Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
lera1 taky se přidávám ke gratulacím ;-)
Odpovědět
lera: gratulace mladá paní ;-) Už se těším na fotky ;-) Jinak jsem tu měla na návštěvě kámošku, co nám bude fotit svatbu a ukázala jsem jí šaty, účes a vše ostatní, aby si mohla rozmyslet, jak nakomponovat fotky a byla tak nadšená...teď jen, aby se v pořádku a včas vrátila z Islandu a bude to super...ale dala mi dost dlouhou instruktáž, jak mám stát a tak podobně...jsem zvědavá, jestli si to budu pamatovat =-)
Odpovědět
lera: tak už si paní, gratuluji a taky se těším na fotečky 8-) My montujeme kuchyn a jsme z toho hotovy, cely den makame a vubec nam nevychazeji supliky, ach jo... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, taky moooc blahopřejeme!!! a přejeme hodně štěstíčka, lásky a všeho, co si přejete!!! ;-)
Odpovědět
lera gratulace veliká Jinak jsme konečně koupili ten oblek a boty naštěstí to nebyl takový problém koupit velikost 38 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě ze ségry asi omyjou. Dozvěděla jsem se, že se ani na dovolenou neptala, protože si ji prostě vzít nemůže, takže já v pátek, den před svatebou, budu trnout hrůzou, jestli dojede nebo ne. Do toho mamka včera řekla svojí ségře, že není problém, aby pro ně můj taťka v den svatby přijel a odvezl do Jihlavy :-(, ale už se mě nikdo nezeptal, jak to mám promyšlený se zasedacím pořádkem v autech :-(. Jestli nám bude díky tomu chybět 1 nebo 2 auta tak zbytek svatebčanů asi poběží vedle aut :-D a kdo mě odveze ke kadeřnici, to taky nevím.....mhd to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky. Lera: moooc gratuluji a přeji hodně štěstíčka O víkendu jsem byla na nákupech, sehnala jsem krásnou knihu hostů, i když jsem ji nejdřív zavrhla, tak jsem pak neodolala,sice se to prodávalo jako deníček, ale je to super, je malý, bílé tvrdší stránky, tvrdé desky, hezky zdobený a dá se na přední stranu vložit i fotečka a za pár korun. Taky jsem sehnala v parfumerii podkladovou bázi pod stíny ArtDeco, máte někdo zkušenosti? měla jsem z toho hroznou radost, protože to tady holky hrozně vychvalovali a měli problém sehnat ji, maximálně na aukru, ale po vyzkoušení jsem byla docela zklamaná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááánooo! myska: no jo, uz to zacina. Snad to dobre vyresite! Ja byla v sobotu cely den s Lenickou a musim Vam rict, ze byla skutecne nadherna nevesta, takhle si predstavuju opravdovou prïnceznu. Saticky ji padly jako ulite, je stihla jako proutek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: také se připojuji ke gratulacím :-) teď se nám to tu začne pomalu rozjíždět se svatbičkami ... vždyť už jen 14 dní a mám totaky za sebou, uff :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je tady nejak mrtvo a to zrovna, kdyz se mi nechce pracovat... Kde jste vsechny? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) jéé, už se to tak blíží..dneska nás nasrali na matrice...ta ženská ma dovču a ta co ji zastupuje nám řekla, že máme na ni počkat a kdesi cosi..takže týden před svatbou půjdeme vyřizovat papíry..asi mě trefí šlak..jak kdybych nic jiného na práci neměla... jinak jsme o víkendu zase objížděli rodiny, už je snad konec;-) ještě pošleme nějaká oznamka poštou a je to;-) dneska příjde švagrule a budeme dávat dohromady výzdobu a doobjedná se vše potřebné;-) už to tááák letí;-)
Odpovědět
ahojky, já o víkendu skládala krabičky na výlsužky, pytlíkovala mandle, zkoušela dort s marcipánem a včera jsme celý den dělali kuchyň... Ještě musím vytvořit truhlu na přání a příspěvky, ten čas letí to je hrůza... Výzdobu už mám snad komplet, jo jediný co nám chybí je smetáček s lopatkou :-D Jo a v pátek si konečně jdeme vyzkoušet vyrobené prstýnky a pak za 3 dny už prý budou hotovi, tak se konečně dočkáme, už jsme začínala mít strach, měli být hotové na konci května :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Lení moc moc gratuluju,přeju hodně štěstíčka.....je super,že vám svatbička bvyšla a bylo to krásný ;-) já jsem měla v pátek rozlučku.No a z mé strany bez alkoholu,skoro teda,protože holkám to začalo být podezřelý,jelikož mě znají,tak jsme si dala 2 skleničky šáňa a crcala jsem je celý večer :-) To mimískovi určitě neublíží :-) A vlastně to byla akce po které mi nebylo doma špatně :-) jo má to i své výhody ... Chci se zeptat,nevíte někdo jak je to s chomoutem??dává se i samostatně nebo jen s koulí??Když se dá samostatně,tak co pka??taky se to nějak vyplácí nebo tak??
