Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: my jedem taky do krumlova na svatební cestu, v srpnu. Teda nejen do krumlova, pár dní šumava, pak krumlov, hlubká a nakonec třeboň. Ještě že jsi zmínila to otáčivé hlediště, tam chcem taky a nenapadlo by mě,že je třeba sehnat lístky dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch - nejvyšší čas! http://www.cbsystem.cz/program.php?so...
Odpovědět
tak holky, já si jdu koupit něco k obědu, kručí mi v břiše... Jinak tedy nevím jak jste na tom vy, mě se poslední dobou každý ptá, jestli chodím cvičit a držím dietu, abych na svatbu zhubla, a mě to teda nějak nebere, jednak na to nemám čas, jednak je už celkem pozdě a nějak mě to ani moc nenapadlo, až teď když se mě na to ptají lidi, tak jsem si to trochu uvědomila, ale tak miláček snad ví koho si bere, šaty mi padnou, tak nějaká t akila navíc asi řešit nebudu....
Odpovědět
Profilova fotka
Hanni já chodím cvičit už od ledna, ale jen cvičit, jídlo sem si nijak neupravila :) takže asi tak :D ale to spíš kvůli sobě, protože sem měla víc než obvykle.. Dobrou chuť, já razím za chvilku :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: děkuji, my tam budem naštěstí v týdnu a to je ještě něco volné, víkend už je marný....
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: já to fakt prokaučovala :-/ je lepší to objednat hned... když jsem se na to dívala na začátku června, tak to ještě nebylo v prodeji :( a teď na nás zbyly dvě místa, 5 míst od sebe... tak snad bude někdo hodný a pustí nás si sednout vedle sebe... aspoň přes uličku :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: však i když tam budou po párech tak se můžou o to jedno sedadlo posunout aby vám vyšly 2místa vedle sebe
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: snad budou lidi tak hodni a pusti Vas. Ja asi truhlicku vyrabet nebudu, co jsem videla i ted na Leniccine svatbe, tak jim vsichni davali prani do ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a nějakou momentku ze svatby nemáš?;-) já su taaak zvědavá;-) mavo: snad to výjde a budete vedle sebe! určitě;-)!
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: No jo, ale musim je stahnout, mame jich asi milion :-) Snad nam sem Lenicka nejake da, jak se vrati domu, od nas uz pry odjeli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: hihi;-) já jsem na ně tak myslela;-) a jak vyšlo počasíčko?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickkaa: No to si nedovedes ani predstavit, cely patek bylo hnusne, prselo a prehanky, pak v sobotu rano to same - u nas se tomu rika, ze "svinilo", proste jen tak neprijemne mrholilo :-( Ja delala od sesti vyzdobu na dvore v tomhle pocasi a modlila se, at to prejde a ono fakt - jakmile v devet zacali lidi chodit na snidani, razem to ustalo a pak bylo nadherne, cele odpoledne azurova obloha a uz nespadla ani kapka. Proste den jako z pohadky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je nádhera;-) to mám radost, že to vyšlo a počasí dostalo rozum:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale vcera a dnes uz je tady zase uplne hnusne :-( Vyslo jim to fakt jak nacasovane
Odpovědět
Profilova fotka
tady je taky furt hnusně, přítula z toho má osypky, bo chce pořádné teplo;-) a pořád si jen stěžuje na počasí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz z toho mam taky osypky, o viku je festival, tak chci hezke pocasi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no to já taky doufám, že to vyjde, abysme mohli sedět vedle sebe... kdyžtak budu dělat uplakanou novomanželku :D snad to nějaký lidi obměkčí.. i když co sme si s taťkou vyprávěli, jak jsou teď na sebe lidi zlí, tak nevííím nevím... lostris: tak doufám, že to takhle vyjde všem... takový porádní počásko :) a těším se na fotky... určitě jsi to bezvadně vyzdobila!
Odpovědět
Profilova fotka
ha a konečně jsem dovolala kadeřnici;-) příští pátek zkouška účesu;-) to bude náročný týden;-) ve středu příprava na manželství s naším knězeme, čtvrtek promoce, pátek kadeřnice;-) ještě obvolám kosmetiku;-) juhuhůůů;-) zítra do Ol sice na gyndu, ale výlet;-) v pátek rozlučka s holkama z vš;-) nebo spíš :-( co si šoupeme ještě na středu a čtvrtek?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak už jsme s manželem dorazili z Moravy :-D Jsme oba plný emocí a zážitků,tulíme se k sobě jak po měsíci chození :-) Když jsem vracela šatečky,ukáplo mě opět plno slziček,představte si,vydržela jsem v nich opravdu až do konce a v pokoji je ze mě sundal až můj manžílek ;-) Markétka nám udělala překrásnou výzdobu a musím říct,že potahy na židle+růžové stuhy pusobily překrásně!A vůbec!!!Byl to opravdu naprosto pohádkový den,který si budeme s Tomáškem navždy nosit v srdíčku! x-) A na obřadě jsem bulela jak želva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fotky ještě nemám žádné,vydržte první ochutnávka bude co nevidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, to jsem tak ráda, že si to užíváte!!!;-) těšíme se na fotečky;-) Určitě jste si to náramně užili;-) a fotečky budou nádherné;-) jééé, já mám takovou radost;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lení já se tak těším na fotky :-D jůůůůůůůůůůůůůůů a mám z tebe radost :-) a taky budu brečet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jen si užívejte, vy naše novomanželata! snad vám to vydrží (ta zamilovanost) hrooooooooooooozně dlouho! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá ráno! lera1: Lenicko, jakou jste meli cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
lera1, Leničko, hodně štěstíčka do vašeho manželství!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, u nás proběhlo v neděli setkání rodičů...nějak se jim to tam zvrtlo :-D Popíjeli až do půl deváte, kdyby Ola(tchýně) nemusela do práce tak by asi ještě pokračovali :-D Jsme z toho s Martinem nadšení. Docela jsme se toho obávali...můj otec má specifický smysl pro humor :-N Tak to všechno dopadlo dobře, naši jedou zase k tchánovcům tuto sobotu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew:no tak paráda!!!To je vždycky dobře když si rodiny sednou :-) holčičky zlatý,moc si všechny ty přípravy užívejte(když to teď už jako vdaná čtu,přijde mě to hrozně roztomilý). necháte si mě tu u vás i jako vdanou? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenicko! Ze se ptas! Jasne ;-)
Odpovědět
Jistě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ufff :-D včera nám říkal Tomáškův svědek,že musel jít po gratulaci pouštět bubliny,jinak by bulel jak malej a Tomášek říkal,že se furt nehtem rejpal do ruky,že by ten nával emocí taky neustál a rozpustil by se v slzách :-D a kamarád se prý při obřadu musel otočit na chvíli ke zdi :-D no mazec!!! :-D chlapi byli na hniličku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?