Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: taky jsou koukala, jak jsou malý děti šťastný že se můžou vyparádit, ale fakt bych ty holky nakopala do zadku ]-(
Odpovědět
myska84: To se ti nedivím. Ještě když pomyslím na to, že si člověk za družičky bere holky, o kterých si myslí že jsou kamarádky. A ony potom takhle "překvapí". Měly by tě podporovat a ne ti házet klacky pod nohy. Snaž se na ně vykašlat, vím že to moc nejde, ale nedělej si zbytečně nervy.
Odpovědět
myska84 a mavo: ty nervy si samozřejmě nemá dělat mavo a ne ty mysko. Už jsem z toho nějaká popletená. :-p
Odpovědět
Ahoj holky, tak se naposledy hlásím jako svobodná dívka...zítra už to bude a budeme slavit a slavit. Bylo to pár hektických dní těsně před, ale už se docela těším..všechno je snad přiravený. Všem přeji krásné počasí na svatbičky a já budu zpět jako vdaná paní nejdříve v neděli :-D
Odpovědět
mavo: ty tvý družičky jsou fakt máklý, pořád tě jen prudí. My jsme včera dělali krabičky cca 60ks a bylo to za hodinu hotové, tak se neboj určitě to ve třech v pohodě zvládnete, my měli 30kg cukroví a 10kg koláčků.
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi to nedalo a ještě sem se na vás přišla podívat. Už se nám to krátí, já jen doufám, že sme nna nic nezpaomněli a vše klapne jak má. Chci vám popřát hodně lásky a štěstí do toho "novýho života" ať se svýma manžílkama vydržíte celý život :-) A mooooc si ten svůj den všechny užijte. mavo: Tak takovýhle družičky bych poslala někam, co je moc, to je moc a ony se teda neuměj chovat vůbec. ]-( glumbi: Děkujeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky, já tu budu i zítra :-D musím si to ještě pořádně užít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vidim, ze nervozita uz panuje vsude. Ja mela vcera sto chuti celou svatbu zrusit... Nervy zacinaji pracovat a navic vyvstavaji na povrch veci, ktere mi nervy cuchaji jeste vic :-(((( At uz je to za nami |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to bud v klidu, ja rikam, ze je to zkouska ohnem a par, ktery to vydrzi k sobe vazne patri! :-) ja to malem rusila tyden pred (teda i nekolikrat driv, ale nejpozdeji :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se u nás to bouchlo ted ráno :-D bude to ještě sranda těch posledních 14 dnů :-D lostris: nic neruš to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: My nemame mezi sebou problemy, ale nekteri pribuzni nejak nechteji pochopit, ze je to nase svatba a ze bychom to chteli troxku podle svych predstav, hrozne me to mrzi, do rana jsem skoro nespala a zacaly se mi zase ozyvat potize se zaludkem :-( :-( :-(
Odpovědět
Ahoj holky, po hodně dlouhé době jsem opět zavítala na tuto diskusi... svatba nás čeká příští týden a já nejsem nervózní ani trošku =-) Máte to taky některá takhle? Už mám za sebou poslední zkoušku šatů, na které jsem si vybrala jiné - opačný problém než renous - ty "moje" mi byly malé přes prsa :-D A nakonec jsem ráda, líbí se mi daleko víc než ty původní... Minulý týden mi vybouchla paní na líčení, takže se nejspíš budu líčit sama, což mě moc netěší, ale snad to zvládnu. Lotris: u nás je to úplně stejné - příbuzní (hlavně tchyně teda) nechce pochopit, že je to naše svatba, pořád do něčeho kecá, chce dělat všechno tak, jak se dělalo předtím u přítelova bráchy, už jsme se několikrát kvůli tomu pohádaly, celá svatba se málem rušila před měsícem...Hrůza. Nakonec to skončilo u toho, že si tchyně objednává "svoje" koláče pro "svoji" rodinu, zvací balíčky i výslužky si bude dělat sama....No komedie převeliká. Občas si se skoromanžou říkáme, že jsme se měli vzít jen v přítomnosti svědků a kamarádů a rodičům jen poslat oznámení, že jsme se vzali... Jinak všem, které to čeká v sobotu, přeji hodně štěstíčka a těm, které už to máte za sebou nápodobně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martineska: My to taky máme takhle, že si každá strana dělá výslužky sama, tady se to takhle dělává. Jinak jak píšeš, tady problémy vanou taky z téhle strany, je mi nanic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ránko nevěsty :-) lostris : je mi jasný,že tě některý příbuzný svýma názorama štvou,ale přece si jen kvůli tomu nenecháte skazit váš den,kašli na ně,vlastně můžou být rádi,že jste je vůbec pozvali.A pokud se jim to nelíbí nikdo je do zábavy nutit nebude.Byla by škoda,kdyby ti kvůli tomu mělo být špatně.. Jinak jak to tu tak čtu,jsem ráda,že žádné družičky...holky dělají jen samé problémy a taky bych řekla,že úplně zbytečně... :-( je to škoda,místo toho aby si to užily... Já jsem byla včera na poslední zkoušce šatů a paní v salonu se chudera pěkně zapotila.Bude je muset na poslení chvíli předělat,no vlastně povolit spodničku,jelikož mě byla dost těsná a tlačila na bříško,a to se miminku nelíbilo a taky povolit přes prsa,jelikož jsme malinko narostli.4lověk by ani neřekl,v normálním oblečení to ani není moć vidět :-) ještě že na to má ještě týden. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Lucí, asi to paní ani nečekala... všechny do šatů spíš hubnou a ty jsi přibrala :D ještě že se dají předělat :) mě je jen zkracovali :) a jestli to budu moct doporučit nějakým dalším nevěstám.... tak fakt BEZ DRUŽIČEK!!!
