Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: s těma kopretinama jsi mi připomněla pohádku Ať žijí duchové... :-D určitě to budete mít moc hezké, takové přírodní. Naše barva je červeno-bílá, vše je červenobílé. Teda krom mých šatů, ty jsou bílé. Kytka červené růže, bílé lilie, ženich bílá košile, červená kravata, červená růžička do klopy, dort potažen marcipánem s červenými kvítky (marcipánové)a možná i se srdíčky (ještě uvidíme), tabule červená organza a červenobílé ubrousky....
Odpovědět
kajsav: díky ;-) Já osobně růžovou moc nerada, je na mě moc sladká, ale pokud je to decentní, tak to bude krásné...a kytky budou růže nebo něco jiného? Miláček kravatu mít nebude...nesnáší, když ho na krku něco škrtí, tak by z toho byl až moc nervozní a vůbec by se neuvolnil...a to jsem taky musela všude hlásit, aby všichni nepřišli nažehlení a v černém...akorát asi tchán bude mít černý oblek a můj táta zase chce kravatu, že by se v obleku bez ní blbě cítil :-N Rozhlásila jsem, že to bude takové neformální a jsem zvědavá, co si ostatní nakonec vezmou...nelíbí se mi, když je pak společná fotky a všichni v černém...jako mafiánská rodinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: budeme mít úplně takovou tu světlounkou a nějak decentně no ;-) kytky budou růže, které miluju ale objednávat jdu až příští týden, tak uvidíme jestli to dáme v nějaké kombinaci s něčím nebo jen tak. Kravata být nemusí, já nějak neřeším "co se hodí" a "co by se mělo" můj ženich zase odmítl vestičku, že se v tom nehodlá pařit no :-D však oni si hosti nějak hezky poradí když byli informovaní že to bude neformální takže se neboj, co se týče těch mafiánských obleků, ono stejně bude určitě vedro tak budou na fotkách chlapi v košilích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přítel sice bude mít sako i s vestičkou (sám to chtěl, ať je to komplet),ale hned po obřadu na místě hostiny si to sundá a koupili jsme super tenkou bílou košili s kr. rukávem, prodyšná, tak v té mu snad bude dobře
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já bych se té oranžovo-bordo-bílé nebála. jen to chce na stůl zakomponovat něco oranžového. třeba bílo oranžové kytky, na dort bych dala i něco bordo. když to bude všechno decentně a spíš víc bílé než bordo a oranžové tak to bude dobrý. svatební kytku a oblečení ženicha bych nechala v oranžovo bílé. krásný by bylo mít oranžovo bordo na podzim a ladit do do listí atd...na léto je to podle mě moc těžký(jako barevně těžký, horko a ještě hutný barvy), ale dá se to.
Odpovědět
Já budu kytku objednávat v pondělí, tak taky uvidím...louka to kdyžtak jistí :-D Ta světlounká je super, to bude pěkný. No znám ty naše...někteří by přišli opravdu jako mafiáni, tak jsem si to lehce pojistila :-) Ten můj zase o vestičce začal nedávno uvažovat...že uvidí, jestli si jí vezme nebo ne...když bude vedro, tak jí mít nemusí, aby se nepařil...taky doufám, že chlapi odhodí kvádra a bude to lepší...na oslavě pak se každý převlékne do něčeho na zahradu...ge grilu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jakou máte píseň pro 1. novomanželský tanec? my si pořád nemůžeme nic vybrat....
