Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...teda vy jedete :-D člověk skoro ani nestíhá číst... Myslím že ty oznamka nevyblednou...přece jenom by na ně měl být použitej kvalitní papír a barvy... já chci začít s výrobou vývazků, šitím polštářku pod prstýnky a zdobením svatební knihy a alba...nakupovat začnu asi až po novým roce ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, já jsem šla spát až ve tři hodiny,ale musela jsem vpnout beremko jinak by jsem nenapsala ani čárku :-N Taky začnu pomalu vyrábět,jak budu mít větší obnos tak poprosím mamku o objednání látky na ty přehozy na židle. Zkusím se podívat co tam máme teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy jedete, jednou je clovek mard a nestiha Vas ani docitat. Tak jsem myslela, ze uz mi bude dobre, ale od rana jen beham na wc :-( Chtela bych si oznamka vyrobit taky sama, chtela bych je na rucnim papire, mamka ma nej docela dobry zdorj, jen nevim jak s tiskem na tento typ papiru, nemate s tim nektera zkusenosti?
Odpovědět
lostris: tak to máš něco jako jsem měla já, teda možná... nejdřív normální chřipka a trošku blbě od žaludku a pak jsem běhala pořád na wc tři dny po tom už bylo líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já začínám dnes čtvrtý, ale zítra už chci do práce, je to děs, už nevím, co bych doma dělala¨, i když práce je mraky, ale zase chybí energie :-(
Odpovědět
dej si k jídlu rýži nebo čokoládu,mě to pomohlo...neboj bude to dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja se na nic nemuzu ani podivat :-( Normalne se mi dnes v noci zdalo, ze jsem zkousela saty a byla jsem v silenem salonu, kde mi davali same s kratkou sukni, navic tam byl nëjaky sileny chlap, ktery si taky zkousel saty! No nejsem blazen?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a co to na ruční papír nechat někde napsat? určitě se na něj tisknout dá, ale asi to bude drahé, co jsem koukala na ceny oznámení na ručním papíru tak jsou od 50 do 100 za kus... a ještě babská rada, zkus si nastrouhat muškátový oříšek, stačí půl lžičky a zapít vodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm o tom orisku jsem neslysela, musim to zkusit... No praveze ten rucni papir mam, nebo mam na nej dobry zdroj za super cenu, ale chtela jsem puvodne, aby ten tisk byl treba trochu plasticky... Napsat si to muzu i sama, docela hezky pisu, nebo mati, treba nejakou tusi.. No zkusim se po necem kuknout na netu a maximalne to fakt dopadne tak, ze to budem doma tvorit cele sami...
Odpovědět
holky já našla dárek pro Přému k narozkám,sice je má v říjnu ale už vím teď co mu koupím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co?? Porad, muj milacek ma uz pristi tyden, chtela jse,¨m koupit neco na te sluzebce, na kterou jsem neodjela
Odpovědět
Profilova fotka
holky, musim si jit zase chvilku lehnout, je mi nejak soufl :-(
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.voodoo-panenky.cz x-)
Odpovědět
lostris však utíkej,vyspinkáš se a bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj!:-) treisi: Ty panenky se mi moc líbí! Super nápad! Děkuji:-) lostris: Vyhajej se z toho a né, že nás tady nakazíš... :-D Jináč oznámení si budeme vyrábět sami doma, uvidíme, co z toho vyleze. 8-) Včera jsem si na A.kru objednala šatečky na převlečení! x-) Žluté, ke kolenům. Hodím si je do alba. Fanda říká, že to prý stejně nevydržím a budu je nosit dřív, ale musím ho trumfnout... Ikdyž to půjde špatně :-N Musím je někam uklidit, až dorazí, abych na ně nemohla... ;-) Možná si k nim ještě nechám přišít mašli - pod prsa - buď černou nebo bílou. Ještě uvidím :-) Mastím do práce a pak na taneční. Papa
Odpovědět
Ahojky, tak už jsem tu taky. Dneska mi konečně přišel ten svatební průvodce, ale já trubka z tý radosti ho ukázala miláčkovi, takže má po dárku k narozkám :-S Ale nakonec jsem ho zabalila a stejně ho dostane v neděli, dneska jen nakoukl a byl pěkně vykulenej 8-)
Odpovědět
baaaf Irenko šatky jsou krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: to nevadí, já to dělám běžně, chystám překvapení a vždycky mu to vyžvaním 8-)
Odpovědět
:-D já se nudila a výsledek mé nudy dám do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi: Jsi sikula, moc hezke :-)
Odpovědět
děkuju akorát tomu musím vylepšit švy,je to kostrbaté,šila jsem to v rukách
Odpovědět
Profilova fotka
Mne uz je lip a zacinam mit chut i neco snist! Nebo si to namlouvam? ani nevim... Ja uvazuju pod prstynky jen o nejake sklenene misce piskem a nejakou dekoraci...
Odpovědět
tak si dej něco lehkého ať ti to neublíží ;-) s tím pískem je to dobrý nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prave,jenze muj drahy usnul a nez se probudi, bude obchod zavreny :-( No nejak to poresime, dnes jak jsem mela chvilku jsem se divala na saty do ruznych albicek, je toho tolik... Jo a chtela jsem se zeptat, nevis nahodou, kolik tak stoji metr bile podsivkoviny?
Odpovědět
no to je podle kvality a prodejce někde stojí metr dvacku a někde i 80kč,ale jsou teď výprodeje látek. Na co ji potřebuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
No videla jsem v jednou albicku na mojasvatba.sk, ze z ni meli usite potahy na zidle. Moc bych totiz chtela potahy, ale jejich ceny za pronajem jsou silene, prijde mi to jako vyhozene penize. Urco bych je zvladla i usit sama, kdyz mam na to cely rok :-)))
Odpovědět
no já budu dělat takové přehozy přes opěradla,kdyby jsem sehnala levnou tak ti taky vezmu jestli chceš. Mamka už se živností skončila(asi jen na chvilku) takže musím pátrat sama
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, Ty jsi zlato, jen jeste nevim,kolik bude na ty zidle asi potreba. Nejdriv jsem si rikala, ze je jako jen sesiju z vlizelinu, ale v tom albicku jsem videla tyhle a moc se mi libily. CO na to rikas, jako profik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: krásný polštářek, šikula;-) Holky, vy jedete, my jsme pořád na mrtvém bodě.... :-D
Odpovědět
vlizelín by se ti trhal,podšívkovina je lepší, nechci potah na celou židlu,protože se pak některé ženské bojí na to sednout. Mistrová taky dělala potah dceři jen na opěradla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?