Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: zkus se podívat na tuhle stránku. Maj tam od čísla 35, ale musela by ses s nima domluvit at ti to hned pošlou http://www.sexystore.cz/boty-lodicky/...
Odpovědět
Profilova fotka
holky a mě dneska nevyšla hypotéka :( už to včera vypadalo nadějně, že po třech měsících nám to schválí a dají... a dneska další problém a velkej.. tak už jsem si půjčila prachy u šéfa, (který mám do měsíce vrátit) u taťkovýho kamaráda... a pak zase nevim, z čeho jim to dáme :( ale aspoň ty základy a metr a půl musíme postavit.. nemám dneska vůbec na nic náladu.. na svatbu, na učení.. a to hoří obojí :( měla sem chuť skočit pod metro....
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn : to ti věřím,já si taky nezávidím a s přítelem už jsme z toho pěkně na prášky,protože času je málo a toto je pomalu nadlický výkon.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: takový starosti znám ;-( člověk stále myslí na to kde schrastit peníze
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : tak to jsou moje problémy s botama úplně malinkatý...a věřím že už jsi z toho unavená,ale tak snad to ještě vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: děvče, tohle znam... Ach jo, preju hodne zdaru a ty osklive myslenky hod za hlavu! Uvidis, ze to nejak vyresite, drzim Vam pesti. hannasyr: My nechali kosili usit na miru. J. je hodne hubeny a vsechno na nem vypadalo tak nejak divne, takze mu ji nakonec sijou presne na telo, i oblek a vestu jsme nechali upravit, aby se v tom citil akorat.
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: koukala si na ty stránky s botama?
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky moc za podporu... teď jí hodně potřebuju. ...
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn : jj koukala děkuju..botičky mají krásný,jen na strašně vysokém podpadku,to bych se zabila,nejsem moc zvyklá na podpadky max. tak 7 cm... tohle je 13 ana to opravdu nemám :-) ale děkuju ;-) mavo : drž se,nám trvalo půl roku než jsme dostali úvěr..a ještě nám to spočítali blbě,takže už se z toho hrabeme rok..no mazec,tak tfuj tfuj,ať to nakonec dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: No jak myslíš, ale co jsem koukala tak mají podpatky už od 7cm. Musíš si to prolistovat. Dodají ti botyy do dvou dnů
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn : jj koukala jsem jsou tam jedny s 5 cm podpadkem a jedny se 7 cm...jen nejsou skladem,je pořeba zjistit podmínky dodání malého čísla,firma od které jsem měla boty původně taky slibovali boty do týdne a pak z nich pomalu lezlo že je to nestandartní velikost,že to bude týdnů 6 a teď že nebudou vůbec..a to měli 35 taky normálně v nabídce...ale když nebudou mít žádné v obchodě,zkusím je kontaktovat a domluvit se s nima..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak to mě moc mrzí:-/ drž se!
Odpovědět
Článek se načítá
Mavo, taky držím pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: je mi to líto :-( jinak už máme doma, konečně, oznámení
Odpovědět
Holky, děkuju moc za pochvalu oznámení. Já se bála, že mi to bude zkritizováno. Já už zas tvrdnu v práci na noční, fakt se tu bojim přes noc, když jsem tu sama. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to se ti nedivím :-( taky bych se bála
Odpovědět
Otravujou mě tady teď jen vietnamci, začínám být alergická na to, že jsme vietnamská hospoda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vietnamská hospoda? ty jo....to ani nevím, že něco takovýho existuje
Odpovědět
No, vlastně je to normální bar ve vlastnictví vietnamců a pak tu každý večer vysedávají, je s nima domluva skoro žádná, páč hodně z nich neumí česky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, tak tady právě přeletěla hnusná bouřka a už vypadá, že vyleze sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde ste kupovaly krabičky na výslužky? a máte spíš krabičky a nebo košíčky? Musim už něco objednat..
Odpovědět
Já mám krabičky a budu ještě brát košíčky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Ja kupovala větší a mensi krabicky - vetsi pro ty, co jdou na svatbu a mensi pro sousedy zname atd. Na kosicky jsem narazila jen na uplne malinkate a to mi prislo, ze se do nich nic nevejde, tak jsem od nich upustila, i kdyz se mi to moc moc libi.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: a kde jsi je kupovala? My chceme taky krabičky, aby se do nich něco vešlo... větší, ale ne ty obří na dorty :D
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda: díky za kontakt :) tam už jsem se dívala... jeden druh krabiček tam mám vybraný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) mavo:držím palce,i my se teď potýkáme s něčim podobnym :-| jinak my máme krabičky,dostali jsme je od známého co vyrábí různé kravice.Jsou takový fakt obyč,takže je musim ještě nějak zkrášlit :-) Jinak dneska jsme doplatili svatební cestu,takže 29.června frčímééééééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to se máte.. snad aspoň na svatbě a svatebce budete mít sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
whitewajda: ten obchůdek je dobrej, chodím kousek od něho cvičit, tak bych to měla super je tam vyzvednout =o)
Odpovědět
No vydíš já bych tam chtěla taky krabičky a ty obyčejný košíčky pro pár sousedu, ale ted tam nemužu jet malá bere antibiotika a já jsem taky pěkně nachřapaná
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Kupovala jsem par v Makru a pak v normalnim obchode - v papirnictvi, jsou jen obyc. bile, ale J. nechal vyrobit razitko nasi svatby, tak ho tam bouchnu a pridelam maslicku z vlizelinu asi, aby byly trochu hezci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?