Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
myska: tak at si poridi kazda podle sveho ne, jim treba rekni at to maj v jedne barve, ale kazda podle sveho co sezene...
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: já už jsem svolná ke všemu, ale ta druhá si je chce nechat proplatit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...já mám teda malé družičky, kterým jsem teda šaty koupila, ale pokud by mě některá z kamarádek požádala jestli jí půjdu za družičku, tak bych byla moc ráda, těšila bych se a že si budu muset družičkovské šatičky koupit nebo nechat ušít bych brala automaticky stejně jako to, že si je sama zaplatím, já nevím no, přijde mi to od holek trošku nefér :-|
Odpovědět
myska: co si vzít nakonec družičku jen jednu? S jednou se lépe dá domluvit, abys nebyla třeba úplně bez družičky. Já tedy družičku nemám ani jednu, ale taky mi přijde nefér, že Ti holky kazí předsvatební dny :-| místo, aby Tě udržovaly v pohodě a aby ses mohla na svatbu těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: souhlasím s holkama, je to od nich nefér..a nenechej si zkazit těšění a přípravy! Když se jim nechce, je to jejich chyba...a kdyžtak si vezmi jen tu jednu...drž se! a zítra se nám vdává Lenička;-) určitě se jim to vydaří ještě stokrát lépe než si to vůbec představovali;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neovo a hanyzka: ta jedna je v poho, sama mi řekla, že ji přijde blbý, aby po mě chtěla zaplatit šaty a když jsem tý druhý řekla, že to vypadá, že družička vůbec nebude, tak mi řekla, že nechce být jen obyčejný svatebčan ]-( ....nevěděla jsem, že je rozdíl mezi "obyčejným" svatebčanem a družičkou :-N. A to ještě po mě chtěla, abych ji domluvila kadeřnici ]-( .... místo radostí jsou starosti
Odpovědět
myska: tak to Ti nevím, ale asi bych jí poslala někam...co to je za řeči...obyčejný svatebčan ]-( tak tu bych si asi za družičku nevzala...a ať se třebas zblázní, když se jí nelíbí jít se podívat na svatbu...tak teda ať nechodí 8-( Vím, že se to lépe říká...ale na mě by tohle bylo fakt moc ]-( ale fakt si nenech zkazit přípravy a těšení...vezmi si tu jednu, která je v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
...taky bych jí asi poslala někam s takovýma řečmam, co si to vůbec dovoluje a když chce dělat krky tak ať tam nechodí a je to :-| vzala bych si opravdu jen tu jednu která je v pohodě, tahle si to zaslouží mít tuto krásnou funkci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: družička je důležitá funkce.. teda aspoň já je hodně zaúkoluju a holky byly nadšený že můžou jít za družičky.. měl by to být někdo, kdo si toho váží a ne ta tvoje druhá!!! jedna je taky dobrá ;-) lepší jedna než žádná! na druhou se vyprdni, nebo popros nějakou jinou kamarádku
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc mavo: problém je ten, že já moc kamarádek nemám :-( no jsem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a co nějaká holčina ze školy?
Odpovědět
myska84: taky bych si být tebou vzala jednu drůžičku, tu která o to stojí. Měly by ti pomáhat, od toho snad drůžičky jsou a ne dělat problémy. Na tu druhou bych se vykašlala. Já myslím že teď máš starostí víc než dost, tak ať ti ještě nepřidělává další ;-) Jsem zvědavá jak si to užije Lenka a těším se na fotky. Snad je u nich lepší počasí než tady :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
renous: jsem dala akorát prádlo ven, tak doufám, že pršet nebude ]-( jinak jsem zralá už na blázinec :-D mavo: to jsou všechno mimo Jihlavu :-), si prostě umím vybrat školu, takhle jsem to měla i na střední a ze základky se s nikým nebavím protože jsem byla outsider :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem definitivně bez družiček :-(
Odpovědět
myska84: neboj zvládneš to i bez nich, já je taky nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renous: já vím že jo :-) tak já se jdu holky chvíli učit, mám před sebou 3 zkoušky a chtěla bych je všechny dát, i když si myslím, že je to hodně nereálný :-N. Ne že bych si nevěřila :-), ale je málo času. Ještě že jsem termín svatby nedala na červen, to bych byla už na blázinci :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
myska tak ani ta jedna holka nakoniec nebude druzicka? sama to odriekla alebo si nechcela iba jednu druzicku? to mi je luto :-( tak prajem aspon prijemne ucenie a pohodove zvladnutie skusiek.
