Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
etru: nee...vůbec nevím..napadá mě tak jediné květinářství, kde vážou hezky..jenže jsem slyšela od nevěst elkem stížnosti, že kytky byly jiné, a tak no..tak nevím:-/
Odpovědět
mmarch: taky jsem přemýšlela, že bysme udělali tombolu, že by to bylo vtipný, ale bude nás málo, tak to nemá cenu, ale každýmu dát něco takovýho jen tak pro radost by se mi líbilo. Svatební mandle jsem taky v pár albech viděla a upřímně mi to přijde takový nic moc...u nás by to rozhodně nikdo neocenil...
Odpovědět
glumbi: tý dlouhodobý předpovědi bych moc nevěřila...já zase viděla jinde a tam tvrdili, že začátkem července bude vedro...a taky občas bouřky...mě by vyhovovalo tak 25 max a bez deště...tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, taK to ti nezávidím. Já si zamluvila co nejdřív nejlepší květinářství u nás v PV a už jsem byla druhá...berou tři svatby, tak jsem to řešila okamžitím složením zálohy a zamluvením někdy v lednu :-N Abych měla jistotu :-) Asi bych šla obcházet květinářství...možná by stálo za to se tam jít podívat a domluvit se. Třeba ti dají vybrat z těch, co už vázali a ty budeš mít aspoň představu... s tím počasím si nebudu dělat starosti do té doby, než nastane den D :-D
Odpovědět
petrusew: přesně, starosti s počasím až na den D...beztak to neolivníme a tak bude jak bude :-N Holky, tak mi slečna, co mi vyrábí bižu poslala fotky a jsem naprosto okouzlená...teď už jen, jak to bude vypadat na mě a bude to...až je budu mít doma, hodím sem fotku :-) Ale mám z toho velkou radost...
Odpovědět
Profilova fotka
petru: mně bylo řečeno: přijďte tři týdny před svatbou - šla jsem 6 a dozvěděla jsme se, že celý červenec mají zavřeno..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka, tak to je super :-) Teď jenom aby vše bylo dle tvého přáníčka :-D A když bude pršet? No, tak nám bude pršet štěstíčko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu květinářství: obešla jsem jich taky několik s obrázky jak si to asi představuji, někde mi řekli stačí 3týdny předem, někde chtěli rezervaci hned, někde mi řekli 2tis. někde 1500kč za tu jednu kytici, v několika jsem vyzkoušela jaké vážou kvítka a u jednoho co bylo nejvíc vychvalované známíma jsem byla velmi zklamaná, objednaná kytka k narozkám - karafiáty, které vydrží i týden min. - úplně umřela během 2dnů (zhnědly, nejspíš byly v moc velkém mrazu) a druhá z růží během jednoho dne. Nakonec jsem na poslední chvíli našla květinář. "domácí vesnický podnik" a myslím, že nebudu litovat. Nejen že cena prý bude max. pouhých 1000kč,ale i přístup paní byl super, dokonce mě odradila od jednoho jedovatého kvítka co jsem chtěla, že bych měla oči jak bambuly (to mě neupozornil nikdo)a narozeninová kytka od nich byla prostě super. Proto mám ráda takové ty domácí podniky, nejlíp na vesnici, je to jejich živobytí a lidi si na té práci dají víc záležet. Nejsou to jen zaměstnanci.
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, to mi bylo řečeno v několika květinářství taky, ale protože jsem věděla, jak to dopadlo, když se vdáváala jedna rodinná známá(tetička), tak jsem trvala na tom, zarezervovat si termín co nejdřív. Ale že někdo zavře v červenci květinářství, když je nejvíc svateb.... Neboj, ono se něco najde, ale bude to chtít hledat hned :-) mmarch, to máš pravdu, ale u nás je to přesně naopak. Mě řekli 1500,- za moji kytici, ale já počítám pro jistotu s 2000,- Ale i tak, za takovou převislou kytici...hlavně jsem šla tam, kde krásně vážou.
