Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame na prstynkach datum a jmeno toho druheho :-) Dneska pro ne jedeme :-) Jsem strasne zvedava!!!! My mame rozlucku spolecne a bude nas temer 200 - des! Mame ale jen gulas, pivo, nealko, vino a pak nejakou sekanou atd... A bude nam hrat bigbitova kapela :-D Uz se tesim, snad vyjde pocasi, protoze jinak bychom se nikam nevesli, kdyby to nemohlo byt venku...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme na prstýnkách taky jméno toho druhého a datum... já si ani nemyslím, že by holky čekaly, že za ně v klubu budu všechno platit...
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch a co se týká focení, tak se fotí po obřadu skupinky a postupně ty lidi budou odjíždět na párty... nemáme žádný oběd, jen pak raut... takže se budeme fotit co nejvíc lidí až jen po nás dva a zbytek bude postupně odjíždět pryč
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dáváte něco svědkyni a družičkám? Nějaký dáreček nebo něco... nevím co...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Me to ani nenapadlo a za svedka mi jde kamarad, ale asi nic...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám akorát pro svědkyni kytičku a tu si pak nechá jako dárek :-D :-D :-D taky mě nenapadlo dávat něco svědkům...
Odpovědět
Svědkyně bude mít ode mě taky akorát tu kytičku...nejspíš menší vydání mojí kytice, jinak nic jako dárek neplánuju. A s focením...pár fotek, převážně těch společných uděláme už před kostelem po obřadu a pak pojedem po jídle jen my dva a fotografka...budeme mít takový volnější odpoledne, tak se těch našich pár hostů nudit nebude...někdo se půjde koupat nebo projet na lodičce, procházky a můj taťka se půjde podívat na houby :-N Akorát se musíme vždy vystřídat u udírny, aby nám pěkně hořel oheň a večer, aby se všichni vrátili na jídlo. A pak se uvidí :-) Holky já už jsem z těch všech příprav nějaká vyřízená...dneska jsem po 4 dnech volna (zařizování) celý den v práci a přijdu si jako mimoň :-( Bolí mě záda a nezvládám se soustředit na práci :-| Tak snad neudělám nějakou blbou chybu... :-S
Odpovědět
tak mi teď volal můj nastávající, že mu volala paní, co nám má dělat dort, že nemůže, že jde na operaci a pravděpodobně se nestihne uzdravit...tak musím shánět někoho jiného, ach jo...tahle paní byla osvědčená |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hani: zkus na Andělu cukrárna Evelína (dorty-domu.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: začínám si připadat divně, všechny máte tolik zařizování (4dny dny zařizování mi přijde hrozně moc)a já skoro nic...
Odpovědět
mmarch: ty 4 dny jsme dělali hlavně teréní úpravy na chatě, kde bude následná oslava...hodně se toho tam změnilo a ještě o potřebovalo doupravit...teď je to krásné a kompletní (ještě tedy švagr vyhází nějaký bordel po přestavbě chaty a nějaký další blbosti, který tam být nemusejí...pytle od cementu a tak)...nejraději bych dneska nechala organizaci a zařizování na někom jiném...aby někdo za mě oběhl úřady, zařídil vše potřebné a já jen přišla k hotovému, ale zase to stoí peníze, tak si člověk nevybere. A to je spousta věcí, který neřeším a nechci...nicméně jsem se od švagra dozvěděla, že na nás s manželkou a tchýní chystají nějaký překvapení =-) a že prý to bude super a že budu nadšená...a já z toho spíš mám předem kopřivku :-S Nesnáším překvapení a ještě takový, co mi zasáhne do svatby...a nedokázala jsem je přesvědčit, že nic dělat nemají, tak z toho fakt mám obavy, zas tak dobře mě neznají, aby věděli, co mě potěší :-| Ale prý to nemá nic společného z tradicema...což je jedině dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: tak to jsem i za tebe zvědavá, jaké překvápko na tebe čeká :-)
Odpovědět
Článek se načítá
mmarch: já teda ani moc ne...no za 3 týdny už budu vědět :-)
Odpovědět
My taky svědkum dárky dávat nebudem. Jinak v sobotu jedem konečně koupit oblek ten muj je hroznej všechno na poslední chvíli už jsem začínala šílet že pujde v těch montérkách :-o Horší to bude s těma botama ty budem muset jít vybrat do dětskýho má velikost 38 :-D
Odpovědět
tak já taky pořád řeším, jestli rozlučku jo nebo ne :-) Jestli jí budu dělat, tak asi jen s pár kamarádkama a asi bych zaplatila véču i to co se vypije. Na prstýnky jsem si nechali vyrýt jméno a datum lostris a mavo: jak velké jste kupovali krabičky? 18x18?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ;-) my mame na prstenoch tiez mena a datum svadby. a dnes sme si objednali svadobne pohare a uz nam aj vytlacili tie oznamenia, tak ich uz mozme posielat a roznasat po rodine ;-) a este sme boli aj na matrike vybavit formalne zalezitosti. uz potrebujeme iba koselu, kravatu a topanky pre draheho a popolnocne saty s topankami pre mna, a mame vsetko ;-)
