Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby ;-) areviv to s tymi topankami ma mrzi, a nerozmyslala si, ze by si sla pozriet napriklad do Rakuska alebo Nemecka? tam by podla mna mohli mat. alebo to mas moc daleko? mavo, to s tou hypotekou je fakt smola, viem si predstavit, ake musis mat nervy z toho. mne uplne stacilo, ked sme vybavovali hypoteku na byt, mala som dost a uz by som to teda nechcela absolvovat. my by sme dnes mali dostat navrh oznamenia, tak som velmi zvedava, dufam ze nam ho ten chalan posle.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Blaní na mailu máš pro změnu naše oznamko :-)
Odpovědět
Mysko, já chci takýýýýý....my dneska dělali finální verzi, do konce týdne snad budou už komplet:¨-)
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: teď přemýšlím, jestli mám tvůj mail - v těch mailem už mám fakt bordel :-N
Odpovědět
tak koukám na FB a někdo tu už má oznámení? 8-) Já chci taky vidět!
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: mám no :-) ale zatím se publikovat nedá, tak mi dej mail a já ti ho pošlu :-). je jen vyfocený a okousaný, krapet jsem ho přistříhavala.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska: já chci taky poslat oznámkoooooooooo :-P a mailík bys mít měla.. posílala jsi mi šatičky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já už jsem vzhůru a měla jsem pěkně hnusný sny.. sem snad celý ráno probrečela :-/ jdu si za chvilku do školy pro posudek k absolventský práci, pak ještě na poslední 4 hoďky do práce a potom na učící marathon.. příští pátek už to budeee :(
Odpovědět
myska84: teda oznámení kráááásný, moc pěkné pozadí 8-) jinak já si na to koupila řezačku asi za stovku a řezala jsem takhle všechny oznámení a kartičky ke stolu, je to krásně rovný, nůžkama to člověk nikdy neudělá přesně... mavo: no já dnes měla taky divný sny, vyřizuju tady v praze dědovi operaci, tak se mi zdálo, že jsme všichni byli v nemocnici a že snad ten doktor, co to má dělat, nebyl doktor a takový různý všelijaký a bylo to jak kdyby se to stalo doopravdy... :-| Jinak všem přeju pěkný čtvrtek, a zítra už konečně pátek, v sobotu jdu na zkoušku líčení, tak jsem zvědavá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jsem tu jen na skok, mám dotaz, kdy jedete na svatebku? dostala jsem další info, že bez platnýho OP se přes hranice nedostanu, i když budu mít platnej pas :-( já nevím, co mám dělat.....a přítel do egypta jen prostě nechce, abysme dovolenou nechali až na podzim :-(.... mavo: to zvládneš, my víme, že jsi šikulka :-) hanna: děkuju moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky! tak já zvládla ráno zubaře...vzteknout se v opravně obuvi a teď vás dočítám;-) myska: když máš platný pas, tak není podle mě důvod, proč by Tě přes hranice nepustili...sice tomu vůbec nerozumím...my jedeme ve středu po svatbě... mavo: ak pak písni, posudek bude určitě parádní!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lubikaf : no to mám moc daleko :-( Botky jsem si koupila,ale nejsou přímo svatební,jsou bílé s černým olemováním a reným podpadkem a podrážkou.byla to jediná boty velikosti 35 která mi je a to jen proto že je na pásek a dá se stáhnout..Jinak mi bylo všchno volné :-( ale snad to nevadí.Jinak ty botky jsou krásné fakt moc,moc,jen ne úplně svatební :-( :-)
Odpovědět
Článek se načítá
myska84: nám na matrice řekli, že normálně na platný pas, kdyby tě kontrolovali na hranicích, jakože to už většinou nebývá anebo na letišti, tak jim dáš jen pas. OP máš defacto jen pro pohyb po ČR a pokud ho třeb aztratíš nebo měníš, máš místo toho pas - jako platný doklad, a navíc v zahraničí to po tobě asi nikdo nemůže ani OP chtít... takže si myslím, že to je nesmysl, co ti kdo řekl... ;-) takže v klidu 8-)
Odpovědět
areviv: a dáš nám je do alba na kouknutí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani : jj zítra si vezmu do práce foťák :-) a přetáhnu je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ještě technická, já nikdy neletěla letadlem, jak to probíhá u odbavení? opravdu po mě nikdo nebude chtět občanku? :-( jsem z toho krapet nešťastná
