Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepší tam je ubytování v soukromí, zádné hotely ani penziony... teda aspoň pro mě.
Odpovědět
holky, tak jdu konečně z práce domů...nejdřív pospat ve vlaku a pak zabalit na zítřejší cestu do Znojma...ještě, že už je dneska v práci konec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já už taky za pár minut končím a pak fičím k sestřence na zkoušku sv. účesu, jsem zvědavá co mi na hlavě vytvoří
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: tak si ty přípravy užij a ať vše klapne
Odpovědět
tak ať účes vypadá skvěle ;-) podle představ U Liptovské mary jsme byli také, ale v penzionu...byla to součást nějaký reklamní akce a moc se nám tam líbilo. Paříž...ta je úžasná a skvělá na romantickou svatební cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já angličtinu taky moc nepoužívám a připadám si že už nic neumím a že jsem všechno zapomněla, ale člověk se rozkecá když je potřeba ;-) někdy ty Thajci ani nějak extra neumí anglicky třeba v těch vesnicích takže nohy ruce a je to :-D ...s tím příbuzným na půl Řekem to máte bezva, ušetříte za ubytování a ještě budete mít jakoby průvodce, to je velká výhoda ;-) já byla ještě na Chalkidiki a na Zakynthosu ale Lefkada je nej, ono asi všude je to krásné, když si to člověk umí užít ;-) ještě mám taky hrozně ráda Itálii, loni jsme byli úplně dole v Calabrii a taky pohádka, jela jsem já s mamkou, ségrou, tetou a bratránkem a bylo to super, sice autobusem to bylo dlouhé, ale dovolenka to byla bezvadná a za 5.000 :-D ...to spaní Vám závidím, já nejsem schopná za jízdy spát absolutně vůbec :-| ani v letadle ani v buse, zkrátka to nejde a nejde...přítel taky ne, ale ten by to potřeboval vždycky celé zaspat protože to je vždycky keců kolem toho cestování "já se tady nevejde, mám tady málo místa" atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak si to holky všechno užijte, já si tady ještě pobudu, dělám do 17 hodin :-| no ale zase potom máme večírek jedné letecké společnosti takže hurááááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to by měl přítel taky spát, bo taky do všeho kecá, hlavně mě do řízení.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ty děláš na letišti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já fičím, užij si ten večírek, pa
Odpovědět
Profilova fotka
...díky, přeji hezký zbytek dne ;-)
Odpovědět
Mě mrzí, že jsem se naučila anglicky dobře a vůbec ji nepoužívám...v práci jí vůbec nepotřebuji, ačkoliv jí chtěli 8-( Rukama nohama se naštěstí dá domluvit skoro všude... Řek je fajn, ale doma bych ho mít nemohla...jako kámoš skvělý, ale jinak na zabití :-D Docela se těším, že toho někdy využijeme a pojedem s ním...snad brzo. Akorát letos letí s přítelkyní na Island, takže letos žádný Řecko nebude...měl i nápad, abychom se na nějaký čas všichni odstěhovali na Krétu, že by nám tam bylo fajn...ale co bychom tam dělali fakt nevím...nehledě, že by se tam domluvil jen on :-N Ale sen to byl pěkný... Itálie mě tedy moc nenadchla, ale je fakt, že je to už dávno, co jsem tam byla...třeba taky někdy. Já bych teda mohla cestovat pořád :-N Užij si večírek...teda už si ho asi užíváš, tak doufám, že je to super.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky dnes s malou nepujdu ani ven ještě že máme dobře izolovanej barák tak je tu příjemně.Maximálně jí vezmu ochladit do bazénu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Vy jste toho teda napsaly, asi Vas ani nestihnu docist =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, lostris: to abychom zastavili na den konverzaci, abys mohla dočítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: :-D :-D byla jsem na sluzebce vcera, tak jsem se sem vubec nedostala :-) Ale dnes to napravim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no to bys měla teda :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) já vás teda taky nestíhám;-) zrovna jsem šoupla do trouby buchtu a idu uklízet;-) v neděli se koná další savetbní koordinační schůzka rodičů;-) a zítra se jede objíždět zvát hosty..se z toho..;) a to jsme si myslela, že až dodělám školu, tak to bude pohóda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
...dobré ráno, no včera jsme si tady tak trochu snily o dovolených :-D je to sranda a dneska bude za oknem 36 stupňů tak to nemusím ani nikam do tropů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, dovolená;-) to my na svatebku jedeme do Provence, takže zase hice:-D asi zdechnu;-) a hlásím, že stále nemám vyřešené ty kytky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: to až teď jdete zvát hosty na svatbu??? nebo už o tom dávno ví a teď to bude už jen formalita? kajsav: dobré ránko, o hicu mi ani nemluv... máme kanclíky pod plechovou střechou, okna i dveře pootvírané a je tu tak 50C a větřík nebo průvan žádný
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch, ví o tom, přesně jak říkáš, jen formalita s oznámení;-) my jsme jim to řekli na začátku roku, ať si neplánují dovolenou a teď rozdáváme oznamko, u nás se to tak dělá, těch 5 - 6 týdnů před svtabou...
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: chápu chápu, já zase sedím v takové té úžasné nové moderní kancelářšké budově která je celá prosklená :-( klimatizace sice jede na plné pecky ale od těch oken to sálá jak blázen, takový skleník no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: jejda, to nezavidim :-( Ja sedim v zamku a je tady prijemne chladno. O to horsi sok je to pak, kdyz clovek vyjde ven.
Odpovědět
Profilova fotka
my tu zas v zimě máme hroznou kosu ani topení nezabírá, ruce i nohy mám vždy jak rampouchy a kolikrát nepomůže ani teplé oblečení a 3svetry, prostě když v tom celý den sedíš, tak se nezahřeješ, tak nevím co je lepší, jestli ten hic nebo ta kosa
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam nejradeji prijemne chladno. Hrozne se bojim, ze budu na svatbe spocena jak tele ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: taky se bojím, že bude 35C ve stínu a ze všech poteče jak z prasátek a budou nadávat, že se to nedá vydržet :-(
Odpovědět
ahoj holky, já sedím v kanclu s klimoškou, takže příjemně, ale až půjdu na oběd, tak to asi bude šok.... Nejradši bych jela někam k vodě, o víkendu se to samozřejmě pokazí, takže to asi nevyjde, snad aspoň bazen u rodičů... V sobotu se jdu domluvit s kadeřnicí, tak snad si plácnem a už to budeme mít skoro všechno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm klima to se někdo má, klidně bych riskla i ten šok až vylezu ven na slunko... místo toho jen poslouchám hučení klimy od firmy co je pod náma... o víkendu máme nějaké zařizování tak voda asi nevyjde,ale prý se má na víkend počasí pokazit
Odpovědět
Profilova fotka
joo? ja myslela, ze bude cely vikend krasne :-( asi se ani nikam nechystame, mame furu prace doma s uklidem, uz na tom musime pomalu makat, at je do svatby klidek :-) Mamka rikala, ze se da do umyvani oken a my chceme zacit s debordelizaci dvora atd, takze mam taky o zabavu postarane :-) Videla jsem v kvetinarstvi kraasne venecky na dvere, tak pujdu asi do nich, at mame na dome taky nejakou tu dekoraci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?