Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
draks ahojda ;-) prstík už je lepší,mám ho jen zafixovanej,jdem s taťkou v pondělí na houby. Naposled jsme ušili spolu cca 25km a ani jsme nevěděli kde jsme :-D
Odpovědět
kdepak jste? |-|
Odpovědět
jooo jinak vše vyříkáno tak tady zase můžu mít fotky a podobné tomu věci :-D
Odpovědět
Tak to je fajn, že už je to vše ok. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, to tady sneska nikdo z vás není? :-|
Odpovědět
ahojky já jsem teď přišla k pc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem tady taky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj! Treisi: Jsem ráda, že je již vše ok :-) Fotky se dobře zmenšují v Malování - obrázek - roztáhnout či zkosit - snížit % ;-) Jinak, jelikož jdu na tu operaci, můj výběr šatiček se přesouvá již na týden 20. - 24. 7. x-) Už se moc těším!
Odpovědět
draks - taky budeme mít svatbu v Hradci nad Moravicí - 17.7.2010 :-D
Odpovědět
já šaty nechávám až po novém roce, pokud nebudu mít stálou váhu tak to nemá cenu... jinak dnes se celej den valím, je tady Jízda králů ale to množství lidí které neznám mě odradilo někam jít 8-(
Odpovědět
kdepak jste? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak hlásím změnu - z úterý 20.7. jsem to ukecala na sobotu 17.7. :-) největší důvod byl samozřejmě den (úterý) a s ohledem na příbuzné, abychom si to taky pěkně užili :-D! Už začínám pomalinku nakupovat zatím menší věcičky. Jo holky, máte představu, kolik nás bude toho 17.7.?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj!:-) Koukám, že je tady o svátky poměrně mrtvo.... :-D anisek: Úterý vážně nebyl moc dobrý nápad, sobota je mnohem lepší ;-) Strašně se mi chce něco připravovat na svatbu, přemýšlím, zda pomalilinku nezačnu s vývazky... :-N
Odpovědět
anisek hoodně Vás bude,my máme v ten den bohužel obsazenej sál :-S Miláček dnes natřel tvrdel papír barvičkama a raznicí dělal srdíčka, pak tři nalepil na obálku a řekl : Nudil jsem se tak jsem něco udělal, a pokud chceš tak budeme mít takhle obálky na oznámko. :-D Teda čučela jsem :-D
Odpovědět
Holky chcetěla jsem se zeptat,hodím do alba jmenovky jsou stejné jako oznámko,myslíte,že se budou hodit k zlato - bílo - smetanové výzdobě? Zjistila jsem,že by jsem se do 8kč nevešla ani kdyby jsem chtěla :-| a tyhle stojí 8kč
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Tak to je Zlatíčko!:-) Hoď to tam a zkouknu to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám rozhodnuto, svatbička bude v barvě bílá - bordó (tu barvu miluji), miláček souhlasil :-D
Odpovědět
momentík hned to tam dám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
243. pavlinkaaaa 17. červenec 2010 Frýdek-Místek 244. ikecka 17. červenec 2010 Vsetín 245. moloko83 17. červenec 2010 Nymburk 246. kacikapepik 17. červenec 2010 Pardubice 247. sarkalanga 17. červenec 2010 Praha 248. leni855 17. červenec 2010 Praha 249. eulalie 17. červenec 2010 Hodonín 250. pumickaa 17. červenec 2010 Zlín 251. xpila 17. červenec 2010 Praha 252. michaellla 17. červenec 2010 Teplice 253. biscocho 17. červenec 2010 254. anisek 17. červenec 2010 Ústí nad Labem 255. ika.p 17. červenec 2010 Brno 256. kreshover 17. červenec 2010 Liberec 257. bibik 17. červenec 2010 258. petroneela 17. červenec 2010 Praha 259. ivunka17 17. červenec 2010 260. aleksandar 17. červenec 2010 Brno 261. kacenka10 17. červenec 2010 Mělník 262. martineska 17. červenec 2010 Frýdek-Místek 263. jphappy 17. červenec 2010 Uherské Hradiště 264. zuzilinka 17. červenec 2010 Opava 265. boblenka 17. červenec 2010 Náchod 266. timi1463 17. červenec 2010 Chrudim 267. ludvik 17. červenec 2010 Jablonec nad Nisou 268. gabcam1 17. červenec 2010 Brno Tak jsem jukla na seznam členů s datumem svatby na 17.7. a je jich celkem 26 jen registrovaných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Myslím, že s těmi jmenovkami vůbec nešlápneš vedle ;-)
Odpovědět
irenka: uvidím jaké budou v reálu a kdyžtak tam dám malou zlatou mašličku
Odpovědět
Profilova fotka
Ta také neuškodí... Uvidíš, až dorazí, jak budou ve skutečnosti vypadat 8-)
Odpovědět
už jsem domluvená s Přemou,že až budou peníze tak necháme natisknout oznámka a pozvánky,pak až zbytek
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, penízky, věčné téma... =-) Vždyť je taky času dost, viď?:-)
Odpovědět
jj snad to zvládnem :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá hurá hurá! :-D Pěkný podvečer a papa :-)
Odpovědět
ahojte, ja planujem na 3.7.2010...hehe ako ste na tom, ja neviem co mam skor spravit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je naás na 17. 7. fakt dost;-) jsem tady jen na skok;-) mám toho teď nějak moc...my budeme mít svatbičku levandulovo - slunečnicovou;-) slunečnice moje láska a levandule přítelová láska;-)
Odpovědět
Ahojky, dneska jsme se s miláčkem byli podívat na Hrádku u Nehcanic, chtěli jsme se brát tam, ale nějak mě to nezaujalo. :-| Tak se ještě musíme vypravit na zámek Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou a pak se uvidí, jiný hezký místo v okolí mě nenapadá, tak jsem na to zvědavá :-)
Odpovědět
Tak na 10.7.2010 jsem napočítala 32 svateb, takže to je taky docela mazec. No ale u nás se to uvidí podle místa, třeba zjistíme, že v to naše datum neoddávají a budeme to muset posunout. =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?