Odpovědět
Profilova fotka
tak poslušně hlásím, že posudek ok... akorát se teda vyznám jen v tom od oponentky :D protože ta to napsala slova.. tak mám ještě pár doplňujících otázek na obhajobu... a od vedoucí práce... je to divný :D mám teda 4x výborně a 3x velmi dobře, ale úplně to samý má spolužák a ještě tam mám jeho větu :D Protože sem psala práci o nových divech světa a on o Islandu a mě napsala vedoucí práce k závěru a cílu práce: výborný průvodce pro nové návštěvníky Islandu :D :D :D tak teď se už jen naučit... a že se toho bojím jak čert kříže :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no sny mám suprový...stojím před radnicí, nemám na sobě šaty... nebo je zamčená radnic, nemám kytky, nemáme auta...no prostě takový ty předsvatební mindráky :-D Prej mám být v klidu a užívat si posledních pár dnů volnosti :-D :-D :-D Jinak musím se pochlubit...maminka mi domluvila prodloužení řasů před svatbou, tak pak hodím fotku kukadel 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) petrusew:jéé,takže budeš krásná mrkací panenka :-) myska84:my letíme 11den po svatbě a taky neřešíme občanku ;-) Já už parkrát letěla,naposled loni a nikdo po mě občanku nechtěl.A to jsem neměla ani letenku v ruce,platila jsem to i s objednávkou přes net.Stačilo jen na letišti říct jak se jmenuju,kam letim a rod.číslo :-)
Odpovědět
mysko, ja už let+la, OP jsme nebrali, jenpas, takže bud v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
a nebude vadit že jedu na starý příjmení? já vím že to jsou stupidní otázky....
Odpovědět
to nikde neříkej, stejně to budete mít zabukované na staré, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, si připadám jak tydýt
Odpovědět
Profilova fotka
neee,bud v poho :-) já mám taky dotaz.Od prosince neberu HA a měsíčky mě vycházej zrovna na svatební cestu :-( Je nějaká šetrná možnost oddálení?
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: hi já to mám pravidelný jak venku počasí :-D takže v tomhle ti neporadím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já to právě pravidelný mám...sice věřim,že o svatební noci za oknem zaťuká čáp,ale kdyby se za náma chtěl proletět až do Řecka,tak aby tam ta možnost byla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: neboj se, příští týden to hravě zvládneš!!! a já Ti pak budu pár dní závidět - než se k Tobě přidám;-) teda snad se přidám! :-N myska: neboj, pas stačí..taky to tak řeším... lera: bohužel zaručený recept neporadím..třeba se Ti to posune samo - stresy a tak...? :-) nevím..já právě už taky šibovala s HA, takže jsem v klidu;-) ale čápa či vránu vám moooooc přeju a i závidím;-)
Odpovědět
Tak u nás po ránu svítí sluníčko . Docela se bojím té předpovědi na léto co po té sopce nyní říkají 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady je taky nádherně x-) musíme věřit,že bude v náš den D krásně a ono bude ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak konečně pátek... Tady teda zataženo a před chvílí jsem viděla ve zprávách na čt24, že s tou sopkou aby ovlivnila počasí, že to je nesmysl, že si to zase někdo vymyslel, maximálně prý může ovlivnit globální teplotu, ale že by zapříčinal déšť je prý pěkná blbost, normálně natvrdo řekli, že si z lidí někdo vystřelil.... :-D My budeme o víkendu rozdávat oznámení, tak jsem zvědavá... Včera u nás proběhla hádka, přítel chce na hostinu pozvat jednu známou jeho mámy, tak jsem mu řekla, že jsem jí viděla jednou jedinkrát a stačilo mi to, je hrozně falešná, a že mi nesedí, navíc ani on se s ní nezná tak nevím proč by měla být na hostině, byla jsem ochotná ustoupit, ať teda přijde večer, ale bohužel jsem to neustála...no je to jeden člověk a řekla jsem hned, že bude sedět úplně na druhým konci stolu ode mně a že se s ní nehodlám vůbec bavit a jestli tam začne šířit nějaké pomluvy nebo bude mluvit proti něčemu co je svatbě, či kritizovat, tak ji nechám naložit a pošlu ji domů a bude 8-( Takže už máme 44 lidí... původních 30 nevyšlo... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?