Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, to je ale dilema :-D Já bych šla v těch, které jsou pohodné a ve kterých se budeš cítit líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Já sháněla taky nejake balerynky na prezuti, ale nesehnala jsem :-( Potrebuju smetankove a vsude maji jen bile :-( Uz mame skoro hotovou pozvanku na "svicu" je paradni :-) Pak vam ji poslu mailem, az bude finale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a nemůžou být něco mezi smetanovou a bílou? ty co mám já na přezutí nejsou čistě bílé při porovnání s bílou, spíš jemně smetanové
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: A kde jsi je sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
v deichmanu za 500kč, myslím, že je tam mají pořád (aspoň u nás v ostravě)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou opravdu moc pohodlné a na noze vypadají hrozně hezky
Odpovědět
Profilova fotka
měli tam ve stejném stylu víc druhů - s mašličkou,s jinou ozdobou, bez, jiný podpatek, bez...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojik holky:-D moooc vam dekuju! Jste zlate:-) slavime uz druhy den:-D ja mam botky i na podpatku i balerinky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde ste sehnali ty levný potahy na půjčení? Teď se mě ptala kamarádka co má svatbu o týden později.. a mě se to nechce v tý naší diskuzi hledat!!????
Odpovědět
mavo: já mám za 30kč ale na půjčení, myslím že stránky byly nějak svatebni-potahy.cz
Odpovědět
lubikaf: no když nemá papír, tak proč si nekoupíte svůj, dáte mu od každýho jeden a ať vytiskne ukázku...je fakt, že samostatně papír neprodávají...myslím, že ale nejmenší balení je po 25...možná dneska už i méně kusech...na zkoušku můžeš vzít jakoukoliv gramáž...a pak na ostro vzít nějaký kvalitnější. My si oznámko dělali i tiskli sami doma...máme tiskárnu hlavně na tisk fotek... Holky s hubnutím bych to taky moc nehrotila...každá nevěsta je ve svůj svatební den krásná a jestli má o 5Kg víc než by chtěla vůbec nevadí...nikdo to nepozná ;-) Taky jsem chtěla trochu shodit, ale nemám vůli pořádně cvičit a tak to neřeším...šaty už mám doma a sedí, tak nechci ještě pár dní před svatbou řešit, že mi jsou velký :-N
Odpovědět
holky, jak to tu čtu, tak budete mít boty na přezutí, to ale znamená že budete o min 4 cm menší....a co pak délka šatů? nebudete totahat po zemi? Mě moje šaty zkracovaly, tak si je jdu za 14 dní zkusit....ale nějak nevím, co ty boty bez podpatku...?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neovo: to s těma botama mě už taky napadlo, proto si na zkoušku šatů (před konečnou úpravou) beru oboje dvoje botky a uvidím. Na přezutí nemám úplně bez podpatku, je o něco menší než na hlavních botkách a myslím, že i v těch hlavních bych vydržela celou dobu, jsou super. A když tak si ty na přezutí nechám až kdybych se převlíkala, ale ještě uvidím. Možná kdyby mi zkátili šaty tak nějak na střed, aby seděli k obou dvoum botám tak by to taky šlo... u hlavních bot bych je měla kousíček nad zemí (aspoň bych s něma nezamtala)a u druhých na zemi...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den! mmarch: ty Tvoje botky se mi moc libi, ale v Brne v Deichmanu jsem je vubec nevidela :-( Libily by se mi i tak na noseni normalne :-)
Odpovědět
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla jelikož je nádherný počasí tak jsme s malou venku nebo na zahradě 8-) . Včera jsem jí koupila malinkatý bazén jelikož v tom velkým je studená voda, tak se tam včera cákala skoro pul hodky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak sem včera koupila k těm botkám :D i samodržky a jsou super a navíc byly i s 50% slevou :D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, uz jsem to tady psala vcera - kam zmizela Lencaca?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, to fakt nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
petru: Ja jen premyslim, kam se podelo hodne holek, co tu s nami byly od zacatku... Snad je u nich vse v poradku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to snad ano...ani jsem o tom moc nepřemšlela, ale asi máš pravdu, že tu hodně holek chybí.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: možná to chce navštívit toho deichmana víc krát, zboží doplňují a každou chvíli tam mají něco nové. A v Brně ho máte jen 1x? u nás jsou tuším min. 3 daichmani a všude je měli
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: vzpomínám si,že jsem hodně podobné viděla i v Humanicu (od tama mám hlavní botky)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: kdyz ja se do Brne dostanu jednou za cas, bydlim az uplne na jihu Moravy. No nejblizsi je v Hodonine, ale tam taky moc casto nejezdim :-( Ja mam hlavni botky z CCC a pak druhe ze Stivalu. Puvodne jsem mela vysnene ty, co ma tady skoro kazda nevesta, popelkovske strevicky, ale je fakt, ze tyhle co, jsem koupila vyuziju i po svatbe. Mam populnocni saty hezky sladene s zenichovym oblekem a i tema lodickama a muzem v tom pak chodit na plesy :-) Padim na obidek, zatim pa.
