Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda, jsem začínala mít strach, že je pozdě, i když jsme měla info tři týdny předem;-) už jsem viděla, že by mi kyti vázala švagrová, což by nebyl problém..akorát ji nechci moc zatěžovat - už i tak budeme chystat stoly, kostel, atd;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: jejda vy toho máte... chystat si ještě tohle všechno sama, tak bych už teď vyšilovala....
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: no, máme;-) švagruli to baví, a mám šikovnou i druhou švagruli a neteře a sestřenky;-) tak to půjde;-) na stoly nic komplikovaného;-) a do kostela věnečky a stužky a nějaká ta ikebana;-) švagrulě říkala, žádný problém;-) celkem se na to těším;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo když máš tolik pomocnic
Odpovědět
mysickaaaa: tak to je výborná zpráva, že už máš kytičku vyřešenou ;-) Já doufám, že mi v pondělí neřeknou, že jsem se zbláznila s tou mou kytkou :-D Tak mi holky držte palec...pondělí bude hutný...nejdřív ouřadové, pak sehnat zbytek ženichova oblečení, zařídit kytku a zkouška účesu a líčení...moc věcí na jeden den :-S ale snad to půjde...alespoň, že víkend bude lehčí...jen chajda a zbylé úpravy...což bude spíš dělat miláček a já mu budu jen lehce pomáhat a "překážet" :-N Tak si užijte krásný víkend a já budu nejdřív v úterý...tak dám nové fotky do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: taky jsi užij ten "překážecí" víkend :-D a ať dobře dopadne zařizovací pondělí, fotečky pak určitě přidej
Odpovědět
mmarch: díky moc ;-) To pondělí bude asi moje smrt... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: měj se famfárově;-) a krásné dozařizovací pondělí;-) mmarch: jj, pomocnic a šikovných je hodně;-) budou potřeba i na to cukroví a koláče;-) my máme příští týden taky nějaký natřískaný;-) v úterý kyti a oblek pro taťku, středa ponaučení s knězeme, čtvrtek "rande" kvůli projektu na domeček;-) a taky ještě dokoupit košili pro miláčka, podprdu pro mě;-) h¨ned mám lepší náladu, když si kytky nebudu muset vázat sama:-D
Odpovědět
Profilova fotka
...jo jo svatba to je zařizování, organizování, utrácení :-D já jsem ráda že už mám vše hotovo, protože jinak už bych se zlbáznila ;-) musím mít všechno hotovo dopředu ať se pak můžu v klidu těšit, protože nějaké zařizování na poslední chvíli by mě asi zabilo ;-) mám za sebou dvě zkoušky líčení a dvě zkoušky účesu, ještě jedna zkouška bude, jsem magor :-D příští víkend bych měla jet na Moravu takže mě taky čeká objednávka květin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dnes upřesnit počet sv. koláčů a zítra koupit miláčkovi košili a jinač docela pohodička, až poslední dva týdny budou fakt natřískaný, ale dřív jak ty 2týdny předem se to stejně nedá zařizovat - vyzvednutí sv. koláčů, poslední ostrá zkouška účesu, nehty, poslední zkouška šatů před úpravama, a pak veškeré vyzvedávání....
Odpovědět
Profilova fotka
...miláčkovi dokoupit drobnosti pojedeme až začátkem července, to budeme na Moravě oba dva, všichni si hrozně chválí prodejnu Bandi v Ostravě takže tam asi vyrazíme pro boty, košili, kravatu atd. poslala jsem tam tátu na výzvědy a ten si tam za super peníze koupil oblek i s vestičkou, košile, kravaty, boty, pásek, zkrátka všechno, takže jsem zvědavá :-) jinak s těmi sladkostmi na hostinu to máme malinko jednodušší, cukroví mi peče teta, která normálně peče i na zakázku, koláče bude péct mamky známá a svatební dort, zákusky atd. máme zase z cukrárny od tátovi známé, takže je to tak nějak všechno po známosti a tedy žádný problém se jakkoliv domluvit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, super zpráva! Lostris, mě se líbí taky víc ten první.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, Vy jste poklady, nakonec jsme se i s makou shodly pres ajsko, ze bude hezci ten prvni, doplneny jeste perlickama. Mam prave barvu svatby sampan, takze uz jinou barvu pridavat nechci ;-) Jinak pani je dela z praveho marcipanu, objednavala jsem tam neterince a byl skvely, v lete si myslim, ze je to i vyhoda, protoze se neroztopi. No jo, s tim zarizovanim kolem svatby je toho dost, ale snad to vsechny nejak zvladneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby vy pisete jak besne, ved to sa neda ani docitat tolko stran ;-) my mame od dnes doma obrucky, buduci tyzden ich odfotim a hodim do albumu. cez vikend nestiham. a s tymi oznameniami sme to nakoniec urobili tak, ze som bola tuto v jednom obchode kde tlacia dokumenty, tam mi to skusobne vytlacili ze ako to bude vyzerat, a nakoniec to tam dame vsetko vytlacit. nedame to robit tomu kamosovi, ked je taky neochotny. idem to tu docitat, ale je toho hrooozne moc, tak vsetko asi citat nebudem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já už jsem ten druhý neviděla, ale tenhle co tam máš je super! mysickaaa: a to bylo strachu! vidíš, jak to s kytičkama dobře dopadlo! ;-) Kája má dnes štando (rozlučku se svobodou) tak jsem zvědavá v jakým stavu ho budu vyzvedávat a v kolik nebo jestli bude někde spát... :D a zítra jedu s mamkou domluvit konečně podrobně ten náš složitý dortík.. snad se do té ceny vejdeme a jestli ne, tak půjdeme o dům dál :) hlavně, že mám krásný stojan na něj :D
Odpovědět
Profilova fotka
no..... tak jsem Káju vyzvedávala ve 3 ráno.. ale přijeli sme až teď.. jeli sme pro jeho bráchu do nemocnice, protože mu dal nějakej debil pěstí... ale tak povedený, že má málem v čudu oko, otřes mozku... a nevím co ještě, takže si v té nemocnici pobude dva dny.... takže štando za všechny prachy!
