Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
zuzilinka: tak my jsme tu zakázku měli rozjednanou již v únoru, prstýnky pak měli být do konce května...jenže jsme si jaksi ani nepřipustili, že by se nemuseli povést...ach jo... No aspoň jsme byli na finální zkoušce šatiček, asi jsem trochu zhubla, protože mi padly jak ulité, vybrala jsem k tomu botky, pompadurku, zavoj a bolerko, kdyby bylo chladno, ženichovi se založí kalhoty, vše budeme mít ve čtvrtek 8. připravené vyčištěné, už se těším, šaty už nikdo do té doby mít nebude, tak to je fajn. Já se teď chystám na rozlučku, těším se, ale není mi uplně nejlíp, snědla jsem asi něco špatného k obědu, zrovna dneska a já blbec si nedám pozor, když mě čeká "dlouhá noc" 8-) Tak se mějte. mavo: jak dopadla včerejší rozlučka???
Odpovědět
Profilova fotka
rozlučka super! holky byly úžasnýýýý!!! chyběla tam teda jedna družička, takže počet byl 5 a to jsem se dost bála, že jedna holčina bude pořád jakoby navíc... byly sme nejdřív v Techtle mechtle asi do půl druhý.... tam jsme si dali véču, pár lahvinek vína a tam pro mě měly holky překvápko.... dostala jsem od nich teda kýbl mojita, ale taky dort - obří penis :D prý poslední cizí který vidím :D a pak sme šly ještě do jednoho klubu (RETRO) tančit :) asi ve tři sem byla v kanclu v posteli :) hani, to mě s těma prstýnkama moc mrzí! ještě můžete jít zkusit jít někam jinam, oběhnout všechny zlatnictví, jestli nemají dva stejný prstýnky ve vaší velikosti... ani by nemuseli být tak drahý...hm?
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem tak naštavná že to svět ani neviděl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a já se zase na vodě debilně opálila, takže nevím, jak to do šatů doženu!!!! mám debilně opálený tílko, takže červený ramena a bílý záda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mysko a co tě tak naštvalo?
Odpovědět
myska: copak se děje??? jinak mě včera proběhla rozlučka, byly jsme taky na večeři, nakonec místo v 8, tak v 6, bylo to super, pak jsme šli zapařit do N11 a Melouna, tak jsme střídali hudbu disko a český, no přišla jsem ve 4...teda přijel pro mě nastávající, původně jsem měla spát u kámošky, ale asi se trošku bál, tak pro mě v půl čtvrté ráno příjel do centra, jsem docela koukala :-) Akorát teda jsem si říkala, že jsem asi měla si vzít za svědka někoho úplně jiného...žádné překvápko nebylo :-| sice mě holky zvali na drink, ale myslela jsem že aspoň nějakou blbost donesou...no jo co naplat, jinak tedy jsme potkali asi troje lidi, co měli rozlučku taky, a nějací kluci měli v té N11 dokonce i striptérku :-D No myslím že jsme zapařili dobře, i jsem toho hodně vypila a dneska je mi úplně fajn, žádná bolest hlavy, žaludku, prostě super... 8-) Jediné co mě teď tíží jsou ty prstýnky, v úterý se to rozsekne...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: to mě mrzí, že žádný překvápko nebylo... já striptéra svědkyni rozmluvila, ale vzala mě v pátek na 90minutovou thajskou masáž a holky družičky pak pro mě měly ten dortík :D ale tak hlavně, že sis to užila ;-) a že to bylo fajn a není ti špatně :) mě taky špatně nebylo :) prstýnky dopadnou, neboj!
