Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Holky všem vdaným gratuluju. Taky už jsem měla být vdanou paní od soboty, ale v pátek odvezli ženicha do nemocnice se slepákem a do večera měl po operaci, takže místo obřadu a hostiny, jen slzy, strarosti a řešení. Vím, všichni mi říkají, že můžu bát ráda, že se nestalo něco horšího, ale vy asi všechny víte jak se cítím. No, přítel už je v pohodě, zítra si pro něj jedu.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: tak to je na posr......... tak to mě mrzí :-( a hlavně, že je vpořádku. a jak jste to vyřešili?
Odpovědět
no zrušili jsme obřad, hostinu jsme si dělali sami, takže všechno co se dalo se nastrkalo do mražáků na náhradní termín (každý koho známe "půjčil" nějaké místo v mražáku) a to co nešlo nastrkat do mražáků, tak jsme s rodinou na zahradě konzumovali a snažili se tvářit, že je všechno v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: to je na palici a tvař se tak, že se nic neděje. a náhradní termín asi nemáte ještě, že jo? to mě mrzí a já na vás všechny spolunevěsty myslela
Odpovědět
No náhradní termín nemáme, za prpvé se o tom s přítelelm nechci bavit - zatím ho všechno bolí a není na tom moc dobře a za druhé - bude dost těžký nějaký přijatelný sehnat. Kdyyž jsem v sobotu ráno s matrikářkou rušila svatbu, tak říkala že má volné někdy na říjen, listopad. Nejhorší je fakt tvířit se, že jsi v pohodě, na každého se usmívat a reagovat na jejich srandičky typu - ženich není jak by se z té svatby ulil. Každý večer doma to na mě padlo a brečela jsem. Ale byla to úleva nemuset se přetvařovat.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms:to mě mrzí tak snad náhradní termín bude brzo a užijete si to. myska84:tvůj tatínek je pohodář :-D a jaký fópá s jmenovkama?my je zrovna musíme udělat příští týden.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: to se ti nedivím a asi bych nevydržela se přetvařovat a neodsekávat na takový ty rádoby srandičky :-( . nevím co bych dělala :-(, ale určitě, až budete mít svatbu, tak si to o to ještě víc užijete!!!!!
Odpovědět
jj, každý říká že se tomu za nějaký čas zasmějeme a že to tak si mělo být - už aby tady ta doba byla. Díky moc, dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: chtěli jsme stoly do T, ale díky malýmu místu to dopadlo jinak, takže lidi neseděli tak, jak jsem je napsala, a kromě toho jsem zapomněla nějak usadit fotografa a mojí tetu, takže se toho naštěstí ujala mamka, a usadila je. pak jsem za mamkou došla, jestli by nešlo po obědě tetu dát k našemu příbuzenstvu, tak to mamka zařídila, ale stejně po obědě už to bylo takový uvolněnější, takže si každý sedl tak jak chtěl. já to chtěla mít jen na oběd :-) ty jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka:jee,na Santorini jsme původně chtěli letět taky,ale paní z cestovky nám řekla,že je to tam opravdu jen a jen na relax a manžel je poněkud akční,proto nám doporučila spíš Rhodos s tím,že na Santorini si máme udělat výlet.Každopádně romantiku tam budte mít 100%.I když tu vlastně může mít člověk kdekoli v blízkosti milujícího člověka :-) msmsms:tak to je pech...ale třeba to tak má být a vy si to v novém termínu užijete 100x víc! ;-) a na rejpáky se vykašli,kdo chce rejpat,vždycky si něco najde!Hl.že je přítel v pořádku. myska84:no jo,to bulení prostě k svatbě patří :-) u nás měl proslov můj ta'tka a pak Tomášek,krásně za mě poděkoval rodičům a už se zase slzy tlačili do očí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to taky chceme jen na oběd.my jsme taky původně měli mít do T a nakonec to bude do U nás zas tolik není tak snad to bude v poho.já teď ještě měním na svatebním menu něco.Měli jsme mít šťouchané brambory ale se mi z nich nějak natahuje když na to pomyslím v tomhle vedru. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lera: sranda je, že jsem si pořád říkala, proč nevěsty brečíjou, ale když jsem to včera sama zažila, tak se už nedivím :-D ..... bylo to prostě krásný, ten pocit se nedá ani pořádně popsat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska:přesně...to je nepopsatelnýýý :-) prej kus papíru!!!Je to neuvěřitelná dávka emocí,citu,lásky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jsem dostala krásný překvapení, který se taky nedá popsat :-)....prostě úžasný
Odpovědět
Profilova fotka