Odpovědět
Teda holky vy jste se za dnes rozepsali, přijdu z oběda a půl hodiny dočítám :-) Koukám, že probíráte barvy, my máme vše do lila-bílá, ale myslím taky že oranž-bordo-bílá není špatný, hlavně když bude ladit nevěsta+ženich s tou oranžovou, k oranžové jde krásně bleděmodrá dcerka, takže fotky budete mít určitě super. A stůl do bordo si myslím, že nemusí ladit k nevěstě a ženichovi, že to už záleží... Já mám objednanou kytku fial-bílá-zelená a měla bych tam mít bílé orchideje, estomy, lile, drobné kvítí bílé a břečťan a trávy, chci převislou...no jsem zvědává na výsledek, ale dala jsem květinářce předlohu a ona umí moc hezké kytky, takže se toho nebojím a ženich má bílý oblek, takže bude mít fial.korsáž aby to vyniklo... Dneska jsem úplně vytočená, protože zbývají 4 víkendy a já už je mám rozplánovaný a ráno jsem se dozvěděla že přitelovy rodiče letí příští týden na 14 dní na dovolenou, zrovna teď před svatbou, navíc na příští víkend byla domluvena seznamka našich rodičů, protože pak už se to nestíhá...takže jsem fakt nadšená, navíc se tím mění i mé plány na víkend, takže musím vše přehazovat, no úžasný... ]-(
Odpovědět
oprava: teda píšu pěkně z chybama - ty kytky budu mít orchideje, eustomy a frezie... 8-)
Odpovědět
mmarch: my budeme mít asi nějaky mix, podobně jak už tu někdo psal, ale jsme polena, takže jen celkem do 2-3 minut. a hlavní písnička bude Stay, zněla ve filmu Cindy, určitě budeš znát
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: my máme od one republic a timbaland apologize...není moc svatební, ale je prostě naše ;-) hanna: hlavně bud v klidu, maximálně se poznají až na svatbě. za psychickou újmu ti to nestojí :-)
Odpovědět
hannah: jej, taky bych nejraději odjela na 2 týdny na dovolenou...akorát by to za mě nikdo nepřipravil :-| Ale je to nepříjmený, že Ti mění plány...to nevěděli dřív, že pojedou na dovolenou? Naši rodiče se už znají, takže tohle nám odpadá...já mám plán pouze na tenhle víkend, další se přizpůsobí tomu, co stihneme teď...snad všechno, co chci :-N mmarch: tanec neděláme...nechci se nechat ušlapat a přítel s tím souhlasil, že to být nemusí, tak jsem moc ráda. Už bych nejraději šla z práce domů...ještě si chvíli počkám...ale už mě to nebaví :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, nekoukaly jste nějaká na dlouhodobou předpověď, alias budeme mít na svatbičky krásně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás tchýně přemluvila ať s něma jedeme na týden do tater, na odpočinek před svatbou (3týdny před svatbou),tak to risknem a pojedem. Do té doby musíme mít zařízené vše co půjde zařídit a zbytek mám stejně až poslední dva týdny Přítel je docela poleno co se tance týká a nějak se nemá k žádnému nacvičování, jen kravinky u toho dělá, ale zatím máme vybranou předběžně píseň The Rose od Westlife a I wanna marry you od B. Springsteena (náš oblíbenec),tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
cupity: na prognozy bych moc nedala, stejně se to den ze dne mění, ale četla jsem dvě a každá trochu jiná. Jedna byla že první týden červenec kolem 20C a déšť, od 20.7 hice a druhá zas byla přesně naopak... tak si vyber co ti víc vyhovuje :-D
Odpovědět
cupity: musíš doufat, přesně jak píše mmarch jsem viděla a každá byla jiná...jednou vedro, druhá hnusně... mmarch: tak to bych si taky dala...já uvažuju, že bych se tak dva, tři dny před svatbou objednala na masáž...abych uvolnila to napětí ve svalech, tak uvidíme. Přítel dokonce přemýšlel o předsvatební cestě k moři...což nakonec zavrhnul sám...nestihl by vyrobit všechen nábytek, ale líbilo by se mi to.
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: jojo Stay je dobrá píseň, dobře se na ní tančí.... schvaluji výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: nejdřív jsem s té dovči měla obavy, co když se něco pokazí a já tu nebudu, ale jsou tam dva dny svátky, tak to by se stejně nic nevyřídilo a jak jsem řekla, do té doby musí být vše přichystáno, domluveno...