Odpovědět
mavo a hannah: teda vy jste si ty rozlučky parádně užily :-) až si říkám, že jsem něco takovýho nechtěla taky, ale teď už se to nestihne a vlastně když si tak vzpomenu, tak když jsem v práci rozhlásila, že se budu vdávat, tak jsme zrovna byli na akci...taková víkendovka placená od práce...a tak jsme si pěkně zapařili...je to sice už nějaký ten pátek dál, ale mohla bych to vzít jako rozlučku :-) parádně jsme to tehdy oslavili všichni jinak holky já dnes peču testovací koláčky (pak je odnesu do práce, aby neřekli :-N ) a je to šílený...chuově je znám, ale potřebovala jsem si ujasnit, kolik jich bude z jedný dávky, abych věděla kolik nakoupit surovin a jsem z toho už pěkně unavená...peču asi od 2h a bolí mě záda...ale teď je dělám sama, pak mi budou pomáhat asi 3-4 další, tak to snad půjde lépe...ale chu je naprosto božská :-D (se musím sama pochválit :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se dnes ráno začalo péct :-D Peče se asi 21druhů cukroví a dva maličké dortíky pro rodiče na poděkování, ale budou úplně jiné, než ten co máme jako svatební. :-) Jinak včera byli naši zase u Martinových rodičů...jsem tam byla celou dobu s nima a pak je vezla domů :-D Kdybych nebyla utahaná, tak tam snad kecají ještě teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to, že jsme povzali mojí stranu a "nadšení" bylo tak velký, že jsem zírala jak blázen a mamky máma se pozvala sama a děda nechtěl jít....to jsem překousla. To, že moje kadeřnice nemá čas a zkoušku účesu přehodila na příští čtvrtek, to jsem steklá ještě teď, ale už jsem si našla novou, na kterou je spoleh. Ale to, že moje babička, u který jsem trávila veškerý prázdniny, svůj volnej čas, a podobně a potom mi na moji pozvánku na obřad a blbej oběd řekne, že nepůjde to už jsem totálně vybuchla, zvedla telefon a volala našim, že odmítám kohokoli přemlouvat aby se vůbec uráčil přijít na svatbu a k tomu první svatbu v naší rodině. Babička je tak blbá, že když k ní přijede nejmladší syn tak kolem něho a jeho rodiny skáče div se nepřerazí, cpe jim peníze horem dolem, a k tomu že sotva šmajdá a každou středu jezdí za svou střelenou sestrou, na kterou se vykašlala její vlastní rodina, a pomáhá jí tam to už fakt nepřekousnu. A důvod proč nechce přijít? Její dcera, moje teta, má DOM - dětská mozková obrna. Nemůže chodit a v tuhle chvíli je z ní, díky její lenosti, ležák, kterej je rozpatlanej spratek a ve všem se jí musí vyhovět. A aby teta nebyla sama doma, tak údajně nejde, ale jak jsem psala před tím, za svou sestrou jezdí každou středu a to, že moje milovaná rozpatlaná teta tam je cca 3 hodiny sama, to už nikomu nevadí. Kdybych mohla tak tu házím tak sprostý slova že to svět neviděl. A vsadím se, že kdyby se jednalo o svatbu jejích nevlastních vnuček (babičky nejmladší syn tak jeho nevlastní dcery), tak by šla, protože by si nedovolila říct ne. A až to nějak všechno překousnu tak to babičce s veškerou úctou k ní řeknu protože tohle se už nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
myska, tak to je mi fakt líto. Vím jak se cítíš...
