Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dámy!
Odpovědět
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
vzorek oznámka je doma,je krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a my jsme dneska měli zápřah - peklo se;-)
Odpovědět
Ahojky! treisi: to věřím, že je krásný, i v albíčku vypadalo moc hezky ;-) mysicka: copak jste pekly?
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: koláčky;-)
Odpovědět
mysicka: Nějako brzo ne? :-o
Odpovědět
teda já jsem k.o. po červeném víně došla mrcha a jsem děsně utahaná jako nikdy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, však to nebyla na svatbu, jen trénink, to my tak často;-)
Odpovědět
mys to tak zkoušíte? :-D Taky asi vyzkoušíme ale na vánoce
Odpovědět
Profilova fotka
ˇmy je pečeme celkem často, pořád se totiž něco děje..oslavy, akcičky a tak;-) takže máme celkem natrénovano, bych řekla, že jsme skoro profíci;-)
Odpovědět
asi se v nedělu opiju,těch 18let mi dalo zabrat...pokud se v pondělí neozvu tak je to jasný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasan;-)
Odpovědět
teda to už je tolik hodin :-o A já dnes nic neudělala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a to já zase jooo :-D
Odpovědět
měla jsem dostat minulej týden výplatu a nic ]-( |-| Pěkně mě to štve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisinko: Hodně štěstí, lásky, zdraví!, úspěchů a sil na nadcházející období přejeme ;-) Pořádně si to užij! x-)
Odpovědět
Irenko děkuju x-) To jsem nečekala x-) Dnes jsem měla gratulaci už od bráchy a myslím,že do neděle už to bude asi každej den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si o hlavně musíš užívat;-) jejda, když já jsem měla 18 :-D
Odpovědět
Miláček je ofiko zaměstnanej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se začalo pracovat na albu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: ;-) ...a tenhle znáte... Fifinka, Myšpulín a Piňďa jdou z restaurace, hladí si napapkaná bříška a slastně povídají: ,,Booooobika,,.... :-D Pro lepší náladu a príma večer! :-)
Odpovědět
mysicka: tak to se nemusíš vůbec bát, že by se nepovedly. A hned je o starost míň :-) koukám, že tu je veselo 8-)
Odpovědět
já nemůžu nějak usnout tak jsem se fotila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se vážně bát nemusíme;-) jsme ještě ke všemu čím dál rychlejší, už jsme fakt zaběhlé;-) a i to cukroví snad půjde,...vlastně určitěěě :-D Jinak dobré ranko všem;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, pod dlouhé době na Vás nahlížím...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bezva;-) jen ať je nás víc;-) treisi: tak já Ti přeju vše nejlepší k narozeninkám, zítra odjíždím na dovču, tak bych to nestihla! Hlavně hodně zdravíčka a ať se Ti splní všechna přání! :-D
Odpovědět
Dobré ráno já dnes po dlouhé době spala nějak dlouho :-D Ahojky Verčo ;-) Mysi: děkuju x-) ;-)
Odpovědět
Mysi:A kam frcis???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
směr Praha 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?