Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
kde jste všechny? :-(
Odpovědět
:-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisi ahoj ;-)
Odpovědět
ahojky holky, no doufám,že dnes tady budete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se hlásím....Příchod z práce a zároveň "kuk" na vás.... ;-)
Odpovědět
taky jsem teď došla.Ahojte holky:-)
Odpovědět
tak já jdu balit balíčky a zítr je musím hodit na poštu,ještě mi zůstává krvata co nevyužijem
Odpovědět
já píšu jak kdyby jsem celej den chlastala :-N :-D
Odpovědět
kde se zase flákáte ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
napiste nieco pekne a pozitivne :-D ja viem ze uz to asi prehanam, ale asi mam popolncne saty ak nenajdem krajsie do roka..ale v zltom-v peknom zletom prevedeni to je tazke :-)
Odpovědět
Bylo nebylo.....:-D
Odpovědět
tak jsem měla rozhovor se svojí drahou polovičkou a padla svatba na zahradě. Prý si mě vezme v kostele a chce mít ze mě princeznu,prý si svatbu bez toho nedokáže představit x-) :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
neuděláme z toho tady červen/červenec 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Může být :-) Vždyť je to skoro při jednom :-)
Odpovědět
poprsíme ikarkulku když budou chtít holky,sice už mi téma měnila na července 2010 ale kdyby to šlo tak je to super,ne? ;-)
Odpovědět
Ahoj, vezmete mě taky mezi sebe? :-D :-D
Odpovědět
jeee poprosíme :-D žirafko vítej ;-)
Odpovědět
:-) děkuji
Odpovědět
není zač,jsem měla za to,že svatbu máš tenhle rok :-N
Odpovědět
kdepak... :-) až příští :-D
Odpovědět
já už si tady ty žirafky pletu :-D :-D ,jak vidím tak jsem měla stejný myšlenky se svatbou jako ty x-) akorát dnes jsem se s přítelem domluvila na barvě šampaň-bílá-zlatá,jsem zvědavá jak to bude vypadat :-D
Odpovědět
Myslim že pár svateb v téhle barevné kombinaci už jsem viděla, a vypadalo to hezky. :-) Bude to vypadat tak elegantně. My jsme se s přítelem shodli, jako vždy.. A ty slunečnice jsem chtěla já, a kupodivu prošly. :-D
Odpovědět
no přítel je chtěl taky ale pak se to nějak smázlo :-N jdu dělat seminárku tak budu mít opožděné reakce :-D
Odpovědět
V pohodě, já ted stejně musím na chvíli od pc,ale ještě dneska přijdu... :-D
Odpovědět
dělám seminárku na téma kořenoví čistírny odpadních vod a je to docela mazec 8-(
Odpovědět
treisi a co děláš za školu???
Odpovědět
Profilova fotka
mozem sa pridat? =-)
Odpovědět
Jinak vidím tresi,že u vás je taky skoro každý den všechno úplně jinak podobně jako u nás....my dneska přišli s nápadem,že se vezmeme hned jak soud dotáhne ten blbý rozvod,který už se táhne 10 měsíců.... :-| :-| Že prostě nebudeme čekat až do přístího roku,udělámu svatbu max. ve 20 lidech.....A jelikož se snažíme o miminko a co kdyby náhodou se povedlo rychle..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musim pisat bakalarku, nejak nemam motivacie.. 8-( treisi, ty vladzes? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
halooo.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?