Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mmarch: to je za oběd i raut a raut bude fakt bohatý, ale budem si vše dělat sami, přítel je kuchař a pomůže nám jeho táta... Hrozně tím ušetříme, aspoň můžeme dát víc peněz na jiný věci... koukám,že někde už proběhly rozlučky, my máme 26. tak už se hrozně těším, bude nás jen 7 holek ale zapaříme pořádně, uděláme jizdu po pražských klubech a vzpomenem, jak jsme na vejšce chodili pařit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanni: my to máme 25. po pražských klubech v 6ti :D tak škoda, že sem to neposunula o den později, mohly sme se někde potkat jak při zkoušení šatů :D
Odpovědět
mavo: tak to je dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jen si to krásně užívej;-) moc na Tebe myslím!;-) u mě se dnešek nesl ve znamení obvolávání škol a hledání zaměstnání a nic:-/ a pak jsem dělala kaly na cukroví;-) a zítra mám rande kvůli kytičkám;-) a nevím, jak to udělat s rozlučkou...mám ještě 1.července promoce...a nevím, jak to časově naplánovat a hlavně nevím, jakou bych měla představu..já bych si to chtěla asi nejen užít s holkama, ale taky s bráchama a tak...tak jsme si říkali, že bychom to udělali dohromady na zahradě, atd...jenže to počasí je takové jaké je a upřímně mi moc sil na zařizování nezbývá...no nevím:-S
Odpovědět
Ahoj holky, tady už jsem nebyla ani nepamatuju. Koukám všichni se loučíte se svobodou, nás to čeká až 5. července, takže zatím pohodička, jen sme dávali včera dokupy seznam a vychází to na 60 lidí, no tak nevim, jestli to nebude dražší jak ta svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, u nás je tak divně...šedivo, ošklivo, ... Jinak jsem byla na zkoušce účesu a jsem nadšená, bude to paráda!
Odpovědět
Profilova fotka
areviv no to je kraaasne, moc gratulujem k malej bublinke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hooooooooooolky! moje největší můra! družičkovské šaty jsou za mnou! 4 holky se shodnout nebo se vůbec sejít když nejsou z jednoho města je strašný! takže jsem vybrala šaty na aukru, z thajska... růžový s černou stuhou, jedny vyjdou na 279!!!! kč, tak a´t mě neštvou! jsem je teď objednala a zaplatila.... a vůbec jsem nechtěla jiný než červený aby mi ladily, ale prdím na to, hlavně že jsou a všem se líbí!!! tak snad i padnou.. jinak ať si je nechají trochu přešít! ale za ty peníze... nekupte to :D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak tak, moje družičky si na šatech dělají taky úpravy a vlastně je vybrala jen jedna, ostatní se nevyjádřily, tak mají smůlu :-D za tu cenu jsou skvělý, ale hlavně, že budeš mít na blízku družičky. To je hlavní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, to je fakt důležitý... mít je nablízku.... když jsem včera dělala "seznam" co je všechno v pátek a v den svatby zařídit, tak se mi z toho motala hlava, takže jsem ráda, že tam budou! :D A jak ti to jde v práci? Děláš ještě tu nákupčí léků (nebo obchodní zástupce....) nebo co to bylo (doufám, že aspoň něco podobnýho :D ať nestřílím moc vedle....)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem včera byla na tom opalovacím nástřiku to vyzkoušet a super, všude krásně rovnoměrně a to mám suchou kůži, když jsem zkoušela samoopalovací krémy tak jsem vždy byla flekatá a tohle super, jsem krásně o odstín hnědší a hezky všude stejně, tak jsem ráda a před svatbou jdu určitě taky, už jen proto abych měla pěkný dekolt 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: už nedělám, lítala jsem soukromě po doktorech a snažíme se o mímo a vzhledem že jsem měla smlouvu na dobu určitou, tak by mí ji stejně neprodloužili, pokud otěhotním. tak jsem radši odešla dřív, než bych navázala pracovní vztahy s doktorama...takže ted zase paneláky :-D hanna: já jsem byla taky a nic moc spokojenost. byla jsem trochu flekatá, ale to bylo asi mojí vinou, ale havně to na mě nebylo vůbec poznat :-D a dost jsem pak barvila. radši se budu pořádně opalovat na dovče, snad mi to do svatby vydrží ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
hannahsyr: taky o tom nástřiku uvažuju, jsem dost opálená podle tílka, teď jsem to trošku dohnala, ale znát to je, mně by ten nástřik stačil jen tam kde to bude vidět, prý to taky tak dělají. Jen mám strach, že to barvu stejně nesrovná a hlavně že pak obarvím šaty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, dobre rano, Vy jste uz tady? :-) glumbi: A kam frcite? Opaleni Ti urcite vydrzi, ja mam jeste od lonskeho zari videt rozdil, kde jsem mela u more plavky :-D Ja asi zacnu pomalu chodit do solarka, aspon jednou tydne a pomalu. Mam opalene kratke rukavy a vypada to hrozne. Jak je u Vas holky? Tady je krasne modra obloha a sviti slunicko, kez by to vydrzelo do nedele aspon, at ma Lera1 krasnou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky jsem konecne pridala do albicka par fotek :-) glumbi: Tak jsem teprve ted v sobotu mluvila s tema znamyma, byli totiz na Floride na dovce, tak jsem se s nima driv nemela jak spojit :-( Klidne by to poslali, jenze ja mam strach, ze uz to nedojde, mne to slo asi 6 tydnu a to uz proste nestihnem :-((( Moc me to mrzi, nezlob se, rada bych to pro Tebe zaridila.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jedeme do chorvatska, už se strašně těším :-) s těma potahama si nedělěj hlavu, půjčím si je. Jsi zlatíčko. tady je krásně, svítí sluníčko, taky bych přála leře hezký počasí. holky tak lerou nám to tady začíná...my máme nějakých 38 dnů do svtaby, toto uteklo co?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to je hruza, jak to utika, bude to tady co nevidet!
