Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak ten je suprovej!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky mám dozat, budeme kupovat lampiony štěstí? já pořád váhám...
Odpovědět
stojan je skvělej.... Lampiony....já bych je chtěla, jsou úžasné...ale kupovat sama si je nebudu, myslím si, že by je novomanželé měli spíš od někoho dostat
Odpovědět
Profilova fotka
mysko, my jsme si jeden koupili;-) přemýšlím, jestli pořídit ještě někomu, ale říkám si, že ten jeden stačí..sice je to efektnější, když je jich víc...tak uvidíme;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám totiž nabídku 10 za 400 kč, ale zase si říkám, že 10 jich je moc .... a když bysme třeba 2 zkusili před svatbou, tak co s 8?....holky já jsem dneska grgoy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: my jich ai 10 máme :) jeden pro nás, pro naše, pro svědky, pro rodinu a tak.. uvidíme, kolik jich použijeme :) ale chtěla jsem jich koupit co njevíc, vypadá to úžasně! použili sme je i na silvestra :) myska: taky jsem grogy.. bych furt spala.. teď jdem s mamkou na pohár, snad se trochu proberu a pak se musim učit.. po obědě jsem usnula... jo a už tu svítí sluníííííííííííčko!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě už asi jebne z tý svatby, dneska se mě družička ptala, kdo je bude česat.....
Odpovědět
Profilova fotka
myska: tak snad to asi záleží na nich, ne? ať si to zařídí:-D si teda myslím já;-) a hlavně ještě ke všemu, když je to velká družička...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ji napsala, že se zeptám kadeřnice, ale že pokud bude chtět ona, tak i ta druhá a ségra se mě taky ptala, kdo ji jako bude česat (jde mě za svadka). tak jsem té družičce napsala, že to abysme tam být už v 7 byly nastoupený, protože v půl 1 musíme vyjet na radnici. čím víc se to blíží, tím mám větší pocit, že si všichni kolem mě vymíšlíjou samý blbosti.... :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem v neděli zase v práci a mám tu totálně prázdno, takže hospoda jen pro mě :-D Ale nebaví mě to tu, lidi nechtěj poslední dobou chlastat ;-( Já mám lampionky zařízený jako dar od kamarádky, co mi peče dorty, tak jsem na to zvědavá :) A družičku mám jen jednu, je to osmnáctiletá ségra a vše ji zaplatí náš táta a její bohatý přítel, tak mám vystaráno. Jen s ní půjdu vybírat šatičky :) Bojim, bojim, ona je fakt náročná.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ty jo nezávidím ti, že jsi v práci no, teď už vím, že mít 2 dospělý družčiky je asi moc :-)...ale co, rozhodla jsem se pro ně, tak to prostě nějak dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, tyzden som tu nebola a tu je toho popisaneho, ze to nestiham citat ;-) ja mam teraz skuskove obdobie, tak je toho dost, este ma cakaju dve tazke skusky, na ktore nemam este ani termin vypisany ]-( areviv, mne sa to tvoje licenie velmi paci, aj s tymi ustami, mne to nepripada az tak moc vyrazne. a na fotkach by to urcite vyzeralo velmi pekne. mavo, stojan je uplne fantasticky, budes mat urcite nadhernu tortu. ja do solarka chodit nebudem, ale spoluziackina znama tu robi nastreky, tak sa asi objednam a dam sa nastriekat ;-) ja mam tiez bielu pokozku jak stena a strasne tazko sa opalujem. a moj buduci muz ten je uplne tmavy, cierne vlasy, hnede oci a staci, ze je chvilu na slnku a uz vyzera jak cernoch. zajtra ideme dokupit vyzdobu, tak snad uz budeme mat doma vsetko, co potrebujeme. a moja sestra sa ponukla, ze vyzdobi auto, tak tato starost mi odbudla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ono není o co stát takhle v neděli v nonstopu, je po poledni a už je tu opilec :-S Strašně se těším domu a na hokej s manžílkem :-D A přišel mi na poštu balíček a už ani nevím co jsem objednala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
e.: tak hlavně že se těšíš :-)
Odpovědět
Těším, těším. :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem sama doma, tak mám klid, budoucí manžel bude koukat na hokej s tátou, tak hurá... On to děsně žere a vždycky je hrozně vzteklej :-D Jinak už máme na svatbu snad vše zařízené, jediné co nemůžu sehnat je fialový smetáček s lopatkou :-) všechny barvy mají a na tuhle nemůžu natrefit... Dneska jsme dali oznámení jedné části přítelovy rodiny, nejdřív říkali, že asi nepřijdou, ale nakonec teda potvrdili, že všichni dorazí, tak jsme rádi, protože s nimi se vždycky dobře paří... 8-) Musím konečně dát dohromady hudbu na obřad a na první tanec, tak jdu na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr, já ho dokážu pochopit :-D Taky budeme fandit, ale já se u toho strašně rozčiluju :-D
Odpovědět
petrusew: no tak to u nás se rozčiluje on x-) já kouknu na výsledek, ale nemusím vidět každou sekundu zápasu... :-) tak snad to ti naši dají, i když RUsové jsou dobrý a asi si to nenechaj ujít, to zlato...no uvidíme... já aspoň mám už pohromadě hudbu na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vedeme 1:0, tlačej na ně, snad to dají....ale chleba levnější nebude :-D no, tak to já ještě nee...v úterý chci jít na radnicci se zeptat, co a jak, snad si budu moct vybrat co chci...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám asi definitivně vybranou písničku na nástup a prstýnky......doufám, že mě zase něco nenapadne :-N a ten goooooooooooool byl bomba!
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja vam tak drzim palce aby ste ten hokej vyhrali, ja rusov nemozem ani citit.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to je nás víc! a je to 2:0, u nás řvalo celý sídliště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo u nás už je pomali ohňostroj :-D.....no snad už to máme v kapse.....
Odpovědět
Profilova fotka
myska a co si vybrala? holky, nevíte, kde bych sehnala na půjčení party stany? Ale nechce se mi za to dávat zas nehorázný peníze :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: a na co to potřebuješ? myslím ten stan. to co mám na fb, lucku vondřáčkovou láska umí víc popřípadně láska na 100 let a na výměnu Louis Armstrong - What a wonderful world :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také se připojuji. Máme svatbu 10.7. Už se nemůžu dočkat!
Odpovědět
Profilova fotka
elis: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellisn,vítej
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak zas tvrdnu v práci, ještě že hokej byl včera, tady bylo lidí. Chudák kolegyně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, u nás byl kravál tak do dvanácti. Na benzince byl mazec :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?