Odpovědět
petrusew: tak tolik toho zase péct nebudu, ale já osobně budu dělat jen ty koláčky a pak ze zbylých bílků udělám kokosky (už se na ně tchýně i můj taťka třesou :-) ). To je super, že si rodiče rozumnějí ;-) myska: hele na to vyprdni, já mám pravý opak...babičky z tátový strany by zase chtěla být všude, ale jsem její nepříliš oblíbená vnučka a svatba je pro ní dost daleko...a teď roztrubuje, že jsme jí nepozvali :-| ale co, beztak by mě pomluvila jinak, tak je mi to jedno...druhá babička přijede...popveze jí strýček jen na obřad (sice 250Km cesta, ale chce tam)...a tak jsem řekla našim, ať se teda zeptají tamtý babi, jestli chce jet taky, že je v autě volný místo...tak uvidíme...raději bych, aby nepřijela...ona je taková nevychovaná a když si dá třeba pivo nebo tak, jako že ona si dá, tak dělá ostudu...což ne ženskou v letech je fakt síla...přítel to zažil letos na Vánoce a byl docela zhnusenej, jak se chovala...tak doufám, že jim to nevyjde :-D sobecká jsem prej 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysko, je mi to moooooc líto, ale je to tvoje svatba a nebudeš se přece nikoho doprošovat! hlavně, že tam budete vy dva a na nikoho jinýho se neohlížej! Moje sestřenice se mi budou snažit svatbu určitě zkazit, babičky budou příšerně remcat.... že je to daleko a že je vedro.. a kdo ví co ještě, ale já na to fakt peču! Udělali sme si to jak sme chtěli tak ať si všichni trhnou škrpálem! Fakt si z nich nic nedělej!!!!
Odpovědět
myska: teda to je mi líto, nejhorší je, že takhle člověka nervujou těsně před svatbou jak kdyby to dělali schválně...co naplat. Jak říkala moje babička, člověk má být upřímný a říkat vše narovinu, i když to občas není příjemný, takže bych jí to asi řekla, přece jen je to babička a neříkej, že tě nemá ani trochu ráda, o tu tetu se přece stará i někdo jiný ne, když tam jezdí jen ve středu...no uvidíš asi bych zkusila jí říct v klidu, že by sis přála aby tam byla... mě zatím všichni lidi co tam chci jdou, ale bohužel jdou i některý, který bych tam nemusela, z ženichovi strany... ale to je jedno, nějak to dopadne, jsem říkala, jestli tam někdo začne dělat konflikty nebo pomluvy, tak ho nechám naložit a odvézt a basta, chci aby se všichni bavili a ne aby někdo trpěl kvůli nějakýmu blbcovi, který neví co říká když se napije... petrusew, hanyzka: taky bych pekla, ale bohužel není čas :-S ještě týden do práce a pak konečně volno dva týdny, to bude žužo, už se těším, i když týden z toho bude stres a práce kolem svatby, ale to mě nevadí, hlavně když si odpočinu od práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak, aby taky něco přidala... Nám teď napsal sms člověk co nám měl dělat DJ, že nemůže... pak jsem několik dnů volala paní co měla péct cukroví a ta mi to pro jistotu nebere no a do třetice člověk co měl nlatočit obřad tak se taky nedostaví!!!! Co se asi stane dál? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn: vítej v klubu ]-( jsem vytočená asi už týden ]-( to je prostě jak u magorů 14 dní před svatbou a všechno se sype ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myska: já koukala, že máš taky starosti.. ale jak psal\y holky tak na kaaždýho se vykašli. Prostě přijdou ty co chtěj a ostatní ať si trhnou. Ty to máš taky 10.7?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jo tak koukám, že ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj mám a doma jsem to taky řekla ]-( ať si všichni trhnout, že se nebudu nikoho doprošovat, aby přišli. Naštěstí mamka s taťkou stojí při mě, aspoň že tak. A tobě to s cukrovím a vším nezávidím :-( jsem psala ještě fotografovi, jestli si to náhodou taky nerozmyslela, tak mě ujistil že ne, že se už moc těší :-D . a máš někoho na cukroví? nebo vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
No nakonec bude péct mamina a já už taky udělal tři druhy, ale víc nestíhám. Mám skoro roční dítě a tak není moc čas :-( Jen s tím kameramanem nevím. Stačí natočit obřad tak to asi odnese někdo z hostů :-) KOlik budeš mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
hm, dobrá otázka protože já taky nevím, původně jich mělo být 35 ale jestli to bude, to nevím ]-( jak mě to žere. jsem měla poslechnout přítele, svědci rodiče a jim my dva a bylo to ]-( a pak po svatbě prase pro kamarády. to se nedivím, že s prckem jsi zaměstnaná docela dost :-D a ty budeš mít kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky dneska jdu ke kosmetičce, tak doufám, že taky nebouchne, jinak si na obřad beru pytel od brambor :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem šla na rozlučku s tím mým v sobotu mame společný kamarády i kamarádky . Já se tak opila že Robert řekl že za 7 let mě takhle neviděl, a co teprve ta nedělě hruza naštěstí kluci se postarali o malou i o oběd jen já jsem ještě celou nedělli zvracela. A nejlepší bylo že tchán byl v sobotu na svadbě a říkal že něvěsta je slušnačka a nikdy nepila jenže na svadbě se opila a už v 18hodin jí museli odvézt domu jsem se trhala smíchy :-D . Tak jsem se zařekla že takle nechci dopadnout a budu na svadbě pít jen nealko.
