Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já třeba rozlučku zvládla bez kapky alkoholu:-D byly se mnou buď těhule nebo kojící matky;-) nebo prostě skoro abstinentky;-) a zorganizovaly to holky a já jim za to jsem táááák vděčná;-) spíš se bojím , abych ústala svou čtvrteční promoční oslavu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak my frčíme na letiště....moc se na vás za 10 dní těšim ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, pořád jsi to užijte a na ovulační dny nejdete... přece jen to bude změna prostředí, tak se třeba fakt zadaří! budeme všechny držet pěsti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlasím se po dovolené :-) leni: užijte si svatební cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a jak bylo na dovče? Odpočatá a opálená? ;-)
Odpovědět
Leni pořádně si užijte svatební cestu ;-) glumbi: jak bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
heh odpočatá to jo, ale opálená vůbec, na opalování bylo jen jeden den :-D ale bylo to super, vůbec se mi nechtělo domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renous: půjde váš malej za družbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám naplánovanou rozlučky na sobotu tak jsem zvědá. A taky nevím jestli mi někdo nadělí podvazek :-.
Odpovědět
Profilova fotka
renous: koukala jsem do tvého alba a malej je kouzelnej!!!
Odpovědět
ellisn: děkuju, vypadá jak andílek, ale je to ďáblík. za družbu nepůjde, ale myslím že se tam bude pořád motat, tak vlastně tak trochu jo :-D ještě je malý a něco po něm chtít by byl nadliský výkon.
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyy, máme šatičky pro družičky, jsou přesně dle mých představ. Jsem spokojená :-D Zítra jdeme do města s mamkou, bráchovou holkou a známou nakupovat :-D Uděláme si takouvou malou dámskou jízdu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda holky další rána pod pás ]-( ten borec, co u něho máme hostinu 10.7. končí a od známé jsme se dozvěděli, že když její taťka cosi slavil a měli pozvaných 40 lidí, tak se ten borec na ně vykašlal, neměl pivo, jídlo nebylo připravený.... ]-( teda to jsem zvědavá co se ještě stane ]-( .
Odpovědět
ahoj holky, tak prstýnky máme doma, nakonec jsme si je vzali, akorát já jsem si ho nechala matný a přítel má lesklý, nějaké foto je v albu, ale není to ono. Mě na tom vadí, že tam nejsou tolik vidět ty okraje z červeného zlata, chtěla jsem aby to bylo hodně kontrastní a takhle nic moc... :-S no a cena 12,5 tis. plus materiál, docela darda...ale jsou hodně těžký, přítelův má 9 gramů a můj 6, doufám že ho nikde neztratím... myska: tak to je teda hrůza, máš to teda drsný, samý starosti petrusew: tak to je super, že máš šatičky pro družičky...já žádné družičky nemám, tak mám o starost míň... glumbi: vítej zpátky, a co že si se neopálila? to jste měli tak narvaný program 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: no sranda já už pomali rezignuju místo abych se těšila tak mě je to nějak putna :-( co bude jak bude proč bude a příští pátek potřebuju auto a místo toho taťka jede pro ségru do LBC tak nevím jak rozvezeme výslužky a převezeme dorty apod....
Odpovědět
myska: no my se ted pohadali s pritelem, takze taky dobry...ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
a kvůli čemu?
Odpovědět
Profilova fotka
Hannahsyr, já budu mít dvě cácorky - sestřenku, která má šest dne před svatbou a dceru známých, která je o rok a něco málo starší. Jsou to takový dvě rozumbrady :-D Hani, ta cena za ty prstýnky se mi zdá fakt velká... myska84, tak to je fakt blbý...taky budeme příští pátek rozvážet výslužky...a že toho bude...a s tou hostinou to snad dopadne dobře, ne?Nebo je to už dané, že tu hostinu neudělá?
Odpovědět
Profilova fotka
petru: no doufám, že hostina bude protože teď už nic neseženu :-(
Odpovědět
myska: kvůli těm prstýnkům, asi třikrát jsem se ho ptala, jestli si ho mám nechat taky lesklý, když jsme byly u té zlatnice, řekl mi že ne že mu to nevadí, že já budu mít matný a teď mi doma řekl, že ten můj prstýnek je hnusnej a že mi to každý řekne...tak jsem docela vylítla, fakt mám na něj děsnej vztek, někdy mě dokáže tak vytočit...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: tak to se ti nedivím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: bylo škaredě, proto nejsem opálená, ale na kráse dovolený to neubralo ;-) viděla jsi ty prstýnky ve skutečnosti originál od rýdla? taky tak to růžový zlato není vidět ;-) a na to, že máš matný se vykašli, my taky máme každý jiný ;-) myska: když se to s....tak se to s.... budu držet pěsti at se to co nejdřív vyřeší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: pardon originál je od hejrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, oni chlapi někdy neví co chtějí...no už jou takoví :-D
Odpovědět
diky holky, oni ti chlapy by nekdy potrebovali dostat poradne na kokos, se mi zda... glumbi: tak to je skoda ze nevyslo pocasi, ale je fakt ze dovolena je dovolena, aat je jakkoli... jinak videla jsem jedny prstynky jim podobny a tam ten okraj byl dobre videt, oni se snad pry dobarvuji nebo co, tak nam to pak po svatbe jeste dobarvi...
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky půlka týdne je za námi a mě v pátek čeká rozlučka :-D
Odpovědět
ahoj holky, já už chci taky pátek, konečně dovolená 2,5 týdne asi po 3 letech konečně, vždycky jsme měla jen prodlouženej víkend nebo jen týden a ted 2,5 týdne nemuset do práce hurá 8-) mysko už jen 10 dní.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: tak to tise zavidim, ja si ted budu brat nejake volna pred svicou a pak jeste pred svatbou, ale poradnou dvoutydenni dovcu si pak uzijem az na konci srpna... :-)
Odpovědět
Holky já bych hned šla do práce přitom jsem doma s 11 měsíční dcerou :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) myska: neboj, všechno dobře dopadne i přes všechny komplikace ;-) teď si užij rozlučku...a uvolni se. hanna: s těma prstýnkama je to mrzutý, ale že by byl hnusnej to ůbec ne. Škoda jen, že není podle představ. Přítel trochu ujel s tím, že nejdřív mu to nevadí a pak tvrdí opak...ale to víš, chlapi, nerozumí tomu ;-) Ty se máš, že máš takhle dlouhou dovču, my jí budeme mít asi až v říjnu...teď máme jen příští týden kvůli svatbě a pak si prodloužíme asi nějaký víkend před léto, ale pořádnou dovču si pojedem užít později...v práci mě to osobně už pěkně štve ]-( je to tu jak v kocourkově ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?