Odpovědět
mmarch: vy máte taky pěkný předvýběr :-) ono těch pomalých ke plno krásných... jinak koukám, že asi sedíš celý den u pc a píšeš hodně tady, to máš asi hodného šéfa co? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no šéf je v pohodě, nemůžu si stěžovat a tak trošku se nudím, ale pššššt
Odpovědět
Profilova fotka
my taky jedem na dovču, příští pátek frčíme na týden do chorvatsa :-) aspon si odpočinem před svatbou
Odpovědět
My máme svatbu přesně posvátcích...kvůli tomu, aby si lidi nemuseli brát moc dní dovolený a mohli si i užít Znojmo...bydlíme s přítelem ve středních Čechách, tak tam naši a kámoška pojedou s náma...podívají se po okolí a ve čtrtek je svatba...pátek na uklidnění a pak ještě víkend na cestu domů a tak. Ale doufám, že všechno bude přichystaná tak do 2 týdnů, abysme měli i chvilku pro sebe klid...no uvidíme, jak to zvládneme...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já jsem holky přemýšelal spíše o něčem českém na ten první tanec ale ještě uvidíme, líbí se mi několik písní od Petra Koláře tak buď něco takového nebo pak nějakou cizí píseň a těch máme teda vytypováno hodně ;-) přítel by ten první tanec nejradši zrušil, protože on moc netančí, ale nějak se to zvládne ;-) ...jinak před svatbou asi vyrazím taky na masáž, moje teta masíruje tak se asi půjdu uvolnit ;-) předsvatební cesta je fajn, ale já bych byla nervózní že je to třeba těsně před svatbou, my měli předsvatební cestu v Thajsku, ale bylo to už v lednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: taky jsem měla vybrané nějaké české písně, ale přitel moc na ty české není. Jen se mu docela líbí píseň Vyznání
Odpovědět
teda na dovolenou před svatbou bych taky ráda jela, ale my máme dovolenou až po svatbe 10 dní, takže můžeme být rádi za to a říct v práci oba, že chceme ještě před svatbou týden tak nás ženou :-) ale já se těším, že si užijeme tu posvatební, takže to nějak neřeším :-)
Odpovědět
mmarch: taky bych chtěla takovýho šéfa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: nene nedám :-p tak pokud mám svou práci hotovou a v pořádku tak to neřeší a nehlídá
Odpovědět
ahoj holky...co se týče prvního tance...co zkusit něco netradičního a zábavnějšího? My jsme si namixovali pár disco hitů a pořádně to rozjedeme...ze začátku bude Kolář - Ještě, že tě lásko mám a od půlky mixík a pak zase Kolář. Myslím, že se i hosté pobaví, než aby na nás koukali, jak tam 3 minuty šlapeme zelí, nebo se kejveme ze strany na stranu jak medvědi :)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby: donuť netančícího chlapa k jakýmukoliv kroku navíc.... hned bych do toho šla....
Odpovědět
mmarch: takovýho šéfa bych brala taky...teď nestíhám práci, ale kašlu na to, bolí mě záda...z toho sezení před pc a čučení do monitoru ;-( kajsav: do Thajska jsme se chtěli podívat loni, ale nakonec nám to nevyšlo...nezbyli penízky...museli jsme narychlo udělat obyvatelnou jednu místnost...švagr s manželkou se dostali do fin. tísně, tak jsme je na čas vzali k nám...a teď toho litujeme 8-( Raději jsme měli jet do Thajska... Jinak posvatební cestu chceme do rumunska do Dunajský delty...přítel rád porozuje přírodu a už tam i byl a moc se mu tam líbilo, tak chce, abych to taky viděla...je fakt, že na místech, který se jemu líbili a byl tam ještě předtím než jsme spolu začali chodit, tak i mě se líbila, tak snad to bude pěkný...pokud se to povede.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?