Odpovědět
Holky, kde sháníte myrtu na vývazky?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já jsem byla dneska už konkrétně domluvit dort... a byla jsem dost zklamaná.. ne z toho dortu.... ale z toho pána, co by nám ho dělal :( žádný reprezentativní prostor (cukrárna), pán od pohledu odpudivej.. a když jsem si představila, jak by nám ho dělal, šahal na něj.. a já ho pak jím... tak mi bylo normálně špatně! přitom jsem od něj už nějaký mini dortíky jedla a byli výborný, ale teď se mi i zpětně udělalo šoufl... chjooooo... tak to jdeme dneska zkusit ještě někam.... a pak uvidíme.. jinak budeme asi bez dortu :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Diky za chvalu dortu, jsem rada, ze mam uz rozhodovani z krku :-) Doufam, ze se Vam pacient brzo uzdravi a nebude snad tak vazne :-( Ach jo, je to hrozne, jak jsou nekteri lidi agresivni. Dnes je teda pocasicko jak na Sahare, hruza, jsem v jednom kuse spocena. zuzi: Ja to asi naskubu nekde pred domem, tady na vesnici je toho vsude spousta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: mamka taky bude škubat po sousedech, takže to nebude myrta, ale buksus nebo co to je.. vypadá to podobn a mám pocit, že to vydrží i dýl...
Odpovědět
mavo to jo je to buksus opravdu vydřží dýl je to podobný myrtě ten budem mít taky jen ho u nís na vsi trhat nebudu přiveze my ho svědkyně má ho na zahradě obrovskej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda, já ho ze Štěcho taky mít nebudu :) tady ho moc není.. :) odkud máš dortík? Ze Štěcho z cukrárny? Nebo z Měchenic?
Odpovědět
ne z davle tam ho měl i švagr a byl vynikající bude tvarohový ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo:noo,Tomáškův brácha je od soboty taky v nemocnici :-( Ale může si za to sám,protože opitej seskakoval z mostu a obrátil si kotník na druhou stranu,takže ho čeká operace....noo,nevim nevim,jestli ho doktoři do týdne na naší svatbu pustí |-|
Odpovědět
ahoj holky, vůbec vás nestíhám :-N koukám že přípravy jsou všude v plném proudu. My jsme si včera vyzvedli snubní prstýnky a jsme moc spokojeni (hlavně s cenou). Chtěla jsem se zeptat, budete mít některá obřad venku?
Odpovědět
Profilova fotka
renous: my máme svatbu venku... v zahradě... a jestli bude pršet, tak je to v pr.... protože dovnitř se jinak všichni nevejdou
Odpovědět
mavo a kolik vás bude? Nás bude 65 a vím že se dovnitř v pohodě vejdou ;-) ;-)
Odpovědět
mavo: a budete mít slavobránu? nás je cca 50 a když bude pršet, přesuneme se do obřadky a tam se vejdeme
Odpovědět
ahoj, zdravím při pondělku, pěkně prší... 8-( My jsme měli v sobotu seznamku rodičů, proběhlo vše v pohodě, báli jsme se že si nebudou mít co říct a nakonec to dopadlo dobře. A taky jsme už konečně spočítali kolik dáme za suroviny na oběd a raut a jsem mile překvapena, oběd máme klasiku a na rautu toho bude fakt hodně a vypadá to že se komplet vejdeme do 8500, což je úplně úžasný pro 45 lidí.... Tenhle týden bysme snad konečně měli jít na zkoušku prstýnků, už jsme docela nervozní, aby se stihli dodělat....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko ;-) u nas bola taka strasna burka, ze az....ale uz to pomaly uticha, tak snad bude cez den nakoniec pekne, uvidime. my pojdeme dnes dat vytlacit tie oznamenia a zacneme ich pomaly roznasat po rodine a posielat tym vzdialenejsim. a stale nemame kompletny pocet host, teraz cez vikend nam jeden par povedal, ze asi nepridu. a draheho mama chce stale pozyvat nejake sessternice, ktore sme v zivote nevideli a neda si to nijak vyhovorit :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?