Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...držím moc palce :-)
Odpovědět
kajsav: Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova:tak samozřejmě ty znáš svého přítele nejlíp a ty sama víš co na něj platí. Hlavně ať vám to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
renous: krabičky mám 14x14x9cm... a k nim víčko
Odpovědět
e-trousilova: tak to by mě teda asi dostalo, kdyby mi řekl, že to chce zrušit ]-( Ale myslím, že se to uklidní a svatba proběhne tak, jak to máte zařízený ;-) Neboj... u nás jsem to byla já, kdo začal s tím, že to zruší...štvalo mě to všechno kolem...já chtěla svatbu jen my dva a svědkové...a jen obřad a nic víc, ale přítel s tím nesouhlasil, tak máme tu nejmenší svatbu jaká v naší rodině jde...i tak se nám to vyšplhalo na 16 lidí na oslavu...ale přítel se těší, já zatím o něco méně, protože ještě mi pár věcí chybí... Držím palce, aby se to brzo rozjasnilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: mrknu :-) neovo: taky nás bude oddáavt málek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova:tak to by mě asi dostalo. Nevím, jak bych reagovala. Možná bych to nechala odležet a uvidíš, jak se to celé vyvrbí. Každopádně budu držet palečky, aby vše proběhlo tak jak sis to představovala.
Odpovědět
Myska84: jé tak to je super, a kdy že to máte? chci se 24.7 jít na radnici podívat jak oddává:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoky, děkuju moc :-). Včera jsme ještě šly do obchoďáků u nás, ale po růžový barvě a hlavně hezkých šatech se slehla zem....tak jsem mrkla ještě na otto, vybrala dvoje šaty a uvidím, jak se budou líbit, ale moc tomu už nevěřím. Začínám propadat nervům, a příští týden mě čekají 3 zkoušky, takže nevím co dřív :-( neovo: 10.7. ve 13:00
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky! Myska: neboj, to se vyvrbí...!!!! My dneska pečeme zkušební frgály, takže se tady obejvím možná až večer;-) včera jsme byli kvůli domečku - bude super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem našla jednu nevěstu, které opravdu nadělali bublifuky fleky na šatech... ne nadarmo mě paní v saloně varovala http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
mmarch: to si člověk taky musí koupit ten svatební bublifuk co fleky nedělá a ne nějaký obyčejný z hračkárny... já mám takové ve tvaru dortu a bubllin z toho jde hodně a fleky to žádné nedělá :-) takže bych se toho nebála Teda venku je ale hnusně. Já dnes přinesla koláčky do práce, ale nejsou nic moc, nebo nevím, asi jsem měla jinou představu. Našla jsem tady, že dobré dělá Krušovická pekárna, tak to mám od nich a nic moc. Nehledě na to, že říkali, že na kile jich má být kolem 200 ks a bylo jich tam jen 140...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hannahsyr: no ono záleží asi i na značce, jedna nevěsta tu psala, že měla značkový ze salonu a taky dělali vleky a nebyly suché...
Odpovědět
Profilova fotka
BUBLIFUKY: já jsem to měla podobně, paní v salonu mě varovala, že není možné používat normální bublifuky, protože opravdu dělají fleky a popravdě když si vzpomenu na dětství a na to jak se mi ty mokré bubliny rozprskávaly na nose nebo na zdi, tak mě to ani nenapadlo abych je kupovala...už jsem to tady psala do několika diskuzí a byla jsem nařčena že jsem naletěla na reklamni triky svatebních výrobců, že ty svatební bublifuky jsou stejné jako normální akorát je to tvar dortu atd. NENÍ TO PRAVDA...na aukru jsem nakoupila bublifuky ve tvaru dortu, stejné co měla paní v salonu akorát levnější 17,- bubliny jsou suché, zkoušela jsem to doma na zdi, na oblečení a nikde nic, opravdu se to nedá srovnat a cena podle mě není vysoká...někdo tady psal že si koupil bublifuky v hračkářství za 15,- takže ušetřeno téměř nic a strachovat se o šaty, do toho bych fakt nešla...
