Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vás vůbec nestíhám:-/ pečeme jak zběsilí:-/ mám takové obavy, že se to nezvládne..ono se to asi teda zvládne, ale s vypětím všech sil:-( i když teď jsem relativně v poho;-) děti mě v průběhu práce tahají do bazenu;-) no, uvidíme;-) mám poscit, že je toho na těch posledních 14 dní nějak moc, no... tak se opatrujte;-)
Odpovědět
Tak mx byly doukoupit co bylo třeba jídlo a pití a pak jsme byli zbytek dne u bazénu a dnes bude robert malovat ]-(
Odpovědět
Tak poslušně hlásím, že máme doručeno většinu výslužek a oznámení. Jen vám povím, že zapamatovat si kolem 60 členů jeho rodiny je prostě nemožný. Už jen dneska skoromanžel doručí pár výslužek a oznámení, já je předám kamarádům a je to. Babička napekla tolik cukroví, že nám velká krabice zbyla, tak ji vezmu do práce a budu nabízet ke kávě :-D Jů, taky bych se měla objednat na líčení, to už je snad jediné. Kadeřnici mám, na nehty jdu 18.7. a rozlučku mám den předtím :-D tak jsem zvědavá, jestli vstanu. VYbavení na svatbu už máme snad vše. Už jen udělám mašle na krabičky s dárečky a musím dát spínáky na vývazky a vyrobit stuhy na auta. Doufám jen, že mám vše :-| Nerada bych na svatbě zjistila, že mi něco chybí :-S A už nám zbývá jen 19 dní, MAZEC!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kam jste zmizeli :-)? Já se pořád koukám na radar, jak bude v sobotu 8-) a při představě 30 stupňů mě omývají - to slovo jsem si nějak oblíbila :-D - Včera mě mamina řekla, že v so musím ke kadeřnici už na 7 takže budíček v 6, nevím v kolik bych vstávala, kdybysme měli obřad v 9.......jo a už mám asi 20 vývazek :-D e.: já bych si rozlučku zopakovala :-D , nějak rychle to uteklo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, máme obřad v poledne a musím ti říct, že budíček budeme mít kolem půl šesté ráno :-D Přijede kadeřnice a bude frmol :-D Když jsem se dneska podívala do kalendáře, málem mě trefilo...jak je možný, že to tak rychle uteklo???
Odpovědět
Profilova fotka
petru: je to možný :-D i když tomu pořád nechci věřit, že je to za pár :-), já bych si to ještě o ten měsíc prodloužila, abych si ještě užívala takový to těšení, jaký to bude, to, že najednou budu středem pozornosti :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, ono to asi nepůjde 8-) Hold se jednou vdát musíme a je to už jen za pár dní :-D Aspoň se dočkáme toho, že opravdu budeme středem pozornosti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já mám ale štěstí holky, tak nejdřív jsem byla s fotografem domluvená, že mě bude fotit i česání a líčení, tak jsem mu psala, že teda u kadeřnici v 7 a jeho odpověď. A co já jako s tím? :-D tak jsem mu napsala, že pokud si pamatuju, tak jsme se tak domluvili a on že ne, že jsme se domlouvali jen na oblíkání :-D a o tom nebyla řeč, a že jestli chci, tak se na to může taky vyprdnout a můžu si hledat někoho jinýho :-D já už se směju :-D tak co, tak by to fotila rodina :-D
Odpovědět
myska84: to tak je mazec s tím fotografem holky tak nám začal - některým - poslední týden za svobodna, fakt to tak strašně moc rychle uteklo a já má pocit, že toho musím ještě tolik zařídit :-N v pátek proběhla rozlučka, bylo to fajn, s holkama jsme poseděli v pizzerii asi do 1hod a pak jsme jeli domů, dala jsem do alba fotečku a musela jsem se u ní smát, vypadá to že jsme pili samý nealko, ale při podrobném prozkoumání jsou předemnou vidět panáky. Měla jsme z toho strach po dvouleté abstinenci, ale vypila jsem 8 panáků a jedno Mojito a vůbec nic mi nebylo, ani náladička, nechápu 8-) Na počasí jsem zvědavá, takdy je dnes zataženo, tak doufám že to takhle nebude i v sobotu :-( teda ale třicítky taky být nemusí
Odpovědět
Profilova fotka
renous: já přišla ve 3 ráno v sobotu jsme měli další akci :-D a já mám fotku z rozlučky na fb
