Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téééda holky, vy jste se rozepsaly! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky :-) tak dneska jsem byla dopoledne v práci,ale odpoledne jsem frčela do Hradce do salonu na poslední zkoušku šatiček a opět se mě rozbušilo srdíčko,když je paní na mě oblékla...prostě jsou to ty pravýýýýýýýýýýý :-D řeknu vám,jsou to mazec pocity tenhle posledni tejden...trochu jsem se bála,co tady občas psaly nevěsty,že se třeba poslední 14 dní před svatbou hádaj(nervy a tak...)ale ten můj Tomášej je fakt zlatej!!!Já už si s nim přijdu jak na líbánkách :-D Zítra už balíme a ve čtvrtek vyrážíme za Markétkou :-) Jupíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla :-) a už mám doma čelenku, co jsem si min. týden koupila :-D mavo: skrz ty šaty šílím, protože je budu posílat dál. Jedna družička bydlí ve stejným městě a druhá je od Brna ty jo, včera jsem zjistila, že je půlka měsíce, příští pátek jdu na zkoušku ke kadeřnici, a v pondělí (28.6.) za kosmetičkou. A pak už jen týden a den D je tu :-D to to letí a před rokem se mi to zdálo, jako věčnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:taky teď často čučim na zásnubáček a říkám si,jak to uteklo.Včera když jsem šla do salonu,vzpomínala jsem,jak když jsem tudy šla naposled,tak ještě chumelilo :-D
Odpovědět
Ahoj holky tady po ránu svítilo sluníčko a už se zase zatáhlo to je zas na prd 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
u nás pořád azuro,pořád přemlouvám sluníčko,aby se k nám v sobotu taky přišlo podívat na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já frčim na nechty,nechám si i udělat francii na nohách(jako každé léto :-) a odpoledne frčim s mamčou na hlavičku.....krásné přípravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) tak já u nís v Plzni hlásím polojasno, ale studenej vítr, ble.
Odpovědět
Profilova fotka
lera: mrkni sem, myslím, že tě to potěší http://medard-online.cz/index.php ;-) v praze je krásně, svítí sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) lera: jee, tak krásné dokončovací přípravy! užívej si to!;-) jestli to teda trošku jde;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z prodlouženého víkendu plného příprava dokončovacích prací...vyšťavená a částečně spokojená. Na chatě jsme vše dokončili, tak na oslavu už chybí jen lavičky, které miláček dodělá během víkendu a příštího týdne. Zkouška účesu vyšla výborně (pak hodím fotku), tak mám jasno. Akorát s líčením je to horší...holčina, co mě měla líčit nemohla a ani na mou svatbu čas mít nebude...ačkoliv to tak bylo domluvené a termín věděla. Tak jsme udělaly test jen my holky a víme, že líčení bude do zelena (jako moje šaty)...ale snad by mohla jiná holčina, tak uvidíme...jinak naštěstí něco umí fotografka, tak bysme to spolu daly dohromady :-) Ještě 3 týdny...asi se z toho brzo zblázním...
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyy, sehnala jsem bublifuky, za 15kč s krtečkem, tak na to akorát musím odělat naše samolepky... ale mám radost! byla sem totiž v nákupáku a tam je vůůůůbec nikde neměli a to jsem obešla kdo ví kolik obchodů!! ale všechny bublifuky byly vyprodaný!!!! a navíc máme zarezervovaný o další 2 dary víc, juchuuuuu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kocky, zavidim Vam skvele pocasi, tady je nic moc :-( Jen at poradne zaprsi a vyprsi se do soboty, at muzeme Lenicce a Tomaskovi pripravit prekrasnou svatbu :-) Vcera jsem poridila konecne krabicky na cukrovi za skvelou cenu - 5Kc/kus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak to je fakt parádní cena! my je sehnali za 9kč :( tady je teď pod mrakem, dusno.. a fouká vítr ... divný počasí! neboj, v sobotu pršet nebude a ještě nebude pršet na té vaší svatbičce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ani na te Vasi prset nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to doufám, protože dovnitř bysme se nevešli... tam je to pro 40lidí max aby všichni byli v pohodlí.... ale jestli jich na obřad přijde tak min. o 50 víc tak se nevejdou nikam (ani kdyby přišli jen ti pozvaní :D )
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a nemáte možnost nějakého stanu nebo kryté terasy pro případ deště? my to taky měli nejdřív v plánu venku,ale ti co to pořádali, měli pro případ deště nachystaný velký stan pro 100lidí
Odpovědět
Profilova fotka
mmach: stan máme, ale až na raut... uvidíme jak bude v pátek... kdyžtak by možná jeden stan v záloze byl....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to máte s rozlučkou??pořádáte nějaké? kde to máte a kdo to platí? každý na své triko, nebo pozvaní nebo nevěsta??
