Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chtela, aby byl obrad spise dojemny a dustojny, ale na poslednich nekolika svatbach, kde jsem byla jej kazily male deti, placem a tim, ze je to tam nebavilo, vyrusovaly a behaly po kostele apod...
Odpovědět
Profilova fotka
u nás přesně v moment kdy jsem pronesla sladké ANO,začalo plakat miminko,maminka se mě pak strašně omlouvala,ale v ten moment jsem stejně vnímala jen nás dva a pláč miminka slyšela jen z dálky ;-) s tím běháním a blbnutím při obřadu,to je blbý...nám se to nestalo,ale zase je to jen a jen o lidech...když mám doma malého raráška,tak s ním prostě počkám přes obřad venku a hotovo...je to o ohleduplnosti k novomanželům.
Odpovědět
Nesmí to být ale tvuj rarášek doufám že malá bude při obřadu hodná ale snad se oní kluci postaraj :-D Už vydám jak tam bude načananá schválně lézt počtyrech přitom krásně chodí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda:no jasně,vlastní rarášek má přece výsostní právo dělat při obřadu třeba i kotrmelce :-D to je jasný a pochopitelný ;-) a až Tvoje malá uvidí maminku jako princeznu,věřim,že bude hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: Jak rikas - o ohleduplnosti a ta bohuzel nekdy lidem chybi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel Markétko,je to tak.Ale lidi nezměníš a tak se tím netrap a věř,že dětičky budou na vaší svatbě paf z krásné princezny a na roupy ani nepomyslí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tam měla taky dítka- od 5 týdeního po 5 leté a všici byli ku podivu hodní:-) ten větší byl fascinovaný a pak za mnou přišel, že se do mě zamiloval v těch šatech, že si musím vzít jeho :-D a ta malá - sestřenka s ní utekla do stínu a spinkala jak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím o radu,kde najdu nějaký program,kde si stáhnu hudbu a do té písničky vložim fotky a text???Chci udělat mamče k narozkám překvápko :-) děkuju moc :-)
Odpovědět
Mě děti na obřadu přijdou báječný...já měla dvě holčičky...oba krátce roční a při farářově proslovu jedna z nich povídala...docela mě rozesmávala. Pak začaly povídt obě, ale nijak moc nahlas. Bylo to s nima moc fajn. Spíš mi vadil tchán úplně namol a co jsem se dozvěděla později, tak švagrová začala při našem svatebním slibu kojit :-S Nevím, že ji nemohla nakrmit před tím...
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : windows movie maker, jestli mas wind. , tak bys to tam měla mít automaticky v nějakých základních programech, jestli ne, tak určitě na netu - třeba www.stahuj.cz, www.uloz.to, www.slunecnice.cz
Odpovědět
Profilova fotka
evelp:děkuju,juknu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak Vás zdraví další mladá paní. :-) Svatba super, ale to počasí to bylo něco. Jsem zvědavá na fotky. O babičky se v tom počasí pokoušel infarkt. Všichni byli z toho vedra vyřízený. Ale já a manžel jsme si to skvěle užili a myslím, že se to líbilo všem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ellisn:moc moc gratuluju a přeju moooooooooooooooc lásky a štěstíčka!!! :-) Těšim se na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elisn: stejně jako všem velkáááá gratulace holky dražím stojan na dort...držte pěsti at to vyjde a stihne dojít. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky prosím taky dotaz :-D kde všude si musím změnit příjmení a adresy? přemýšlíma přemýšlím a už nevím co a jak a kde :-N glumbi: já zase budu prodávat punčošky a čelenku :-) jo a kdo by se chtěl podívat na ochutnávku fotek ze svatby, tak jsou na fb, musela jsem je stáhnout, jinak by je asi nikdo nikdy neviděl, nevím, co to zase blbne ]-( hanyzka: to se ti nedivím, že ti vadil tchán a švagrová mohla nakojit sviště klidně před obřadem.....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: pokud máš podíl na nějaké nemovitosti tak na katastru, v bance a všude kde máš účty a placení
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to jsem si tu dovolenou měla prodloužit, mě omyjou :-D - moje nejoblíbenější slovo :-D holky, já bych brala repete, to bylo tak krásný, ty co jste ještě neměly obřad, tak si ho fakt užijte, protože budete na to vzpomínat hodně dlouho a hlavně hodně dlouho z toho žít, asi jako já a manžílek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: vezmem si to k srdci...jinak ochutnávka fotek je parádní
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju moc, jen skoro švagr mě s***** ]-( když jsem pózovala pro fotografa a chtěla jsem si focení užít
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyy, tak se už taky hlásím jako vdaná paní :) přijeli sme dnes ze "svatbky" v Krumlově... vedro na padnutí, ale byli sme jen my dva tak bylo krásně! A dneska sme si rozbalili svatební dary :) a spočítali korunky co jsme dostali.... svatba byla nááááááááááádherná, hned bych si jí zopakovala! Fotografka byla úžasná a všechno proběhlo v pořádku až na to, že sme na obřad všichni dorazili o akademickou čtvrt hodinku později, čekali jsme na ženicha, který vyzvedával dort... byli jsme oba hrozně nervozní, ale potom se to uklidnilo a nebrečeli sme.. akorát já večer, když sem na cestu do Krumlova vzala všechny přáníčka a četla nám je v autě.. to už jsem to nevydržela!!! A měli sme sice skvělý raut, ale já jen pila a z jídla jsem neměla vůbec nic! Za to ostatním hrozně chutnalo a všichni nám to chválili jak sme to měli krásný a hezky vymyšlený, tak jsem za to moooooc ráda! :) kytička taky dopadla... i když nebyli tulipány, tak jsem měla krásný malý bílý růžičky s většíma červenýma...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer a dáme repete :-D ? tak taky jedeme do krumlova, ale až koncem měsíce na svatbku a pak možná frrrrrrrrrrrr k moři :-). myslela jsem na tebe celou sobotu :-D a je fajn, že jste si to užili a já řvala o 110% jak při příchodu ženicha, tak při gratulacíh....asi jsem taková citlivjěší :-N mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahoj mladá paní...to je super, že se to vyvedlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem už na beremko pár fotek, tak můžete mrknout :) myska: taky bych dalo repete!!! fakt to hrozně rychle uteklo!!!! a doporučuju hotel Alchymy riverside, fakt to tam bylo pěkný a snídaně taky dobrý :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: krásný fotečky mladá paní Vostrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:jééé,moc vám to slušííí,to je mazec,jak už nás vdaných přibejvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkujeme! i za přáníčka pod fotkama! :) to je jen ochutnávka od přítele družičky :)
Odpovědět
elisn, mavo: gratulace mladé paní ;-) Výborně, že se svatby vydařili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se už těším na ty naše profi :-D , ale to si asi ještě počkáme, borec jich měl 1327....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, všem vám moooooc blahopřejeme;-) já jsem za vás tak šťastná a vůbec nevěřím, že to tak rychle uteklo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: se těším na tvoje pocity ;-) jééééééé je to krásnej pocit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?