Odpovědět
myska84: posles mi do IP kde se na to můžu kouknout na fb? ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak my už máme jen 5 dní. za 5 dní v tuto dobu už budu hodinu 15 minut mladá paní :-))))) v sobotu jme byli na Moravě pro víno, je tam tak krásně, milí lidé, víno moc dobré, ochutnala jsem asi 20x, takže jsem pak vypadala :-) No a ode dneška to začíná, zítra musíme dát Montyho ostříhat (psík), pak jedeme domu do Prahy pro věci, ve středu nákup ovoce a zeleniny, ve čtvrtek pro šaty a zpět k rodičům, úklid chaty, navozit pití, v pátek připravit všechno jídlo, vyzdobit chatu, stoly, postavit stany, rozdělit minizákusky a koláčky do výslužek.... No snad vše vyjde tak jak chceme a krásně si to užijeme... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, v této diskuzi jsem se moc nepohybovala, snad nevadí. :-) Taky máme svatbu tuhle sobotu, strašně to uteklo. Mám takové smíšené pocity...na jednu stranu se těším, že budu vdaná paní a ta druhá stránka je strach a nervozita, aby to všechno vyšlo, jak jsme si naplánovali. Jste na tom stejně???
Odpovědět
auduka: ahoj, mám úplně stejné pocity, teď zrovna skládám a polepuju krabičky na výslužky
Odpovědět
Profilova fotka
auduka, jj, s tím naprosto souhlasím :-D Ale jak jsem už řekla všem, nehodlám se tím zabívat - hodlám do svatby odpočívat :-D
Odpovědět
renous: já jsem vyzdobovala krabičky včera, ale stihla jsem jich jen polovinu, druhou půlku dodělám dneska až přijedu z práce a chci si tam ještě připravit ubrousky a pečící papír, aby to vydrželo ;-) budeme tam dávat i koláčky, ty bývají trochu mastné.. petrusew: tvůj přístup bych potřebovala :-) Já to mám v takových vlnách, jsem v klidu a pak se mě na to někdo zeptá a mě v tu chvíli vždycky dojde, že dneska už je vlastně 5 dní do finále. To zvládneme holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renous: máš to tam :-) auduka: už jsem to tu psala, těším se, ale zároveň mi je líto, že to tak rychle uteklo :-), ještě bych si to o měsíc posunula a užila :-), i když je fakt, že papírem svoboda nekončí :-D
Odpovědět
no je to spíš jen taková pomyslná svoboda, u nás se určitě papírem nic nezmění , po 10-ti letech a jednom dítěti :-D ale ten pocit je nepopsatelný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nestresujte..je to zbytečný..já jsem několik věcí ani nepostřehla, na pár se zapomělo..a nic se nestalo a celej den byl báječnej, jen děsně rychle utekl..Jediný důležitý je bejt usměvavá nevěsta, tulit se k ženichovi a ostatní si užívají minimálně při pohledu na vás :-D
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem v sobotu absolvovala prní ze tří svaeb letošního roku...byli jsme na svatbě kamarádů a bylo to úžasný, nikdo nnic neřešil a jen jsme se bavili a tancovali a prostě to bylo všechno hrozně fan....a nějaké drobnosti jsme brali s úsměvem:-) (kytička se hledala minutu před obřadem:-) ale bylo to šechno fajn, protože nevěsta a ženich se usmívali a užívali si to...holky, tak nestresujte, hlavně si to užívejte..stejně se nikdy nezavděčíte všem....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem šla včera dořešit na 100% jídlo na sobotu a tak nějak mě to zase dostalo :-D ....a vypadá to, že za svatbu dáme max. 60 000 a možná i míň :-D takže možná pojedeme i na svatbkůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D
Odpovědět
ahoj holky, dneska budeme dávat výslužky do krabiček a rozvážet je, už aby to bylo, mám z toho noční můry ]-( teď se snažím dodělat svatební noviny, rozhodla jsem se pro ně na poslední chvíli, tak nebudou tak obsáhlé jak jsme si představovala, ale snad pobaví.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata, dneska jsem se byla dívat na pečení, no jde jim to fakt skvěle! Úžasné mušličky i s perličkama a tak, jsou strašně šikovné!