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: my máme rozlučku jen v 6ti holkách (já, svědkyně a 4 družičky) .. v jednom pražským klubu/baru.. nejdřív se najíme, probereme co od nich budu kdy a jak potřebovat a pak se budeme už jen bavit a pít a tančit :) a asi holkám zaplatím jídlo... nebo každé jeden cocktail... nevím... ale celou útratu tam platit nebudu...
Odpovědět
Mavo vejdou se tam my máme 65 lidí na oběd a nastávající tchán tam měl 60tku a vešlo se tam 75 lidí ke stolum x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a přitel měl štando v hospůdce... a zaplatil celý sud a selátko
Odpovědět
mmarch: já to mám podobně jako mavo, zvu 7 holek a zplatím jim večeři a pak až půjdeme někam trsat v pokročilejší hodině tak to už si půjdou všichni za svý...tady v praze bych se nedoplatila... holky mám taky jeden dotaz, co si necháváte rýt do vnitřku prstýnků? Jen datum nebo i něco víc??? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tady radeji nasi rozlucku a pocet hostu rozebirat nebudu, protoze byste si myslely, ze jsem spadla z Marzu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, hannahsyr, máme tam vyryté jména a datum svatby (Petra 10.7 2010 - v Martinovém, v mém Martin 10.7 2010) Dneska jsme si je vyzvednuli, jsou předkrásné, jsem z nich nadšená :-D Foto jsem dala do alba. Já asi rozlučku dělat nebudu...asi uděláme až potom.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: mi víme, že nespadla;-) jiný kraj, jiný mrav;-) to sama znáš;-) já třeba vůbec nevím, jak to budeme mít my...nějak na to ještě nestihla přijít řeč... :-N my dneske jdeme na "ponaučení" za našim oddávajícím knězem;-) hannah, my tam máme datum svatby a iniciály..ale většinou se dává jméno partnera, jenže ten můj tam jaksi něchtěl mít Blanka, protože mi tak neříká a zdrobnělina by se tam nevešla;-) tak máme B+P;-)
Odpovědět
petrusew: pěkné pěkné, taky už bych je chtěla mít doma, ale asi si ještě budem muset týden počkat... no my tam asi dáme taky iniciály a datum, já se bála jestli už to není moc dlouhý, ale když se tam vejde i celé jméno, tak to bude dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:jééé,tak jsem koukala na odkaz a mělo by být počasíčko akorád tak supr na svatby ;-) tak snad.Každý večer říkám dědečkovi,jestli by se tam nahoře za nás mohl přimluvit :-N jinak nehtíky jsou překrásný,jednoduchý a přitom něžný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky uvažuji jen asi o +/- 6 holkách a že půjdem někam posedět a později zatrsat, jen nevím s tím placením, je mi blbé říct - zvu vás na rozlučku, a pak ale plattě si sami a platit se mi to taky nechce všechno, už tak nás svatba dost ždímá a každá koruna dobrá. no uvidím... Jinač na prstýncích máme oba vyryté K + M 24.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
jo a máte knihy hostů???a co focení? fotit se budete před obědem nebo po? jestli před, tak jak zabavíte hosty??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?