Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Me ty mandlicky taky nijak neoslovily. Vyrobila jsem si ty cokoladky a myslim, ze jsou povedene, az ja se nekdy dokopu, tak Vam ty svoje pripravy taky nafotim, jenze se k nejakemu chystani vetsinou dostanu az vecer a to uz je blbe svetlo :-( Cokoladky me vysly kazda asi na 3kc a kdo chce, sni ji, kdo ne, necha si ji na pamatku. Ja tombolu asi delat nebudu a ani svatebni noviny, necham to spis na nejakych hrach a tak a taky budeme mit i kost vina, tak snad se hosti nudit nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: jak jsi dělala ty čokoládky? jen nakoupila nějaké a dala jim nový obal? tombolu chci na zabavení, aby nevázla zábava a pár her taky, nevím kdo jak miluje tanec, tak aby pak všichni jen neseděli a nehleděli do blba... sestřenka neměla na svatbě žádné hry a byla fakt nuda
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Moji pribuzni i zenichovi jsou vsichni parmeni, tak fakt nemam strach, ze by se nudili, spis mame oba strach, aby to nebylo nejake uplne silene :-N :-N ale aspon snad bude sranda. Koupila jsem si v Makru male cokoladky (podotykam s leopardem :-D :-D ), na papir, na ktery jsme tiskli i oznamko, jsem nasim razitkem (muj drahy nechal udelat razitko nasi svatby) natiskla "logo", kraje ostrihla vlnkovatyma nuzkama, zalepila oboustrannou lepici paskou a prevazala satenovou tenkou maslickou, parada za pak kacek a vypada fakt dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak bys tu svojí parádu měla dát do albíčka, ať se taky můžeme inspirovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch. no uz si to slibuju pekne dlouho, ale jak rikam, jsem hrozna :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak to jsme min. dvě :-D taky se na všechno chystám týden... a co nenajdu na netu, to není.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak my máme pro svatebčany vínečka s naší etiketou a ty tolik profláknuté mandličky. dáváme to místo výslužek, tak aby tam měli i něco sladkého :-D a tak drahý ty mandle nejsou...pro 60 lidí po 5 mandlích za 700 a ještě jich dost zbylo(asi 80) ;-) lostris: ty jsi šikulkaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Diky :-) My teda davame i vysluzky, to by nase starosvetka rodina asi nerozdychala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo u nás musí taky být výslužka po hostině. I když všichni říkají, že nemůžou moc sladkého kvůli figuře, tak na všech svatbách toho byla hromada a na všech se všecko snědlo. I když je pravda,že já bych toho sladkého moc nedávala, navíc v létě, spíš vychlazené ovoce na osvěžení
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: no 700kč je docela dost, ono se to všechno nasbírá, to už by spíš (aspoň naši) hosté ocenili to vínko do výslužky, ale když to dáváte místo výslužky, tak to je jiná
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Ja pomahala v sobotu s jednou svatbou a rikala nevesta, ze by teda pro priste zadne zakusky ani kolacky neobjednavala, ze jim toho hrozne zbylo, ale to bych doma nepochodila, budou zakusky i kolacky a vysluzky rozvazime den predem.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: my rozvážíme předem akorát svatební koláče a to jen do práce (já, přítel, maminky)+ pár známým co nebudou na svatbě a jinač výslužku dostané každý host při odchodu ze svatby. to by se mi fakt nechtělo rozvážet ještě den předem výslužky, už tak nebudu vědet co dřív. Na hostinu budeme mít dort (mamči se zdá pořád málo 3patrový pro 28lidí)a minizákusky. Ještě se rozhodujeme jestli i partykoláčky (jsou super, ale aby toho zas nebylo moc)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mi budeme rozvážet výslužku před svatbou. Já teda ne, ale tátové a chlap :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo u nas tim taky nekoho poverim - kamosky nebo kdo bude zrovna po ruce. Uz to pak na svatbe nechci resit. mmarch: an nevim, co jsou to partykolacky?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to něco jak svatební koláčky, ale kulaté a menší
Odpovědět
Teda holky, vy jste tady toho napsali za těch pár hodin 8-) my máme mandličky v pytlíčkách a vyšlo mě to celkem na 450,- což se mi nezdá tak moc... výslužky budem dávat, někomu před svatbou a někomu až po, protože přijedou někteří den předem a někteří až v den svatby, no ještě uvidíme jak to všechno dopadne... ty jo venku pěkný dusno, být tak někde u vody, to by bylo žůžo a ne v práci :-S
Odpovědět
jo a dneska mám na sobě celý den svatební boty a už mě pěkně pálí bříška, přes oběd jsem hodně nachodila po dlažebních kostkách, tak asi díky tomu, ale nikde mě nic nedře, takže celý den v nich asi v pohodě vydržím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu začínám mít obyvy z toho, zda byl dobrý nápad mít svatbu v červenci. Nevíte o nějaké dlouhodobé výhledové předpovědi počasí na červenec??? i když vím, že se to den ze dne mění i tak by mě to docela zajímalo
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak my kdybysme měli rozvážet výslužky tak by to byla docela sranda. kus svatby z prahy, kus z ostravy a další z jižních čech :-D já jsem řekla, že platíme jídlo, pití a bydlení a nevidím důvod, proč ještě všem dávat výslužku. navíc 3/4 hostů jsou z daleka a už vidím, jak nadšeně povezou výslužku a už cestou se jim asi zkazí a budou z ní mít smradlavou kuličku. takže dostanou vínko mandle a to jim musí stačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: já jsem nějakou viděla, prvních pár dnů ma pršet a být docela zima, kolem 10 by se to mělo lámat a pak být hezky a po 20 mají být tropy a bouřky z horka :-D takže super, se upaříme v šatech :-D ale snad to nebude tak strašný
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, tak to doufám, že 10. 7 nebude pršet! :-S to by nebylo moc fain...
Odpovědět
Profilova fotka
snad sem můžu dát takovejhle neškodnej odkaz :-) počasí na léto ;-) http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/letni...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak to jsi mě moc nepotěšila,že pařáky začnou po 20.7. :-( no ale co jsme si vybrali, to máme...
Odpovědět
Profilova fotka
bud ráda...já bych radši déšt než 30 ve stínu 8-( ale víš jak jsou na tom dlouhodobý předpovědi, moc vážně bych to nebrala
Odpovědět
Profilova fotka
no však právě, my máme termín 24.7. - to začínají ty pařáky, taky bych radějí občas nějaký ten letní deštík nebo aspoň kolem 20C než pařák
Odpovědět
Profilova fotka
aha, že máš v profilu 17, to mě zmátlo :-D my máme 23.7 tak si to užijem spolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda já tam nechala 17. to bylo původní datum....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, predpoved me docela tesi, nechci, aby prselo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) konečně jsem na chvíli tady;-) dneska mi bouchlo květinářství, tak nevím, co budeme dělat:-/ jinak vidím, že řešíte počasí..jak mám být toho 17:? idu to rozkliknout;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa, tak to je blbý. Máš něco v rezervě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?