Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: nemůžu už 3. noc od nervů spát :-(
Odpovědět
ahoj holky, tak vás naposledny zdravím a všem, co to mají taky tenhle víkend, přeji ať se vše vyvede, tak jak má, ať otravný družičky spadnou do bazenu, příbuzný se poperou o cukroví atd. atd. atd. ale hlavně ať vy všechny a vaši nastávající si to skvěle užijete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Makáme o sto šest, zítra celý den připravujeme jídlo a stoly... Možná v neděli večer pa! 8-)
Odpovědět
tak teď jsme s kamarádkou dodělali svatební noviny, slavobránu a přidělali jmenovky na mandličky. Ještě musím dodělat zasedací pořádek a bude to ok.
Odpovědět
Profilova fotka
mysko84:to chce klíííííd! Včera jsem byla pro šaty, jsou pověšené u našich v Kostelci, pomáhala jsem s cukrovím...no pomáhala, spíš zavazela :-D Všechno je nachystané, jen dnes vyzvednout dort, odvézt vše do restaurace a bude to :-D Dneska mám jít na nehty a na řasy, pak hodím foto...budu jak mrkačka :-D Přijede sestřenka, chceme jít ještě dneska na hřbitov za dědečkem :-( Od pohřbu jsem tam nebyla, nějak se s tím pořád nemůžu srovnat, vždycky když si na něj vzpomenu, brečím jak želva...Martin mě jenom obejme a hladí po vlasech...no, už zase řvu, ale od osmi se jdu nechat zkrášlovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-D, tak tu jsem asi dneska naposledy jako svobodná, toto nám ale uteklo. Před rokem a měsícem žádost o roku, a když jsem pomyslela na svatbu, tak jsem měla pocit, že se ani nedočkám..... petru: taky jedu pro dorty, ale až v 5, mezi tím přijede ségra s přítelem a kamarádka, musím poklidit doma č. 1 a pak přesun domů č. 2 :-) a večer si půjdu asi na chvíli sednout na zahrádku tak se mějte holky hezky a možná se tu ještě dneska ukážu, ale fakt nevím spíš až v neděli nebo pondělí :-) a všem co mají zítra taky svatbu hodně štěstíčka a prostě všechno, co k tomu patří :-D
Odpovědět
Tak holky kdo má zítra svadbu tak aby Vám vše vyšlo podle vašich představ a užívejte si ten den jen sami sebe a manžela. Pak už budou jen vzpomínky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky vám všem co to máme-máte, zítra přeju hodně štěstí, ať se den D povede na jedničku a pokud bude někdo remcat, jakože se vždycky někdo najde, tak si z toho nic nedělejte a buďte nad věcí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlaté, zítra si to moc užijte! chce se mi úplně brečet, že to tak rychle uteklo! budu na vás moc myslet! ať je váš vstup do manželství plný lásky a radosti a užijte si to hlavně vy a manžílkové!;-) a na ostatní kašlete, nikdy se nezavděčíte všem! jééé, já se na vás jako nevěsty tak těším;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já Vám přeji, aby se všechno podařilo podle Vašich představ, aby Vám svítilo sluníčko nejenom zítra, ale po celý život! x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky!!!Moc jsem sem nepřispívala, ale držím palce nastávajícím, budete mít megapařák :-| tak ať to vydržíte v pořádku, hlavně hodně pijte.... vodu!! ;-) Jinak se Vám musím pochlubit, že muj manžílek do teď ignoroval fakt, že se bereme, ale včera si na to konečně sednul a chtěl dopodrobna vědět, jak to mám naplánováný...samozřejmě vše špatně, tak sem si řikala, jestli se do té doby nerozejdem, protože mě to děsně vytočilo:-) A co se mi nestane 14 dní před svatbou? Ulomenej nehet, pupínky po obličeji i krku, kruhy pod očima...budu fakt repre ;-( Máte to taky tak?