Odpovědět
Profilova fotka
...chtěla jsem se zeptat holky jak to máte s hudbou k obřadu? My budeme mít normální civilní obřad, máme to venku a mám objednané smyčcové kvarteto, teď hledám vhodné skladby, chtěla bych spíše něco modernějšího, nevím přesně kolik těch skladeb má být, poradíte? Někde jsem tady četla, že jedna je na nástup ženicha, druhá pak na nástup nevěsty a to nevěsta čeká než dohraje celá skladba a pak jde ona, počká se zase než dozní celá a pak začne obřad? Pak jedna skladba na prstýnky atd. a jedna nakonec na gratulace ale nevím jestli není ještě něco mezi řečí oddávajícího...než začne říkat táži se Vás slečno nevěsto atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to záleží na domluvě s oddávajícím a s hudbou a tak. Nám klavíristka řekla že je zbytečné dávat dvě skladby pro ženicha a nevěstu že to stejně nikdo nevnímá protože s příchodem ženicha je tam rušno jak za ním chodí hosté a sedají si a tak, takže to nám dá mendelsona oběma, pak druhá pod řeč oddávajícího, pak třetí prstýnky a závěrečná čtvrtá po prstýnkách, ale jak říkám záleží na domluvě někde se hrává i pět šest skladeb.
Odpovědět
kajsav: tak pro housle by se hodil třeba Pachelbell, mě se moc líbí a na živo to musí být super, zkus se podívat na seznamu do mailu hudbasvatba a heslo beremese, tam je hrozně moc různých písní a návrhů... Jinak my máme celkem asi 7-8 písní, nástup ženicha, nástup nevěsty - ten se pak utne, pak na proslov máme mít hudbu beze slov asi 10 minut a pak máme svoje 4 písničky, většinou ty gratulace prý bývají dlouhé, tak aby tam něco hrálo...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky, nějaký menší seznam už mám, samozřejmě Pachelbellův Canon nesmí chybět ;-) pak tam mám Andrew Lloyd Webber - Memory to bude taky krásné na housle a taky ještě Hallelujah na housle je krásné, takže 3 songy by byly no ;-) mrknu ještě do toho emailu, díky moc.
Odpovědět
Tak hudbu na obřad jsme ani neřešili...v kostele asi bude schola a při příchodu bude znít klasicka na varhany...ale ještě jsme neměli poslední sezení s farářem, tak uvidíme, co nám řekne :-)
Odpovědět
kajsav: my máme obřad taky venku, hudbu budeme mít asi z notebooku :-D řekli mi, ať to máme cca na 20minut, na podkreslení toho, když bude oddávající mluvit, dáme jen hudbu bez zpěvu, ale asi ne žádnou "klasiku" ještě to nemáme úplně promyšlené, ale bylo by na čase :-) dneska jsem byla na matrice, zeptat se, jestli nám rada města povolila obřad v zámeckém parku, byla to spíš formalita, ale musí se to dát na schválení, samozřejmě že to povolili. Taky mi dnes přišel hřebínek do vlasů, přidám do alba a příští pátek půjdu ještě jednou na zkoušku účesu, trošku ho chci pozměnit a zkusit ten hřebínek. Jsem se nějak rozjela, omlouvám se :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
renous: jo jo taky jsme dávali žádost o konání obřadu mimo obřadní síň, ale paní nám to hned odsouhlasila a bylo hotovo :-D chtěla jsem na obřad houslistu ale bylo mi řečeno že je to málo, že by na té zahradě nebyl moc slyšet, takže proto celé kvarteto ;-)
Odpovědět
kajsav: kolik u vás chtějí za obřad mimo obřadní síň?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat jestli už jste začaly péct? Já mám svatbu 10.7 a někdo říká, že ještě brzo a někdo zas, že už bych měla začít. Tak nevím
Odpovědět
elisn: mám svatbu 8.7. a ještě nepeču a péct budu až těsně před...ale my budeme dělat hlavně koláče a nějaký cukroví udělá tchýně...tak ta možná příští týden něco napeče. A koláče budem dělat den před svatbou, aby byly pěkně čerství, budou z kynutýho těsta a dvojctihodný :-)
Odpovědět
ellisn: my jsme si nechali upéct :-D ale paní říkala, že to můžeme ještě 14dní předem pozměnit, tak bude asi péct až za týden máme to taky 10.7.
Odpovědět
Profilova fotka
renous: platili jsme 1.000,- ;-) ...my taky nepečeme ale necháváme péct, je fakt že mamka bude pomáhat u cukroví a koláčů protože máme všechno po známosti, ale kdy přesně budou všechno péct, to nevím
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mám ještě čas, dík
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak družičky jsou odpískaný :-(
Odpovědět
myska84: jak to???
Odpovědět
Profilova fotka
holkám se do toho už nechce :-( tak se snažím pořád jednu ukecat a hledat řešení :-(, ale asi je to marný. Já se tak těšila :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?