Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak jsme včera zaplatili dort. Bude třípatrový, potažený bílím metalickým marcipánem a nahoře budou smetanové růže se zelenými lístky a trošku živého nevjestiného závoje(zakyje mezi kytkama). Dvě patra budou piškotová s bílou náplní, a prostřední bude oříškový piškot s toutéž náplní. Stál nás 3000,-, ale jsme rádi, že jsme si vybrali a hlavně, je to tetina známá a dorty dělá překrásný a fakt dobrý :-D
Odpovědět
hannah: máš to tam ;-) lubikaf: já osobně mám raději matný papír, ale taky záleží, co přesně na oznámku máte...fotka je lepší na lesku, ale aby to bylo dobře čitelné. Je blbý, že nemůže jedno od každýho vytisknout na zkoušku...přijde mi to divný, že to nejde...rozhodovat se jen tak bez ukázky je blbý.
Odpovědět
hannah: máš to tam ;-) Já jsem dneska v práci jen do 11h...beru si půldenní volno, abych mohla doma pomoct miláčkovi se zahradním nábytkem...ale zase budu alespoň venku :-N lubikaf: já osobně mám raději matný papír, ale taky záleží, co přesně na oznámku máte...fotka je lepší na lesku, ale aby to bylo dobře čitelné. Je blbý, že nemůže jedno od každýho vytisknout na zkoušku...přijde mi to divný, že to nejde...rozhodovat se jen tak bez ukázky je blbý.
Odpovědět
juj, mě to odeslalo 2x...a jednou bez dopsaný věty 8-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf: myslím,že hlavní je to, aby to šlo hezky přečíst, o to jde... včera jsme dostali od známých taky jedno "fotkové", je to černobílá fotka a text je mini na horním a dolním okraji taky černý, takže to spíš vypadá jak jeden velký černobílý flek a nejde to rozluštit... jinač nádherné ty růžové šaty co máš v albu. Mít je tak by mi ani nevadilo být růžovou nevěstou :-D
Odpovědět
lubikaf: osobně vím, že nám fotka šla lépe natisknout na lesklý papír, ale nakonec jsme sehnali papír matný hladký, z některého pohledu dokonce pár třpytek a vyšlo nám to krásně... Chtělo by to určitě ozkoušet, proč to ten Vás kamarád nemůže zkusit? hanyzka: diky moc, už se jdu podívat. a závidím ti volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr no bude nam to tlacit jeden kamos u neho v robote, a tvrdi, ze tam nema papier a musi ho kupit. takze mu mame povedat, ci ma kupit leskly alebo matny. ja neviem, ci sa da taky papier kupit len v baleniach, cize nie na kusy. uz som aj nahnevana, ze som si to nedala robit nejakej firme, uz by som tie oznamenia davno mala ]-( ale tusim davate viac prednost matnemu papieru, a mne osobne sa tiez viac paci, tak mu asi poviem, nech kupi matny. drahemu to je jedno, hlavne aby to dobre vyzeralo... mmarch my budeme mat cyklamenovu vyzdobu, tak som na internete pozerala saty podobne tej farbe. konkretne tie ruzove sa aj mne pacia, len maju dost vysoku cenu za pozicanie - skoro 3000 sk a to je mooooc, to uz si mozem saty rovno kupit a budem ich mat doma aj na nejake dalsie prilezitosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak akorat prochazim fotky - vcera jsme se fotili na pozvanku na svicu a teda me prozreni je, ze musim aspon 10 kg shodit - hruza! Ale do svatby to uz asi nestihnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, ja by som chcela schudnut este takych 6 kilov, ale tiez neviem, ci sa mi to podari :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: kdy máte termín svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: 24. července Jenže snažila jsem se už od listopadu, ale pak se mi treba nahromadi spousta prace, nestiham a mesicni drina je za tyden v haji :-((((
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to znám, měsíc se snažím, pak na 3dny polevím a je to vše zpět. Ale teď mám cíl tak to jde mnohem líp než když chci "jen tak" shodit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mmarch: my jsme zasnoubeni rok a v podstate cely rok jsem se snazila, ale naprd, ted uz proste jen zkusim co pujde a bude to |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se práve skoro celý rok nesnažila, protože jsem věděla,že to stejně zas přiberu a šaty si budu vybírat až na poslední chvíli, protože každý měsíc vážím jinak a tak jsem se začala snažit až po výběru šatů, měla jsem je dobré úplně na milimetr, takže nesmí ani deko nahoru, spíš dolů abych měla rezervu, takže mám cíl - šaty a tak to jde a když jím pravidelně a hodně ovoce a zeleniny tak už ani nemám chuť na sladké, jsem čokoládová, jak zkusím kostku, tak už neodolám, ale když ji dlouho nemám, nechybí mi a místo toho si beru to ovoce a zeleninu. a když vidím výsledky, že to fakt jde (jde to pomalu, ale jde), tak o to víc se snažím, o to větší chuť mám na to hubnutí a to menší chuť na sladké mám...