Odpovědět
Ahoj holky, u nás přípravy taky vrcholí. Jak jste psaly, všechno to nějak moc rychle uteklo. Hlavně se bojím, aby nám ten příští víkend vyšlo počasí. Ať už je jakkoli, hlavně ať neprší! Máme obřad totiž venku. Sice je i vnitřní alternativa, ale ta se s tou venkovní nedá srovnat. janisska To jsme na tom podobně. Já mám od úterka rozseknutý ret :-( Holt blbinky se psem. Takže zatím jsem taky "težce" repre :-( Ale tak dělám všechno pro to, abych byla zase ok, patlám na to různý mastičky, omývám bylinkami, ta snad! V to úterý jsem vypadala jako bych si nechala zvětšit rty :-D Do toho mám zítra rozlučku s holkama, takže doufám, že už bude aspoň otok definitivně pryč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, těm které se zítra vdáváte přeju pohádkovou svatbičku, ať Vám všechno vyjde podle představ. Já to mám za 14 dní, zítra mám s holkama rozlučku se svobodou. Tak nějak jsem ze všeho nervozní, a zároveň si to užívám...strašně podivná kombinace pocitů..to jsem ještě nezažila:-). Dneska večer konečně uvidim naživo prstýnky :-D ( vyzvednul je u zlatníka taťka už před 14 dny) viděla jsem je zatim jen nafotce. Tak jsem na ně strašně natěšená. Včera jsem vyráběla truhličku, ještě mi pořád chybí dodělat tak 1/3 výzdoby..a už to docela hoří...že já jsem se do všeho pustila sama ]-( no snad to zvládnu včechno dokončit do dne D:-) Přeju vám sluníčkový víkend.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janisska: Mne se zase udelal opar z vedra pres pul brady, takze jak rikas tezce repre, navic jsem se uz davno bouchla do prstu a pod nehtem na levem prstenicku se mi udelala hnusna bublina, takze mam misto prstenicku hnusny parat ]-( ]-( ]-( Uz to neodroste, protoze mi to odrusta asi pul roku a je to teprve v polovine nehtu, budu si to muset nejak nechat ozdobit, aby to nebylo videt, kdyz se budou fotit prstynky :-((( My mame rozlucku az pristi tyden a taky jeste nemam vsecko hotove, ale snad se to nejak zvladne...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se taky přidávám, včera jsem byla u kosmetičky a můj ksich vypadá fakt uchvátně, vypichovala mi jakési pitominy a teď jsem sama čerevená tečka a strup:-/ ale prý se to bude do svatby dávno v pořádku a to je za týden;-) tak my jsme dneska ukončily pečení a máme vše napečeno a uloženo;-) a v úterý a tsředu se pečou koláčky a frgály;-) dneska dorazila poslední část výzdoby a budu mašličkovat a motat ubrousky;-) první ubrousek s perníčkem vypadá fak tluxusně a to je to rozložené u mě na koberce a bez talíře;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky všem kdo máte zítra svatbičku přeju všechno nej do manželksého života.A hlavně se zítra neupečte :-p mě to čeká za 14 dnů a vůbec nevím jak to v těch šatech vydržím. =-) Máte některá šaty na převlečení?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě to taky čeká zítra, čerstvě a do krve jsem se pohádala s mamou a segrama, ktery mi jdou za druzicky, nejradsi bych je tam ale ani nemela. Jinak mma luxusni manikuru, hnusnou pedikuru, natoceny vlasy a zbytek mi maji zitra dodelat prave ty segry, takze budu asi taky repre:/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) všem dnešním nevěstám přeji překrásnou svatbu x-) my jsme dnes v 8h ráno přiletěli,už mám pár fotek,večer je sem hodim a jinak svatební cesta byla nádherná,prostě krásný završení tý naší pohádkový svatby x-)
Odpovědět
ahoj paničky:-) a samozřejmě i ty co to teprve čeká ;-) Tak u nás se svatba povedla, sice vedro ale super. Hodím do alba nějaké fotečky, zatím neupravené, ale aby jste měli představu, jak to u nás vypadalo.