Odpovědět
Jinak nám se to pomalu taky sipe mamka pojede na svadbu sama až v sobotu ráno /má to 200km/ měla tu být od uterka aby my pomohla a nic no super mě z toho asi šlehne
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda: taky na svatbě budu pít s mírou a je mi líto, že to máš s mamčou takhle :-( to mám podobný ze ségrou
Odpovědět
No naštěstí má tchán super přítelkyni která řekla že my se vším pomuže ale máma je máma
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem to tam napsala?! ze ségrou?! se stydím :-N oprava: se ségrou :-D whitewajda: no jasný máma je máma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) všechny vás po víkendu zdravím! a mrzí mě vaše trápení;-) my měli krásný víkend;-) v pátek rozlučka a oslava státnic s holkama ze školy, v sobotu jsme miláčka přestěhovali ke mně;-) a v neděli haičská soutěž a tak celkově bylo nám spolu krásně;-) a teď vzhůru do pečení;-) něco ještě na čtvrteční promoce a něco už na svatbu;-)
Odpovědět
Hezké ráno holky, tak koláče v práci slaví úspěch :-D ellisn: tak tři blbý věci už jsi si vybrala, tak teď už to klapne. myska: všechno to nakonec bude super, hlavně se to snaž brát s klidem ;-) Jinak jsem teď kapku rozhozená...máme odjíždět ve čtvrtek večer už do Znojma, abysme všechno hezky dodělali (a popřípadě improvizovali) a tak si chci dneska napsat dovolenou i na pátek...a volá přítel, že jeho kolegyně v práci se včera rozhodla, že půjde do práce jen v pondělí a zbytek týdne, že si vezme volno :-| Ví o tom dlouho, že chcem odjet už ve čt a takhle nám to celý změní. Tak se přítel musí domluvit s kolegou...bohužel jsou tam jen 3 a pak s důchodkyní, která občas zaskočí, jestli bude mít v pátek volno. Já už věděla, jkam v ten pátek zajít, protože mám pořád nejistou kadeřnici...je to švagrový segra a zatím mi to nepotrvadila, tak jsem si říkala, že kdyžtak to v pátek pořeším...a takhle těžko. A pak jsou svátky, tak bud ezaveno a den před svatbou těžko někoho seženu. Tak jsem teda zvědavá, jak to celý nakonec dopadne...nejlepší je kolikrtá se fakt spolehnout sama na sebe =-)
Odpovědět
Pěkné pondělí přeji! Ty jo holky sledujete, jak pomalu celý půlrok ped svatbou jsme krásně plánovali, zařizovali a všechno vycházelo a bylo ok a teď pár dnů před svatbou se najednou dějou věci, odříkávají nám lidi, kteří to věděli dlouho dopředu, co jsme měli zajištěný půl roku dopředu najednou vybouchne, to je jak naschvál...si skoro začínám myslet, že to tak má být, že nás ty lidi chtějí snad schválně vystresovat :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?