Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Jo u nás byl taky kravál do půlnoci a když jsem konečně usnula tak v jednu mě vzbudila siréna.... 8-( myska: Louise máme taky :-) mavo: my si stany budeme půjčovat od místních fotbalistů, tak se zkus poptat u Vás... Jinak všem přeji pěkné pondělí, snad bude hezky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po vikendu, vidim ze to tady taky zije hokejem. Pripadam si snad jedina, kterou to nejak ze zidle nezveda :-N Koukala jsem na Gejsu, me tyhle sporty moc neberou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
e.trousilova: tak aspoň by ti to v práci kvůli hokeji uteklo =o) já jak dělám jednou za čas taky za barem a je tam málo lidí, tak to vůbec neutíká a když se máš pořád co otáčet, je ráno ani se nenaděješ :)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: sháníme jinou variantu, kdyby nedopadlo to co chceme.. .respektive tam kde máme party stan mají, ale neví, jestli bude volný zrovna na ten náš termín, tak sháníme pro jistotu někde jinde nějakou rezervu... lostris: a Gejša dobrý film, že? ;-) mě se líbí.. mám ho i na DVD... hannah: právě u nás jsem se ptala... fotbalisti stan nemají ti si ho budou půjčovat právě z toho místa co my máme party.. a tam mají jen jeden stan.. velký, ale jeden a ještě se mi ani po žádosti nevyjádřili, jestli bude dostupný nebo ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: Je to moc krasny film, takove mam rada :) - Relax ;-) Vidim, ze tu resite party stan, my ho mame k dispozici u nas, koupili jsme ho pro hosty penzionu a pujcujeme ho prave i na svatby, kdyz je u nas nekdo ma - je to dobra vec :-)
Odpovědět
lostris: to jsme na tom podobně, já šla v 10 spát a nějak mě to bylo jedno... :-) život mi to nijak neovlivní, tak to nějak moc nežeru 8-) mavo: no tak to nevím, zkus na netu něco nebo tady po diskuzích... já takhle našla ty potahy na židle za 30 kč půjčení, takže jdu do toho, prostě oni to pošlou před svatbou a já jim to pak pošlu zpět, to mi vyhovuje, protože když bych to koupila, tak co pak s tím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si potahy nejdriv taky objednala tady od jedne holciny na beremku - jak rikas, z inzerce a pak jsem jako darek dostala dalsich 73 potahu! Ted je mi to uz blbe ji psat, ze je nepotrebuju, tak ty moje asi pouziju na venkovni sezeni a ty jeji pak do restaurace. Obed totiz budeme mit vevnitr a odpoledni party pak venku, jestli vyjde pocasi. Pamatuju si, ze ten vikend loni cely proprsel... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojik holky zlate! Zvladla jsem dalsi statnice a obhajobu:-D jeste 7.cervna, uz aby to bylo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: My o Tobe ani nepochybovaly, jsi sikulka! Gratulace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa : taky gratuluju ;-) a lostris má pravdu,my jsme o tom vůbec nepochybovaly..tak jen tak dál...držíme pěsti.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: uz jenom tečka? ;-) taky už to chci mít za sebou, už se mi o tom i zdá :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkujuuuuuuuu! jj, ještě tečka..ale teď musím dát aspoň den pauzu nebo se zblázním...mavo, neboj, taky vše zvládneš a v podstatě budeš mít konec dřív než já;-) O snech mi ani nemluv...a já je měla i zpětně po filozofii..a budila jsem se hrůzou
Odpovědět
Článek se načítá
Holky jestli jste si všimli, tak mám v albu předběžný návrh na oznámení a pozvánku ke stolu. Hoďte sem nějaký komentář prosím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D vidíš to a ještě . a bude to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eví: oznamko super, ale ještě lepší je ten text :-)
Odpovědět
myska84: Děkuji za pochvalu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, byla jsem si zacvičit, no prostě super!Dneska jsme cvičili na velkém míči, jsem fakt spokojená. V pátek jdu znova. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru: tak to je super že tě to baví ;-) já jsem v tomhle směru nějak zlenivěla :-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám asi stupindí dotaz, ale když kadeřnice zkouší svatební účes, tak si za to účtuje? :-.
Odpovědět
Mysko84: tak to by mě taky zajímalo s tím účesem, ale asi bohužel jo, já jsem paltila za zkoušku líčení...
Odpovědět
Profilova fotka
neovo: jako fakt :-. ? ty jo.....tak to jsem docela v šoku, pro mě je teda štěstí, že to jsou buď kamarádky nebo známý....
Odpovědět
Profilova fotka
evi, to oznamko je uplne super ;-) originalne ;-) tak my sme dnes boli dokupit vyzdobu, tak uz mame snad vsetko, organzy, umele kvety do vaz aj na stol pred nevestu, sviecky, obrusky. uz musime kupit len vazy, ale to sa rychlo zozenie. mna bude nastastie cesat kamarat, tak dufam, ze za skusku si nevypyta nic. a potom, ked ma bude cesat uz na svadbu, tak to mu uz zaplatim samozrejme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kujuuuuuuuuuuuuuuu:-D evi, super oznamko;-) petru: to je bezva, že Tě cvičení chytlo;-) hlavně ať Ti to pomáhá!
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, jo ahoj :-), jsem mrkala na jedny stránky, jo, a tam jsem našla tohle: Bodystyling. 10 kůr stojí 2000 ale pokud bych si k tomu vzala i lymfodrenáž tak je to za 2500 s tím, že 2 kůry jsou s 50% slevou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) evi : taky moc chválím oznámko povedlo se a je originální :-) paráda.. Já mám obrovskej problém...větší už být ani nemůže.Dneska jsem dostala mejlík,že mi nebudou schopní dodat boty :-( jsem úplně nešťastná,ptotože mám nohu 35 a sehnat svatební boty je šílený,půl roku jsme na žádný nenarazili..a přes net už to teď nestihnu.... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: A co zkusit nejakou detskou obuv - nebo ja nevim, to je naprd :-( a nekde v bazaru nebo na mimibazaru jsi se divala?
Odpovědět
Profilova fotka
Areviv: a co zkusit u vietnamců nějaké páskové sandály?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris,ellisn : to jo jenže ono to fakt vypadá moc dětsky,to bych si fakt raději vzala tenisky...a vietnamci taky 35 nemají...nebo jo,ale jen dětský :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: tak to ti nezávidím :-(
Odpovědět
areviv: teda tak to ti vůbec nezávidím, a nemají v tom obchodě odkud si je měla mít třeba nějaké jiné podobné? tohle asi fakt jen ve specializovaných obchodech...ale zkus ten net, kolikrát mají na skladě hned, přece jen je to ještě měsíc a něco a přinejhorším by sis je třeba mohla vyzvednout osobně ne? Jinak já stále nemohu sehnat košili pro ženicha... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?