Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady bylo dva dny tak nááádherně! Kdyby bylo tak krásně i toho 10.7, to by bylo supeeer! Jsme domluveni v restauraci, všechno i výzdobu nám nachystají tak jak chceme, výzdobu nechám na nich, jsou moc šikovní 8-) A budu mít toho v těch čtrnácti dnech fakt hodně. Máme domluvené líčení, nehty, řasy :-D Martin má už taky všechno :-D Tak už zbývají jen prstýnky a moje věci na převlečení-mělo by to dojít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky............tak my už to máme za 12 dní :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lero, to tak strašně letí, co?
Odpovědět
Profilova fotka
petrusew:šíleně!!!!12.9.2009 mě Tomášek požádal o ruku a za 12 dní už budem manželé..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nasbirala par zkusenosti ted v sobotu - pomahala jsem jedne neveste tady z beremka delat dekoraci stolu a i zahrady, tak ted muzu Lenicce radit :-D Ta nevesta je ted na svatebni ceste, ale az prida fotky, tak Vam sem dam link, myslim, ze se nam to podarilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jéje,oba s Tomáškem si moc dobře uvědomujem,jaký štěstí nás potkalo,že naše svatba bude u vás Markétko!!!!! x-)
Odpovědět
ahoj, zdravím, celý víkend krásně. v sobotu jsme konečně rozřešili oblek ženicha, tak to máme z krku, později přidám foto... glumbi: tak dej rady do placu, na co si dát pozor, ať taky víme. lera: teda už to máš za chvilku, my 33 dní myslím... taky mám všechny víkendy už plné, abysme vše stihli... petrusew: kéž by toho 10. bylo takhle, ani by nemuselo být tolik teplo ale hezky a sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr, jj, máš pravdu, taky se nemůžu dočkat :-D Hlavně když nebude pršet 8-) lero, mě požádal o ruku řed pěti lety :-D a konečně budeme svoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
svatba jako taková byla krásná, to ne že ne..ale 1) čekání. nejdřív se přijelo do třeboně v půl jedné a do dvou se čekalo na obřad, před druhou se objevila nevěsta se ženichem, a zase se čekalo na matrikářku. pak se sepisovalo a protože to bylo venku tak to nešlo dopředu a nikdo nevěděl, jestli už je to obřad ne co se děje. 2) po obřadě focení, hromadné foto ok, ale pak čekali kluci na focení a opačně. většina hostů zdrhla do hoteu, bylo horko a nikde nic k pití, focení trvalo do 4 3) proslov svědka. ač byl v programu tak nebyl, všichni na něj čekali a nastalo hooodně trapné ticho, které pak zachranovala nevěsta. 4) jídlo, nosili ho strašně pomalu a ještě nelogicky. tj můj petřík už byl najezený a ještě jídlo neměla pak nastala super zábava, ta byla úžasná pozitivum je , že mám díky sestřenky svatbě skvělou kosmetičku a domluvený čištění mých šatiček :-D jinak to bylo hezký a hlavně že se vzali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrusev:jooo,já taky dostala takovej první předzásnubní před 7 lety :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: No jo, tohle cekani je nejhorsi, obzvlast, kdyz je vedro. Bratranec kdyz mel svatbu, tak se na ne taky cekalo a vsichni uz byli od rana hladovi a trvalo to moc dlouho, proto se my budem fotit az po obede, aby na to byl klidek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky po obědě ;-) ať nám hosti neomdlej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky jj taky jsem se ujistila, že focení poo je lepší. dáme hostům na zábavu svatební noviny, budou si moc zakrát minigolf nebo se jít projít. ale aspon nebudou mít hlad :-D
Odpovědět
No toho čekání se taky bojím, my musíme mít focení po obřadu, protože u zámku je pěkná zahrada a po hostině se pak nemáme kde fotit, maximálně v lese... :-| Jinak přidala jsem toho svého ženicha do alba, tak můžete zkouknout, mám docela obavy, aby nevypadal líp než já... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, no te, tomu to ale sekne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani: tak oblek ženichovi moc sluší! budete krásný páreček :) my máme jídlo i na obřadě.. takový banketky.. pak se rychle sfoukne focení se všema, ti pak odjedou na oběd a my se tam budeme ještě fotit sami :)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: Zenich je fesak ;-) My se snad vydame pro zenichovo oblecko zitra do Brna, uz to ma pripravene, jen vyzvednout a doplatit zbytek, Mam tam mit i pripravene populnocni satky, tak jsem zvedava, snad jsem od te doby, co jsme je vybirali, nepribrala :-|
Odpovědět
děkujem za pochvalu :-) lostris: no my taky přijeli do salonu a ženich měl zamluvené kalhoty z března a ejhle už se do nich nevešel, tak ještěže jsme tam jeli už teď, tak jsme rychle zamluvili větší a naštěstí ještě měli volné. Navíc to má ještě tak blbý, že sako musí mít o velikost větší, protože má široká ramena... my sebou na obřad taky bereme nějaké občerstvení a hlavně každý vyfasuje sebou do auta láhev s vodou...
