Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: mě bude česat a pomáhat s líčením sestřenka, která dorazí k nám, od jedné kámošky kadeřnice i kosmetička dorazila v pohodě k nim domů a ujeté km si nepočítala, od další taky dorazila,ale vzala si něco i za benzín. Je to lepší když dorazí domů, protože i během česání je třeba pořád něco dolaďovat, pořád po nevěstě něco chtějí... možná je lepší když nebudeš doma,že nikdo nebude otravovat,ale zase jsou věci co pak na tebe stejně počkají až dorazíš domů, ale je lepší využít třeba čas kdy máš natáčky na hlavě.... jinač přeji všem dobré sluníčkové ráno
Odpovědět
Profilova fotka
myska: No to naprosto chapu, ze Te to nastvalo :-/ Je to naprd, kdyz se neco takhle komplikuje, hlavne, ve chvili, kdy se to fakt blizi. A Tys jim ty saty platila? Moje druzicky si koupily stejnou latku a satky si nechaly usit kazda podle sveho navrhu, jen material je stejny a vsechny jsou zdobene stuhou v pase nebo pod prsama. Taky jsem uz na ne zvedava. Ja si kosmeticku budu domlouvat teprve dnes :-D Hrajem vecer divadlo a lici nas takova moc fajn holka, tak ji zrejme oslovim, porad jsem mela na to cas, to resit :-D Jinak holky, vcera jsme byli pro prstynky a jsou prenadherne, uz tak stokrat jsme si je zkouseli a vecer se od nich nemohli odtrhnout!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no to je právě to, že jedna není ochotná si je zaplatit, a ťuká si na čelo, že si je zase druhá chce zaplatit....takže tak ale ty šaty byly oboje za 500 a pár drobných. To je tak, když každá bydlí jinde a teď nevím, jak to řešit. V práci už blbnu, dělám jeden sek za druhým, doma taky dělám hovadiny.... mě je ten náš snubáček pořád velkej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: taky pořád otvírám krabičku s prstýnky a pořád si ho zkouším a prohlížim ze všech stran :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: vyrobili ti ho velky? Budes ho nechavat nejak zmensovat?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: mě ho zas udělali menší, ale už jsem ho dala zvětšit, o číslo se to dá v pohodě natáhnout.... tak už je ok
Odpovědět
Profilova fotka
lostris a mmarch: jsem si asi blbě změřila prst, to je tak, když se jde prstík měřít v zimě :-D. Já si pořád říkám, že prst ztloustne :-N ale už čeká asi půl roku a ono pořád nic.....ty jo, začínám šílet za 3 týdny je to tady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska: treba bude na Tvoji svatbe takovy hic, ze ti prsty napuchnou a prstynek bude akorat :-) Ja mam vzdycky v lete napuchle prsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: šatky nějak dopadnou! já je objednávala přes aukro.. pošlu ti pak odkaz, třeba na něco natrefíš! a prstík fakt ztloustne.. mě přes léto natékají, tak se zase bojím, aby mi ho v létě mohl Kája vůbec nasadit :D lostris: holky (kosmetička a kadeřnice) a přijedou ke mě.. obřad máme v 11 a kadeřnice říkala, že dorazí už v 6!!!! lera: Leničko... já ti přeju... abyste jste měli takové manželství jako máte i předmanželství!! PRotože to co tady pořád píšeš, tak se máte.... mooooooooc rádi! tak ať vám to drží a trvá!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky já pojedu ke kadeřnici do salonu a tam přijede i kosmetička, cestou domů pak vyzvednem kytí :-D myska: a koukalas třeba na otto, bonprix a tak? tam taky mívají hezké šaty a dodání je ok, já jsem si z otta objednávala plavky a za 14 dnů byly doma ;-)
Odpovědět
lera: užij si svůj svatební den co nejvíc a krásné manželství ;-) Ten Tvůj stres chápu...taky to na mě začíná působit a to je to přesně ode dneška za 3 týdny |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mam z natekani prstu strach. glumbi: z toho bonprixu si objednala na nasi svatbu saty svagrova, v katalogu vypadaly nadherne, ale pak dosla takova "hadra", ze je hned poslala zpatky a vcera si koupila krasne v obchode.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, já se snad půjdu oběsit :-( Ten můj se asi lekl, že už je to za pár a vypadá to, že chce couvnout. Buď chce svatbu úplně zrušit nebo mít jen svatbu typu my dva a svědkové a nebo prý řekne ne :-( :-( :-( Já fakt nevím co mám dělat. :-( Přitom se nemá čeho bát, s ničím ho neotravuju a vše jsem tak nějak zařídila já, má sestra a taťka :( FAkt asi nepřežiju zrušení nebo omezení svatby :-(
Odpovědět
e.trousilova: to je mi fakt líto, zksute si o tom v klidu promluvit, vždyt už v tom musí být peněz....určitě to zvládete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova : dej mu čas...třeba jen dostal strach. jedte někam na víkend, nemluvte o svatbě. a nebo at ti řekne proč...určitě to dobře dopadne. budu ti držet pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: Treba se opravu jenom lekl, nijak na nej nenalehej a v klidu si promluvte. Chlapi holt nekdy tohle spatne nesou, kdyz maji byt stredem pozornosti. Doufam, ze to dobre dopadne, moc drzim pesti! glumbi: dnes uz frcite?