myska:jakýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mysko, jakýýýý?;-) tak si užívejtě manželství, holky zlaté;-) a já si jdu užívat posledních svobodných dnů;-) dneska chystání na pečení koláčů, zkouška šatů družiček a družbů, otočka v Olomouci a příprava s naším knězem a pak ještě "rande" s kameremanem;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, manželky. všem moooc gratuluju ;-) já mám poslední pracovní týden, už aby bylo volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky gratuluji všem novým paním! Je super, že jste si to takhle krásně užili. U nás houstne atmosféra, už se toho začínám pomalu bát. Tento týden jsem ještě v práci a pak chystáme rozlučku na pátek, jsem zvědavá, jak všechno dopadne, snad se rodina celá nerozhádá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všem novomanželkám moc gratuluji a doufám, že si to krásně užili. Já už mám po rozlučce se svobodou. Bylo to super, měli jsme s holkama grilovačku u našich na zahradě. Jedli jsme popíjeli a drbali. Ráno mi ani nebylo moc špatně, což jsem fakt uvítala protože mě čekala 6ti hodinová cesta vlakem domu do Olmouce. No v tom včerejšim pařáku, bych si asi dala s kocovinou bych nejspíš ani nedojela. Konečně jsem si přivezla s sebou prstýnky. Jsme z nich s drahým naporsto unešení...pořád si je prohlížíme. Hned jsme si zkusili jak nám půjdou nasadit. A drahý mi ho nandal schválně obráceně- kamínkama dolu(protože ví jak moc se mi ty briliantíky líbí :-D) ..prostě je to vtipálek, a uplně ho vidim jak mi něco podobnýho vyvede i na svatbě.. :-D máme to popříští sobotu. Mam pocit, že mam každej den něco, dneska kosmetičku, pak letim na místo hostiny domluvit výzdobu, další den poslední zkouška šatů...zasedací pořádek jsem ještě ani nezačala. Navíc strejda před 14 dny spadl ze střechy a zlomil si hrudní obratel, takže nepřijde. Teta má zánět žlučníku a leží v nemocnici, taky nepřijde, bratránek si při sekání dříví přesekl šlachu od palce na ruce a ta mu se svalem utekla až k lokti, takže je po náročné operaci ruky a taky nepřijde. Sestřenka je na celé léto v USA takže paráda. Odpadávaj mi ty hosti jako zralý hrušky. Mrzí mě to, ale za zdravotní problémy nikdo nemůže...hlavně, aby se všichni uzdravili.
Odpovědět
Profilova fotka
lovelylady: taky dnes mirim na zkousku liceni ke kosmeticce. Mrzi me, ze mate v rodine tolik nemocnych, ale nejdulezitejsi je, aby se z toho dostali. Ja doted byla docela ok, ale uz tak tyden zacina stoupat nervozita.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se nám to krátí, za 5 dnů budu vdaná paní. včera jsem koukala na počasí a prý mají být takováhle vedra až do konce července, tak už mám teď hrůzu, jak ta svatba bude vypadat- já budu celá upocená a až sew na hostině najíme, tak všichni zůstanou chcíple sedět a zábava bude na bodu mrazu. Toho se opravdu bojím. Co já by ch dala za příjemných 23 stupňů ]-( Jste na tom některá podobně, nebo jsem za toho na palici jen já? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: My vzdycky rikali, radeji at je hic, jen at neprsi. Bude to asi narocne, nejvetsi obavu mam z toho, ze budu ruda jak rudoch a na fotkach to bude vypadat katastrofalne :-(((
Odpovědět
Lostris- tak to jsme na tžom stejně :-D Já už vidím ty fotky, kde jsem spařená jako prase a manželovi potečou čůrky potu z čela. Už dopředu ho v tom obleku lituju- ačkoliv my nevěsty upnuté v korzetu na tom nebudeme o nic líp ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no taky bych se modlila za těch 23 stupníků,leať aj parno hlavně ať neprší jak říká Peťa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky, holt jsme si vybraly cervenec, tak mame, co jsme chtely. Ja mam spis strach, aby klaplo vsecko ostatni atd.. Mam hruzu z deti na obradu, ze budou delat kraval, ze nam vseho moc zbyde, nebo ze jsem na neco zapomnela... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás všechny už jako vdaná paní :-D Všem novomanželkám přeji jen to nej do manželství ;-) Jina svatba byla super, ale dneska 5 dní po svatbě mi to přijde už strašně daleko...ale moc jsme si to užili. Už se děsně těším na fotky...ale chvilku to potrvá, tak se musím živit jen vzpomínkami v paměti.
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: Moc gratuluji a take se tesim na Tvoje fotky :-)
Odpovědět
cbabu- Tak já radši aby pršelo, než ay bylo 33 ve stínu jak hlásí- na obřad hezky, na hostinu liják- krásně by se pročistil vzduch. U toho vedra se bojím, že bude každý chcíple sedět a bude nuda a každý bude utahaný z vedra pádit v navečer domů. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: My mame hostinu venku, takze kdyz bude lijak, nevim, jak to vyresime :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jako že se lidi nebudou bavit když bue vedro jsem snad na svatgěb ještě nezažila, z toho strach neměj byli jsme na hodně svatbách v létě a kalilo se o stošest :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?