Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych to udělala v soukromí, ne před všema lidma, na to nejsem, taky bych se rozbrečela při prvním slůvku nebo bych měla knedlíka v krku
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Ja jich prave potrebuju jen asi 15, takze to zvladnu i sama. Mame to razitko, takze udelam ciste jen text a razitko bouchnu na to je to :-) mmarch: Ja to urcite udelam v soukromi ;-) Uz zacinam byt ze vseho kapanek nervozni, ach jo... Snad to dobre dopadne a vsecko zvladnem, je vseho nejak moc.
Odpovědět
lostris: kup si v papírnictví taková ta lepítka, dělají různé rozměry, já si je kupovala na krabičky na výslužky, měla jsem 50 ks (A4 rozdělená na 4) a na to jsme jen vytiskla foto a povídání a nalepila a krásně to drží, než se patlat s lepidlem a ty štítky stojí asi 50 kč...
Odpovědět
Tak na1 00 procent zamluvena kadeřnice na svadbu ale vrací se den předtím z dovolené takže klika :-D Ona měla jet včervnu a nějak to změnila ale hlavně že tu bude na svadbu a má kadeřnictví 50m od baráku takže super
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: Diky za tip, stavim se v papirnictvi, jestli to maji, prece jen, tady na malem meste je dost omezeny vyber zbozi :-(
Odpovědět
hannah: budeme bydlet pořád stejně tady kousek u Prahy...svatbu tam máme hlavně z důvodu, že je tam většina námi pozvaných a taky že učité lidi tam vidět nechceme...a ještě i kněz přítele zná už dlouho, tak je to takový lepší. Ačkoliv kdyby tam byla práce, tak bych to brala. Tak mi nic zvláštního jako poděkování rodičům dělat nebudeme...moc dobře to vědí a nikdo si na tohle u nás nepotrpí. Naši jsou rádi, že se pojedou podívat konečně do Znojma (sice jsme je tam lákali dlouho, ale pořáíd měli výmluvy na nedostatek času a tak). Holky je 11:00 na mém pc...tak za týden přesně mi to vypukne :-D Pániii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jdu za 45min na generálku šatů... jsem pěkně napnutá, nebyla jsem v nich od listopadu, tak se těším jak malý dítě a navíc... jsem snad trošku zhubla a zpevnila se, tak uvidím, jak na mě budou vypadat..a jdu tam sama, svědkyně nemůže a mamce sem říkala ať nechodí, tak možná budu na svatbě úplně v jiných :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jestli to neseženeš u vás, tak ti je můžu koupit v Praze a poslat ;-)
Odpovědět
lostris: já je kupovala normálně v tescu mavo: teda to jsem zvědavá jestli si vezmeš jiný nebo zůstaneš u těch svých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...co se týče toho děkování rodičům tak u nás když ženich nevěstě předá kytičku tak se pak předávají kytičky maminkám a tatínkům třeba flaška a tak nějak se děkuje za vychování partnera ale možná by se to dalo spojit s poděkováním vlastním rodičům...my budeme mít děkovné dortíky ve tvaru srdce, budou stát na stole kde budou rodiče sedět, mám taky nějaké povídání co se mi moc líb tak přemýšlím že to vytisknu a dám někde pod ubrousek nebo někam aby si to pak mohli přečíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: taky mám takové hezké povídání, kámoška to dávala rodičům i tchánovcům doma když si pro ní přišel ženich, ale nečetla to, to bych nezvládla číst, to bych bulela
Odpovědět
Profilova fotka
...no já bych taky bulela takže se tomu chci právě vyhnout :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no moje mamka bude bulet i tak, ta bulí už teď při každé vzpomínce o svatbě a jak jí uvidím tak taky budu mít co dělat abych se udržela
Odpovědět
Profilova fotka
...no jo, to je jak u nás, moje máma taky...já se dokážu udržet ať nebulím ale když pak vidím všechny kolem že brečí tak to už pak fakt nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyy ty šaty jsou fakt krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!! vybrala jsem dobře! a slečna se hrozně divila, že jsem tam byla naposled v listopadu :D
Odpovědět
mavo: teda ty jsi rychlá :-) a jaké vůbec nakonec máš a odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: z andělského a krémový levante... fakt mi sednou jak prdel na hrnec.. akorát sme je zkracovali a cítila jsem se v nich fakt božsky!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, ty jsi zlato :-) Zapatram tady a kdyz nic nebude, tak bych Ti napsala :-) Holky, tady je dnes hic jak blazen a musim se priznat, ze skoro nic nedelam, jak se mi nechce :-N Odpoledne mame domluvu ohledne jidla a vecer scuka s panem fararem. Uz mam nachystane krabicky na vysluzky i vyrobene kyticky na ruce pro velke a jednu malou druzicku. Vcera vecer jsem se dala do vyroby srdce zenichovi na dvere a venecku na moje dvere, az budou hotove, hodim fotky do albicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem se dneska podívat, jak jim jde pečení...no praráda. Bude to nádhera a taaak strašně hezky to tam vonělo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje mám dotaz, děláte některá vývazky ve 2 barvách a budete k tomu ještě dávat myrhu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dvoubarevné a nic k tomu dávat nebudu, myslím, že je to dostatečné.
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás se právě nosí i myrtha :-N
Odpovědět
Já mám taky dvoubarevné vývazky a místo myrty budeme dávat buksus :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prosím prosím a jak to vypadá? :-N já si nevím rady jak to udělat a k tomu mám asi málo stužek :-N
Odpovědět
no vypadá to jako myrta roste to v pomalu každým parku a máto větší trvanlivost než myrta a vývazky jsem spíchla nití s perličkou nahořa
Odpovědět
my máme myrtu z květinářství, asi za 2 kč kus a k tomu mašličky, co jsme dělala já... mavo: teda to budeš krásná, takové honosné šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé u nás za kus chtěli 7kč
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to začíná! Kájovi spolužáci z gymplu, si teď najednou vzpomněli, jestli náhodou není nějaký ubytování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to to mají 20km domu a nejsou schopni se dopravit jedním autem třeba pět lidí???? Moje kamarádka jede sama s přítelem a nemají s tím problém!!! Se z nich asi zvencnu!!!
Odpovědět
mavo: jo jo, to víš na poslední chvíli, my naštestí máme pronajatou chatu, kde je asi 12 míst ke spaní a obsazeno bude jen 7, ostatní budou odvezeni najatym chlapkem (vsichni tito to maji taky tak do 20 km).... Tak my ted skoncili s kuchyni, zase mame kus hotovy, a hlavne ja jsem hotova, cely den v praci makam, kolega ma dovolenou, tak delam i za nej, po vecerech svatebni veci a jeste kuchyn, uz jsem docela hotova, jesteze uz je zitra patek a ceka me "sladkych" 18 volných dní.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) mavo: tohle dokáže tak ]-( jak mě tohle dokáže vytočit ]-( holky nevdává se nám už někdo zítra? :-) jo a mám hotový první vývazek :-D ještě 39 a je hotovo :-D a ještě mám dotaz, budou od vás vyjíždět všichni svatebčani nebo se ženichova strana sejde přímo před radnicí nebo kostelem nebo zámečkem nebo kde to máte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?