Odpovědět
hodně lidí tu zmizelo... jinak deichman má svoje webovky a rovnou se člověk může podívat na které prodejně boty v jeho velikosti mají...takže doporučuju lostris kouknout na web jinak je pravda, že hodně holek už sem nechodí... už jen 4 víkendy, fuj začíná se to pěkně blížit... a co teprve lera, ta to má za pár, v den její svatby mám já rozlučku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel uz som myslela na to, ze kupime my papier a dame mu ho. musim sa ist pozriet do obchodov, po kolko kusov maju najmensie balenie. to bude asi najlepsie riesenie. whitewajda tiez chcem malemu kupit bazen, ked budeme u nasich na chalupe, nech sa tam clapoce. a co sa tyka topanok, ja mam len jedny svadobne, ktore budem mat do polnoci a po polnoci sa prezleciem do inych siat a aj sa prezujem. no dufam, ze v tych topankach vydrzim, nie som moc zvyknuta na vysoke opatky. ale asi by som mala zacat take nosit, nech mi potom na svadbe neodidu nohy uz v kostole :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teď trochu odbočím od tématu, ale zajímalo by mě jestli máte nějaké dárky pro svatebčany? např. svatební mandličky nebo jiné drobnosti např. v krabičkách, pytlíčcích apod.
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Diky moc za IP, hned na to vletim :-) My mame nachystane svatebni cokoladky, takze jen tohle :-) hanna: no jo, Lera uz to ma fakt za par, budu s ni cely svatebi den a hrozne se tesim, doufam, ze si to poradne uzijem a ze bude venku krasne, jako dnes :-)
Odpovědět
lubikaf: Jen tak jsem jukla na webu a měli papíry v balení už od 20ks (Cannon a HP)...já si osobně kupuju na fotky papíry od Cannon...vyšší gramáž, aby fotky byly kvalitnější. Tak uvidíš, ale dokáže to naštvat, když Ti někdo slíbí vytištění a pak má problém dodat zkušební vzorek... Botky ještě nemám, ale budu mít jen jedny...s mojí blbou tlapou to není snadný sehnat nějaký pěkný a aby mě nic netlačilo...mám 41 se sborcenou příčnou klenbou :-| Takže většinou nakupuju ve zdravotních nebo kožený...ale už mám na svatbu botky vyhlídnutý a pokud nenarazím o víkendových nákupech na lepší, tak pro ně příští týden půjdu :-) mmarch: zatím žádný dárečky nemám, ale přemýšlela jsem, že bych jako dárečky udělala nějaký kravinky...to, co bývá v tombolách...jen tak pro pobavení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: tombolu se chystám udělat, ale nějak mi na to pořád nevychází čas... ale první krok už mám - sepsané ceny do tomboly, samozřejmě vtipné :-D mandličky tu má skoro každá (aspoň v albech), ale přijde mi to jako zbytečné, že to nikdo neocení a navíc nejsou nejlevnější
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: rádo se stalo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?