Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
mysi děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, vidis, to me nenapadlo, ale asi udelam cele potahy.. No vsak je jeste dost casu a pokud to je takova cena, jak rikas, tak bych do toho klidne sla. Pak bych pres ten potah chtela jeste kremove masle, budto organzu nebo vlizelin.
Odpovědět
taky chci dát mašle,krémové nebo zlaté...času dost :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D lostris: už jsi něco baštila?;-) vy jste šikuly....
Odpovědět
mysickaaa: Tak aspoň, že nejsem sama, kdo vše vyžvaní hned. Z toho si nic nedělej, my taky ještě nic nemáme |-| ale ještě pořád je času dost a během roku se zase můžou představy změnit ;-) treisi: taky ti to musím pochválit, fakt hezký polštářek, bys je mohla šít na zakázku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak já hlásím, že už jsem to doma nemohla vydržet a tak jsem v práci :-) a právě mám v sobě jeden suchý loupák a čaj, necháme se překvapit, co to se mnou udělá :-)
Odpovědět
bosina děkuju ale to by se musela vychytat mouchy :-D lostris Ahojky já tušila,že to nevydržíš :-D
Odpovědět
Holky dnešním dnem tady nepíšu celá naše jména a ni nic podobného, jen Vás chci poprosit aby se tenhle příspěvek rychle dostal na jinou stránku. Dotazy kdyžtak do IP
Odpovědět
udělala jsem úpravu polštářku,až nabiju foťák tak sem hodím fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halo, jste tu nektera?
Odpovědět
jááá kámošce se narodil syn Kubíček 52cm a 4,6kg x-)
Odpovědět
Profilova fotka
supeer! :-) Gratuluju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
téhle osobě můžu děkovat za závislost na beremku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejdane, no mas pravdu, zavislost to je. Ja uz se z ni driv vylecila, ale ted, co se uz svatba zacina tykat i me, tak zase zavislost nabira realnejsi podobu :-(
Odpovědět
Ahojky, ja jsem tu taky, ale na skok. Tak takovyho tlusťouška bych nechtěla rodit :-D, ale hlavně že jestli jsou oba zdraví.
Odpovědět
Z toho si nic nedělejte, já už jsem taky závislák...ale to zas přejde až začnu chodit do školy a do práce :-N
Odpovědět
jdu si vzít noťas a psát ale vezmu ho daleko od netu ať se nemůžu připojit :-D
Odpovědět
kde jste kdo? Hlásím zlomenej prst na noze,nakopla jsem postel :-N
Odpovědět
Ahojda, kdepak jste :-( Já musím sedět doma tak od rána pracuju. Večer je vedle našeho domu zábava a já tam díky té noze nemůžu 8-( :-( Ale co, příští týden narozky a další týden jiná zábava :-D Snad budu o.k. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: máš poštu v IP... Pročpak tu postel kopeš? Copak Ti udělala? :-D Ale neboj, brzy bude fajn a budeš tancovat :-)
Odpovědět
irenko už máš odpověď jsem se koukala a chvilku bylo červenec 2008 2009 2010 u sebe :-D ta postel tam stojí víc jak rok a já na ni úplně zapoměla,jsem jak ta mladá Bundová (Ten gauč tady už byl?) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, také jsem si toho všimla, vtipné, že?:-) Jsi zkrátka šikulka, no:-D
Odpovědět
treisi: Snad se to rychle zahojí a budeš moct spokojeně oslavovat. Já dnes celý den pekla miláčkovi dort k zítřejším narozkám, tak jsem zvědavá, jestli bude jedlej. :-) Když jsme byli včera u ťamanů, tak jsem koukala na botičky, který by se dali použít jako svatební a rozhodla jsem se, že si je pořídím u nich, dávat 1500 nebo 200 kč je sakra rozdíl. Akorád se bojím, že v zimě nebo na jaře (ještě nevím kdy mě nakupovací nálada popadne) nebudou mít žádný na výběr...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki holky, tak ja se budu vdavat 31.7.2010.jelikoz zijeme v Londyne,tak uz vse zarizuji ted,jelikoz mam jen 4 dovolene v cechach do svatby !Nastesti zamek (Hradec nad Moravici) uz mame zamluveny a oddavajici taky.Fotografa uz skoro mam,kadernici uz mam.ted jen najit ty vysnene saty(bude to asi problem,jsem dost vysoka 186cm)....
Odpovědět
Ahoj Draks, v Londýně musí být taky spoustu krásných míst na svatbu ne? :-) Já se taky bojím o šatky, mám opačnej problém měřím 160cm, takže se bojím, že v šatech budu vypadat jak v pytli.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je tady moc krasne,ale normalni svatba vychazi kolem £20 000 a to se nam zdalo hodne a plus Keithovi rodice a kamaradi nikdy nebyli v cechach tak to spoji s dovolenkou..
Odpovědět
Aha, tak to máte dobře naplánovaný. Už se určitě těšíte a rodiče i kamarádi taky. :-) Už jsem někde koukala na to místo, kde se budete brát na fotkách a vypadá to bejt fajn. Holky, nevíte, jaký má studio květuše poštovný? Koukala jsem, že tam maj první 3 čísla časopisu svatba za 100 kč, tak přemejšlim, že bych si udělala radost, než přijde to 4.
Odpovědět
Tak už jsem top oštovný našla, ale to se nevyplatí, je to dražší jak ty časopisy. :-( škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Skoda,ze mi nejdou pridat nase fotky,jelikoz jsou moc velike a do profilu se nevejdou...nemeli by davat omezeni na velikosti fotek!!! :-(
Odpovědět
Jo, to mě taky štve, uměla jsem je zmenšovat, ale teď už mi to nejde, protože máme jinej prohlížeč fotek a s tím neumím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?