Odpovědět
Já jsem rozlučku dělat chtěla...s pár známými, ale už to nestihneme...dost v tom začal zmatek, protože jadna známá už jela hned v květnu na dovču a teď jede další, tak naše rozlučka už bude postsvatební...termínově jsme se prostě neshodly :-S Ale co nebude to rozlučka, ale přivítačka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsme si na poslední chvili přivezli domů nove autí,takže nemusíme zítra vlakem :-D a taky vám chci říct,že jsem strašně šťastná....že se už moc těšim na sobotu.....že miluju život...a že jsem ráda,že jsem s vámi tady prožila krásný rok svatebních příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, přeju ti at vám to vše vyjde ještě líp než na jedničku a tím nemyslím jen svatbu, ale celý život. Ten vám svatbou teprve začíná. moc si to užijte!!! PS: pršet by vám nemělo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak jedte opatrne:-) verim, ze se tady behem dneska jeste objevis, ale radsi taky preju nadherny svatebni den plny radosti, stesti, lasky,...:-) at ten svatebni den zustane ve Vasich srdcich a at ta radost ze spolecne lasky naplnuje kazdy vsedni den!;-) mam normalne slzy na krajicku z toho, jak to uteklo;-) bychom pak jako vdane pani mohly udelat nejaky srazik, co vy na to?:-D
Odpovědět
lera: Taky ti moc moc přeji, aby se vám ten krásný víkend vydařil přesně podle vašich snů a vzpomínali jste na něj celý život!!! 8-) já jdu dnes vyzvednout kilo koláčků, tak jsem zvědavá jaký budou, nějak nemám na to, abych je pekla :-) a zítra je ponesem do práce, tak snad budou k jídlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moje, budu bez družiček :-( dneska mě přišle mail s tím, že šaty nejsou na skladě :-( a to zjistili až potom, co jsme jim napsala, že šaty neještě nedorazili. Jejich odpověď byla: dodací lhůta je 5 - 20 dní. tak jsem jim napsala, že je to sice fajn, ale chtěla bych poprosit o číslo balíku, abych se podívala, kde se balík nachází a dneska mě přišel mail, že jim je to líto a šaty nejsou na skladě ;-( . To zjistili až teď? Mě se chce brečet
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste zlatíčka,už mám na krajíčku :-N do pátka se tady ještě určitě budu otáčet a souhlasim s posvatebnim srazíkem!!!Uff,srdíčko mě buší o sto šest...ted balíme,já valim naposled na solárko,mám nervy,že tu něco zapomenem a to mám asi 3 stejný seznamy :-D pořád běhám na záchod,jíst mě nechutná(tak to zase není nevýhoda,že :-D ),za pár hodin si už povezem ty moje vysnený šatičky v autě....no je to je to pocitově pěkně nabušenej den a nejen pocitově :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: sobotu si užij jak nejvíc můžeš!!!!! a do manželství vám přeju hodně štěstí lásky a všechno, co k tomu patří :-)
Odpovědět
lera: přeji do manželství hodně lásky, štěstí a ať jste spokojení, hlavně ať vše vychází podle vašich představ :-) holky už začínám magořit, dneska jsem měla sen - noční můru, jak jsme se ve svatební den připravovali, až jsem to propásli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, neboj, urco nic nezapomenete, a i kdyby nahodou jo, tak to nebude nic zasadni a kdyztak u Marketky sezenete;-) Budeme tady na Tebe moc myslet! Uzij si to naplno;-) Mysko, ty satky me moc mrzi! Ale neves hlavu, jeste urcite nekde sezenes! O divokych svatebnich snech ani nemluvim;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda holky, vy jedete uz od rana :-) Leni, neboj se, kdybys neco zapomnela, tak mame jeste zitra cely den na sehnani a kdyztak zapujcime, co bude potreba :-) mysko: Urcite satky sezenete i nekde jinde, ne? Divala jsi se u na internetu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosim Vas - na kolik mate kaderku a kosmeticku? A prijdou Vas nalicit domu, nebo jedete Vy k nim?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: koukala :-( ale problém je ten, že druhá družička je od brna, a šaty by viděla až v den svatby, a to se mi zdá hloupý. Proto na to spěchám, abych ji je mohla přeposlat poštou....je to prostě všechno komplikovaný, ale nějak se to vyřeší to vím, jen mě to ráno šokovalo a hlavně naštvalo. Teď je otázka, jestli ty peníze ještě někdy uvidím je ve hvězdách
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak kadeřnici si budu domlouvat na 8 a s kosmetičkou je to komplikovaný :-D.....to je den ty jo a to nejsem ještě v práci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?