Odpovědět
Profilova fotka
no už jen párkrát se vyspinkáme a je to tu :-) já se těšíííím
Odpovědět
strašně to uteklo. lostris: potahy jsou moc krásné
Odpovědět
Profilova fotka
renous: Děkuji, jen se moc netěším na to, jak je musím během tohoto týdne všech 70 vyžehlit, aby se měla Lenička krasně připravené, půjčuju jí je totiž také na svatbu :-)
Odpovědět
glumbi: no já jsem normálně hrozně bílá a teď jsem prostě trošku hnědší, jako hodně hnědá nejsem to ne, ale to já ani nechtěla, protože to by pak bylo jak pěst na oko, hodně b to bylo vidět, takže já jsem za tohle lehké opálení ráda :-) ale když jedete k moři tak to máš fajn, tam se opálíš určitě dobře renous: jo dělají i jen obličej a dekolt Jinak my už jen 25 dní...husté... Už pomalu vše máme. Nakonec budeme mít i kapelu na 4 hodiny, tak bude mít babička s dědou radost. No ještě by jsme to všechno zvládli připravit...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Jee, ja chci taky k moři :-) Snad se letos dočkám, ale nejdřív na konci srpna, doufám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak Vám pokračují přípravy? Už máte všechno nachystané? ;-)
Odpovědět
cupity: ahoj, dala jsem se do výroby jmenovek - pytlíčků s mandičkama, včera jsem byla nakoupit v Ikee nějaké drobnosti na svatbu, ale zklamali mě, nemají oranžové plovoucí svíčky :-( no ale to je detail, zkusím je objednat přes net holky máte vybraný nějaký parfém na svatební den? já bych chtěla nějaký jiný než používám běžně, ale nemůžu najít nic podle představ, chtěla bych něco svěžího nemáte nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
renous: já mám bright crystal, normáně používám diora nebo LR. takže budu vonět nově ;-) krásně svěží a netradiční je právě moje oblíbená forever and ever od diora. je úúúúžasná x-) my máme už nachystané tak nějak všechno, ještě musím vyrobit jmenovky, tombolu a čekáme na ženichův oblek. lostris: neboj, určitě taky pojedete. my už po svatbě nebudeme mít kdy, tak jedeme na předsvatební cestu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Ja doufam, ze jo, uz si potrebuju odpocinout ted a vim, ze se nejdriv dockam tak za 2 mesice, o to vic se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jj mě přijde dovolená ted ideální. nabereme nový síly a bude to fajn. odjíždíme už ve čtvrtek a v pátek už se budu válet na pláži x-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to je super a kam konkrétně míříte?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no to já nevím...asi Tučepy
Odpovědět
Profilova fotka
renous: já mám moc ráda parfém od Lacoste (teď nevím přesný název ale je to světle hnědá - béžová krabička), super vůně a jinač používám z oriflame Divine. Jeden z mála parfémů, který vydrží vonět opravdu dlouho. I po návštěvě zakouřené hospody ho pořád všichni cítili a vůně je to akorátní, nic přeslazené, ostré.... už ho používám asi 5let a nedám na něj dopustit. Ale je pravda,že bych chtěla nějakou změnu na svatbu, protože tohle je už očichané. Docela se mi zalíbil jeden od Ch. Aquilery, ale už nevím který to byl, musím zjistit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?