Odpovědět
ahoj holky, tak to já dnes uklízím, ať to mám z krku, odpoledne jedeme ke známým pro nějaký věci na svatbu, co jsi půjčujeme, zítra jdu nakoupit nějaké jídlo už, slané, pak nějakou zeleninu ovoce atd., jo a nesmím si zapomenout koupit samodržky, neb jsem nesehnala podkolenky... a ve čtvrtek hurá pro šaty... jsme oba v klidu doma i s našimi psíky a zatím se nenervujeme, i když oba máme v hlavě svatbu :-) občas dokonce něco řekneme úplně stejně, je vidět, že myslíme na stejné veci :-D Výslužky budu dělat až v pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr:jj, taky to máme tak. Jenom nemáme žádné nakupování jídla, o vše se nám postarají. Bílé podkolenky mám, mám i dvoje pleťové, tak uvidím, které budou lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
holky co se vdáváte 10.7 tak se nám to blíží, co? Jste nervozní? Já zatím vůbec jen jsem se dnes dozvěděla že jeden z pozvaných párů prohlásil, že si není jistej zda tam vůbec chce jhít tak jsem z toho taková špatný :-( A zrovna to jsou lidi od ktetých by jsme to nmečekali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ellisn: pokud ti tohle někdo řekl, tak buď raděj, když nepřijde. Mě takhle na chvíly zkazila náladu svědkyně a pokud ti dá předem najevo, že o to nestojí, tak mu řekni ať nechodí. Bude tě to chvilku mrzet, ale nikdo ti nezkazí kyselým ksichtem den, kterej má bejt jen tvůj...
Odpovědět
Profilova fotka
a aby toho nebylo málo tak táta si tam bere svoují manželku. Už není s mojí mamkou 25 let a ta jeho žena si celou tu dobu nepřála, abych já, nebo můj bratr zdravili jí zdravili, chodili k nim nebo tak něco. a teď má tu drzost tam jít. Když jsem to řekla tátovi tak mi řekl, "co mám asi dělat" (doma je poslušnej a přede mnou dělá machra) a že tam nakonec nemusí být ani on. A dnes mi moje máma řekla, že tu jeho nemůže vystát a že to na tý svatbě dobře nedopadne!!!!!!!!! Co mám teda dělat? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ty jo já jsem měla noční můry :-D přišli jsme k oltáři a oddávající se nás ani nezeptal, na ANO a když jsem se pak přítele ptala proč, tak odpověděl, že byl po tahu :-D a že toho měl dost :-D. A kromě toho jsem se každou hodinu budila, takže nervy už začínají pracovat .... a za chvíli valím do práce, protože tam toho bude požehnaně, takže jsem si koupila semtex abych to vydržela a zítra asi půjdu na 7 ouje a za to v pátek se pořádně vyspím!!! ellisn: že se to vždycky tak všechno vyvrbí těsně před svatbou ]-( . Tak to je ale nádherna, nechce abyste k ní chodili, ale ona se sama pozve na svatbu? tohle nepochopím a co by se stalo, kybys ji to řekla? Ale ty tam asi tátu chceš, že jo? To je blbá otázka :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky mavo, bosy, myska, elisn, petru, hanna, renous přeju vám at vám svatební den vyjde podle vašich představ, at jste moc štastné a spokojené. pokud jsem na někoho zapomněla, jako že určitě, tak se omlouvám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?