Odpovědět
Profilova fotka
no doufam, ze se do nich vejdu, ale mam ted porad takovy shon, ze nemam ani cas chodit cvicit a jidlo taky nejak neresim, tak snad se to na postave neprojevilo az tak silne, uvidime =-) Porad si rikam, kolik moc mame casu, ale zjistuju, ze se to jaksi fakt hodne priblizilo a to jsme az na konci cervence, ale je to hruza - jak to leti. Zitra chci kuknout na nejake hezke spodni pradlo - vy uz mate porizene, holky?
Odpovědět
Ahoj holky, teda koukám, co všechno už máte zařízený...my ještě musíme dořešit oblečení ženicha...tento víkend a pro oba botičky =-) Doufám, že to pořídíme v klidu. Ale už začíná působit stres :-S hannah: ženichovi obleček moc sluší ;-) lostris: prádlo ještě nemám, ale už mám vyhlídnutý, tak jen zajít, vyzkoušet velikost a koupit...otázka pár minut, naštěstí. Jinak s tím jídlem to máme tak, že budou přichystaný chlebíčky a jednohubky ještě před obřadem, obřad je v 11h a pak hned jedem na jídlo, tak snad to klapne a nikdo nebude mít hlad :-) A pití do auta určitě, protože podle předpovědi mají být hnusný vedra (což doufám nevjde...stačí bez deště příjemných 25st.). A focení máme až po obědě tak kolem 16h, aby bylo to správný světlo (fotí nám to známá, tak možná bude i něco večer při západu sluníčka).
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: teda tomu to sekne ;-) lostris: já už prádlo mám :-) větší potíž je s punčochama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se dnes podarila bezva vec, takze zitrejsi Brno pada a budu to muset smerovat asi na konec tydne nebo na sobotu, uvidime. Mela jsem jit na prohlidku k dr a pak chtela jet do toho Brna a mezitim jsem zjistila, ze jsem u dr mela byt uz dnes, vrrrrrrrrrrr, no nic, mooje chyba. glumbi: Ja uz nejake puncochy doma mam, jemne smetanove, ale poradne jsem je neprohlizela, prinesla je mamka. Po pradle se musim poradne podivat...
Odpovědět
spodní prádlo teda ještě nemám, budu muset někam vyrazit.... a co se týká punčoch, tak já plánuju nějaké hezké podkolenky anebo úplně naboso... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: ja chtela puvodne taky ty podkolenky, ale saty na prevleceni mam kratke. Naboso se bojim, ze me oderou boty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám podkolenky-bílé. Jinak prádélko mám to podpůrné, mám ho v albu, ale já mám v bílé barvě. Je to fain věcička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru: taky si chci koupit ty stahovaci kalhotky, pry to lichoti postave, tak to vyzkousim :-)
Odpovědět
Já si chci koupit taky podkolenky, asi tělové barvy...šaty jsou zelený, tak by bílá barva byla jako pěst na oko...nebo úplně naboso, ale nevím, co na to řeknou nožky v nových botkách :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vidím, že tu řešíte silonky, podkolenky apod. mám s tím docela dilema. Silonky moc nemusím a nenosím, navíc bílé se mi moc nelíbí, hezčí mi přijdou nohy opálené nebo v tělových punčochách. Jenomže mamča mě přesvědčuje, že k bílým šatům musí být bílé a úplně bez by to bylo společensky neúnosné, tak nevím... to je snad jediná věc na kterou se neštěším - být navlečená v pařáku v silonkách.... :-(
Odpovědět
tak jako jestli je to společensky neúnosné, absolutně neřeším, stejně pod sukni mi nikdo koukat nebude, max. manžel a ten silonky nesnáší, než by se jich měl dotknout to by radši umřel :-D ho vždycky naštvu když má pověsit prádlo a jsou v tom silonkový ponožky :-D no já jsem na podpatky zvyklá a když si boty den pedtím prochodím, tak by mě dřít snad neměli a pokud jo, tak vezmu ty podkolenky na obřad a pak si vezmu svoje bílé na podpatku a ty nedřou, takže naboso můžu... někdo tu zmínil, že má být vedro, to je nějaká zaručená předpověď takhle dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky neřeším, jestli je to společensky únosné nebo ne, hlavně abych se já cítila dobře, jen když do mě furt ze všech stran někdo hučí co jak má být, tak už mi to leze na nervy a raději se poptám tady zasvěcených lidí než "jedna paní povídala" nebo "a to má být tak a to zas tak a ne jinak".... takže asi taky zkusím ty podkolenky na obřad a pak bez, boty mám sice pohodlné a na podpatky jsem taky zvyklá,ale mám docela úzké chodidlo, ve všem mi noha trochu lítá a ještě když bude horko a spotí se mi, tak se bojím, že budu mít odřeniny... Na předpověď delší jak 3dny bych se v žádném případě nespoléhala, vždyť to počasí je teď tak proměnlivé, že ani rosničkám to nevychází. Ale moc vedro by teda nemuselo být, tak příjemných max. 25C
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?