Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: tak to nevím.... já mám stejný číslo obou dvou a buď mi je velký a nebo pak zase malý... tak to máš na jednu stranu štígro že ti nenatékají prsty..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: bych ho nosila na prostředníčku ale asi to fakt vypadá blbě :-( no jo teď s tím nic narychlo neudělám
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si ho po svatbě nechala asi zmenšit. U nás už je pečení v plném proudu :-) Včera spálili jeden plech, dneska jednu utěrku...tak doufám, že do svatby neshoří celej byt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás dneska vůbec nestíhám, holky..;- celý den jsem stála u válku a těsta;-) u nás se taky spálil jeden plech, petru;-)
Odpovědět
ahojte holky, tak už pár dní...já to sice mám až 31.7. a také se vším finišujeme....lidi si říkaj různý věci, mě je to jedno, je to náš den a bude takový, aby se líbil nám, každý si stejně vždycky něco najde :-) mysko 84. máte dort? Odkud? Já vůbec nevím, kam v Jihlavě jít...?? mmarch: prstýnky jsou krásný!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky,tak my už dneska balíme a zítra vyrážíme na letiště a v 18.15h frrrrrrrrrr za sluníčkem na líbánky :-) já myslim,že svatební den je nádherný vztup do "ráje manželství" :-) já se na svatbu těšila strášně moc a dodnes o ní s manžílkem pořád dokola mluvíme,ale těšila jsem se hrozně moc už i na manželství a věděla jsem proč....je to nááááááááááádhernýýýýýýýýýýýýýý :-D užívejte poslední svobodné dny,až se vrátíme ze svatebky,některé už budete vdané paní a tak vám všem ze srdce přeji,aby vaše svatbička naplnila všechny dětské sny o princeznách a princích a byla opravdu pohádková ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko a vy se mějte pohádkově;-) užijte si ty vzácné dny, kdy budete jen jeden pro druhého, budete sami, bez povinností...;-D a držím palečky, ať třeba přijedete tři;-) a kdy se vracíte?;)
Odpovědět
Ahojík všem, zítr rozvážíme balíčky s cukrovím a koláče, takže u nás jsou také přípravy v plném proudu. Chystám krabičky, stužky, ubrousky, celofány... Ještě že péct nemusím. Dneska jsme dovezli cukroví (pekla nám známá stará "tetička") a tolik truhů nádhernýho a skvělýho cukroví jsem nikdy neviděla po hromadě. Pořád chodím ujídat :-D Každopádně to bude zítra fuška, už plánuju harmonogram rozvozů.
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: jsem šla k bráně ale nic moc výběr, jsem byla docela zklamaná, ale myslím, že když si doneseš svůj vlastní návrh tak ti ho tam udělají a utíkej tam co nejdřív ;-) holky já byla dneska na kosmetice a fatk jako bomba!!!! a samo že přítel nic nepoznal :-D proč taky že?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: kosmetička tě zkoušela líčit?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: k tý včerejší otázce... budem mít 51lidí tak jsem na to zvědavá. V sobotu mám taky rozlučku tak snad nedopadnu jak whitewajda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa:9.6. v noci...no vzhledem k výpočtům ovulačních dnů si malého Řeka asi nepřivezem,ale co víme,co má příroda za lubem :-D moc se těšim,až si tady budem vyprávět zážítky ze svatby :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ellisn: nezkoušela, jen mi vyčistila obličej, vymačkala beďary a že jich tam bylo :-D a upravila obočí budu mě poprví líčit až v den svatby, ale jelikož vím, že je šikovná, tak se nebojím lera: ty jo se těším za tebe, my tak možná pojedeme do luk a hájů :-N zuzilinka: už teď rozvážíte cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano nevesty :-) Vidim, ze u vsech probihaji pripravy v pnem proudu, a propos - jak dopadla whitewajda na rozlučce? Nejak m ï to uslo.. My vcera privezli z Brna moje populnocky, oblek, vesticku, ale kosili jsme nechali jeste upravit, muj drahy chce, aby mu manzetka vykukovala z rukavu a tahle byla moc uzka - pritom jsme kosili nechavali sit na miru ]-( No snad to do svatby stihnou opravit, maji nam ji poslat uz jen postou, at tam nemusime jezdit. Taky jsem se byla domluvit na zkousce saticek a daji mi je domu uz tyden predem, protoze pak maji dovolenou, to je asi budu chodit denne okukovat x-) Jo a kupovala jsem si podprsenku do satu, no to Vam byla story... Mela jsem jich na sobe x... Nakonec jsem sehnala v Intimissimu (75D) a slecna mi oznamila, ze vetsi se uz nedela, co potom delaji holky, co je maji fakt velke - nechapu,..
Odpovědět
lotris totálně celou neděli jsem prozvracela o malou se starali kluci a museli i vařit robert řekl že mě za 7 let neviděl takhle opilou jako v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
white: Jejda :-N No stane se, ja se taky bojim, abychom to nejak neprehnali. Vcera jsme prave byli a nasi rozlucku domlouvat jidlo a jeste se chystam zavolat kapele, aby na to nezapomneli, mame ji 16. 7.
