Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
hanyzka: jo me se taky uz v praci ptali na nove prijmeni, budou mi muset udelat novi vizitky a taky predelat email, jmeno na kancelari, to bude prace :-)
Odpovědět
petrusew: a to je správně, že ho máš ;-) a taky proč by sis ho jnak chtěla vzít, že, kdyby to nebyl ten pravý a nejlepší ;-)
Odpovědět
hannah: to mě musí taky předělat e-mail a pak jen vizitky v pc, naštěstí klasický papírový nepotřebuju...ale i tak to stačí...a hlavně se mě šéfka ptala, jestli to teda jako fakt platí, aby to pak nemusela přepisovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to já si vizitky už nechala dělat rovnou dvoje :D jedny s mým příjmením a bez titulu :D a druhý s titulem a novým příjmením :D taky na mě koukali v grafickým centru jak na blba... že jsem tam chtěla všechny údaje úplně stejný akorát příjmení jiný :D
Odpovědět
mavo: jim to přece muselo být jasný anebo si mysleli, že jsi nějaky sňatkový podvodník třeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim.... se mě fakt 3x ptali, jestli jako úplně všechno stejný... i mail.. i mobil... (nemám mail s příjmením, ale jen office)
Odpovědět
mavo: to víš, některým lidem to déle trvá, než jim to dojde...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já zjistila, že budu muset i na dopravky přepsat auto(je také na mě), e-maily, podpisy do e-mailů, připojení do systémů, ... no taky toho bude hromada :-|
Odpovědět
petrusew: auto budu muset taky přepisovat...taky ho mám na sebe...ale současně měníme oba i bydliště, tak bych musela stejně všechno obíhat, tak to bude alespoň při jednom...ty úřady to bude děs běs :-| nakonec jsme zjistili, že ani nemůžeme v září odjet na svatební cestu...miláček má prošlý pas a zapomněl na to a to jsme už chtěli objednat zájezd :-( Tak nakonec budeme přemýšlet o jiném místě, tak jsem zvědavá...pár možností už padlo a já bych brala nejraději všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to papírování bude katastrofa ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
do jaké doby se musí změnit doklady od obdržení oddacího listu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poradte mi, kde muzu najit obrazky oblecku pro male kluky na svatbu? Patram, patram, ale nic :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lostris: co na stránkách svatebních salonu? půjčují i pro děti, tak by mohli mít i jejich fotky
Odpovědět
Profilova fotka
svatební salon caxa (.cz)má hodně fotek dětí v obleku.... zadala jsem si do vyhledávání na seznamu dětský oblek a našlo mi to
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch, tak to s tebou souhlasím, caxa tam toho má hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, jdu na to :-)
Odpovědět
mmarch: tak dokdy se musí doklady vyměnit naprosto netuším...já tam jdu hned, jak budeme mít oddací list a pak hned oběhnout vše ostatní...nejdřív pas, abysme mohli co nejdřív někam jet :-) Ačkoliv to stejně dřív než v říjnu asi nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
mi pojedeme asi jen na slovensko, tak jak budeme mít občanky, tak vlastně můžem :-D No hlavně uvidíme, jestli někam pojedeme :-| vše záleží na pátku a na tom, jestli Martin sežene práci
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem pátrala a našla jsem, že doklady by se měli vyměnit do 15dnů, ale kdo jede hned po svatbě na dovču tak to nevadí nebo ti co mají už předem zamluvený zájezd či letenku na staré příjmení (holky),tak si to taky nemůžou měnit hned až po dovči, hodně holek psalo, že se nic nestalo když si šli doklady měnit až za víc jak měsíc. Prý když to nikde nevykřikujete před státními zamci (na letišti apod.)tak se nic neděje :-D Na úřadech se na vše čeká měsíc, bez nové občanky mi neudělají nový řidičák, takže bych to stejně do dovči nestihla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano! Tak uz posilam Lenicce prvni fotoreport ze svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no honem honem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A Lenicky nikde, tak si jeste pockate :-N Ja se vcera vecer dala do vytvareni kyticek pro druzicky na ruku, docela se to povedlo, doma to blejsknu a dam do albicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jsi hold holka šikovná ;-) Já bych si do toho netroufla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pwetru: Ale jo, nic na tom neni, urcite bys to zvladla :-)
Odpovědět
ahoj holky, já včera do 11 vyráběla jmenovky... až jsem měla otlačená kolena od podlahy a záda mě bolely, ale už mám všech 51 hotových, dneska je zkusím vyfotit...ještě musím vytvořit tu truhlu a mašle na kliky aut a asi 5 vývyzků, jinak už mám snad vše připravené, v sobotu jedeme na finální zkoušení našich šatů, večer rozlučka...no utíká to jak blázen... tak to se taky těším na fotky z Lenčiny svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
Hannahsyr, ty jsi taky dost šikovná. Já dělala jen vývazky... :-D
Odpovědět
petrusew: no šiokovná, jen jsem stříhla kartičky se jmény a lepila je na větší kartičky a pak přehla, nic extra, ale tím, že je toho tolik, tak to trvá... nechtělo se mi to někde kupovat... jo a ještě jsem přivazovala k pytlíkům s mandlemi takovéto vysvětlení, taky piplačka, ale už je to zaplať pánbu za mnou... :-) venku je tak krásně, že bych šla nejradši domů...
Odpovědět
Profilova fotka
to je. Já jsem byla dneska ráno venčit Shelbynku, ale dalo mi to zabrat. Začala hárat, tak tahá jak kůň :-D No a o těch berličkách se mi chodí fakt blbě.
Odpovědět
Hannah: teda to byla porce jmenovek, ale to jsi šikovná ;-) Vůbec jste šikovný holky, když si tohle děláte doma :-) Já jmenovky nedělám...už proto že je nepotřebujeme, je nás tak málo, že to nemá cenu a taky když to máme venku s grilováním, tak si každý může hačnout, kam bude chtít, místa je dost :-) A vývazky jsme neřešili také...prostě je mít nechceme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky :( jsem byla dneska pro diplom.... a družičky se normálně fotily samy se sebou, ani mi neřekly abych se šla fotit s nima.. nevím, jestli to je tím menzesem, nebo tím, že já jsem úplně jiná... ale dost mě to mrzelo :( se pak s nima taky na svatbě asi fotit nebudu! :( :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?