Odpovědět
Já si hlavně nedovedu představit, jak přineseme ty koláče na hostinu a já budu majiteli říkat, ať tady tyto koláče postaví jen přede mě a mou stranu, tyhle koláče a zákusky zase před manželovu...Asi si zaklepe na čelo fakt, ale co, takovýma prkotinama si den zkazit nenecháme :-) A připravujete si nějaký speciální první tanec? My jsme oba dřeva, takže budem rádi, když zvládnem bez problémů ploužáček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti, tak to je fakt blbý. U nás se peče dohromady, tchýně je dneska na pečení taky, budou se dělat výslužky :-D A pak se to bude hned rozvážet :-D První speciální tanec neplánujeme s mojí nohou to ani moc nepůjde...budu sedět a čučet, jak se ostatní baví ale o první tanec se nenechám připravit... 8-) Za chvilku si jedu pro šaty, jsem napjatá a těším se :-D Mudu mít na nich našité ramínka, protože mám strach, aby mi nespadly z prs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my dame jako prvni tanec asi valcik... ale jeste jsme se nedomlouvali, ale nejspis to tak dopadne. Jsme oba tanecnici, v tomhle problemy nemame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si vybrala hudbu, kterou mám moc a moc ráda, je to z Forresta - jak tam letí to peříčko (jestli se někdo díval na slováky na Svatbu snou, tak je to ten jejich nástup k obřadu) tuhle melodii mám fakt ráda a miláček mi ustoupil. Jen bude kratší, zhruba 2min-má přes osm :-D
Odpovědět
martineska: s tím cukrovím to asi myslí tak, že oni to dají svým příbuzným a vy těm svým, ale na svatbě to bude snad dohromady. Mně tohle taky zarazilo, protože jsem chtěla mít všechno stejné, nakonec jsme se domluvili tak, že to upekla jedna pani a my si to nanadali do krabiček, tak že kompromis. Dneska jsem se byla podívat na kytky, které budou v kytici, no co vám budu povlídat, orchidee jiná barva, ale jiné nejsou, růže taky kapku jiné, ale to bylo v pohodě, jenže jsem chtěla orchidee chtěla na dekoraci stolů, do skleniček s kamínky a paní mi přivezla radši růže, že byly lepší barevně, jo a nehty taky nic moc, mám je poprvé, tak jsem čekala něco jiného. No snad jsme si všechno špatné už vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole!!!!!!!!!!!!!!!!! holky!!!!!!!!! teďka mi jako jedna družička píše, co to jako je, že mají příjet teda až v sobotu, že si kvůli mě všechno přehodila a zařídila, když sem chtěla aby přijeli až v pátek a že sem věděla že přijedou až večer... (ale rozdíl dvou hodin je velkej!!!!!!!!!) ... asi je pošlu..... do ..... kam ani slunce nesvítí!!!! a do toho mi volala mamka, že tulipány nejsou, takže budu mít asi kytku ze zahrady! já už fakt nevim!
Odpovědět
mavo: družička je fakt na odstřel, jako co si přehodila, stejně by přijeli až večer,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no a jako teď mi píše, že se stará o dvě domácnosti a že podle toho co já po nich budu chtít tak to budou dělat do rána... a ať si rozmyslím co chci, že rády pomůžou, ale není superman! bych jí dala na hubu!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Martí,máš to ale trápení,fakt...já teda souhlasím s názorem renous...tohle by bylo i na mě moc.. my žádný speciální tanec mít nebudeme..nahrajem si na CD naši písničku a ta je ploužák,takže není co řešit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D lostris my chtěli taky valčík, a při nácviku jsme do toho začali dělat krávoviny a já si vymkla kotník, už je to dávno v pohodě ale řekli jsem že nám bude stačit tisknout se na sebe a jak se říká šlapat zelía sem tam nějaká otočka kor v těch šatech
Odpovědět
renous: u nás to bude právě zvlášť i na hostině, protože mně, svědkyni ani rodičům nechutnají koláče, které budou mít oni, dokonce i dorty si tchyně vybrala sama, bez domluvy s námi, takže jsem si musela nechat udělat i dort pro "sebe", protože ty tchyniny jsou všechny čokoládové ]-( nic proti tomu samozřejmě, ale já jsem celkem jedlík sladkého, jen nemusím čokoládové výrobky...
Odpovědět
Profilova fotka
cbabu: Tanec je naše společná vášeň, takže šlapání zelí u nás nehrozí :-) Vymetem vždycky všechny plesy, takže na tancování se moc těšíme. Ach jo, tchyne... Nejak to musime vladnout, holky.. Mavo: s družičkama Ti to nezavidim, ty moje jsou zlate, nechaly si samy šit šaty, ktere si i zaplatily - cele, jsem moc rada...
Odpovědět
martineska: tak to máte zajímavé, naštěstí jsem si mohla vybrat dort sama, by mě asi kleplo, jsou to pak zbytečně vyhozené peníze za stejnou věc
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vás sem jen pozdravit a zase mizím zítra se tu možná ukážu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska: čusík busík;-) užij si poslední svobodný den;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?