Odpovědět
no hele tady zas měli v sobotu svadbu a něvěsta je slušnačka a nikdy nepila a nakonecc ji v 18 hodin odvezli totálně opilou domu takže jsem se zařekla že na svadbě piju sodovku že takhle nechci zkončit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to na jedne svatbe taky zazila - nevesta, ktera poblila vsecky zachody a spadla ze schodu, hruza :-( Ja nechci taky na svatbe pit.. Snad to zvladnu :-D
Odpovědět
neboj tak nedopadnem sice my robert říkal že si budu muset občas s někým připít asi to událám tak že si dám do vaječnák domácí ten bude hodně slabej
Odpovědět
Leničko: nádherné líbánky, pořádně si to u moře užijte ;-) myska: jé, já du ke kosmetičce na čištěné pleti dneska večer :-) Už se těším, jak mi pěkně vyčistí obličej a namasíruje...je to paráda. Včera jsem zaskočila na pedikůru a mám nalakovaný nehtíky na nohách...jen lehce, aby se trochu leskly. No to teda musí býr hodně síla, když se nevěsta na svatbě opije až zvrací...když se opije ženich, tak ještě budiž, ale i tak je to děs...u holky a ještě ke všemu nevěsty mi to přijde jako těžce přehnaný. No já moc nepiju ani jindy, tak doufám, že mě to nehrozí...navíc, jestli bude horko, tak do mě nikdo nedostane alkohol ani párem volů :-D
Odpovědět
No právě taky nepila dlouho čekala jsem malou a pak jí skoro do 10 měsícu kojila takže stačilo málo a bylo :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. S miláčkem jsme se stěhovali do našeho nového bytečku, je to sice podnájem, ale ujde to. Museli jsme vymalovat, nastěhovat věci, koupit nová kamna a opravit pár věcí, ale bydlíme :-) A teď zas na pořadu dne SVATBA!!! Babička objednala a zaplatila koláčky a začala péct cukroví :-) V sobotu rozvážíme oznámení, pozvánky a výslužky. Dneska jede taťka zaplatit zálohu na kytičky a koupit slavobránu. Byla jsem na zkoušce účesu a poslední zkoušce šatů. Teď už jen udělat CD s hudbou na obřad a raut, zapsat svědky. Vše zkontrolovat, jestli to klape. Sepsat věci co mi chybí a dokoupit je. 17.7. mám mít rozlučku, tak se těším :-) Jen se bojím o manžela :-D Aby nedopadl špatně a do 23.7. stačil vystřízlivět :-D Jen mám takový špatný pocit, že jsem zapoměla na něco důležitého :-(
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: takze je vsecko v poradku a svatba bude? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, já mám velikost 90I :-N A sehnat něco hezkýho, pohodlnýho a tak je fakt sííííla ]-( e.trousilova:tak to dopadlo všechno v pohodě a svatbička bude, vídíš. Jinak já mám taky pocit, jako že jsme na něco zapoměli...no snad ne a vše bude v pohodě :-D
Odpovědět
Taky doufám, že mám vše :-) A SVATBA BUDE!!!!! :-)
Odpovědět
ahoj holky, zdravím vás. Já včera dělala mašle na auta na kliky, celkem 32 ks, a dneska mě pěkně bolí záda, jak jsem u toho seděla, ale aspoň je hotovo :-) e.trousilova: tak to je super, nové bydlení, svatba, tak ať je vše pořád fajn 8-) jinak teda opilá nevěsta je asi dost hrozný na svatbě, takže já se tomu budu snažit taky vyvarovat, zvlášť když vím, že mám sklon k tomu zvracení, snad mě budoucí manžel bude trochu hlídat :-N Dneska jdeme vyřešit ty prstýnky, tak jsem zvědavá jak to dopadne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: prstýnky dopadnou, neboj!!! všechny držíme pěsti! holky, my pít na svatbě ani jeden nebudeme... ještě ten večer odjíždíme na svatebku do Č. Krumlova, takže drahý bude řídit a já ho budu podporovat :) možná ze začátku k obědu si dám skleničku vínka, ale to je všechno.. máme nakoupeno hrozně nealka :D
Odpovědět
Profilova fotka
Toho pití se taky bojím. Jak nejsem zvyklá tak mi fakt stačí trochu a je to. Tak se i já musím držet :-o
Odpovědět
já se hrozně bojím toho, že si se mnou každý bude chtít připít... ale snad to nějak ustojím mavo: vy to máte dobrý, když ještě ten den odjíždíte, aspoň máte relevantní výmluvu :-D
Odpovědět
holky vy mě s tou rozlučkou strašíte, nakonec jsem si jí domluvila na 2.7. a při té příležitosti oslavím i narozky, které mám ve stejný den. Bojím se bojím, abych to ustála, taky jsem 2roky nepila - těhotenství a 14měsíců kojení, teď je malýmu 15 měsíců, tak jsem se nestihla potrénovat. Na svatbě abstinovat nechci, ale nehodlám to přehnat. hani: držím palce, ať prstýnky dopadnou dobře
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?