novou občanku, potom si budu žádat o novej pas a řidičák.....do toho oběhat další věci....oujé a nevěstinky, jak je :-)? Co nervozita apod. :-)? lovely: ze mě lilo jak z konve, takže jsem si sundala botky a chodila bosky, jinak bych to nevzládla a jak bylo po obědě, tak jsem si povolovala šaty :-D a při tancování jsem si vyhrnovala šaty :-D takže na mě musel být super pohled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: To jsi me nepotesila, ze z Tebe takhle lilo, ja z toho mam popravde uplnou hruzu, ze budu jak nacelnik Apacu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: mě už po obřadě a focení bylo jedno jestli jsem rozmazaná a rozteklá :-D, ale je fakt, že jsem se snažila být co nejvíc ve stínu :-D a hlavně hodně pij ;-) teda spíš pijte, mě před obědem rozbolela hlava, takže jsem si vzala práše, vypila během 10 minut 1,5 litru vody a ještě dala kafe :-) a zabralo to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a šaty jsem měla až do večera, bez převlečení...jsem si je musela užít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lovelylady: my uděláme z kila mouky zhruba 250-280 koláčků;-) no, tkaové ty fakt malé, cca ty dva až tři cm;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my dneska robíme výslužky;-) a pak přijede ženich a holky budou dělat čoro moro, dražit koláč, atd..su zvědavá, co nachystaly;-) tak bude zase na dědině vzrůšo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tady nebyla, prostě se to nestíhalo. Už máme "po" tak se můžete podívat na fotky. Všem které to mají před sebou přeji jen a jen štěstí. Vůbec nemusíte být nervózní není proč, já jsem kupodivu nebyla. Jen to rychle uteklo a bylo to super, hned bych se vdávala znovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já chci mít taky šaty co nejdýl. Sice mám šaty na převlečení v záloze, kdybych to fakt nedávala, nebo kdyby mi je někdo přišláp, říkala pani v salonu že berou zpět roztržené do 5 cm. Když je to víc, a nejde to už opravit, musí se celé šaty zaplatit a to bych nerada.Takže perj je mám mít nasobě pokud se nic nestane klíďo až do rána. Ale kdyby náhodou, tak jen do prvního "trhnutí". A na převlečení mám bílé saténové koktejlky, bez ramínek ke kolenum. V těch by mi bylo super, ale zas ty nádherný šaty nedám dolu pokut to nebude fakt nanejvíš nutné. Chci si je užít. :-D Vikulda, koukala jsem na fotky...nádhera, byla jsi překrásná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lovelady: mě bylo takový vedro, že jsem v šatech vydržela jen do 16h.. a to jsem asi v 15h sundala obruč... ale pak se mi šaty zase lepily na nohy.... a to jsem v nich taky chtěla být co nejdýl, ale jak párty byla venku jen pod stanama a já pak i tančila, tak to muselo dolu :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je nářez. My máme obřad v kostele, kde vedro určo nebude, a atrium kde máme hostinu je klimatizované, zakže myslím, že bude pohoda, spíš se děsim focení.. budem se fotit po obřadu což bude v pravé poledne, na tom slunci, chci to vidět 8-) to abych si vzala tak 2litrovku vody s sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
lovelylady: moc moc děkuju :-) Já si šaty převlékla v 23.h jelikož jsem si při kankánu roztrhla :-| ale naštěstí v salonu vše v pořádku. Mě v nich bylo teplo na nožky, ale dalo se to přežít ;-)
Odpovědět
lovelady: mě vedro v šatech nebylo...a to jsem měla dlouhý rukávy :-) obřad v kostele byl super, tam bylo příjemně a od kostela jsme jeli otevřeným autem...veteránem a to spíš byla zima. Na chajdě jsem se asi po hodině převlíkla do něčeho pohodlnějšího a šaty si na sebe vzala pak večer na focení...jeli jsme fotit až po 6h večer, aby nebylo příliš prudký sluníčko...polední slunko totiž dělá stíny pod nosem a ty se těžko upravují...tak budeme mít fotky skoro v západu slunce...nějaký kýčovky :-D A šaty mám doma, tak můžu kdkoliv do nich a užívat si je, tak jsem v nich ani celý den být nechtěla...ještě nesjou ani vypraný, tak je na nich ještě uvízlá tmosféra ze svatby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem šla na matriku pro oddací list a když jsem šla kolem obřadní síně.....mě se chtělo tak brečet :-N , mě už z toho fakt hrabe. budete mi věřit, že mi je líto, jak to rychle uteklo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska: věřím, věříš, věříme... je to hrozný... zrovna jsem to říkala glumbi, že jí závidím, že to má všechno ještě před sebou.... Kája byl taky dneska vyzvednout oddací list :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já měla šaty až do konce,v pokoji je pak ze mě pracně sundával až Tomášek :-) a neměli jsme extra vedro,tak to šlo.Jen jsem si asi kolem 17h půjčila mamčiny zdravotní pantofle a zůstala v nicha ž do konce,pod šatama nebyli vidět,tak ať žije pohodlí :-D a v salonu mě řekli,že nesmí být propálený korzet,jinak ať je klidně přinesu i s knedlíkem či vínem,že se dá všechno vyčistit a zašít. :-) myska84:já o tom pořád přemejšlim a já ani nějak netoužim si svatbu s Tomáškem zopáknout,už by to nikdy nebylo tak pohádkový jako poprvé...jedině,kdyby mě někdo vymazal pamět a vrátil časem zpět,ale to bych zase nevěděla,že to prožívám znova :-) právě proto je ten den tak neopakovatelný a je fakt důležitý si ho mimutu po minutě užít a prožít ;-) ale to by mělo platit vlastě o každém dni :-D
Odpovědět
myska: tohle jsem měla den po svatbě, když jsem šla kolem kostela...byli otevřený hlavní dveře a já viděla ten koberec, po kterém jsem šla a oltář vzadu...bylo to docela melancholické...jen kdyby tam zrovna v tu dobu nebyl pohřeb...tak mě jen napadlo, že včera svatba, dneska pohřeb...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?