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) tak mě bude dělat kytku+kytky pro maminky,ženichovi do klopy a kytku na auto moje kamarádka,která jede na svatbu(její maminka má květinářství a ona u ni 7let pracovala) a dostaneme to jako svatební dar-takže to bude určitě kytička se vší parádou,když je to od kamarádky :-) takže dnešním dnem....za 9!!!!UUUááááá,bojim bojim,ale i moc těšim :-D včera jsme nacvičovali náš svateb.tanec a byla švanda-máme ho ze 7 písniček a udělané jako do příběhu a a hlavně do legrace,takže trénování je fakt zábava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: tak ten váš taneček bych fakt chtěla vidět. Nacvičovali jste to dlouho nebo jste oba zdatní tanečníci a měli jste to hned? můj přítel je taneční antitalent a vůbec se mu do nějakého nacvičování nechce, vždy u toho začne akorát dělat blbinky, takže náš 1. tanec skončí asi šlapáním zelí :-D nebo kroucením se jak při 220V
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch:ale to bude taky originalni :-D no já jsem učitelka tance,takže jsem to celé vymyslela a přítel je pro každou srandu,trochu mu ujíždí rytmus :-Dale jinak tančí docela dobře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera1: ahááá tak to je potom jiná, když to někdo učí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já zírám s těma cenama kytek...naše kytky: pro nevěstu viz album, pro maminky 2x, pro družičky 3x, pro svědkyni, do klopy ženicha, svědka a tatínků, 30 gerber do mís na výzdobu a okvětní plátky na stoly to vše do 4000kč a květinářství máme odzkoušené a dělají ty nejhezčí kytky.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, tak to máš opravdu štěstí. To je hezká cena.
Odpovědět
Profilova fotka
no proto jsem překvapená z těch vašich cen :-o
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:ty jo,tak to zní suprově ta cena! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se s cenou smířila. Hlavně že budu mít krásnou kytici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra mám ještě jednu malou rozlučku se svobodou,budem tam jen samé učitelky i s mojí mamčou,moc se na to těšim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to mi jí ještě florista říkal skoro se strachem, to spočítal podíval se na mě a říká tak do 4 tisíc a fakt se asi bál, že mu řeknu že to teda ne :-D a bezvadně mi poradil, jak s výzodbou tak s mojí kytí. škoda, že jste z daleka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak o no taky záleží u té ceny kytky z jakých květin to máš a v jakém počtu, každé kvítko má jinou cenu, někdo má kulatou kde má plácnu 10ruží a tož vše (při ceně růže 50kč)já budu mít asi 7-10růži a 3-5lilií + další drobnosti no a pak záleží kolik si kdo bere za práci... navíc se připlácí i za to slůvko "svatební" kytice. kdyby vám tu stejnou dělali na narozky nebo jen tak, tak stojí podstatně míň...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ale i přesto všechno to máš dobrou cenu já mám počítat kolem 2700kč za svatební kytici, 2x kytka pro maminky (3růže), 1x kytka pro svědkyni, 1x pro ženicha, 35x myrta, 10x růžička do vázičky což je taky super cena když si vemu že někde chtěli 2000kč jen za svat. kytku
Odpovědět
holky, vy mě teda docela děsíte s cenama kytic...to je to, co ještě nemám...chtěla bych jen nějakou menší z lučních květů...takže pokud mi řeknou nějakou šílenou cenu, tak ráno naběhnu na nejbližší louku a budu trhat, co se mi bude líbit :-D Kytku jdu zařizovat v pondělí...a chci jen pro sebe, 2 pro maminky a pro svědkyni...tak snad to nebude tak šílený...všechno chci luční kvítí...tak jsem teda zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít růže a orchidee. oni mají strašně levné kytky. tatka nedávno nechával dělat kytku jedné naší asitentce k narozkám , když jsem jí viděla, tak jsem tipovala tak 500kč a ona stála asi 180kč. když tam nechávám dělat kytky k narozkám tak kytka za 600 nejde unést jak je těžká a velká. ale fakt je, že k nim chodí snad celej hradec, takže tam je pořád narváno
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je fakt hrozný s těma kytkama.... my je budeme kupovat ve velkoobchodu... asi 100 tulipánů a z toho pak mamka udělá kytičky sama.. je na to hrozně šikovná. Vždycky na zahradě něco natrhá a pak jsou z toho tak krásný kytky, že jí to svěřím.. takže by nás to nemělo stát moc... max 2000 za všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono podle mě je kytka, šaty nevěsty a oblečení ženicha (popř. i dort) to hlavní na svatbě na co se soustředí zraky lidí a objektivy fotoaparátů a ti co to prodávaj, to moc dobře ví....
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: jéééé tulipány x-) mě je florista rozmluvil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: proč ti je rozmluvil?
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádce je florista bohužel doporučil, kamarádka má max. 160cm a kytka měla tak 60cm, sotva jí udržela v ruce (musela oběma)a celou jí zakrývala, takže na všech fotka je jen žlutá kytice tulipánů....
Odpovědět
Profilova fotka
jaj z toho horka už píšu nesmysly... omlouvám se za chybky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?