Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: přesně tak, nevím co a nic nedělám pořádně;-)
Odpovědět
treisi: No nevím, jak na tom budu časově, v červnu budu končit jazykovku taky zkouškama a přitom budu chodit do práce, takže si to časově nedokážu nějak představit, ale bude to muset nějak jít udělat. :-) Maximálně u toho budu sedět po nocích. Ale na maturitu sem se taky nějak moc neučila, takže předpokládám, že se nebudu učit ani tentokrát. :-D
Odpovědět
já jak nemám něco dotažené do konce tak na to pořád myslím,takže vždy musíím dodělat to co jsem rozdělala :-D
Odpovědět
Já jsem strašně línej tvor, takže potřebuju stres k tomu, abych něco začala dělat, ale když už se do něčeho pustim, tak to musí být podle mých představ.
Odpovědět
Mě úplně děsí,že se budu muset od ledna učit na závěrky,asi mě pak z toho klepne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, musím mít přesnou představu....a to nemám;-) není prostě čas, no;-)
Odpovědět
Tak to jsem si říkala taky, že po vánocích se budu na maturu učit, pak sem to nechala na jarní prázdniny atd... až jsem najednou zjistila, že za pár dní maturuju a vůbec nic neumim.... ale měla jsem štěstí na otázky, takže v pohodě. Jsem teda zvědavá, zda se začneš v lednu učit :-D
Odpovědět
Přema seděl v nedělu u psacího stolu a něco kreslil - on kreslil zasedací pořádek! :-o :-D já na něj čučela jak tele :-D
Odpovědět
no já to nechat nemůžu,protože máme praktický, písemný a ústní tak složitý, že budu ráda když prolezu :-N
Odpovědět
Tak ty jseš úplně jinej obor, ale myslím, že pokud si za ty 3 roky něco pochytila, tak se ti to hned vybaví v tu správnou chvíli. A navíc, ty jsi silná holka, takže nějaký závěrečky tě nemůžou porazit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata....my to taky nebudeme mít jednoduché..já budu dělat státnice na VŠ a do toho stavba domečku, takže můj přitůla kreslí plány..;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No nic, lidičky, mějte se tu krásně jedu se projet na svým modrým drakovi (skůtr) za miláčkem do práce, tak zatim čusík :-)
Odpovědět
Holky ale na to jsme tady - na vzájemnou podporu! ;-)
Odpovědět
mysickaaa: Takže to taky nebudete mít jednoduchý, ale snad nám to všem dobře dopadne podle našich představ. Tak už letím papa
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že my to všechny a všichni zvládneme;-) :-D
Odpovědět
jj hlavně když tady bude dobrá parta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já myslím že bude...vlastně, že už je;-)
Odpovědět
jj to už je, teda já se dnes upíšu :-D Samé maily,s přítelem na chatu, ještě článek a popisky ke zboží a nakonec tady...jedu jak šílená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jeď;-) asi je nás víc;-)
Odpovědět
každá minuta drahá,viď? Mám toho dnes moc,už jsem i mamku poprosila o véču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak....pozoruju, že vůbec nemám čas na sebe....to je dobře, když to udělá někdi jiný, tak líp chutná :-D
Odpovědět
já si čas vždy najdu ale na úkor spánku,zato dokážu usnout s pejsanem u telky,pak chrníme oba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já jdu radši spát;-) su hrozný spáč;-) kdykoli a kdekoli;-)
Odpovědět
to já jen když jsem fakt unavená, jinak dokážu být vzhůru i několik dní
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se rpo dnešek loučím;-) dobrou noc :-D
Odpovědět
dobrou mys... to mě začíná teprve pořádná "směna"
Odpovědět
Profilova fotka
tak hodně síly :-D
Odpovědět
Jupíííí, vy už sice sladce sníte, ale já teprve teď konečně dala do alba odpočítávač a jména... :-D Mám z toho takovou radost, že snad ani neusnu. Tak jdu radši ještě něco vyžehlit. :-)
Odpovědět
Zdravim vsechny vcetne nove prichozich. To nas tady s terminem 17.7.2010 pekne pribyva :-) Ja uz taky pomalu zacinam vybirat oznamka, nechci zadny takovy nacancany s obrazkem novomanzelu v kocaru apod. Chtela bych neco jednodussiho, max s fotkou, ale spis ani to ne. Taky uvazuji nad tim, jestli je udelat sama, nebo si to nechat udelat od profiku. Musim spocitat, jak by to vyslo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?