Odpovědět
zdravim pri sobote, tady bylo (u prahy) cely den docela hezky, takze Lenicce to urcite hezky vyslo... Ja dnes delala dort, zkousela jsem potahovat marcipanem a neni to zas tak tezky, ted otazka jestli to bude k jidlu :-D ale asi jo... Taky jsme objizdeli cukrarny a ptali se na ten dort, co nam vybouchl, ale vsude rikaji, ze uz je dots pozde, no ale nakonec snad jedno mame v zaloze, tam budu v pondeli volat, tak uvidime. Teda ale reknu vam v jedny cukrarne nas zenska servala, ze uz je pozde, ze jsme nestacili rict ani A, neprijemna byla, no a kdyz nam rekla, ze by nam ho privezli za 3 litry, tak jsme meli dost a odesli :-D dneska jsou desny lidi a to to prosim nebylo v praze ale v kladne.. desny. Prave jsem doskladala vsechny krabicky na vysluzky a oblepila, zitra budu tvorit truhlu a davat mandle do pytlicku a urcite jeste neco, posledni volny vikend. Prostit vikend final zkouska satu, rozlucka, dalsi vikend jedeme na moravu pro vino a pak uz je svatba, je to hruza jak to uteklo, clovek si porad rikal casu dost... teda jsem se nejak rozepsala, tak hezky sobotni vecer!
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: ani jedna nebude. ta co to chtěla proplatit se už neozvala, a druhá mi napsala: ja nepotrebuju se za kazdou cenu dat do druzickoveho-a navic tobe to dela zbytecne starosti...uzivej si poslednich dnu kdy jses slecna a nelam si hlavu takovejma vecma:)))mam te moc rada a na tom nic nezmeni ani to ze ti nepujdu za druzicku :-* hanna: jsi mi připomněla že ještě nemám jako vývazky....a rozlučku mám 2.7. a sousedovic holčima má 3.7. oslavu narozenin, to mě asi jebne :-D....
Odpovědět
Profilova fotka
myska aspon ze ta jedna kocka ta chape. neboj, urcite budete mat krasnu svadbu aj bez druziciek, a to je predsa to hlavne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě asi za chvíli odvezou do cvokhausu ]-(. Volala mi ségra, jde mi za svědka a bydlí od jihlavy cca 200 km, že ji vedoucí den před svatbou nedá dovolenou, a ségra je v práci do 19:00 ]-(. Sice máme obřad ve 13:00 ale nikdo nebude mít čas pro ni dopoledne jet :-( a autobusy jezdí, ale ona jede od nás domů i 3 hodiny ]-( . Bych tu její vedoucí poslala do pr*** já jsem taaaaaaaaaaaaaaaaak ....... ]-(
Odpovědět
Mysko84, no to jsou tedy veci:-( te dobre druzicky se drz, je to bezva holka podle toho co píšeš. určitě už vše bude dobré
Odpovědět
Profilova fotka
myska: ať se ségra hodí marod.. šéfová je pěkná k*áva, když jí nedá volno, ani půl dne... tak ať se jde vycpat... ještě ti v práci zjistím, jestli na to nemá ségra nárok normálně ze zákona.... ať si teď něco nevymýšlím...
Odpovědět
myska: no koukam, mas to teba pekne stresovy... vyvazky musim taky dodelat, ale chybi mi jich uz jen 5... a s tou segrou, teda to ma fakt hnusnou sefovou, kor kdyz ti jde za svedka... Jinak ja taky cekam, co nam jeste vybouchne, pritom toliko veci ma clovek dopredu a stejne se na to neda spolehat...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: mě by to taky zajímalo, jestli má na to nárok, když jde za svědka. hanna: no doufám, že se už nic nestane, nebo si jdu sbalit kufřík a jdu k nám na kopeček (tam je totiž blázinec).
Odpovědět
Profilova fotka
holky sranda :-D, já se tak kochám na rajčeti svatebníma šata a vzpomínala jsem, jak jsem si je šla zkoušet a koukám na ty svoje vybraný šaty a najednou přítel ve dveřích :-D tak mu říkám: jdi pryč :-D tak chudák odešel a já to mohla vypnout. Celou dobu nic a pár dní před svatbou by je málem viděl. Doufám, že z toho opravdu nic neviděl jak mi říkal :-). jinak, ségra přemýšlí, jestli nemá dát v práci výpověď, že je to tam celkový na bednu.....já nevím, co ji mám poradít :-( bez práce být nemůže, protože má půjčky :-( a peníze potřebuje. No jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky já už jsem panííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-D Bože,to bylo včera tak krásný!!!!!!!!Pohádkový!!!! x-) máte se všechny na co těšit!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera gratulujeeeeem ;-) ;-) ;-) ;-) takze vsetko dopadlo podla predstav?
Odpovědět
lera1: gratulujiiii:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: gratujuju paníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí jé já mám radost!!!! :-D a těším se na fotky hledala jsem na netu, jestli má svědek nárok na den volna a našla jsem tohle :-(: Poskytování volna s náhradou či bez náhrady mzdy upravuje nařízení vlády č. 590/2006 Sb. Nárok na volno s náhradou mzdy při svatbě mají pouze ženich, nevěsta a jejich rodiče (viz bod 5) uvedeného nařízení). Na svědky se tedy volno s náhradou mzdy nevztahuje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?