Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: ach jo, takove starosti pred svatbou, je mi to moc lito :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, to je mi moc líto.
Odpovědět
holky díky za podporu, chtěla jsem se vás zeptat, kdo jste dával nebo budete dávat k oznámení takovou u kartičku, že by se nám spíš hodili peníze než nějaké dary, dávaly jste to i kamarádům, co jdou na hositnu? mě to totiž přijde blbý dávat to kamarádkám, který třeba ještě studujou nebo prostě nevím, jak se na to vůbec budou tvářit... myslíte že se obávám zbytečně, že jim to mám normálně dát? areviv: teda tak to je teda pekny, takhle pred svatbou, akorat vam tim pridelavaji starosti co... jenze co s tim nadelame, nektery lidi jsou holt takovi, tak se drzte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky...když já už jsem si tak nějak zvykla,od začátku byla proti mě a svatbou jsme ji ještě víc popudili...ještě jeden průser z její strany a přestanem k nim chodit...je to smutný,ale tohle se prostě nedělá.....ale vám moc děkuju vždycky podpoříte... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani : já bych jin to dala,je to součást pozvánky a jak s ní naloží je jen a jen na nich..a myslím,že ti pak ještě poděkují,když nebudou muset vymýšlet nějaké vhodné dary... a anvíc jsou to kamarádi,tak to pochopí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannah: drž se, určitě ses rozhodla nejlíp, jak jsi mohla! Babička bude pořád s Tebou! my kartičke dávat nebudeme, vím, že se u nás všichni ptají, jestli peníze nebo co...právě mi to příjde blbý kvůli kamarádům či rodině, co nevydělává nebo tak...ať dá každý co chce...ale jak říkám, u nás se ptají a všichni ví, že teď se bude stavět, takže budou potřeba penízky a dary nejsou moc kam dávat...takže u nás problém nemáme;-) a navíc, jestli se mi sejdou tři sady skleniček, tak mi to vůbec vadit nebude, jsme velká rodina, takže to se hodí vždycky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky moje :-) hannah: u nás se taky všichni ptají, co chceme, takže říkáme, že pokud něco chcou dát, tak ať dají peníze, než aby se nám tu hromadilo několik varných kovnic, sklínek do vytrýnek apod..., ale kartičky dávat nebudeme :-) a jinak....s tím miminkem jsem na tom stejně ;-)....
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě přišel mail, že jim došla platba za šaty pro družičky :-D tak jsem zvědavá, jak holkám padnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky říkáme, že chceme finance. Bydlíme spolu už nějakej ten pátek(pět tel), tak máme skoro vše, ale moje kamarádka se mě ptala, co bych chtěla, tak jsem si řekla o senvičovač, protože je mi blbý chtít po ní peníze, když vím, že toho taky moc nemají a hlavně má dvě děti a tak... ale jinak všichni ví, že chceme peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
petru: tak sedwičovač by se mi taky hodil :-)...to není špatný nápad :-) a s tou kyčlí mě to mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no co už,mě taky. Hlavně proto, že jsem doufala, že by jsme se mohli snažit o miminko. No nic, mimčo počká, já se dám do kupy a bude to O.K. Víš, důležité je, že se už ví, co to je a bude se to léčit. Operace mě nemine, ale budu bojovat, abych byla co nejdřív v pohodě. Martin mě drží a podporuje, všichni okolo jsou při mě, tak budu bojovat!
Odpovědět
Profilova fotka
petru: a ty to taky zvládneš!!! budeš pak za těma svýma dětulatama běhat jako srnka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D já mám dneska podezřele vytlemíno
Odpovědět
Profilova fotka
myska - to je dobře! tak se pojď tlemit aj na moje učení..na to já permanentně vyplazuju jazyk :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mysička: to mě povídej ty jo :-D včera jsem dodělala povinnou četbu a čeká na mě další :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se zvládne přeci.... :-p musí...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysiecka: ty jsi holka šikovná a já taky ;-) a mavo taky...no prostě všechny :-D je kamarádky dcera zítra dělá praktickou maturitu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsme šikulky a vdávat s ebudeme otitulované...doufám;-) a i kdyby ne, tak za 3 týdny mám každopádně prázdniny :-N jj, maturita...když si na to vzpomenu;-) jak mi bylo hrozně...
Odpovědět
Profilova fotka
mě ne :-D já jsem si tu maturitu užívala, svaťák jsem celej prořvala, že to nedám...v pokoji zavalená otázkama, že se ani nedaly otevřít dveře :-D.....ach jo, škoda, že to tak rychle uteklo :-( a teď jsem se koukala kolik věcí se budu muset naučit na zkoušky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mi povídej, jsem řvala jak kačena pitomá;-) Přítla mi volala každý den tak 50x, aby mě uklidnil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký :-D a těším se až ti budu gratulovat k tý tečce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já se taky těším:-D jen abych se dočkala...začínám nějak pochybovati:-S uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
zbývá ti jen tečka :-) takže žo 100% zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, ještě r a tečka....ještě dvakrát půjdu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) mysickaaa:tečkám 3x zdar!!!! :-D Taky se těšim až Tě zasypeme gratulacema a nejen Tebe ;-) petru:neboj holka,jak tak čtu,Tobě optimismus a zdravá mysl nechybí,Ty to zvládneš levou zadní i s novou kyčlí ;-) areviv:my jsme teda do obálky s oznamkem dávali básničku,s žádostí op peníze jako svat.dar a každý to uvítal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ber to tak, že eR máš v kapce ;) a tečka to potom dokrášlí ;-) ahoj lero :-) jsem se dneska nějak rozepsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera, díky;-) ale ještě nepředbíhejme:-D ještě to musíte tři týdny se mnou kňourající vydržet :-D předem vám děkuji:-D a co jinak pěkného na Moravě?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: ale nejsi kňourající ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jéje...mít svatbu u Markétky bylo to nej nej rozhodnutí!!! ;-) Už je vše zařízené,však už mám nervy na pochodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
věřím:-D na nervy máš ještě čas:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?