Odpovědět
Profilova fotka
u mě je vždy nejhorší ten začátek, jsem netrpělivá a musím hned vidět výsledky, jinač s tím hned prásknu
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Tak s tema vysledkama to mame podobne. Ja teda se sladkym problem nemam, ale spis tak nejak obecne. Padim na obed, za hodku jsem zpet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chuť přeji a doufám, že bude salátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojdy holky :-) to se nám to pěkně krátí :-) dala jsem do albíčka moje botky,koukněte na ně prosím...a děkuju za názory.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Na obed musim neco tepleho, mam totiz zaludecni vred a nemuzu si moc zahravat. Takze jsem mela hrachovku :D
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, ty jsou hustý 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mozna jsem trosku mimo - necetla jsem uplne celou diskuzi, ale kam zmizela napr. Lencaca? Chodilo nas sem ze zacatku nejak vic, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: přestan plašit, vážíš 40 kilo i s postelí a chceš hubnout areviv: wau, jsou hezkýýýýý
Odpovědět
no to já si asi půjdu dát nějaký salát... lostris: vred uz takhle brzy, ty jo, to musi bolet ne? areviv: ty kráso, botky luxusní 8-) a vydržíš v nich celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
areviv wau, su super tie topanky. a mozes ich podla mna kludne vyuzit aj po svadbe. su fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: No skoro do niceho, co jsem vloni nosila, se nevejdu ;-( 8-( hanna: No jo, mam toho hodne, starosti atd a jsem asi takova povaha, ze si vseko beru... A projevilo se mi to takhle. Beru leky, takze v podstate to ani moc neboli :-) areviv: Boty jsou super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, to je blbý. A že se do ničeo nevlezeš? Novej podmět k nakoupení šatníku, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru. No to sice jo, ale pred svatbou spis mam jine vydaje a navic me to stve z principu, loni jsem si nakoupila dost hezkych veci a ted mi lezi ve skrini a ja se nejlip citim v rozevlate halene, grrrrrrrrrr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to znám, jeden rok nakoupíš, druhý rok to leží ve skříni, tak zas nakoupím větší a další rok to nosí ve skříni a nosím to menší a furt dokola....
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádky moje , opravdu umíte člověka pěkně šokovat,Děkuju vám za pochvalu botek,upřímně já jsem z nich byla prvně hodně nešťastná,ale pak jsem se s nima smířila,ale takovejhle ohlas jsem teda nečekala...děkuju...Když to tu tak čtu tak jsem ráda,že já věci kolem váhy řešit nemusím.Je to hned o jenu starost míň...Ale je super,že v náš den "D" budem všechny krááásný a s hubnutím bych to moc nepřeháněla,ať se o svatební noci nerozsypete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: botky jsou fakt parádní! na mě mooooc odvážný! já teď vyrazila do deichmana pro nějaký letní botky a natrefila jsem na krásný balerýnky, tak nevím, jestli nebudu na svatbě nakonec v nich, protože jsou pohodlný... chtěla jsem nějaký barevný, nebo černý, ale v těch bílých jsem se cítila nejlíp..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?