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: Markét, mě se nechce pracovat nikdy :D ale dneska dělám že něco dělám... :D udělala jsem zápis z porady a tím pro dnešek asi končím :D mysickaaa: letí to strašněěěěěěěěěěěěěě... už jen 19 dní! chjoooo... hanni: prstýnky budou, neboj! a ten drotík vypadal skvěle.. takže si ho budeš ve finále dělat sama místo cukrářů? ;-) my včera byli v makru nakoupit vody na raut.... děs.. taťka byl zas nepříjemnej hrůza! :-/ to nevím, jak nám ten raut bude dělat když je vidět že ho to nebaví! :-/
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Lucí tak to nevím... páč já doufám, že nic takovýho mít nebudeme... akorát přímo na tom místě, říkala paní... že na dvou stromečkách bude mezi nima nějaký stuha a tu akorát spolu přestřihneme něco jako symbol "vstup do nového života" nebo něco takovýho povídala...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : no já jsem s parcí taky dneska skončila :-) nuda jako vždycky :-) a neboj třeba se taťka jen špatně vyspal,do svatby ho to 100% přejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: nepřejde... on je takovej pořád.... už je morous pěkně dlouho :-/ a nevím proč....
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : aha..no oni s tím přišli přítelovo kamarádi tak mám za úkol zjistit co a jak...jenže na netu o tom nic není... tak fakt nevím jak to nakonec dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
Marti : ale v den svatby určitě nebude to by si neudělal,bude to jedna z hlavních lidí...uvidíš že bude v pohodě,třeba to na něj teď začalo dolíhat...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: snad to bude taťka ve svatební den v pohodě! hlavně ty buď v pohodě a neřeš ho! nenechej si to tím zkazit! areviv: jak s chomoutem a tak nevím..neděláme to..ale určitě si myslím, že se to nemusí dávat dohromady, ale nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem si řekla, že prdím v můj svatební den na všechny :D ať si říká kdo chce co chce :)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: ty děláš truhličku na přáníčka? není to zbytečnost?? taky jsem jí chtěla,ale četla jsem v diskuzi Co bylo na svatbě zbytečné, že se to neujalo. že hosté stejně dávali všechna přáníčka a vše přímo novomanželům do ruky při gratulaci nebo i později.
Odpovědět
Profilova fotka
...u nás se teda obálky předávají už ráno na snídani, těžko pak někdo bude dávat ty tisíce někde po obřadu na hromadu ;-) takže já mám taky v plánu nějakou pěknou krabici, udělám tam díru, aby to bylo jako poštovní schránka a napíšu nějaké povídání aby všichni věděli k čemu je to dobré :-D
Odpovědět
mavo: no myslela jsem původně, že sama udělám dorty pro rodiče, ale vzhledem k tomu, že na to nebude čas, tak ne. Jinak už jsme našli náhradu a dokonce ještě levnější než jsme měli původně, takže super, třípatrový svatební dort, dvě srdce dorty pro rodiče, 3 kg koláčků a dovezou to na místo a celková cena 3640,- Jsem skoro upadla, fakt poloviční než tady... A to jsme o víkendu byly ve 2 cukrárnách v Kladně a ten přístup děsný, v jedný nás seřvali, že jdeme pozdě, jenže za to jaksi my nemůžeme že paní jde na operaci...za dorty chtěli 4.500 a za dovoz přes 3 tisíce, přístup strašný a to prej je ta paní vyhlášená s dorty, vozí prý dorty i na Moravu... areviv: chomout se dává pro označení, že už je v chomoutu a nijak se vykupovat nebo něco nemusí, prostě jen pro pobavení jak mu to sluší :-) koule je horší, to musí nevěsta přeřezat, to mě čeká, doufám ,že mi dá tajně někdo klíč :-D
Odpovědět
mmarch: přesně jak píše kajsav, nevím kam bysme to dali, kdyby nám to všichni dávali do ruky, hlavně to bude anonymní, tak se nikdo nemůže cítit blbě, že třeba dal míň peněz než ostatní...takže vyrábět budu, už mám koupený karton... mavo: můj táta je taky morous, ono je to taky možná tím, že se vdáváme, přece jen tátové jsou na dcery hodně vysazený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni a odkud to máš teď?
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyy :( my jedeme na svatbu ještě ten večer po obřadu do Českýho krumlova... a chtěla jsem koupit lístky na to otáčivé hlediště, ale před měsícem nebyla možnost ještě ty lístky na 10., nebo 11.7. koupit... a teď je volno jen 10.7. ve 21,30 (trvá nám to tam z domova asi hoďku a půl...) a nebo na 11.7. poslední dvě volný místa, ale ne vedle sebe :(((( já nevím co mám dělat... :( jestli objednat ty na 11.7. ale ne vedle sebe a kdyžtak tam někoho poprosit a nebo na 10.7., ale to bysme už fakt museli z rautu odjet brzo....
Odpovědět
mavo: e-dorty.eu, a proč jedete do Krumlova?
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: máme tam zaplacený dvě noci v hotýlku, jako na svatební noc a cestu... k moři nikam nepojedem když stavíme ten domeček tak už na to nejsou penízky, ale někam sme jet chtěli... a krumlov je nádherný
Odpovědět
mavo: no krumlov je krásný to jo, taky jsem tam tenkrát byla s bývalým v moc pěkném penzionku, myslim romantik se jmenoval, měli tam pokoje podle květin...taky jsme teknrát chtěli na divadlo ale je to fakt fuška sehnat lístky, to vůbec nevím co ti poradit, toho 11. bych asi neriskovala, většinoou lidi tam chodí spolu a skoro nikdo nejde sám... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?