Odpovědět
Profilova fotka
renous:ahojky uplně čerstvá pani ;-) moc gratuluju a těšim se na fotky :-) Já už konečně včera taky vytvořila naše svatební album :-)
Odpovědět
teď se probírám fotkama a zjišťuju, že jsem měla strašný vlasy, na obřad jsme jeli starou felicií bez střechy a ještě se mi ve vlasech prohrábnul Adámek, tak to mám zastrčený za uchem jako jouda a nikdo mě neupravil. V tom vedru, mi povolila i patka, no co zase nemůžeme být všechny dokonalé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-D tak je ze mě panííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, ale stejně žádná změna :-D, je to pořád stejný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:však počkej až Ti zazvoní tel. a ty se najednou představíš spontáně novym přijímenim :-D
Odpovědět
ahoj holky, gratuluji těm co už mají svatbu úspěšně za sebou. Mě to čeká za 2 týdny (24.7.2010). Ale už snad máme vše. Dnes je to přibližně 2 měsíce co jsme se rozhodli, že se vezmeme a opravdu můžu říct, že se to všechno dá i v tak krátkém čase stihnout bez problémů. Nejhorší bylo sehnat hudbu, ale i tu jsem předevčírem sehnala. Tak už jen na pár drobností máme vše. :-)
Odpovědět
holky, já už nemůžu!!!Ať už se mě nikdo neptá, jak co v kolik a kde bude!!!Prostě to ňák bude a až to bude, tak se to doví, ne?!Já už sem ve stavu, že to chci mít za sebou a ležet u moře!!!
Odpovědět
Já už bych to taky nejradši měla za sebou :-( Už mi to ani nemyslí. Už nevím, co mi chybí, co ještě zařídit, snad máme vše a na nic důležitého jsme nezapoměli, já už nad tou svatbou přemýšlet nechci. Máme to za 12 dní a já pořád nesehnala dobrou kosmetičku,líčit se sama nechci, líčím se dost výrazně a to na svatbu nepatří. Já už fakt nemůžu :-(
Odpovědět
janisska e.trousilova Holky vidím, že jsme na tom všechny stejně! Já ještě musím dodělat menu a zbylé jmenovky. Taky musíme ještě zkontrolovat a vytisknout svatební noviny, takže následující týden bude opravdu sranda :-S Dneska jsme si ale udělali se skoromanžílkem radost a koupili jsme si svatební cestu 8-) 20.7. letíme na Santorini. Už se taky vidím na pláži ;-)
Odpovědět
Tak my nemáme: prstýnky, hudbu, raut, jmenovky, meníčka, tombolu, noviny....vše je jen v počítači případně ve výrobě a to přespříští sobotu musí být!!!Do toho nemáme jasnou představu o programu dne, kdo kam jak a v kolik přijede...a na to se všichni ptaj...myslim, že pátek před a neděle po bude výživná...naštěstí v neděli večer hned frčíme na svatební cestu, tak tam se asi zhroutim a nebude žádná romantika:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
holky vdaný, tak co pocity :-D ? já při příchodu ženicha bečela, nějak mě to dojalo :-), a když koukám na fotky na fb, tak i tak mě některý fotky dojímají....bylo to krásný, užívala jsem si to, všichni se bavili, a to mě těší :-), nikdo si nestěžoval na nic.......prostě bomba!!!!! ještě bych si to zopakovala :-) a ještě jsem bečela, když nám gratulovali a chce se mě bečet ještě teď.... a nevěstinky užívejte si přípravy :-)!!!!!! je to krásnej pocit, když se blíží datum svatby :-), jéééééééééé to bylo krásný :-) a váš den D si nenechte nikým skazit!!!! a užijte si ho!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vám tak závídím že to máte za sebou, a jste plné pocitů,já mám pořád obavu že se něco po....ale jinak se hrozně těším a utíká to den za dnem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: věř tomu že nepo..... mě mamka furt hubovala že za sebou tahám vlečku, že jsem si ji měla odepntou až těsně před obřadem, tak jsem ji slušně řekla, ať se o šaty nestará, že si je chci užít. při podpisu jsem se samozřejmě podepsala starým příjmení místo novým, když mě taťka předávám přítelovi :-D, nezvyknu si asi na slovo manžel :-D, tak mu řekl: tady ji máš.....oddávající se nemohl dostat, do obřadní síně, protože měli zamčený dveře :-D.....a když měl taťka proslov, tak jen řekl: nevím co říct a sedl si....takže trapas, a co se týká jmenovek na stolech, tak to bylo taky menší fopá - nevím jak se to píše - ale hodila jsem to za hlavu :-), protože bych si ten den jinak neužila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?