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: tohle stejné se mi stalo už 2x, přítel chtěl už 2x zrušit svatbu. Dostal prý strach, že pro mě nebude dost dobrý, že je to velký závazek, že se bojí, že mě zklame atd. Vždy to držel v sobě a pak to z něj najednou vylítlo. Tak jsme si o tom v klidu promluvili, ujistila jsem ho (snad 100x)že z toho mít strach nemusí, že mě určitě nezklame atd. a je to v poho... dokonce se i víc zapojil do příprav
Odpovědět
Profilova fotka
ono asi fakt bude pravda, že chlapi jsou větší poseroutkové jak ženské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jj čekám na pétu, ještě jel něco vyřizovat do kanceláře, pak naložíme auto, já si skočím na nehty a tra dá. nejdřív do hradce, kde necháme Barnabáška na prázdniny u babičky :-D a pak do chorvatska x-)
Odpovědět
Dnes je nádherné počasí děvčata vždy když mě ráno probudí sluníčko hned mám lepší náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: kamarádka mě taky odrazovala od objednávky oblečení z bonprix (měla jsem tam vybrané krásné šaty), že objednala 2x a pokaždé to byl hnusný materiál, hadra a nemělo to nic společné s tím na obrázku. Není nad to když si to sama osaháš a vyzkoušíš v obchodě
Odpovědět
Profilova fotka
whitevajda: U nas jeste slunicko nevylezlo, ale je fajn, ze neprsi :-) glumbi: To je super, poradne si to uzijte. Ja mela dnes hroznou noc, vecer jsem si dala dvojku vina a poustela si pisnicky a krasne se mi usinalo no a ve ctyri jsem se probudila a od te doby ne a ne zabrat :-/// To bude dnes hrozny den, vecer mame predstaveni, tak nevim, jak to zvladnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: právě že z aukra byly :-( glumbi: tak tam jsem nekoukala e.: to mě mrzí :-( ale určitě ho to přejde :-), ale chápu jak ti je :-(
Odpovědět
e.trousilova: tak uvidíš ještě je čas, třeba se to obrátí v dobré, i když já bych z toho byla asi taky hotová... naštěstí ten můj se vyloženě na svatbu těší, možná ještě víc než já :-) máte na to ještě víc jak měsíc, ale určitě bych od něj chtěla vědět důvod, proč k tomuhle najednou došel. glumbi: přeji krásnou dovču a tiše závidím, ale jen malinko, ty 3 týdny utečou jak voda a taky se dočkáme myska84: nějaký pěkný šaty taky prodávají na mimibazaru, myslím že značka ever-pretty nebo tak nějak a celkem pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: A promluvila sis s nim -jaky k tomu ma duvod?
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: tak to mě moc mrzí, chlapi někdy dělají unáhlená rozhodnutí nebo říkají věci, které třeba ani tak úplně nemyslí...zkuste si o tom v klidu promluvit, probrat to a uvidíš, občas se to stává... u nás taky proběhla hádka, že přítel prý chtěl od začátku svatbu jen ve 4 o čemž jsem teda já neměla ani tušení a stejně by mu to neprošlo :-D
Odpovědět
Taky si dupl, že by najednou chtěl svatbu ve 4 :-| Jenže to měl říct už na začátku, teď už je všechno domluvené a zaplacené. Takže když to zrušíme, přijdeme tak o 20 tisíc :-( Mluvit se s ním od včerejška nedá. Radši budu mlčet, slovo svatba v naší domácnosti zakážu a budu tajně doufat (snad ne marně) že je to jen přeháňka v mém slunečném životě a že ho to za chvíli přejde, svatba proběhne v pořádku tak, jak má a budeme oba rádi, že to máme za sebou a že jsme svoji.
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: a myslíš,že je to dobrý nápad nemluvit o tom a vyčkávat??? je lepší to řešit hnde dokud je ještě čas.... mému příteli rozmluva prospěla.... taky dělá často unáhlená rozhodnutí, něco se mu zrodí v hlavě a řekne to dřív než by nad tím zauvažoval...
Odpovědět
Profilova fotka
e.trusilova: Kazdopadne Ti moc moc drzim pesti, ja bych to asi neustala. Drz se!
Odpovědět
mmarch: Myslím, že to tak bude lepší, nechám ho alespoň týden přemýšlet a pak uvidím, co on na to. lostris: Děkuju, budu to potřebovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?